mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 67  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 198
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 09:36 
Cytuj  
BUMPne moje pytanie:

Czy ktoś zna i może podać stronkę ze statami/skillami summonów - głównie chodzi mi o Druida.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 17:51 
Cytuj  
Jak ma wygladac PvP na maxymalnym lvlu? Sa jakies ambitne pomysly, czy ograniczy sie do battlegroundow i trzaskania open pvp?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 17:54 
Cytuj  
Hartsman powiedział, że jak dostaczenie dużo ludzi będzie chciało, to dodadzą RvR. Temat o tym ma ponad 350 stron. Więc pewnie dodadza. Ale nie spodziewał bym sie czegoś takiego wcześniej niż za rok albo dwa. Wątpie zeby mieli dodawać taki feature na odwal sie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 18:54 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Highlander napisał(a):


Bezsens jak oni myślą że pamiętam dokładną nazwę każdego itema -_- chyba trzeba będzie jakiś spis zacząć prowadzić czy jak...



Taka odpowiedz, zalogowac sie nie moge by zoabczyc efekty ;d
Cytuj:
Hello!

Thank you for contacting us regarding Rift.

I am very sorry for the delay; I have restored your character Icarium on Whitefall to a previous saved state. I hope you continue to enjoy your time in Telara, and I wish you luck on your adventures.

If you have any additional questions or concerns then please don't hesitate to let us know. Thank you for your continued support of Trion Worlds and for playing Rift.


_________________
.


Posty: 29
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 00:07 
Cytuj  
mam maly problem, czy jesli na poczatku wybiore 3soule to juz nie moge ich nigdy zmienic? po zakupieniu nowej roli u trenera mam dalej tylko trzy mozliwe do wyboru, a chcialbym wyprobowac jeszcze inne kombinacje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 00:14 
Cytuj  
Na 13 levelu sa questy w Meridian albo Sanctum.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 04:57 
Cytuj  
Gelo napisał(a):
mam maly problem, czy jesli na poczatku wybiore 3soule to juz nie moge ich nigdy zmienic? po zakupieniu nowej roli u trenera mam dalej tylko trzy mozliwe do wyboru, a chcialbym wyprobowac jeszcze inne kombinacje.

Będziesz miał wszystkie soule dla danej klasy czyli 8+1, tak jak Mendol pisze od 13lvl masz questy, rola to możliwość poskładania z tych souli drugiego speca, a nie zakup dusz.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 08:23 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Na 13 levelu sa questy w Meridian albo Sanctum.


Dla magów po stronie Guardians są q w Quicksilver College


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 09:58 
Cytuj  
czyli rozumiem że to jest gra która będziecie grali dłużej niż wliczony w cenę miesiąc ?

nie wierze w takie gry ale jak tak jest to może i ja kupie

może ktoś mi dać film z gameplaya w HQ ? bo ta grafa jakoś słabo wygląda.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 10:07 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
czyli rozumiem że to jest gra która będziecie grali dłużej niż wliczony w cenę miesiąc ?

nie wierze w takie gry ale jak tak jest to może i ja kupie

może ktoś mi dać film z gameplaya w HQ ? bo ta grafa jakoś słabo wygląda.


Ciezko ocenic kto ile pogra. Problem z Riftem jest taki, ze to solidny tytul ale to wszystko juz bylo. :> No moze poza iloscia kombinacji klas, tu rzeczywiscie ma sie poczucie czegos nowego. Na pewno mozna sie pobawic troche, zwlascza ze cena gry jest w granicach zwyklego tytulu. Propozycja w zakresie pve jest ciekawa, chociaz questowanie o klase lepiej imo jest zrobione w takim Lotro. Ale ciezko sie czepiac w sumie. PvP to dzis warfronty czyli instacje, wiec raczej slabo. No ale gracze moga wykazac inicjatywe. Takze ten darmowy miesiac sie pogra pewnie. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 10:09 
Cytuj  
Hq grafa rule. Na filmy nie patrz bo w necie sa takie w ktorych animacja klatkuje ( i wyglada to beznadziejnie) albo w low detalach.

