mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:11 
Cytuj  
Ja tam dalej gram w rifta ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:13 
Cytuj  
No rift mi sie blyskawicznie znudzil.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:16 
Cytuj  
Ja juz wracalem raz i mam zamiar wrocic na patch 1.6 a potem pewnie moze jeszcze raz a jaki nie to na 100% na 2.0 czyli pierwszy expansion. Wtedy pewneispokojnie pogram 2-3 miechy jak beda dalej tak zakurwiac z content patchami. :)

Srsly RIFT jest bardzo dobrym MMO, nie wiem o co biega znowu tutaj. GW2 tez bedzie. Wlasciwie to zaryzykuje stwierdzenie ze GW2 bedzie taka miazga, ktora wstrzasnie i rynkiem MMO i doprowadzi do ewolucji gatunku dokladnie w podobny sposob jak zrobil to WoW w 2004 roku (chodzi o skale).

PEwnie zaraz prosi pamietajacy UO i znudzeni zyciem mnie zjebia i sflamuja ale deal with it - tak bedzie. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:19 
Cytuj  
no tylko tak calkiem serio to nie bardzo widze co mialoby mna wstrzasnac ;/

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:21 
Cytuj  
Miałem dwa podejścia do Rift-a , pierwszy raz jakiś trial dosyć chyba krótko po tym jak był release.

Drugi raz teraz jak ten darmowy kod na klienta + 30 dni ktoś tu podał na forum. Pograłem 2 dni. Gra dobrze funguje technicznie, wszystko działa, nie wiesza się, etc - ale jest jakaś taka "generic", żadnego tzw. "klimatu", żadnej chęci żeby się tam kolejny raz zalogować.

Nawet mając ją totalnie za darmo.

edit: wszystko tam jest takie zbyt 'dostępne', zbyt 'nijakie'. Lotro jak jeszcze w nie grałem (przestałem bo f2p i zmiany wprowadzone do gry zaczeły mi zbyt bardzo przeszakdzać) mimo, że też prosta jak cep, a gorsza pod względem technikaliów i wielu 'mechanik' zastosowanych od Rift-a przyciągneła mnie.


Ostatnio edytowano 5 lis 2011, 00:25 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:25 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no tylko tak calkiem serio to nie bardzo widze co mialoby mna wstrzasnac ;/

Bo za stary już jesteś na MMO.
No i ciebie nie bawi PvE wiec to zrozumiale ;p.
A atakownia ludzi ze swojego servera to w tej grze nie bedzie ;p.

Cytuj:
Ja juz wracalem raz i mam zamiar wrocic na patch 1.6 a potem pewnie moze jeszcze raz a jaki nie to na 100% na 2.0 czyli pierwszy expansion. Wtedy pewneispokojnie pogram 2-3 miechy jak beda dalej tak zakurwiac z content patchami.

Znaczy, ze co ? Za duzo contentu ? ;o.
W 1.7 pewnie dodadza Maelforge raid eh..

Cytuj:
wszystko tam jest takie zbyt 'dostępne', zbyt 'nijakie'

No. Hamerknell i Relic Gear jest faktycznie bardzo dostępny ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:28 
Cytuj  
"Bo za stary już jesteś na MMO."

This i pisze to calkiem na serio nie tylko dlatego zeby jak zwykle sie poklocic z mendolem. Dotyczy to zreszta bardzo wielu osob na tym forum ktorzy wieszcza faile i "nie sa wstrzasnieci" zadna nowa gra i to nie jest wina tych gier tylko ich znudzenia gatunkiem.

Taka prawda. Pisalem to wielokrotnie przy klotniach o tym jak to RIFT po miesiacu przejdzie na F2P. Naprawde nie ma sensu przechodzic przez to jeszcze raz.... GW2 ocieka zajebistoscia i zarzadzi. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:29 
Cytuj  
Ja odnioslem wrazenie ze RIFT jest zrobiony przez sprawnych robotnikow-mmo... ale do mmo-artystow to im brakuje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:31 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
Ja odnioslem wrazenie ze RIFT jest zrobiony przez sprawnych robotnikow... ale do artystow to im brakuje.


Z taka opinia sie moge juz co nieco zgodzic. Chwilami tez takie cos odczuwalem. Ale nie zmienia to faktu ze gra jest ja najbardziej do pogrania.

Z kolei od takiego GW2 artyzm az jebie, przynajmniej od grafiki i designu. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:31 
Cytuj  
nadal nie rozumiem co ma wiek do mmo.
chyba, ze macie na mysli to, ze mamy juz takie doswiadczenie, iz niewiele rzeczy jest nas w stanie zaskoczyc.
patrze, czytam, ogladam i nadal nie widze w GW2 zadnej rewolucji.

a wy mlokosy zamiasty wyskakiwac z wiekiem podalibyscie konkretne przyklady, a nie walili te same teksty co zawsze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:35 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
Ja odnioslem wrazenie ze RIFT jest zrobiony przez sprawnych robotnikow-mmo... ale do mmo-artystow to im brakuje.

To prawda.
Ale będe to powtarzał do znudzenia. Lepiej zacząc powoli ale z solidnymi podstawami, niż cierpieć na przerost ambicji którego nigdy nie da sie zrealizować.

Cytuj:
chyba, ze macie na mysli to, ze mamy juz takie doswiadczenie, iz niewiele rzeczy jest nas w stanie zaskoczyc.

To.

Cytuj:
a wy mlokosy zamiasty wyskakiwac z wiekiem podalibyscie konkretne przyklady, a nie walili te same teksty co zawsze.

