mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 19:08 
Cytuj  
Z ciekawostek, wlazlem dzis na Keye.Pl i zaliczylem rofla jak zobaczylem cene GW2: 249zl za wersje standard. W-T-F...

A, i wyszly CAP dla GW2: http://sites.amd.com/us/game/downloads/ ... files.aspx Zara przetestuje.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 19:20 
Cytuj  
sula napisał(a):
Farin napisał(a):
[

Już dziś rano próbowałem :P
Wygląda na to że to full odnosi się do ilości graczy zadeklarowanych na danym serwerze, a nie w danej chwili grających :P
Także problem będę nadal generował.

Ps To była 7 rano :P

Może zmienili (nie wiem nie gram narazie), w pierwszych dniach po premierze - na pewno odnosiło się to do ilości w danej chwili grających, bo się to bardzo dynamicznie zmieniało i właśnie rano / po północy było najniżej.
Jak to zmienili to rzeczywiście problem i pechozol.



Bloodleaf napisał(a):
Makaburi napisał(a):
Wymagaja dobrego zgrania grupy w czasie, ale sa do ubicia.



Są , moja grupa ubiła za pierwszym podejściem.


@Farin nic nie pozmieniali,np w tej chwili far Shiverpeaks jest high nie full.





No właśnie dziś rano wbiłem się na serwer. Co nie zmienia faktu, że jak próbowałem wcześnie rano(jak i o paru innych porach) to ciągle wyświetlało full.
bym się nie zdziwił jakby się okazało, że ktoś po prostu przeniósł się na inny serwer(jakaś większa gildia). Lub miałem najwyraźniej mega pecha


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 23:21 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):

A, i wyszly CAP dla GW2: http://sites.amd.com/us/game/downloads/ ... files.aspx Zara przetestuje.


I co, dały coś?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 193
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 09:18 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
raggnarok napisał(a):

A, i wyszly CAP dla GW2: http://sites.amd.com/us/game/downloads/ ... files.aspx Zara przetestuje.


I co, dały coś?


u mnie na 6750 -10fpsow,na forach tez ludzie placza ze to jakis gniot

Ez.

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 09:40 
Cytuj  
"This release of AMD Catalyst™ delivers support for the latest AMD CrossFireX™ profiles in a separate executable file ensuring users have access to the absolute latest set of profiles installed on their PC."

Macie 2 karty w crossfire, ze tak sie spytam?, bo na jednej karcie to raczej nic nie da, a kto wie moze nawet wlasnie pogorszy.
Mam jedna karte ati i nigdy te fixy niczego zauwazalnego w grach nie daly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 12:02 
Cytuj  
CAPy dzialaja nie tylko na Crosfire, to raz. Dwa, ja mam jedna karte ATI i te fixy dawaly duzo zauwazalnego w grach ze zjebanymi/wymagajacymi silnikami (w RIFT CAP dal mi double FPSy). One sa po to ze jak gra jest chujowo napisana i ma problem z dogadywaniem sie ze sterownikiem to CAPy przestawiaja sterownik w stweakowane ustawienia pod dana gre aby osiagnac jak najwieksza kompatybilnosc i performance (co wlasnie najczesciej rozwiazuje problemy z SLI/crossfire) - ale (i) dzialaja tez na pojedynczycch kartach.

U mnie te wczorajsze CAPy moze nie tyle zwiekszyly FPSy co daly wieksza plynnosc poprzez min plynniejszy obrot kamery. Ja jestem zadowolony. Wiem ze juz z mojego leciwego radeonak wiecej z tej gzre ni wycisne i wszelkie chrupanie od tej chwili to wina zergu playerow i slabego procka bo karte graf. juz gra wykorzystuje pieknie.

PS. ofc kazdy wie ze zeby all ladnie dzialalo (CAP) to Catalyst AI musi byc WLACZONE. Ewentualnie jesli cos sie pierdoli to polecam je wtedy WYLACZYC. Ja gram na "advanced" jak zlecal ragnarok i chodzi ladnie i nawet z zergu gra jest (mimo slabych fpsow) responsywna.

