mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 79  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 18:50 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
najlepsze jest to, ze i ty kabra i huragan troche mylicie pojecia pvp i hardcore pvp.
zakladam, ze nie mieliscie z nimi stycznosci do tej pory.
i w dfo TY powinienes pograc, zeby poczuc roznice.
a nie my.
bo w przeciwienstwie do WAS dosc dokladnie wiemy czego chcemy a co nam przeszkadza.
i jesli tobie nie przeszkadza to, ze gracze z servera pve maja wplyw na twoja zabawe na serverze pvp to ok. twoje zdanie, twoj gust.
ale pozwol nam miec wlasne zdanie w tym temacie.

Ale jacy gracze z servera PvE mają wpływ na server PvP ?

Chodzi raczej o to, że sobie wyobraziliście konkretny obraz gry w czasie bety, która mimo wszystko jest betą i uznaliście, że tak będzie.

Ale, będe to powtarzał do znudzenia. RIFT jak narazie to gra przede wszystkim PvE. To czy to jest na serwerze PvP czy PvE schodzi w tym momencie na dalszy plan.
Nikt z Trion tak naprawde NIGDY nie mówił jak ma tu wyglądać PvP. Najpierw rzucili ochłap coś na styl Vanguarda (jest bo jest, z tym, ze w Van było FFA), ale dużej częsci ludzi się nie spodobało, że nie moga sie spokojnie schować w outposcie więc to zmienili. Proste.

Mozna powiedzieć, że łatwe kampowanie outpostow nigdy nie było w planach i to fixneli. W czasie bety to poprostu nie działało jak powinno.


Innymi słowy nie ma sensu whinować o takie pierdoły bo najpewniej tego nie zmienią. Zamiast tego radze się skupić, na whinowani o konkretny PvP content w przyszłości. Dajmy na DAoC + PvPvE (skrzyżowanie DAoCa z randomowo spanwujacymi się inwazjami i riftami).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 18:52 
Cytuj  
lvlowanie na questach to najwolniejsza metoda, dla mnie dobrze bo bym nie wytrzymał w kolejnej grze takiego czegoś, najszybciej lvlowanie idzie w instancjach pve i to mnie martwi, a nie samo world pvp powiązane z riftami, inwazjami, eventami, przejmowaniami, gankowania itd.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 18:53 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Mozesz wylewelowac postac na samym PvP. Z osadem czy szybciej/wolniej to zaczekalbym do retaila. Dla mnie najszybciej sie leveluje na riftach, potem PvP, na samym koncu questy (co dziwne jest btw w takiej grze).


Ponoc czestotliwosc pojawiania sie Riftow jest zwiekszona w becie. Po premierze moze sie okazac, ze questy beda szybsze.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 18:54 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Trion powinien zrobić imba PvP serwery tylko po to żeby jebać się z content patchami przez kilka miesięcy, bo potem wszyscy PR0 wrócą do swoich starych gierek i wszystkie roboczogodziny pójdą w koszta. A na forach zacznie się płacz jak to devsi spartolili super PvP w Rifcie.


A tak devsi będą robić imba pve które okaże się nie wystarczajace dla pro karebirków ktorzy squituja i wrócą grac w wowa czy inne i wszystkie roboczogodziny pójdą w koszta a na forach zacznie się płacz jak to devsi spierdolili super pve w rifcie.

@Kabraxis najszybciej leveluje sie w instach imo w niecałe 30 min miałem 2 levele od 28 do 30.


