mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 21:48 
Cytuj  
A ja zapraszam wszystkich do gry!

Obrazek


Tylko jesli ktos chce grac w 14ke musi miec odpowiednie podejscie.
Trzeba wyluzowac i nie walczyc z niedorobkami (bo bugow juz prawie nie ma?) tylko starac sie bawic tym co jest. Nie wypatrywac kolejengo patcha z wypiekami na policzkach by potem po raz kolejny zjechac gre za brak tego co bysmy chcieli otrzymac.

Smiesza mnie wszyscy narzekajacy na surplus, a czy kogos z grajacych obecnie wogole on dotknal?
Cooldown na GL tez mnie poczatkowo zalamal, ale teraz nie czuje zebym sie jakos nudzil miedzy kolejnymi resetami.
Ja uwazam np ze wcale nie musi byc AH, a wystarczylby dobrze ogarniety system retainerow z jakims searchem i zablokowanie mozliwosci bazarowania. Ktos powie ze to arhaiczne rozwiazanie i sztuczne tworzenie utrudnien, ale ja uwazam ze system retainerow, lacznie z wieloma innymi mechanizmami stworzy powoli naprawde fajny klimat.
Wiekszosc ludzi nie probuje nawet zrozumiec systemu tylko odrazu leci z krytyka na podstawie wiedzy czerpanej z calej masy jednakowych mmo.

Ja np nie mam wogole retainera, bo wiem ze szkoda nerwow i czasu. Itemow nie przechowuje tylko wszystko leci do NPC, chyba ze wiem komu moge oddac w niedalekiej przyszlosci.

FF14 ma naprawde sporo fajnych patentów tylko gina w morzu niedorobek i elementarnych brakow. Gra sliczna i drzemie w niej potencjal o jakim morzemy sie przekonac chocby z 11ki (masa jobow, kombinacji, misji, instancji itd) Ja wciaz wierze w 14ke i nie zamierzam czekac az rozwinie skrzydla. Nie pozwole by takie rzeczy jak brak sortowania inv, brak zakladek w czacie czy lag u NPC (bo w combacie jest coraz rzadszy) zniechecil mnie do tej gry. To sa drobne rzeczy, ktore sa oczywiscie wkurzajace ale sa szczegolami ktore predzej czy pozniej zostana poprawione.
Moja wytrwalosc tez ma oczywiscice swoje granice, ale jeszcze sporo 14ce brakuje do ich osiagniecia. Jesli czlowiek pogodzi sie z problemami 14ki zaczyna dostrzegac jej fajnosc.

Wiem ze dalem idealny powod by wyzwac mnie od fanboyow z klapkami na oczach i pożywkę dla haterow, ale wiecie co? SUCK MY TRALALA![/img]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 22:00 
Cytuj  
super gra ! nawet cie na portki nie stac Sai ..... weź ..... dzieciom nie pokazuj :p


_________________
COLD is BACK !

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 22:01 
Cytuj  
it wasnt me :P


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 22:03 
Cytuj  
Podpisuję się pod tym w 100%.
Ta gra może cieszyć i bawić. Trzeba tylko przystopować z nerwami i być wyluzowanym.

Uah moje oczy ; ;


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 11 paź 2010, 22:04 przez Lothlorien, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 22:03 
Cytuj  
Gośce nie pokaże ,bo telefonu by już od Ciebie chyba nie odebrała :p

jak pisałem - dobrze ,że są ludzie którym gra się jednak podoba .


_________________
COLD is BACK !

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 22:27 
Cytuj  
FF XIV Gay friendly.

Nowa polityka marketingowa SE !

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 22:34 
Cytuj  
Zastanawiałem się, czy kupić takie subligary u retainera, bo staty mają całkiem niezłe, ale potem przypomniałem sobie, jak wyglądają... :|


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2010, 15:42 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
A ja zapraszam wszystkich do gry!

Obrazek


Tylko jesli ktos chce grac w 14ke musi miec odpowiednie podejscie.
Trzeba wyluzowac i nie walczyc z niedorobkami (bo bugow juz prawie nie ma?) tylko starac sie bawic tym co jest. Nie wypatrywac kolejengo patcha z wypiekami na policzkach by potem po raz kolejny zjechac gre za brak tego co bysmy chcieli otrzymac.

Smiesza mnie wszyscy narzekajacy na surplus, a czy kogos z grajacych obecnie wogole on dotknal?
Cooldown na GL tez mnie poczatkowo zalamal, ale teraz nie czuje zebym sie jakos nudzil miedzy kolejnymi resetami.
Ja uwazam np ze wcale nie musi byc AH, a wystarczylby dobrze ogarniety system retainerow z jakims searchem i zablokowanie mozliwosci bazarowania. Ktos powie ze to arhaiczne rozwiazanie i sztuczne tworzenie utrudnien, ale ja uwazam ze system retainerow, lacznie z wieloma innymi mechanizmami stworzy powoli naprawde fajny klimat.
Wiekszosc ludzi nie probuje nawet zrozumiec systemu tylko odrazu leci z krytyka na podstawie wiedzy czerpanej z calej masy jednakowych mmo.

Ja np nie mam wogole retainera, bo wiem ze szkoda nerwow i czasu. Itemow nie przechowuje tylko wszystko leci do NPC, chyba ze wiem komu moge oddac w niedalekiej przyszlosci.

