mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 11:46 
Cytuj  
http://www.guildwars2guru.com/forum/gam ... 20089.html :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 12:40 
Cytuj  
Pamietam live streamy z eventow jak na WARa czekalem. Jaki to czlowiek napalony byl na to :P

Ciekawe jak WAR obecnie wyglada. Slyszalem ze AoC sie troche od dna odbil... moze WAR tez?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 12:46 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
Pamietam live streamy z eventow jak na WARa czekalem. Jaki to czlowiek napalony byl na to :P

Ciekawe jak WAR obecnie wyglada. Slyszalem ze AoC sie troche od dna odbil... moze WAR tez?

WAR imo pogłębia jeszcze dno na którym był.

No jak masz postać w T4, to możesz nawet pare dni pograć. Ale jak chcesz od nowa zacząć.. Zapomnij, droga przez męke.
Powinni przejsc na F2P i dać instant level 40.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 13:15 
Cytuj  
Ciekawe co Paul Barnett porabia... entuzjastycznie sprzedaje lod eskimosom? Czy tez sie boi ludziom twarz pokazac po WARze...

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 13:21 
Cytuj  
Oby nie dali dupy z tym PvP. Nie jestem fanem tego trybu, ale jednak większość ludzi wiąże z nim spore nadzieje także trochę głupio by było gdyby spieprzyli coś w tej sferze. W końcu ma być najlepsze MMORPG jakie kiedykolwiek wyszło na PC. Trzymam kciuki. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 13:30 
Cytuj  
Każde nowe MMO ma być najlepsze lol , choć oczywiście mam nadzieję ,że będzie dobra - dobrych gier nigdy za wiele.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 13:52 
Cytuj  
sula napisał(a):
Każde nowe MMO ma być najlepsze lol , choć oczywiście mam nadzieję ,że będzie dobra - dobrych gier nigdy za wiele.

Tylko, że twórcy "GW2" mówią o tym co chwilę. Nawet FAQ o tym wspomina. Zobaczymy co z tego będzie. Wielki sukces albo wielka porażka. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 13:54 
Cytuj  
Ja jestem prawie pewny ze gra bedzie niezla. Ale raczej nie dlugoterminowa. 2-3 miechy dobrej zabawy i to tyle. Nie planuja progresu rajdowego, nie planuja grindow daily questow. Trzeba to raczej potraktowac tak jak single tylko w reliach mmo - bedzie poczatek i koniec plus troche pobocznych rozrywek. A potem za jakis czas dodatek.


Ostatnio edytowano 15 sie 2011, 13:55 przez Lorath, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 13:55 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
Ciekawe co Paul Barnett porabia... entuzjastycznie sprzedaje lod eskimosom? Czy tez sie boi ludziom twarz pokazac po WARze...

fakt miał gadane koleś, aż bym sobie zagrał w taką gre :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 13:56 
Cytuj  
embe napisał(a):
Lorath napisał(a):
Ciekawe co Paul Barnett porabia... entuzjastycznie sprzedaje lod eskimosom? Czy tez sie boi ludziom twarz pokazac po WARze...

fakt miał gadane koleś, aż bym sobie zagrał w taką gre :)


No hype gosciu nakrecil nieziemski.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 14:09 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Tylko, że twórcy "GW2" mówią o tym co chwilę. Nawet FAQ o tym wspomina. Zobaczymy co z tego będzie. Wielki sukces albo wielka porażka. :)

Oj , wiadomo ,że mówią. Jedni określają swoją przyszłą grę jako , "najlepsza" inni "wyjątkowa" albo "rewolucyjna" czy jakaś tam jeszcze inna. Standardowa gadka - to ,że niektóre studia bardziej a niektóre mniej hype nakręcają to już wielkiego znaczenia nie ma.

Ja wcale nie uważam ,że albo klapa albo sukces, na początku będzie spuszczanie się jaka ta gra nie jest zajebista - to z pewnością patrząc po nakręconym hype.

Ja obstawiam ,że będzie dobra gra do casualowego popykania i tyle.
Z wyjątkiem tego systemu "eventów" (jeżeli okaże się w praktyce dobry ofc) to nie spodziewam się jakiejś rewolucji ani objawienia.

Raczej takiej pobocznej gry ,która sobię odpalę raz na jakiś czas jak mi najdzie ochota na coś innego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 14:20 
Cytuj  
Cytuj:
Ja jestem prawie pewny ze gra bedzie niezla. Ale raczej nie dlugoterminowa. 2-3 miechy dobrej zabawy i to tyle. Nie planuja progresu rajdowego, nie planuja grindow daily questow. Trzeba to raczej potraktowac tak jak single tylko w reliach mmo - bedzie poczatek i koniec plus troche pobocznych rozrywek. A potem za jakis czas dodatek.