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 18:56 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 18:59 
Cytuj  
ale jakie latwe? po parudziesieciu minutach guardiani sie ogarneli i dostalismy baty.
i o to chodzi w pvp w grze mmorpg a nawet w fpsach. a nie o to, zeby pokazac palcem gdzie, kto i o ktorej.
tak mozna na serwerze pve.

oczywiscie masz racje, ze rift to pve. masz racje, ze devsi zrobia to co chca.
szkoda tylko, ze biora przede wszystkim pod uwage to co pisza gracze z serverow pve a nie biora pod uwage feedbacku z pvp.

i nie porownuj pvp w rifcie do ffa w vanguardzie. bo 2 rozne gry :)
szczegolnie ffa i opvp.
i nie chce mi sie skupiac na czymkolwiek, biorac pod uwage podejscie devsow do graczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:06 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale jakie latwe? po parudziesieciu minutach guardiani sie ogarneli i dostalismy baty.
i o to chodzi w pvp w grze mmorpg a nawet w fpsach. a nie o to, zeby pokazac palcem gdzie, kto i o ktorej.
tak mozna na serwerze pve.

oczywiscie masz racje, ze rift to pve. masz racje, ze devsi zrobia to co chca.
szkoda tylko, ze biora przede wszystkim pod uwage to co pisza gracze z serverow pve a nie biora pod uwage feedbacku z pvp.

i nie porownuj pvp w rifcie do ffa w vanguardzie. bo 2 rozne gry :)
szczegolnie ffa i opvp.
i nie chce mi sie skupiac na czymkolwiek, biorac pod uwage podejscie devsow do graczy.

1. To jest beta. w retailu będzie wiecej graczy i podejscie sie troche zmieni.
2. Nie bierzesz pod uwage ze grupa znudzonych 50 (jak Kab pisal), powiedzmy 5 osob, moglaby zwipowac praktycznie calą zone.
3. PvP jest dalej. Osobiscie przestaje rozumiećo co wam chodzi, że tym, że można zaatakować outpostu ? Naprawde takie straszne ? Można przecież lać wszystkich i wszystko, ale wy się doczepiliście nieszczęsnych quest giverów.. Outposty to mniej niż 2% całkowitego obszaru gry.
Więc pokazywanie placem gdzie się można bić a gdzie nie jest średnio trafionym porównaniem, bo bić się możesz na 100% obszaru gry, przy czym 2% tego obszaru jest bardziej wymagające.

Porównania servera PvP do PvE, tez są z dupy tbh. na servwerze PvE nie możesz nikogo zaatakować chyba się oflagował. Na serverze PvP możesz atakować każdego, włącznie z tymi nieszczęsnymi oputpostami. Z tym, że teraz te nieszcześne outposty są trudniejsze. Możesz sobie stanąć obok outpostów albo na w miejscu gdzie robią questy i tam atakować. Straszne!.

Jak narazie devsi słuchają tego co chce community. Zazwyczaj tej milczącej częsci community, która jest zadowolna z tego co ma, albo ze zmian jakie wprowadzają.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:06 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
szkoda tylko, ze biora przede wszystkim pod uwage to co pisza gracze z serverow pve a nie biora pod uwage feedbacku z pvp.


Biorac pod uwage to jak gra jest rowijana i udoskonalana od pierwszej bety JESTEM PEWIEN ze biora pod uwage feedback wiekszosci. Wiekszosc chce PvP pozbawionego mozliwosci griefingu, ROWNIEZ na serverach PvP. Czego tu nie mozna pojac?

Pozatym juz pisalem ze od poczatku w wywiadach i wpisach na forum przejawia sie koncept NIE ZMUSZANIA do PvP. Nawet w tyn chacie z kolesiami od zony Scarlet Gorge jeden z nich napisal ze zona jest designowana tak aby mozna bylo calkowiecie pominac PvP i wchodzenie na terytorium wroga.

Naprawde masz mylne wyobrazenie o tej grze mendol. I sorry ale smiem twierdzic ze interesuje sie niz troche dluzej, przeczytalem o niej i wiem o niej i o filozofii developerow tworzacych ja troche wiecej.

Pozatym jakos nie widze tony whinujacych threadow na glownej stronie general discussion o zmianach w PvP... gdzie te masy feedbacku od graczy z PvP?

