mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 79  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:52 
Cytuj  
Hmm. Zacznę od tego, że uważam że uniemożliwienie gankowania na resp spocie jest słuszną decyzją. Jestem graczem stricte PvP, PvE kompletnie mnie nie kręci, chodzę na rajdy i insty by zdobyć itemki, jednak na pewno nie kręci mnie bicie w pierdylion jakiegoś jednego typka który jest na tyle głupi by się respnąć, a już tym bardziej, czekać na takich typów. Nie kręci mnie również czekanie aż banda niewyżytych cwaniaczków pójdzie sobie z respa, żebym mógł się wycofać z pola walki. Nie wiem jak można w ogóle nazywać griefing PvP, ja wychodzę z założenia, że PvP powinno być wyzwaniem, a jakim wyzwaniem jest czekanie aż ktoś się respnie z połową życia i bez buffów, żeby kilkanaście osób w jedną chwilę go ścięło? Przyjemność z PvP się czerpie jeżeli jest jakaś walka, trochę adrenalinki, taktyki, zgrania grupy, na respie tego nie doświadczysz. Mówisz Mendol, że mam zebrać ludzi, powiedz mi jak gdy np. aktualnie online z gildii są 2 - 3 osoby, a Guardianie to takie imbecyle, że nie wiedzą że na Black Garden napieprza się najpierw kleryków i carriera fanga, a dopiero potem fraguje, o healowaniu Carriera już nie wspominam? Pomijam również fakt, że różnica w zaludnieniu frakcji na dzień dzisiejsza jest bardzo widoczna, więc nie można się dziwić, że niektórzy po prostu nie chcą nawet próbować się odgryźć, przewaga w ludziach jest bardzo często zbyt druzgocąca by można cokolwiek zrobić. Dla przykładu, zergi w SG na ostatniej becie. Nas było kilkunastu, Defiantów dwa rajdy. Powiedz mi co mamy w takim wypadku robić? Tu nawet nie chodzi już o zabijanie QH, ich to ja mam w dupie, pójdę na jednego WFa i już mam ich z powrotem, ale o samą frajdę z gry PvP. Fajnie jest jak napieprzają się dwie duże grupy, nie jak stoi rajd na respie i czeka aż ktoś się ressnie. W Rifcie jest to o tyle lepsze, że tam postacie są trochę wytrzymalsze niż w takim np. WoWie czy AoC, dzięki czemu Mass PvP jest trochę dłuższe i wymaga już trochę pomyślunku, a nie tylko liczb, dzięki czemu daje więcej Funu. Odpowiedz mi Mendol na jedno zasadnicze pytanie: wolisz bić się w otwartym polu, gdzie masz przeciwników full hp, teoretycznie szanse są wyrównane itp., czy wolisz stać na respie i czekać aż ktoś się ressnie? Wydaje mi się, że dla gracza PvP, który lubi jakiekolwiek wyzwanie w tej dziedzinie, odpowiedź jest prosta. Pewnie zadasz pytanie, co w takim razie zrobić, żeby "wywołać wilka z lasu". Zabijanie osób, które robią questy (nie quest huby) jest wydaje mi się odpowiednim do tego sposobem. Jeżeli zginie raz, drugi, trzeci to i tak czy siak rzuci hasłem na globalnym czacie, że biją w tym i tym miejscu. Z racji że gramy na serwie PvP, to zawsze znajdzie się jakaś gildia PvP, która zbierze ludzi i przyjdzie się z Wami napieprzać. Do tego na prawdę nie jest potrzebne niszczenie wszystkich QH czy stanie na respie i męczenie ludzi, którzy chcą się pobawić, a się tylko wkurwiają. Robisz(cie?) z igły widły, jak wspomniał Kabra, proponuję pomyśleć nad sposobami czerpania przyjemności z OPvP w taki sposób, by nie było to ZBYT uciążliwe dla innych graczy.

Pozdrawiam


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:52 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
najzabawniejsze jest to, ze nawet tutaj jestescie w mniejszosci - huragan, kabraxis inside :)

dobrze wyjasnie ci to inside jak chlopczykowi z podstawowki.
jak level 50 wpadnie do zony level 20, to co przeszkadza poprosic level 50 ze swojej frakcji o pomoc? w koncu to MMORPG, gra gdzie ludzie powinni grac RAZEM, uczyc sie jak WSPOLPRACOWAC i sobie POMAGAC.

utrudniona - bo teraz zamiast 10 osob, ktore mogly najechac outpost bedziesz potrzebowal 20-30. jak myslisz inside - latwiej zorganizowac obrone przeciwko 10 graczon przeciwnej frakcji, czy 30?

hehe ciesze sie kabraxis, ze w koncu pokazales jednak kim jestes.
rozwiales moje watpliwosci odnosnie twojej osoby.