PS. Zaniedlugo 12.9, ktore (bo wbrew temu co pierdoli iniside AMD wspiera stare karty i oplaca sie sciagac nowe sterowniki) beda maja miec wersje Legacy dla starszych kart z serii 4xxx itd... moze wtedy bedzie jeszcze lepiej. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 17:00 
Cytuj  
Gowno te CAPy mi daly, wczoraj sprawdzalem, w dynamic eventach jak bylo 15fps to dalej jest tyle samo, na PvP nawet sie nie pchalem... Anyway, koncze zabawe z GW2, w sumie pewnie nawet bym przestal grac gdyby dzialalo pieknie i ladnie. Za duzo rzeczy mi w tej grze jednak nie pasuje, poczawszy od prostackiego systemu rozwoju postaci (sorry, ale to co odjebala AN w tym aspekcie to jakis zart...) i combatu opierajacego sie na spamowaniu paru skilli na krzyz (drugi zenujacy zart ze strony AN), az po kompletnie spieprzony i nijaki komponent PvE - dynamic eventy jako jedyny element pchajcy gracza do przodu w ogole do mnie nie trafily, a personal story jest nudne jak flaki z olejem. Ogolnie mowiac: kolejne rozczarowanie w tym roku :) Chce ktos kupic konto? :D

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 18:06 
Cytuj  
Od początku było wiadomo że GW2 będzie tak wyglądało. Jeśli WoW ma być MCDonaldem MMO, to GW2 jest przydrożnym grillem z kiełbaskami. Ja jestem zadowolony że grałem w BWE i oszczędziłem sobie wydatku na grę (co zmienia wypadku że dostałem kopię jako prezent).

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 18:13 
Cytuj  
Ufff, Całe szczęscie. Zdecydowanie wole kiełabski z grila niż cokolwiek co tam produkuja w mcdonaldzie ;o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 18:43 
Cytuj  
A ja lubie to i to, ale jakos te kielbaski od Areny szybko mi sie przejadly :P Za slabo doprawione :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 78
Dołączył(a): 3.07.2012
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 21:44 
Cytuj  
Moje sa doprawione dokladnie tak jak lubie :P
A mak-zdziercy to kijem przez szmate nie ruszam...

No i wlasnie sie dowiedzialem, ze te 2 dodatkowe sloty na postacie, co dostalem w wyniku buga z ich strony juz u mnie pozostana (chociaz jedna dobra wiadomosc w tym miesiacu), wiec mam 8 postaci i 2 wolne sloty na muly, albo na nowe rasy/profki z przyszlego dodatku (kiedykolwiek bedzie).

Nadal mi sie dobrze gra i nadal mi sie nigdzie nie spieszy (dzis pierwsza postacia wbilem 30-ty level maksujac wszystkie 5 zon startowych - przy okazji trafilem na nowe eventy w queensdale, ktorych wczesniej tam nigdy nie widzialem).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2012, 18:48 
Cytuj  
No, dorwałem 4CD OST 8)

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2012, 22:38 
Cytuj  
da ktos na szybko link do aktualnego klienta , ten z GW2 officialnej strony nie chce mi odpalic , mam error 09XXX cos tam nie wiem ocb , tak jakby strona wygasala , jak ktos moze dac linka ...


_________________
www.methodwow.com

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 05:51 
Cytuj  
http://puu.sh/YXSD


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 11:22 
Cytuj  
\\o

jest jakies demo albo trial bo nie chce kupowac w ciemno i czy moj dosc juz leciwy komp udzwignie ta gre

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 12:36 
Cytuj  
Nie ma, nawet sprzedaż wstrzymali.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 14:43 
Cytuj  
Hah. Jak sie mialo ukiszone matsy do cookingu za karme, ktore byly accout bound to teraz je mozna sprzedac. Wlasnie sprzedalem po 800 sztuk + peppercorna i papryk za prawie 20 coppera each. Szkoda ze wiecej nie mialem tego.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 14:45 
Cytuj  
Pewnie dostaniesz permabana za to!


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 14:54 
Cytuj  
W sumie dobry deal mi wyszedl - za ta kase moge sobie kupic ponad 6k gemow co jest warte ponad 50 euro, a kosztowalo mnie to kilkaset karmy.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 14:56 
Cytuj  
No to gwarantowany ban. W tej grze nie wolno robić dobrych deali.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.