mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 79  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 15:46 
Cytuj  
Ja już powiedziałem co chciałem powiedzieć i nie zamierzam kontynuować tematu. Nie podoba mi się, że imię mojej gildii zostało zbrukane przez kogoś kto nie ma zielonego pojęcia o nas, a nawet nie umie dokładnie przeczytać nagłówku: Currently Active Users.

Na tym etapie kończy się moja dyskusja z Piszpanem.

Pozdrawiam

@down

Tobie też przydałaby się lekcja czytania ze zrozumieniem, tak?


_________________
steam: Deathel


Ostatnio edytowano 2 lut 2011, 15:49 przez EloNis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 15:47 
Cytuj  
Zbrukałes elonisa. Wstydz sie!

Jak to milo, ze bedziemy po przeciwnych stronach grac ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 16:01 
Cytuj  
Blood mimo wszystko chcialbym utrzymac 'tu' jakis poziom ;)
i sam tez sie staram ;p

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 16:01 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
Nie wiem jaki jest sens w tym co piszesz, niemniej poziom Twojej wypowiedzi jest poniżej poziomu morza.

1. Jeżeli dla Ciebie ktoś, kto potrafi zachować kulturę wypowiedzi i szacunek do rozmówcy jest dziewczyną, to samo się nasuwa w jakim otoczeniu się wychowywałeś. Niemniej, adres strony jest, nie zauważyłem, że forum nie robi linków więc poprawiłem.
2. Na stronie nie pokazuje kto się zalogował przez ostatnie 24 godziny, tylko kto jest online. Polecam nauczyć się czytać bo jest to tam bardzo wyraźnie napisane.
3. Jestem liderem sekcji Rifta, to co robią moi koledzy nie zależy ode mnie, ja wyraziłem swoją opinię w tej sprawie w temacie.
4. Myślę, że wykazałbym się brakiem profesjonalizmu i kultury, jeżeli zacząłbym pisać za niego. Jeżeli będzie chciał to napisze tu, ma tu konto i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby z niego skorzystał.
5. Sens jest, o nim napisałem wyżej. Zarzucasz mi kłamstwo, więc pozwól, że Ci udowodnię, że istnieje u nas coś takiego jak archiwum: Obrazek.

Skończ pisać takie bzdury bo tylko się ośmieszasz. Nie wiem jaki jest cel w tym co robisz, ale żadnych profitów Ci to nie przyniesie.


To w koncu baba jestes czy facet? nvm moze jeszcze nie wiesz jak sie dowiesz daj znac.

1. Nie wiem czemu poczulas sie urazona moim stwierdzeniem ze rekrutacja poza forumowa gildia i RL idzie slabo.
2. Kilka razy obrazasz nieznanego ci czlowieka jednoczesnie piszac jaka to jestes kulturalna i och and ach.
3. Wejdz na ostatniego usera ktory sie u was zarejestrowal i sprawdz kiedy sie ostatnio logowal jest bardzo wyraznie napisane.
4. Gdzie ci zarzucam klamstwo? oj nieladnie kulturalne dziewcze.
5. Duza czesc tego forum to bzdury pisane przez znudzonych ludzi ale akurat nie po to by osiagac jakiekolwiek profity. Skad takie pomysly.

Ogolnie to czuje nature buntownika i taka chec robienia widel z igiel. Kiedys tez taki bylem ale uwierz mi z wiekiem ci to minie. Lub nie :)

Kawusia jest fajeczka tez zobaczymy co dalej.

edit @up Do boju Elonis do boju walcz o swoja gildie a przy okazji masz darmowa reklame:) i pewnie ilosc wejsc sie zwiekszyla i moze jakis moj hater sie do was zapisze. same korzysci a ty narzekasz.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 16:18 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Zbrukałes elonisa. Wstydz sie!


Słyszałem że za zbrukanych plajerów dostaje się 2x więcej expa i favoru.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 16:19 
Cytuj  
Piszpan, nie oczekuj na kontynuację dyskusji, bo tak mnie pojechałeś że jeszcze się z tego nie otrząsnąłem ;)


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 17:16 
Cytuj  
Rift to gra PvE, serwery PvP to w rzeczywistości PvEvP, nie ma open pvp co najwyżej world pvp jesli już, nie ma też żadnych elementów sandboxa, więc dlaczego was dziwi że powstają gildie PvE ?

Aktualnie z tego co widze Royal Legion idzie na masówkę ale stac ich na to, mają dobrą organizacje bo jest sporo ludzi chętnych robić coś więcej niż tylko grać.
Tu wielki szacun ludu ulicy się należy bo wiem ile trzeba czasu poświęcić, w AoC mieliśmy 250 ludzi z otwartej rekrutacji i co najmniej osiem osób nolifujących od organizacji.