Mamy 92 strony feedbacku pod tym wpisem na forum i jakos dalej widze ogolne zadowolenie. Na pewno nie widze masy wkurzonych pro PvPerow grozacych cancelnieciem preorderow. :)


"3. PvP jest dalej. Osobiscie przestaje rozumiećo co wam chodzi, że tym, że można zaatakować outpostu ? Naprawde takie straszne ? Można przecież lać wszystkich i wszystko, ale wy się doczepiliście nieszczęsnych quest giverów.. Outposty to mniej niż 2% całkowitego obszaru gry."

Dokladnie o to chodzi. O nic wiecej. Mimo ze wszytko jest pokryte szczytnymi slowkami i pierdoleniem o super systemach PvP. A sprowadza sie to do tego ze niestety mentalnosc takiego mendola jest taka ze jesli nie moze on noobkom rozjebac quest giverow psujac im przy tym zabawe a potem pokampic 20 minut na cmentarzu to system PvP jest chujowy i kerbirski. A kazdy ktory chce sie chowac za guardami jest kerbirem i powienien wypierdalac na PvE server.

Taka jest smutna prawda. Dokladnie taki jest whine o caly 1% contentu gry. BO SIe QUEST GIVEROW NIE DA ZAJEBAC!!! STRASZNE!


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 19:13 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:10 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Isengrim napisał(a):
Trion powinien zrobić imba PvP serwery tylko po to żeby jebać się z content patchami przez kilka miesięcy, bo potem wszyscy PR0 wrócą do swoich starych gierek i wszystkie roboczogodziny pójdą w koszta. A na forach zacznie się płacz jak to devsi spartolili super PvP w Rifcie.


A tak devsi będą robić imba pve które okaże się nie wystarczajace dla pro karebirków ktorzy squituja i wrócą grac w wowa czy inne i wszystkie roboczogodziny pójdą w koszta a na forach zacznie się płacz jak to devsi spierdolili super pve w rifcie.

Content PvE jest wciągający i dopracowany. Rifty/inwazje są jakąś nowością, reszta "jak zwykle". Ludzie grają w betę i w zasadzie im się podoba. Jeśli Trion będzie sumiennie pracował nad utrzymaniem takiego kierunku, to ludzie zostaną.
Content PvP jest dodatkiem. Ma być przerwą w grindzie riftów/instów czy zbieraniu drewienek. Nie ma sensownej implementacji world PvP (nie ma osłony przed griefem-w WAR były to tire), a każda próba czegoś takiego będzie wymagała sporo pracy, żeby nie zepsuć PvE (np. zabijanie graczy niższego levelu podczas zamykania riftu może dawać jakieś wypasione itemy, itemy na level gankującego). W WAR była zona zrobiona na podobnej zasadzie co contested w Rift - Land of the Dead. Po kilku tygodniach aktywność PvP praktycznie tam ustała. Rift to PvE gierka, nie ma co oczekiwać że PvP będzie czymś więcej niż dodatek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:15 
Cytuj  
to poczytaj moze dokladnie.
bo wiekszosc, ktora sie wypowiada to gracze z serverow pve, gdzie wystapil problem.
ewentualnie ci, ktorzy chcieliby zasmakowac pvp majac zasady takie jak na pve.

ja jestem wkurwiony jak kazdy normalny czlowiek.
ktory dostaje marchewke, i kiedy juz ja obral i zabral sie do jedzenia to dostaje kijem po dupie, bo jakis mlokos placze, ze dla niego nie starczylo.

i serio kabraxis nie pierdol o mojej mentalnosci. bo nie grales z nami i nie wiesz o czym piszemy. i jesli dla ciebie zaatakowanie kolesi 2-4 level wyzej od naszych to jest bicie noobow to sorry, ale nie mamy o czym rozmawiac.
niestety zakladam, ze ty pvp znasz tylko z opisow, a biorac pod uwage twoje podejscie nawet w retailu bedzie to nadal tylko teoria w twoim przypadku.

i tak, kazdy kto sie chce chowac za guardami, robic sobie w spokoju swoje quesciki powinien grac na pve.
na chuj sie pchacie na PVP? NIE JESTEM w stanie tego zrozumiec.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:18 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
mentalnosc takiego mendola jest taka ze jesli nie moze on noobkom rozjebac quest giverow psujac im przy tym zabawe a potem pokampic 20 minut na cmentarzu to system PvP jest chujowy i kerbirski. A kazdy ktory chce sie chowac za guardami jest kerbirem i powienien wypierdalac na PvE server.


nom, to caly mendol :) Na szczescie tacy jak on to nic nie znaczacy ułamek graczy i Trion ma takich gdzies.