A co jesli nikogo nie ma w pobliżu ?
A co jeśli nikomu się niechce ?
A co jesli ja nie mam ochoty czekać kolejnych 20 minut, aż sie jakiś odwet zorganizuje, bo wpadłem sobie na 2h pozbierać kwiatki ?
I nie mówi zebym sobie szedł na PvE. Bo na PvE nie będe mogł kogoś wysadzić w powietrze, kiedy on będzie sobie questował.

Myśle, że to przeciwku ilu graczom łatwiej zorganizować obrone okaże sie w czasie testowania i tego jak teraz wyglądają ci guardzi.

Cytuj:
szkoda powietrza mendol , my sie bawilismy w scarlet oni zbierali kwiatki do questa , nie wytlumaczysz , nie znaja gry od tej strony , bo niby skad skoro biegaja w tej grze z randomkami

Ahh. No prawda. Przykro mówić. Ale z drugiej strony to tacy graczy jak my, będą stanowić zdecydowaną większość playerbase.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:54 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
szkoda powietrza mendol , my sie bawilismy w scarlet oni zbierali kwiatki do questa , nie wytlumaczysz , nie znaja gry od tej strony , bo niby skad skoro biegaja w tej grze z randomkami :)

mamy pretensje tylko do Trion ze dal sie pobawic i zabral , tak sie nie traktuje przyszlych klientow , jacy by nie byli


Zabrazli ci mozliwosc biegania w grupie? Zabrali ci mozliwosc bicia graczy? Zabrali ci mozliwosc zabicia kazdego kto przebiega i zbiera kwiatki?

NIE. Wiec nie pierdol.

Jedyne co zabrali to 1% terenu w ktory mozna sie bedzie (PRZYPUSZCZALNIE bo nie wiadomo jak to bedzie wygladac dokladnie) schowac przed grieferami.

Rzeczywiscie "szkoda powietrza".

Zanim wy wogole zaczeliscie grac w ta gre ja mialem dwie postacie na 25lvlu. dalej smiem twierdzic ze widzialem i wiem troche wiecej niz wy podczas tego jednego eventu.


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 19:57 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:54 
Cytuj  
heh no i to jest cala kwintesencja tematu inside.
ty bys chcial zeby twoja dupa byla bezpieczna, ale jednoczesnie chcialbys gankowac i campic na cmentarzyku.
nic wiecej nie musisz pisac.

kabraxis a czemu nam zabrali ten 1% skoro dawal nam fun?
i ten fun dawal na tym forum co najmniej 6 osobom?
a was jest 3 narzekajacych?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:56 
Cytuj  
lolz Kabraxis jestes jak ten Nestor z bety rifta tylko w druga strone :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 19:57 przez Aldatha, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:57 
Cytuj  
nie, to jest po prostu prawdziwy kabraxis, ktory tylko przez chwile udawal kogos innego :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:57 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie chcialbym byc niegrzeczny huragan, ale mam prosbe.
przestan sie do mnie zwracac/pisac/odzywac sie.
dziekuje.


To nie pisz nic najlepiej.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:58 
Cytuj  
wybacz, ale nie jestes osoba, ktora bedzie kiedykolwiek mogla mi mowic co moge a nie, co powinienem robic a czego nie.
i na tym zakonczmy nasza wspolna historie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:59 
Cytuj  
iniside napisał(a):
I nie mówi zebym sobie szedł na PvE. Bo na PvE nie będe mogł kogoś wysadzić w powietrze, kiedy on będzie sobie questował.


A co jeżeli tej osobie to się nie spodoba i devsi dadzą opcje że podczas questowania/bicia mobków/ zrywania kwiatków nie mozna atakować bo będzie buff podobny jak po ressie?

No ale w końcu to gra stricte PvE więc w sumie to nikomu nie będzie przeszkadzało, prawda.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 19:59 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
kabraxis a czemu nam zabrali ten 1% skoro dawal nam fun?
i ten fun dawal na tym forum co najmniej 6 osobom?
a was jest 3 narzekajacych?