To zalezy co rozumiesz przez długoterminową. Jesli jebanie kolejnych dungeonow, zeby wyciagnac lepsze epaxy to faktycznie.. nie będzie. Głównie dlatego, ze w tej grze nie będą dropować żadne itemy (huehueheu).
Ale jeśli będą robić tak samo fajne sezonowe eventyi będą dostaraczać rózne ciekawe rzeczy np. nowe eventy, albo obszary w formie DLC to dlaczego by nie..
No i zawsze jest pure fun z posiadania najfajniejsej wygldajace zbroi na serverze ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 14:29 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
Ja jestem prawie pewny ze gra bedzie niezla. Ale raczej nie dlugoterminowa. 2-3 miechy dobrej zabawy i to tyle. Nie planuja progresu rajdowego, nie planuja grindow daily questow. Trzeba to raczej potraktowac tak jak single tylko w reliach mmo - bedzie poczatek i koniec plus troche pobocznych rozrywek. A potem za jakis czas dodatek.

Jaki koniec niby będzie? Twórcy sami podkreślają, że endgame zacznie się już na 1 levelu. W "GW2" nie będzie czegoś takiego, że dobijasz do ostatniego levelu i wtedy nagle gra zmienia swoje oblicze i stoją przed Tobą zupełnie inne wyzwania. Grind daily questów? A po co to komu?! Ma być fun a nie trzaskanie tych samych zadań lub mobów w kółko. Zresztą jak w "GW2" mogą być daily questy skoro w tej grze nie będzie ani jednego questu?! Nie będę prorokował jeżeli chodzi o ilość contentu. Tak naprawdę to dopóki gra nie wyjdzie możemy sobie tylko gdybać w tym temacie. Do "GW" dodatki miały wychodzić co pół roku i jajko z tego wyszło. Single w realiach MMO? Ani trochę się z tym nie zgodzę mimo tego, że nie grałem. Jak będziesz chciał wyzwań, to będą te 5osobowe lochy w trybie eksploracji.


Czy ja wiem czy tak ogromny hype na grę oznacza, że ludzie będą się spuszczać i wylewać tony śliny po premierze. Równie dobrze ludzie mogą zrównać ten tytuł z ziemią, bo nie sprostał ich niemożliwym do spełnienia wymaganiom.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 15:35 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Lorath napisał(a):
Ja jestem prawie pewny ze gra bedzie niezla. Ale raczej nie dlugoterminowa. 2-3 miechy dobrej zabawy i to tyle. Nie planuja progresu rajdowego, nie planuja grindow daily questow. Trzeba to raczej potraktowac tak jak single tylko w reliach mmo - bedzie poczatek i koniec plus troche pobocznych rozrywek. A potem za jakis czas dodatek.

Jaki koniec niby będzie? Twórcy sami podkreślają, że endgame zacznie się już na 1 levelu. W "GW2" nie będzie czegoś takiego, że dobijasz do ostatniego levelu i wtedy nagle gra zmienia swoje oblicze i stoją przed Tobą zupełnie inne wyzwania. Grind daily questów? A po co to komu?! Ma być fun a nie trzaskanie tych samych zadań lub mobów w kółko. Zresztą jak w "GW2" mogą być daily questy skoro w tej grze nie będzie ani jednego questu?! Nie będę prorokował jeżeli chodzi o ilość contentu. Tak naprawdę to dopóki gra nie wyjdzie możemy sobie tylko gdybać w tym temacie. Do "GW" dodatki miały wychodzić co pół roku i jajko z tego wyszło. Single w realiach MMO? Ani trochę się z tym nie zgodzę mimo tego, że nie grałem. Jak będziesz chciał wyzwań, to będą te 5osobowe lochy w trybie eksploracji.


Jaki koniec? Koniec endgame'u zaczynajacego sie na lev1 - koniec kampanii, koniec "fabuly". Tak jak w 1-ce. Tak wlasnie jak w wiekszosci singli (tylko tutaj jest to w realiach MMO). I pare tygodni pozniej koniec zainteresowania graczy przechodzeniem ponownie tych samych lochow i jezdzeniem po calym swiecie liczac na to ze zobaczy sie jakas nowa kombinacje DE.

I wcale nie mowie ze to zle. Zaplacilem za pojedyncza gre online w modelu B2P i taka dostalem. Przeszedlem to co kupilem tyle razy ile sprawialo mi to przyjemnosci i juz. Nastepna porcje do przechodzenia bede znow musial kupic (kiedy zostanie wydana). W P2P ten sam content kazano by mi przejsc 10-krotnie zebym mogl wejsc na kolejny etap grindu - rajdy (ktorych w gw2 nie ma) i zebym placil dalej abo.

A czy moze sie okazac ze gra bedzie klapa od samego poczatku? Wszystko mozliwe ale raczej nie sadze (czytaj: IMO) ze bedzie kiepska co najwyzej moze nie spelnic wykreconych w kosmos oczekiwan.