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:23 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to poczytaj moze dokladnie.
bo wiekszosc, ktora sie wypowiada to gracze z serverow pve, gdzie wystapil problem.
ewentualnie ci, ktorzy chcieliby zasmakowac pvp majac zasady takie jak na pve.

ja jestem wkurwiony jak kazdy normalny czlowiek.
ktory dostaje marchewke, i kiedy juz ja obral i zabral sie do jedzenia to dostaje kijem po dupie, bo jakis mlokos placze, ze dla niego nie starczylo.


No jakos nie widze tych wszytkich wkurwionych "normalnych ludzi". Dostales marchewke ktora wg devsow nie dzialala jak nalezy - trudno. Moze cos tam probowali i jednak nie chce przejmowania qhubow w swojej grze - zawsze mozesz quitnac do Mortal Online.

Mendol napisał(a):
i serio kabraxis nie pierdol o mojej mentalnosci. bo nie grales z nami i nie wiesz o czym piszemy. i jesli dla ciebie zaatakowanie kolesi 2-4 level wyzej od naszych to jest bicie noobow to sorry, ale nie mamy o czym rozmawiac.


A kto ci broni dalej to robic? Zabrali ci taka mozlwosc? I dont think so... o co caly placz? aha o tych quest giverow pewnie. :) Czy brak mozliwosci zniszczenia qhuba zabiera ci competitive PvP? Jesli tak to oswiec mnie w jaki sposob. Bo nie wydaje mi sie.

Reszte pomijam bo to jak zwykle marne proby udowodnienia ze jestes jedym czlowiekiem na swiecie ktory zna sie na PvP w grach wogole.


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 19:25 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:24 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to poczytaj moze dokladnie.
bo wiekszosc, ktora sie wypowiada to gracze z serverow pve, gdzie wystapil problem.
ewentualnie ci, ktorzy chcieliby zasmakowac pvp majac zasady takie jak na pve.

ja jestem wkurwiony jak kazdy normalny czlowiek.
ktory dostaje marchewke, i kiedy juz ja obral i zabral sie do jedzenia to dostaje kijem po dupie, bo jakis mlokos placze, ze dla niego nie starczylo.

i serio kabraxis nie pierdol o mojej mentalnosci. bo nie grales z nami i nie wiesz o czym piszemy. i jesli dla ciebie zaatakowanie kolesi 2-4 level wyzej od naszych to jest bicie noobow to sorry, ale nie mamy o czym rozmawiac.
niestety zakladam, ze ty pvp znasz tylko z opisow, a biorac pod uwage twoje podejscie nawet w retailu bedzie to nadal tylko teoria w twoim przypadku.

i tak, kazdy kto sie chce chowac za guardami, robic sobie w spokoju swoje quesciki powinien grac na pve.
na chuj sie pchacie na PVP? NIE JESTEM w stanie tego zrozumiec.

Robiac questy nie możesz się chować za Guardami. QQ.
Za Guardami, mozesz schować, w momencie w którym masz zamiar nic nie robić.

Może jakbyś słuchał uważe od początku to nie bylbys wkurwiony bo byś wiedział czego dokładnie się spodziewać na dłuższą mete.

Po ostanie masz jakieś statystyki, że ta większość jest z serverów PvE, czy tak sobie wyciągasz na oko, że musza być z serwerow PvE bo tak i już ?

I powtarzam poraz kolejny. Nie bierzesz pod uwage, ze na 50lvl, ktoś się może nudzić, pójść rozjebać wszystkie outposty i no co ? No właśnie.