Zapytaj Trionu CZEMU. Przypuszczalnie wiekszosci nie dawalo to funu.

Tak ciezko to zrozumiec ze nie jestes pepkiem swiata?

Ogolnie to /lol

Aldatha -> wyrwales sie jak filip z konopii i teraz nie potrafisz odpowiedziec? Zapytam jeszcze raz Co takiego ci zabrali?

ZMIANY SA DOBRE I PRZYPUSZCZALNIE BEDA KONTYNUOWANE W TYM KIERUNKU - I DOBRZE. GRIEFOWI MOWIMY NIE.

JAK SIE NIE PODOBA SRSLY - MORTAL ONLINE NA WAS CZEKA, PODOBNO SA PROBLEMY Z PLAYERBASE. POMOZCIE DEVSOM KTORZY NIE SA TAK CHUJOWI JAK TRION.


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 20:01 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 20:00 
Cytuj  
zabrali to o czym pisalismy 100 razy kabraxis.
ale proponuje, zebys dolaczyl do nas w sobote to ci pokazemy i opiszemy o co nam chodzi :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 20:01 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
heh no i to jest cala kwintesencja tematu inside.
ty bys chcial zeby twoja dupa byla bezpieczna, ale jednoczesnie chcialbys gankowac i campic na cmentarzyku.
nic wiecej nie musisz pisac.

Na jakim cmentarzyku ? LOL?
Przeciez o zgrozo cemnatrze będą teraz miału Guardów!!!! TRAGEDIA DLA MNIE CMENTARZ-CORPOSE-GANKERA!

Nie. Ja chce sobie zabijać ludzi na otwartej przestrzeni, kiedy oni sobie robia questy.

Chcialbym mieć, jakiś safespot w zonie, kiedy nie mam ochoty grać dłużej niż godzine-dwie-trzy. O dziwnej porze dnia. BEz potrzeby użerania się godzine, bo ktoś wpadł na genialny pomysł zajebania wszystkich NPC z questami.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 20:02 
Cytuj  
Wiem o co ci chodzi mendol.

Pisalem juz ze w becie 2 SAM (SOLO) rozjebywalem qhuby we freemarch.
Nie bylo to jakos szczegolnie zajebiste.
W dodatku NPC byli tak zajebisci ze sam potrafilem jebac zabawe i testowanie 15 osobom poprzez zajebanie NPCow.

Super fun.


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 20:03 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 20:02 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
wybacz, ale nie jestes osoba, ktora bedzie kiedykolwiek mogla mi mowic co moge a nie, co powinienem robic a czego nie.
i na tym zakonczmy nasza wspolna historie.


Ty rowniez taka osoba nie jestes dla mnie. To jest forum dyskusyjne i bede komentowal kazda twoja wypowiedz jesli bede miual na to ochote.


_________________




Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 20:04 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 20:02 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
najzabawniejsze jest to, ze nawet tutaj jestescie w mniejszosci - huragan, kabraxis inside :)

dobrze wyjasnie ci to inside jak chlopczykowi z podstawowki.
jak level 50 wpadnie do zony level 20, to co przeszkadza poprosic level 50 ze swojej frakcji o pomoc? w koncu to MMORPG, gra gdzie ludzie powinni grac RAZEM, uczyc sie jak WSPOLPRACOWAC i sobie POMAGAC.

utrudniona - bo teraz zamiast 10 osob, ktore mogly najechac outpost bedziesz potrzebowal 20-30. jak myslisz inside - latwiej zorganizowac obrone przeciwko 10 graczon przeciwnej frakcji, czy 30?

hehe ciesze sie kabraxis, ze w koncu pokazales jednak kim jestes.
rozwiales moje watpliwosci odnosnie twojej osoby.
ja nie chcialem/probowalem cie obrazic a jedynie wyrazic swoje zdanie w tym temacie. ty nie potrafisz dyskutowac - zawsze musi byc tak jak ty uwazasz.

kabraxis i postaraj sie kiedys, rozroznic content pve i pytania odnosnie niego a content pvp.
oczywiscie, ze sie pytalem i co wiecej nie mam zamiaru sie tego wypierac/wstydzic. nie udawalem pro gracza. tak jak nie udaje teraz.
wyrazam swoje zdanie na podstawie tego co przetestowalismy i sprawdzilismy. jesli ty jestes tak zaslepiony riftem, ze to do ciebie nie dociera, to niestety nic ci na to nie poradze.