FF14 ma naprawde sporo fajnych patentów tylko gina w morzu niedorobek i elementarnych brakow. Gra sliczna i drzemie w niej potencjal o jakim morzemy sie przekonac chocby z 11ki (masa jobow, kombinacji, misji, instancji itd) Ja wciaz wierze w 14ke i nie zamierzam czekac az rozwinie skrzydla. Nie pozwole by takie rzeczy jak brak sortowania inv, brak zakladek w czacie czy lag u NPC (bo w combacie jest coraz rzadszy) zniechecil mnie do tej gry. To sa drobne rzeczy, ktore sa oczywiscie wkurzajace ale sa szczegolami ktore predzej czy pozniej zostana poprawione.
Moja wytrwalosc tez ma oczywiscice swoje granice, ale jeszcze sporo 14ce brakuje do ich osiagniecia. Jesli czlowiek pogodzi sie z problemami 14ki zaczyna dostrzegac jej fajnosc.

Wiem ze dalem idealny powod by wyzwac mnie od fanboyow z klapkami na oczach i pożywkę dla haterow, ale wiecie co? SUCK MY TRALALA![/img]


Tez bym tak gadal jakbym kupil kompa specjalnie pod 14. :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2010, 16:11 
Cytuj  
Oj na takim kompie bedzie sie dalo spokojnie grac w Crysis 2, wiec w sumie nie jest az tka duza strata :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2010, 16:37 
Cytuj  
Hehe dobre statsy mają i nosze je:) ale na szczęście mam dłuższe body to nie widać:P (chyba, że ktoś gra taru i spogląda w góre:P)

CD na GL jest jak dla mnie teraz idealne bo jak się robi w 2-3 osoby GL to naprawdę można czasem nie zdążyć wszystkiego zrobić:) bo jeszcze craft. Oczywiście no-life'y zawsze będą narzekać.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2010, 18:04 
Cytuj  
Minusem calego GL systemu jest to, ze na wyzszych rank nie dostaje sie w nich SP proporcjonalnego do wymagan na wysoki rank i ludzie jak narazie wola grindowac w solo/party niz robic GL bo sie nie oplaca.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2010, 18:14 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Minusem calego GL systemu jest to, ze na wyzszych rank nie dostaje sie w nich SP proporcjonalnego do wymagan na wysoki rank i ludzie jak narazie wola grindowac w solo/party niz robic GL bo sie nie oplaca.


W tym czasie co robie GL zrobilbym 3-4 razy wiecej SP grindujac moby, hmm ... skad ja to znam ... AION ? ;)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2010, 18:18 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Gokulo napisał(a):
Minusem calego GL systemu jest to, ze na wyzszych rank nie dostaje sie w nich SP proporcjonalnego do wymagan na wysoki rank i ludzie jak narazie wola grindowac w solo/party niz robic GL bo sie nie oplaca.


W tym czasie co robie GL zrobilbym 3-4 razy wiecej SP grindujac moby, hmm ... skad ja to znam ... AION ? ;)


No nie przesadzaj. W AION'ie ~40 lvl grupy na elite mobach dawały o niebo więcej expa niż solo/quest grind.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2010, 18:37 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
Bodziu napisał(a):
Gokulo napisał(a):
Minusem calego GL systemu jest to, ze na wyzszych rank nie dostaje sie w nich SP proporcjonalnego do wymagan na wysoki rank i ludzie jak narazie wola grindowac w solo/party niz robic GL bo sie nie oplaca.


W tym czasie co robie GL zrobilbym 3-4 razy wiecej SP grindujac moby, hmm ... skad ja to znam ... AION ? ;)


No nie przesadzaj. W AION'ie ~40 lvl grupy na elite mobach dawały o niebo więcej expa niż solo/quest grind.


Widze ze nie zrozumiales, tutaj jest wlasnie tak samo w grupie nawet 3 osob zrobie o wiele wiecej niz nawet solo/GL :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2010, 18:37 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Podpisuję się pod tym w 100%.
Ta gra może cieszyć i bawić. Trzeba tylko przystopować z nerwami i być wyluzowanym.

Uah moje oczy ; ;


Znaczy w CDA w kaszanka zone bedzie w przyszlym miesiacu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2010, 18:42 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
W tym czasie co robie GL zrobilbym 3-4 razy wiecej SP grindujac moby, hmm ... skad ja to znam ... AION ? ;)


Bodziu napisał(a):
Widze ze nie zrozumiales, tutaj jest wlasnie tak samo w grupie nawet 3 osob zrobie o wiele wiecej niz nawet solo/GL :P


Nie napisałeś jednoznacznie, że grindując w party ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2010, 18:43 
Cytuj  
A kto robi GL solo po wyzej 10lvl ? Wybacz raczej uwazam to za oczywiste, nieprawdaz ?
Ale nvm :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2010, 09:20 
Cytuj  
onionpl napisał(a):
Lothlorien napisał(a):
Podpisuję się pod tym w 100%.
Ta gra może cieszyć i bawić. Trzeba tylko przystopować z nerwami i być wyluzowanym.

Uah moje oczy ; ;


Znaczy w CDA w kaszanka zone bedzie w przyszlym miesiacu...

Czyli tam gdzie zasługuje. No coz w zachodnich mediach dzieje sie to co testerzy w tym ja pisali na forum bety, ze gra zostanie zniszczona medialnie.
Po czyms takim nie ma szans zeby to gral ktos wiecej niz stado zagorzalych fanbojow. Have fun.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2010, 18:35 
Cytuj  
A miałem spróbować przed cata... jak ma być powtórka z who to no thx gl bb

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2010, 18:46 
Cytuj  
Lepiej po patchu listopadowym wyciągnąć od kogoś buddy pass i spróbować - wtedy gra ma szanse być o wiele mniej irytująca.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.