Nie wiem ile luda pozbiera RL, my tu z forum mamy coś ponad 30 graczy chętnych, Raven 20 i to tyle jesli chodzi o PvP, więc cieszcie się że inni coś robią bo to duży plus dla graczy i gry.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 17:27 
Cytuj  
wracam z roboty, patrze na forum i kuzwa co to za posty napierdolone.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 17:42 
Cytuj  
embe napisał(a):
Rift to gra PvE, ... więc dlaczego was dziwi że powstają gildie PvE ?


embe napisał(a):
C9 chyba idzie na serwer pve, dziwne.


embe ma rozdwojenie jazni ? :)

embe napisał(a):
R my tu z forum mamy coś ponad 30 graczy chętnych, Raven 20 i to tyle jesli chodzi o PvP,


Jesli gra bedzie dobra to polskich gildii bedzie tyle co na Burning legionie, a jesli sie okaze crapem to faktycznie tylko wy zostaniecie :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 17:52 
Cytuj  
A ile ma być gildi w becie? 44?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 20:02 
Cytuj  
Huragan, dziwi mnie że C9 idzie na pve, a nie że są gildie idące na pve serwer, czytać nie potrafisz ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 20:27 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
Piszpan, nie oczekuj na kontynuację dyskusji, bo tak mnie pojechałeś że jeszcze się z tego nie otrząsnąłem ;)


jesli to piszesz bo potrafisz czuc dystans do siebie to jednak jestes facet i to taki raczej juz z zarostem. anyway dla mnie tez jest eot chyba ze kabra ma cos jeszcze do powiedzenia.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 20:49 
Cytuj  
I tu Cię zdziwię, bo zarostu jeszcze nie mam ;)


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 20:51 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
I tu Cię zdziwię, bo zarostu jeszcze nie mam ;)

Nowe pokolenie, po miertulu i siledzie, do wychowania.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 20:55 
Cytuj  
shp napisał(a):
EloNis napisał(a):
I tu Cię zdziwię, bo zarostu jeszcze nie mam ;)

Nowe pokolenie, po miertulu i siledzie, do wychowania.


ciezko bedzie.
Pomozecie?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 21:02 
Cytuj  
Teraz pokolenie jakies slabsze, THou_ czy jak mu tam wzielismy na wychowanie i po tygodniu zrezygnowal. Chyba juz nie pogra z nami.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 21:33 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Teraz pokolenie jakies slabsze, THou_ czy jak mu tam wzielismy na wychowanie i po tygodniu zrezygnowal. Chyba juz nie pogra z nami.


Bo nie zna życia kto....


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 00:23 
Cytuj  
PvP/PvE Activity Overlap
Cytuj:
Hi, everyone.

One of the things that got a lot of testing during the most recent beta was the amount of PvP and PvE overlap that people would be experiencing on both PvP and PvE servers. If you played through Scarlet Gorge, you know that's a great place to see how social dynamics play out.

We like the idea of PvE people being able to progress as they expect, and we also like the idea of PvP objectives for those who choose to take part.

Fortunately, both of those activities have a place in Rift.

For PvE content: We'll be implementing some changes to PvE quest areas to lower the likelihood of griefing via blocking the opposing side's PvE progression.

• Wardstones in Quest Camps aren't supposed to be attackable targets, or provide rewards for defeating them. The rewards on those were a bug that's been addressed. Those are part of the PvE land control game of rifts and invasions.

• Guard AI behavior was a little less smart than it should have been. We're improving it such that guards behave much more like an NPC bearing that name would be expected to.

• Guards in PvE areas will prove to be considerably more challenging vs. player targets. They still provide a similar challenge to PvE invasions, but now will be much harder in PvP. We'll be tuning this over time. Expect to see some first balance out during the next beta.

• The Porticulum Masters in particular have enlisted the help of the Portal Defense Force. When they're attacked in PvP, you can expect them to put out a call for help over the planar Porticulum network.

For PvP gameplay:

• Expect additional PvP takeover areas across Telara. There are differently-themed, cool-looking wardstones clearly displayed as PvP targets, down to the faction inscriptions on the side. You can see examples of these PvP objectives in Scarlet Gorge.

• To help out with the spawn camping that was occurring in the shared world, Peace of the Grave (the buff granted when choosing to respawn in a graveyard) will now protect you from PvP attacks for 30 seconds, or until you take your first offensive action.


We do enjoy being able to provide gameplay for people who are fans of both types of activities.

At the places where those interests cross over into griefing in one direction or the other, please do expect us to continue tuning to ensure that the griefing potential is kept to a minimum.


- The RIFT Development Team

http://forums.riftgame.com/showthread.p ... ty-Overlap


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 00:26 
Cytuj  
chce ktos kupic kolekcjonerska?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 00:31 
Cytuj  
Co za płaczki chciały coś takiego, jeez.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 79  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.