Naprawde, te zmiany są tak minimalne, że bicie biany o to nie ma sensu. Wygląda to dokładnie tak jak w Vanillia WoW. Ludzie chca Vanillia WoW i go dostają.

Pozatym, na forum Trionu naprawde nie ma, setek tematów i dramy, że to zmienili. Innymi słowy ludziom się podoba.
W przeciwieństwie do tego, że ktoś chce np, areny, flying mounty albo inne dziwne pomysły i odrazu jest równany z ziemią.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:33 
Cytuj  
heh najlepsze jest to, ze wy nadal nie rozumiecie o co chodzi.
i nie chce mi sie juz tlumaczyc po raz kolejny.
poczytaj jeszcze raz, pomysl czy jest roznica pomiedzy raidem 5 - 10 osob, a 30-40, jakie sa mozliwosci obrony, czy obrona wioski przy pomocy NPC to pve czy pvp. itd. itp.

mozesz sobie pomijac co chcesz kabraxis, ale po raz kolejny udowadniasz tylko, ze nadajesz sie do jednego kosza z huraganem.
a szkoda, bo na poczatku naprawde mozna bylo z toba pogadac.
i naprawde, gdybym byl jedyna osoba, ktora ma takie podejscie, to uwierz mi - nie tracilbym czasu na dyskusje z wami.

na szczescie huragan bierzesz udzial tylko w becie i w retailu nie bedziemy mieli juz przyjemnosci.

EDIT: i skonczcie marudzic o tym, ze RIFT to pve gra. vanguard tez byl nastawiony na pve.
jesli chcieli dac tylko pve to mogli to zrobic. ale wyszli z zalozenia, ze jesli dodadza pvp to beda mieli wiecej kasy z tego. i super. tylko wychodzi na to, ze MNIE czyli KLIENTA, ktory zakupil produkt powoli probuja oszukac i zrobic w bambuko.
ja zaplacilem za produkt, ktory testuje. nie musze sie zgadzac z tym co oferuja i co wiecej - poniewaz zaplacilem, mam prawo sie wypowiadac co mi odpowiada w grze a co nie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:41 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
heh najlepsze jest to, ze wy nadal nie rozumiecie o co chodzi.
i nie chce mi sie juz tlumaczyc po raz kolejny.
poczytaj jeszcze raz, pomysl czy jest roznica pomiedzy raidem 5 - 10 osob, a 30-40, jakie sa mozliwosci obrony, czy obrona wioski przy pomocy NPC to pve czy pvp. itd. itp.


mozesz sobie pomijac co chcesz kabraxis, ale po raz kolejny udowadniasz tylko, ze nadajesz sie do jednego kosza z huraganem.
a szkoda, bo na poczatku naprawde mozna bylo z toba pogadac.
i naprawde, gdybym byl jedyna osoba, ktora ma takie podejscie, to uwierz mi - nie tracilbym czasu na dyskusje z wami.

na szczescie huragan bierzesz udzial tylko w becie i w retailu nie bedziemy mieli juz przyjemnosci.

A teraz ty poczytaj i pomysl jaka jest roznica miedzy level 30 a level 50. Poczytaj i pomysl, co sie stanie jak taki 50lvl wpadnie sobie na rozrobe do zony level 20 ?

Jak narazie wogóle nie wytłumaczyliście w czym dokładnie przeszkadza UTRUDNIONA mozliwośc atakowania outpostów. Szczególnie, że jest to, pomyślane w szerszej perspektywnie niż tylko darmowy miesiąc.

Jak narazie udowadniasz tylko, ze to nie jest gra dla ciebie. Nigdy nie byla i nigdy nie bedzie. A skoro tak to po co na nia tracic czas ?

Skoro nie jesteś jedyną osoba której sie to nie podoba, to gdzie te setki whinerski tematów na oficjalnym forum ?

