mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 848 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 16:26 
Cytuj  
Medol, zrobil level po wyruchania calego waszego miasteczka. Ale widac, 5 osobwa grupa w koncu musiala polec.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 16:29 
Cytuj  
Zadyma byłą zajebista <3 :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 16:32 
Cytuj  
zadyma jest nadal. tzn. byla :)
miasteczka juz nie macie hehehe.

noo i byl fun niesamowity.
najpierw szukanie drogi, potem delikatne macanko przy rifcie guardianow.
no i akcja sie potoczyla.
bylo nas 5, potem 6 potem 10 :) i w koncu masakra calego miasteczka.
1.5h non stop pizgania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 16:56 
Cytuj  
Widać, że tutaj sami miłośnicy pve, bo takie aggro wygenerowałem małym nakładem sił. :D

A tak poważnie to..

mrynar napisał(a):
Atherius napisał(a):
Skoro jedynym pvp ma być gankowanie podczas "questowania" to rzeczywiście jedynym sensownym rozwiązaniem jest serwer pve.


dlugo do tego dochodziles, powinienes tylko dopisac "dla mnie".


No wiem, nie podpisałem także posta, ale rozwiewając wszelkie wątpliwości to ja go pisałem.

Mendol napisał(a):
dajcie spokoj Atheriusowi.
on w nic nie gra, ale wszedzie musi wrzucic swoje 3 grosze :)
w rifcie mu pvp nie odpowiada wiec nie gra, w dfo mu pvp nie odpowiada wiec nie gra, itd. itp. :)
akurat to 'pvp' w rift jest bardzo podobne do tego z poczatku wow'a.
dlatego jest fajne.


Nie to, że nie odpowiada, bo dla mnie to za mało, żeby bawić się w pvp. W warku miało to sens, tutaj nie ma, moim zdaniem®.

Huragan napisał(a):
Atherius napisał(a):
Ale dla mnie samo założenie jest z góry błędne.. bo co to za sztuka atakować słabszego - w tym wypadku pochłoniętego biciem mobów.


Przestan kurwa plakac i idz na server PvE jesli ci sie nie podoba gankowanie... ja pierdziele, co za masochista.


Ale dlaczego miałbym iść na serwer pve, skoro próby gankowania mnie nie przeszkadzają mi, tylko sam tego rodzaju rozrywki nie uskuteczniam.
W warcrafta też ludzie grają na serwerach pvp a mimo to takie coś jak gankowanie to rzadki przypadek.
To nie aoc, że czasem ciężko wyjść z obozu, bo już czekają na Twoją skórę.

Razoth napisał(a):
Huragan napisał(a):

Przestan kurwa plakac i idz na server PvE jesli ci sie nie podoba gankowanie... ja pierdziele, co za masochista.


O qrwa, zgadzam się z Huraganem!




Btw mrynar napisał, że jakby nie znajomi to by w ogóle tego kijem nie tknął. Mam wrażenie, że jakby wydali wow'a ze zmienioną nazwa to też byście to łyknęli, ot co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 17:06 
Cytuj  
Atherius twoim zdaniem nie ma to sensu.
jak napisalem powyzej mielismy zajebisty fun przez prawie 2h pizgajac sie z guardianami. byl dobry exp za killowanie, sa dropiki z graczy i naprawde widac bylo, ze mozna pokombinowac.
zabilismy wszystko w miasteczku, ale po parunastu minutach guardiani sie ogarneli, zaczeli spawnowac swoich npc do pomocy i nas odepchneli.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 17:08 
Cytuj  
Piękny rozkurw był w tym guardianowym miasteczku, porticulum i cmentarz zrównane z ziemią. Szkoda tylko, że npc tak szybko się odradzają.
Ale coś nie mogliście się ogarnąć przez pierwszą godzinę, nasza szóstka 22-27lvl rozpieprzała wam całe miasteczko 30lvlowców.

Frelcia, solo barda to nie trudno ubić ;F Ale szkoda nam się zrobiło tego Rippera - to ktoś od was? chyba z 20 razy ganka po odrodzeniu na cmentarzu dostał.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 17:09 
Cytuj  
lul nyx pozdrow rippera , chlopak musial szlochac ostro po takim wpierdoliku :) , caly level prawie nabilem na was :)

opvp ma kilka fajnych bonusow ktorych nie bylo wczesniej jak np ze exp za kille nie degraduje sie wraz z liczba killi jak w war , mozna rozjebac miasteczko ale respawn npcow jest za szybki imo , wiec to taka sztuka dla sztuki troche;)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 17:10 
Cytuj  
@shp
Zauwwaz ze wiekszosc NPC jest neutral, wlacznie z guardami.