Ale to będzie na takiej samej zasadzie jak w wow, na początku będą walki a później każdy wbije max lvl i będzie siedział w jednym miejscu.
Poza tym mówisz o bieganiu w grupach, w warku to miało sens, bo tam były cele - przejmowanie zon, ludzie dołączali do grup i biegali razem, nie musieli się umawiać, to było jakby natywne rozwiązanie. A tutaj ile takich grup będzie biegać ? A co jak będziecie jedyna grupą biegającą i szukającą młócki ?
Nie chodzi o to, że to źle, bo jeśli takie podejście by miało więcej osób to faktycznie takie starcia by fajnie wyglądały, ale niestety obawiam się, że jednak większość osób nie skupi się na tym, tylko na aspektach, które są bardziej wypromowane w tej grze.
Może podejście jest ok, ale żeby to dawało fun większość graczy musi mieć podobne podejście.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 20:03 
Cytuj  
a widzisz, czyli chcesz miec safe spot ale chcesz zabijac ludzi jak questuja?
czym to sie rozni? niczym.
i kurwa sorry ale najczesciej w rifcie, NPC z questami zabija kto? GRUPA INNYCH NPC Z INWAZJI.

kabraxis ja mowie serio. wybierz sie z nami w sobote to bedzie podstawa do dyskusji. i moze nas przekonasz - naprawde jestesmy rozsadnymi ludzmi, jesli nam pokazac, w ktorym miejscu popelniamy blad.
nie opierajmy sie na teorii tylko sprawdzmy w praktyce i bedzie pole do dalszej dyskusji.


atherius a czy to nasza wina, ze zamiast grac w mmo to ludzie traktuja rifta jak single player?


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 20:06 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 20:06 
Cytuj  
przez 9 stron wałkujecie to samo - każdy trzyma się swojej wersji i w kółko to powtarza- nikt drugiego nie przekona, więc po co?
do tematu nic to nie wnosi

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 20:08 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Nie. Ja chce sobie zabijać ludzi na otwartej przestrzeni, kiedy oni sobie robia questy.


A w czym to sie różni od rozjebywania wioski z q?

I w jednym i w drugim przypadku ludzie nie moga zrobic questów, więc powinni imo zabrac mozliwość zabijania ludzi jak robią questy też, to w końcu gra PvE.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 20:09 
Cytuj  
1. Nie kumam jednego to po co w takim razie ludzie sie pchaja na servery pvp? Server pvp z racji nazwy powininen byc z wieksza dostepnoscia pvp nawet w grze pve gdzie pve jest dodatkiem tak?
2. Jak czytam cos w stylu ze "jak sobie robie questy a tu quest huba nie ma nie mam jak q oddac" omfg patrz pkt 1. Inna baj ze po miesiacu skoncza ci sie questy i wtedy o jej pobilbym sobie kogos.
3. Ze chcecie sobie czasem popizgac na pvp ok patrz pkt 1 server pve jak sobie bedziesz chial wlaczysz flage pvp i wolal hit me hit me! oh wait questa oddam.
4. Po kiego grzyba sie wpierdalac w servery pvp. Nie wazne czy duze czy male zmiany ale skoro sie juz wpierd.. to pewnie beda dalej bo im beda pisac do supportu ze nie maja jak kopac mineralow.
5. Po to sie wybiera server pvp zeby grac pvp (player versus player przypominam bo chyba bniektorzy zapomnieli znaczenia skrotu) O to chodzi ze ciebie pizgaja ale i ty masz mozliwosc pizgania. Najlepiej wszystkich i wszedzie. Z tego jest fun, drama, chec grania, itd. Nie mowcie mi ze rajcuja was w grach klepanie mobow, robienie popierdolonych questow czy instancja robiona 175 raz. Oczekujecie od gier super high endowych contentow ktore pozniej do czego maja sie sprowadzac? Do potyczki z paroma linijkami codu? gg.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 20:12 
Cytuj  
Kompletnie po nic. Ot taka rozrywka. Huragan gada i pierdoli od rzeczy aby zwrócić na siebie uwagę (inaczej nie ma szans) a Kabra i Inside jeszcze nigdy nikomu nie dali się przekonać używając przy okazji demagogii i myśląc że są pro. Więc jest to zwykłe gadanie dla gadania bo rzeczowe argumenty nie trafiają.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 79  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.