Nie ma. A to znaczy, że większość albo na to jebie, albo im sie podoba, albo im sie nie podoba i zrobili ragequita. Nikt nie bedzie płakał.

Cytuj:
jesli chcieli dac tylko pve to mogli to zrobic. ale wyszli z zalozenia, ze jesli dodadza pvp to beda mieli wiecej kasy z tego. i super. tylko wychodzi na to, ze MNIE czyli KLIENTA, ktory zakupil produkt powoli probuja oszukac i zrobic w bambuko.

Możesz zrobić cancel preorder. Jak widać większośc sie podoba.

Cytuj:
EDIT: i skonczcie marudzic o tym, ze RIFT to pve gra. vanguard tez byl nastawiony na pve.

Ano był. Był też wydany jakies 3 lata za szybko.

Cytuj:
jesli chcieli dac tylko pve to mogli to zrobic. ale wyszli z zalozenia, ze jesli dodadza pvp to beda mieli wiecej kasy z tego. i super. tylko wychodzi na to, ze MNIE czyli KLIENTA, ktory zakupil produkt powoli probuja oszukac i zrobic w bambuko.

Ale dali PvP. Które jest wszędzie. Nie widze problemu. Czepiacie się tych w sumie małych zmian, tak jakby one zupełnie wyłączały PvP z gry. A utrudnieją je tylko w na bardzo małym obszarze mapy. Więc WTF ?
TM vs SS jest jak najbardziej dalej możliwe.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:45 
Cytuj  
Mendol wez juz nie pierdol bo rzygac mi sie chce tym twoim kreaowaniem sie na super pro gracza co pozjadal wszytkie rozumy, tymczasem w grze chuja ogarniales i co chwila sie o cos pytales, lacznie z proszeniem aby ci wyjasnic o co chodzi w zone eventach na mumble gdzie jedyna rzecza, ktora trzeba ogarnac to przeczytanie objectives, ktore same ci sie laduja na ekran.

Mam tego serdecznie dosc tbh i mysle ze nie tylko ja. My piszemy o znikomym wplywie zmian na gameplay i o tym ze ludzie dostaja to czego chca (co widac na oficjalnym forum) a ty piszesz cos o 40 osobowych raidach co jest wyssane z palca bo nawet jeszcze nie przetestowales systemu po zmianach i o PvE.

Jak dla mnie guardzi broniacy outpostow sa zgodni z lore gry i maja byc koniec kropka. Naja byc tez silni i trudni - jak w WoW vanilla. Koniec Kropka.

I tbh nie dziwie ci sie ze nie podobaja ci sie zmiany UTRUDNIAJACE ataki na outposty bo jesli nie ogarniales eventow, ktore sa zwyklym zergfestem to ogarniecie trudnego, skoordynowanego raidu na guardow, ktorzy przypuszczalnie beda dosc duzym wyzwaniem rowniez cie przerosnie.

Ogolnie odnosze wrazenie po twoich postach ze przerasta cie cokowleik bardziej skomplikowanego niz stanie w 10ciu i przeciwnik biegajacy bez ladu i skladu oddajac questy - taki to przeciez fun jest, kwintesencja PvP.

Tlumaczy to rowniez twoja niechec do zorganizowanego instancjonowanego PvP w jakimkolwiek jego aspekcie (temat o GW).

Przestan kurwa bo zal to czytac.

Wez sobie do serca ze devsi RIFT chuja klada na mozliwosc griefowania qhubow - i ze dla znakomitej wiekszosc graczy ma to minimalny wplym na fun czerpany z World PvP.

PS. Ogolny image Trion jest atm zajebisty, kolesie naprawde sluchaja community, maja swietny kontakt i odbior przez graczy. Wiekszosc ludzi i serwisow rozplywa sie nad responsywnoscia devsow i czestotliwoscia updatow (patrz alpha i dwa patche na dzien). Jedynie BIEDNY MENDOL jest OSZUKANY. Trion jest CHUJOWY. Bo on sobie wyobrazal ze to bedzie PvP gra. Nie no na serio - nie wiem juz czy smiac sie czy plakac.