A nie tak jak w znanej grze, ze npc sie spawnuja jak by gatlinga strzelał..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 17:10 
Cytuj  
nie wiem jak open pvp, bo nie mialem okazji zagrac, ale jesli jest jakikolwiek to na pewno ok.

Nawet mi sie dosc ta gra podoba, choc klonow wowa troche widzialem. Najlepsza w tej grze jest kreacja postaci, w pewnym stopniu w rifcie unikalna. Moge byc kuzwa asasynem, rangerem czy pve rogalem praktycznie na raz.

wiem, ze pogralem calkiem sporo jak na mnie i chce jeszcze.

http://www.youtube.com/watch?v=s5Sm5eCyuN0 - mi sie podoba ;]


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 18:05 
Cytuj  
iniside napisał(a):
@shp
Zauwwaz ze wiekszosc NPC jest neutral, wlacznie z guardami.

A nie tak jak w znanej grze, ze npc sie spawnuja jak by gatlinga strzelał..

Tak, ale fajny motyw jak ubijesz ich healera i nie mogą sobie zdjąć debuffa po rezzie. Tylko, że on spawnuje się po jakichś 60 sekundach. Jakby musieli czekać z 5-10 min to by był sens ubijać tych wszystkich npc w mieście.
Tak samo jak porticulum mastera - żeby nie mogli spieprzyć z zony jak mają cd na recallu :D


edit: Nyx, tardzie, zmniejsz tego screena, bo forum rozjeżdża.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 18:27 
Cytuj  
Ja tam sam chodzilem i wychwytywałem jakies lamy z tyłu, a co do tego typa to jakis biedak pewnie byl hehe

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 18:43 
Cytuj  
Było zabawnie:) jak jeszcze opanujemy tendencje do rozbiegania sie kazdy w inna strone to bedzie git:) A tego kolesia to faktycznie juz bylo zal napierdalac;) I dobrze ze sie wreszcie ogarneli bo zaczynalo byc nudno.:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 19:49 
Cytuj  
Frelcia, no to teraz wiem z kim sie pizgałem na Codexie :P

Kurde, mam syndrom odstawienia już, nie sądziłem że jeszcze przy jakimkolwiek mmo tak będę mieć, ciekawe tylko ile ten hype potrwa.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 19:56 
Cytuj  
Mnie pociesza, ze coraz wiecej ludzi raportuje problemy z duzymi latency na forum.
Może coś z tym zrobią. Ja, rozumiem, że to nie jest ich wina, tylko zjebanego routingu gdzies pomiędzy, ale z drugiej strony dla jednej gry, nieważne jak fajnej, nie będe się spinał, niech oni się spinają ;e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 21:31 
Cytuj  
Mnie tam martwi inna rzecz. Gralem wczoraj wieczorem i pelno bylo riftow, inwazji i innego syfu, ludzi biegali od rifta, do inwazji i lali to wszystko, fajnie bylo.
ALE
Zalogowalem sie rano, kolo 7. I zoonk. Graczy prawie nie ma, kraina cala nasrana riftami i inwazjami, ruszyc sie nie mozna nigdzie, ani nic sensownego zrobic.
Jak goscie tego nie poprawia, to gra bedzie grywalna tylko w godzinach szczytu i w pierwszy miesiac po premierze. Potem bedzie poprostu za malo graczy zeby dac sobie z riftami i inwazjami rade. To sie powinno jakos skalowac w zaleznosci od ilosci (i levelu) graczy w okolicy, z tego co widzialem rano, wynika ze tak nie ma.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 21:37 
Cytuj  
Trafiles pewnie na Zone Event. Normalnie Rifty i Inwazje sie skaluja z iloscia graczy,


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 91
Dołączył(a): 11.12.2010
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 21:44 
Cytuj  
czytam czytam i powiem pvp jakie jest takie jest ja bede nadupcal, gankowal, nadupcal, gankowal i mam nadzieje ze wszystkie beksy szybko na pve pojda albo niech odrazu ida. Trzeba kozystac ile sie da z micro pvp :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 21:55 
Cytuj  
Jak oceniacie klasy w PvP? IMO Warrior&Rogue trochę przepakowani.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 21:58 
Cytuj  
Mag odstaje i juz jest placz na forum

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 22:00 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Jak oceniacie klasy w PvP? IMO Warrior&Rogue trochę przepakowani.

Na kazdy build jest kontrbuild.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 848 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.