Ostatnio edytowano 15 sie 2011, 15:45 przez Lorath, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 15:39 
Cytuj  
Jeśli w grze nie będzie itemków i questów, to już mamy rewolucje i pełna gęba nextgen mmo.
Ciekaw jestem na ile starczy u ludzi zapału by uczestniczyć w eventach i zwiedzaniu nowych obszarów.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 16:07 
Cytuj  
No wiadomo, że content się kiedyś wyczerpie i będzie trzeba czekać na nowy. To taka gra MMO z abonamentem to już nie ma końca, tak? Według mnie gracze zawsze będą narzekać na ilość rzeczy do zrobienia w takich grach. Niezależnie od tego czy jest abonament czy nie. I fajnie to napisałeś, że kazano Ci coś przejść X ileś tam razy. Czy w gry nie gra się głównie dla zabawy? Twórcy "GW2" są negatywnie nastawieni do grindu. Zobaczymy jak to będzie po premierze. Rajdy? Zrobisz sobie chain DE na końcu, którego kilkadziesiąt osób będzie walczyło z Shattererem lub innym wielki bossem, który skaluje się nawet do kilkudziesięciu graczy.


Itemki będą normalnie dropowały. Nie wiem co inside miał na myśli. Po prostu nie będzie czegoś takiego, że tylko określony boss wyrzuca jakiś tam sztylet lub miecz i gracz musi przechodzić jeden loch czy event by zdobyć ten upragniony przedmiot. Przejdziesz loch i dostaniesz token, który będzie można wymienić na zbroję lub broń nawiązującą wyglądem do danego lochu. Przy czym te itemy będą odznaczały się głównie fajnym i efektownym wyglądem. Jeżeli chodzi o statystyki to nie będą to jakieś arcymocne itemy dużo lepsze od innych.

W grze mają dropować nawet niektóre elitarne skille.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 16:14 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Rajdy? Zrobisz sobie chain DE na końcu, którego kilkadziesiąt osób będzie walczyło z Shattererem lub innym wielki bossem, który skaluje się nawet do kilkudziesięciu graczy.


To beda IMO "rajdy" dla PUGow i nie oczekuje tu jakis wiekszych wyzwan.

Cytuj:
W grze mają dropować nawet niektóre elitarne skille.


Source?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 16:15 
Cytuj  
Cytuj:
Itemki będą normalnie dropowały. Nie wiem co inside miał na myśli. Po prostu nie będzie czegoś takiego, że tylko określony boss wyrzuca jakiś tam sztylet lub miecz i gracz musi przechodzić jeden loch czy event by zdobyć ten upragniony przedmiot. Przejdziesz loch i dostaniesz token, który będzie można wymienić na zbroję lub broń nawiązującą wyglądem do danego lochu. Przy czym te itemy będą odznaczały się głównie fajnym i efektownym wyglądem. Jeżeli chodzi o statystyki to nie będą to jakieś arcymocne itemy dużo lepsze od innych.

Dostajesz token za który możesz sobie kupić itemek. Ale moby nie dropuja +2 do wielkosci penisa.

Cytuj:
To beda IMO "rajdy" dla PUGow i nie oczekuje tu jakis wiekszych wyzwan.

Mam wrażenie, że sam nie wiesz czego oczekujesz.
Najpierw narzkeasz ze GW2 to gra na raz.
Z tym podejsciem kazde MMO to gra na raz. Bo w kazdym jest ograniczona ilosc contentu. Z tym, ze w zwyklych mmo, jestes ZMUSZONY do grindu, zeby jak najwiecej kasy z ciebie wydoic.
W GW2 nikt cie do grindu nie zmusza, bo jaki bylby w tym cel ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 16:25 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Mam wrażenie, że sam nie wiesz czego oczekujesz.
Najpierw narzkeasz ze GW2 to gra na raz.
Z tym podejsciem kazde MMO to gra na raz. Bo w kazdym jest ograniczona ilosc contentu. Z tym, ze w zwyklych mmo, jestes ZMUSZONY do grindu, zeby jak najwiecej kasy z ciebie wydoic.
W GW2 nikt cie do grindu nie zmusza, bo jaki bylby w tym cel ?

W wielu grach f2p też jest grind ,żeby zmuszać do używania item shop-u albo na zasadzie ,żeby ten grind sobie "obejść" przez zakup grindowanego itemu w item shop albo jakiegoś przyśpieszacza ,żeby ten grind był szybszy.
Poza tym więcej czasu w grze = więcej "okazji" żeby użyć item shop-a.


Wiem GW2 nie jest f2p , to jest b2p i jeżeli item shop tam nie będzie tak skonstruowany to wtedy byłoby ciekawie , bo różnił by się zarówno od p2p jak i od f2p.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 16:27 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
Source?

Piszę z pamięci. :)

Ciekawe czy traity zdobywa się tak jak kiedyś pisali czy coś się zmieniło. Wojownik miał walczyć na przykład z mistrzami w posługiwaniu się mieczem by zdobyć traity polepszające skille związane z tą bronią. Elementalistka miała odkrywać magiczne miejsca lub zdobywać magiczne tomy rozrzucone po całym świecie.

Mimo wszystko wstrzymałbym się z gdybaniem na temat item shopu. Odpowiedzi twórców "GW2" na pytania związane z tym tematem są bardzo dyplomatyczne i pełne niedomówień.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.