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 19:50 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:45 
Cytuj  
Mendol, nikt ci tu nie zabrania sie wypowiadac, tym bardziej ze sam jestes modem tego dzialu, heh
Po prostu wiekszosc ma inne zdanie niz ty i nie wysylaj tych ludzi PRECZ na inne servery tylko dlatego ze nie lubia griefingu. PvP to nie sam griefing quest hubow. PvP to playevs player i 99% gry Rift daje taka mozliwosc. 1% to safe zony by sobie odpoczac, wysrac sie itp. I jest OK.

I nie pisz o wiekszosci graczy PvP, ktorzy by tak chcieli jak ty, bo oficjalne forum dobitnie pokazuje ze ludzie w wiekszosci sa zadowoleni z tych zmian. I to wlasnie gracze PvP sa zadowoleni. Jestes wiec w mniejszosci (zreszta jak zwykle) :)


i zebys mial jasnosc kabraxis - bralem udzial w raidach w MC w WoWie na serwerach us. bralem udzial w raidach w daocu, ktore czesto przekraczaly 100 osob.
bralem udzial w raidach w warhammerze w dobrze zorganizowanej gildii.
bralem udzial w zajebistych siegach w DFO.
i smiem przypuszczac, ze twoje doswiadczenie w tej materii, ogarniecia tematu, ilosci graczy w teamie jest zerowe w porownania do mojego :)


_________________




Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 19:48 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:46 
Cytuj  
najzabawniejsze jest to, ze nawet tutaj jestescie w mniejszosci - huragan, kabraxis inside :)

dobrze wyjasnie ci to inside jak chlopczykowi z podstawowki.
jak level 50 wpadnie do zony level 20, to co przeszkadza poprosic level 50 ze swojej frakcji o pomoc? w koncu to MMORPG, gra gdzie ludzie powinni grac RAZEM, uczyc sie jak WSPOLPRACOWAC i sobie POMAGAC.

utrudniona - bo teraz zamiast 10 osob, ktore mogly najechac outpost bedziesz potrzebowal 20-30. jak myslisz inside - latwiej zorganizowac obrone przeciwko 10 graczon przeciwnej frakcji, czy 30?

hehe ciesze sie kabraxis, ze w koncu pokazales jednak kim jestes.
rozwiales moje watpliwosci odnosnie twojej osoby.
ja nie chcialem/probowalem cie obrazic a jedynie wyrazic swoje zdanie w tym temacie. ty nie potrafisz dyskutowac - zawsze musi byc tak jak ty uwazasz.

kabraxis i postaraj sie kiedys, rozroznic content pve i pytania odnosnie niego a content pvp.
oczywiscie, ze sie pytalem i co wiecej nie mam zamiaru sie tego wypierac/wstydzic. nie udawalem pro gracza. tak jak nie udaje teraz.
wyrazam swoje zdanie na podstawie tego co przetestowalismy i sprawdzilismy. jesli ty jestes tak zaslepiony riftem, ze to do ciebie nie dociera, to niestety nic ci na to nie poradze.


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 19:51 przez Mendol, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:46 
Cytuj  
szkoda powietrza mendol , my sie bawilismy w scarlet oni zbierali kwiatki do questa , nie wytlumaczysz , nie znaja gry od tej strony , bo niby skad skoro biegaja w tej grze z randomkami :)

mamy pretensje tylko do Trion ze dal sie pobawic i zabral , tak sie nie traktuje przyszlych klientow , jacy by nie byli


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:49 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
najzabawniejsze jest to, ze nawet tutaj jestescie w mniejszosci - huragan, kabraxis inside :)


zrob ankiete jaki styl PvP bardziej odpowiada ludziom na tym forum a sie przekonasz kto jest w mniejszosci :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:50 
Cytuj  
nie chcialbym byc niegrzeczny huragan, ale mam prosbe.
przestan sie do mnie zwracac/pisac/odzywac sie.
dziekuje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 79  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.