Ten film dobrze wyglada.
http://www.youtube.com/watch?v=2FZVyS0B ... ture=feedu


Ostatnio edytowano 4 mar 2011, 10:22 przez druzil, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 10:12 
Cytuj  
A co do samej gry, jesli uznac ze to wow 2.0 to i tak nie zmienia faktu ze to ciagle stara formula. Jak ktos jest tym znudzony to i rift nie pomoze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 11:06 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
czyli rozumiem że to jest gra która będziecie grali dłużej niż wliczony w cenę miesiąc ?

nie wierze w takie gry ale jak tak jest to może i ja kupie

może ktoś mi dać film z gameplaya w HQ ? bo ta grafa jakoś słabo wygląda.


Grafa z odpowiednimi ustawieniami daje radę, animacja też nie jest najgorsza Ja wybrałem sobie po prostu rasę, która najbardziej mi odpowiada wizualnie, powiem szczerze, że zwracam "trochę" uwagę na takie szczegóły. :]

Gra jest o tyle fajna, że jest.. nowa. Wszędzie dużo ludzi, do każdego q grupowego, rifta, inwazji jest jakaś ekipa. Teraz jest najlepszy okres na grę, wszystko jest nieznane, nie ma "wowheadów" itp.

Przy tworzeniu builda też jest sporo zabawy, masz na każdą klasę 9 różnych specy do wyboru (np. możesz być równocześnie rogalem i hunterem z wow w jednym), które możesz dowolnie ze sobą mixować - otrzymując podobnie jak w warcrafcie, 3-częsciowe drzewko builda.

Endgame nie jest jeszcze znany pewnie nawet devsom, myślę, ze dużo zależy od samego community i ich sugestii, w którą stronę ma to iść.

Do roboty jest sporo rzeczy także przez pierwszy miesiąc raczej nikt nie będzie narzekał na nudę, co będzie później to pokaże czas.

Rewolucji nie ma, jak pogram miesiąc to i tak źle nie będzie, na tej zasadzie do tego podchodzę. :]


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 11:31 
Cytuj  
No i tak bylem w szoku bo okazalo sie, ze Atherius nawet z innymi gra ;)
w endgame licze na opvp, ktore jak sie okazuje troche ludzi robi. ale niestety wymagane levele - i to w sumie jedyna bolaczka.
chociaz w grupie nawet scenariusze sa fajne, questowanie, rifty, eventy.
dobra gra do popykania ze znajomymi na vencie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 11:33 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
czyli rozumiem że to jest gra która będziecie grali dłużej niż wliczony w cenę miesiąc ?

nie wierze w takie gry ale jak tak jest to może i ja kupie


Ja tam nie wiem jak inni ale z tego co rozmawiałem w gildii to będą grać, ja już wykupiłem suba na 3 następne mieś.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 11:35 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Endgame nie jest jeszcze znany pewnie nawet devsom, myślę, ze dużo zależy od samego community i ich sugestii, w którą stronę ma to iść.

Endgame jest bardziej dopracowany niż zony lvlowe, mają dużo więcej stuffu do endgame gotowego niż na 1-40 - devsi co chwila o tym gadali przy betach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 12:12 
Cytuj  
zreszta widac bylo wczoraj po tym co pisal Corp.
i achivach, ktore dostawal :) takze mysle, ze nie bedzie zle.
poza tym same instancje tez sa dosc klimatycznie zrobione.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 11.12.2010
Offline
PostNapisane: 5 mar 2011, 11:55 
Cytuj  
Jest jakis kanał PL na Whitefall ??

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 5 mar 2011, 12:37 
Cytuj  
fe


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."


Ostatnio edytowano 5 mar 2011, 12:54 przez noasz, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 91
Dołączył(a): 11.12.2010
Offline
PostNapisane: 5 mar 2011, 12:42 
Cytuj  
pewnie wybierasz forme platnosci prepaid a poki co chyba wymaga wprowadzic , najlepiej daj karte kredytowa numer a jak nie masz to jakakolwiek google :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 67  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.