Jesli Dynamicznego chain-eventy, World vs World vs World, Cross-Class comba, nie zrobily na tobie wrazenia to faktycznie patrz wyzej ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:38 
Cytuj  
dynamiczne eventy - warhammer, rift, wow
wswsw - daoc (i nie sadze zeby gw2 bylo w stanie podskoczyc).
cross comba - nie robia. niczym sie to nie rozni od reszty mmo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:45 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
dynamiczne eventy - warhammer, rift, wow

Nie masz zielonego pojecia o czym mowisz. Serio. Bzdura na resorach. POczytaj sobie jak to w GW2 dziala.

Cytuj:
cross comba - nie robia. niczym sie to nie rozni od reszty mmo.
[/quote]

Nie robia bo? Co sie niczym nie rozni? Gdzie masz takie combosy? Przyklady prosze. Znowu bullshit na kolkach.

"Doswiadczenie" nie zwalania z uzywania argumantacji m8. Sorry ale napisania "nie robia" to wiesz...

PvP nie komentuje bo..... /care.

Najlepsze jest to ze na mendolu robi wrazenie taki Darkfall... lol a nie dyskusja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:48 
Cytuj  
no czytam i czekam az zobacze jak to dziala.
bo wiesz, to samo mialo byc w rifcie, warhammerze. czy nawet dfo.

a combosy? naprawde? nadal jest to wciskanie 1,2,3,4,5.

i tak, nie robi to na mnie wrazenia. bo nie jest to rewolucja, a co najwyzej delikatna ewolucja. co zreszta widac na filmikach z pvp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:49 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Najlepsze jest to ze na mendolu robi wrazenie taki Darkfall... lol a nie dyskusja.


przyznam szczerze, ze ni chuja nie moge zrozumiec o co ci chodzilo w tej wypowiedzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:50 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
dynamiczne eventy - warhammer, rift, wow
wswsw - daoc (i nie sadze zeby gw2 bylo w stanie podskoczyc).
cross comba - nie robia. niczym sie to nie rozni od reszty mmo.

Nie bylo tego w WoW, RIFT i WAR.
Chain Eventy:
a) Nie resetuja sie same z siebie
b) łącza sie ciąg przyczynowo-skutowky który jest presitant w świecie gry, i może się "cofnąć" do poprzedniego stanu tylko przy udziale (albo braku takowego) graczy.
c) Przyklad z wioska i centaurami jest juz wyswiechtany, ale byl np. przyklad z piratami, ktorzy atakuja zmorza potem wdzieraja sie coraz glebiej w lad i jesli gracze ich nie zatrzymaja, to będa terroryzowac coraz wiekszej obszary swiata, i tak do czasu az gracze ich powstrzymaja. Event nie zatrzyma sie sam z siebie. Podobnie jak gracze odpera atak i dopadna kapitana, to otworzą się kolejne eventy np. odbudowa miasteczke, ochrona i upewnienie się ze nie pojawi sie drugi kapitan etc.

Cytuj:
wswsw - daoc (i nie sadze zeby gw2 bylo w stanie podskoczyc).

Z ta roznica, ze w GW2 jest:
a) cross serverowy
b) będzie tam użyty system chain-eventów.

Cytuj:
cross comba - nie robia. niczym sie to nie rozni od reszty mmo.

Przeczytaj ten blog post wyżej ;p.

Cytuj:
no czytam i czekam az zobacze jak to dziala.
bo wiesz, to samo mialo byc w rifcie, warhammerze. czy nawet dfo.

Na wszystkich pokazach publicznych mozna bylo zobaczyc, ze te eventy dzialaja.

Cytuj:
i tak, nie robi to na mnie wrazenia. bo nie jest to rewolucja, a co najwyzej delikatna ewolucja. co zreszta widac na filmikach z pvp.

Eeee ? Znaczy, ze co ?

Cytuj:
a combosy? naprawde? nadal jest to wciskanie 1,2,3,4,5.

Nie. To sa comba miedzy klasowe. Mag swatia firewall, a warrior moze przez neigo atakowac podpalac wlasne ataki.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 5 lis 2011, 00:56 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:54 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no czytam i czekam az zobacze jak to dziala.
bo wiesz, to samo mialo byc w rifcie, warhammerze. czy nawet dfo.


LOL no wlasnie nie. Skad sie to u ciebie zwzielo ze mialo byc to samo. /facepalm
Kurwa... ten system to zupelna nowosc w grach wogole. Prosciej juz sie nie da mendol tego napisac.

Cytuj:
a combosy? naprawde? nadal jest to wciskanie 1,2,3,4,5.
Tak samo jak super zajebisty w sumie system walki w DS to dalej wciskanie trzech guzikow na padzie w kolko.
I to ma na mnie robic wrazenie? Fail a nie gra ten DS co nie?


JA nie watpie ze nie robi to na tobie wrazenia.. i poprzestan moze na tym komentarzu bo pierdolisz takie bzdury ze az zal czytac (jak zwykle zreszta).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:57 
Cytuj  
inside zobaczymy jak te eventy beda dzialac. wedlug mnie to jest bardziej rozbudowany system war/rift.

w daocu frontiers juz od dawna bylo cross serwerowe. takze jak dla mnie to nie jest zadna rewolucja, ani nawet rewolucja.
biorac pod uwage, ze miales do dyspozycji statki z siege machines, dowolnie stawianie wymienione powyzej, opcje skradania sie po murach i dziesiatki innych opcji - to serio, ale gw2 wyglada slabo w porownaniu.

podniecacie sie PVE i ok, rozumiem to. w rifcie pve bylo nawet spoko.
ale jak dla mnie dobre pve to jest w tej chwili w wiekszosci gier.
nie ma tu zadnych nowosci a raczej rozwijanie skopiowanych pomyslow.

proponuje kabraxis zebys pogral w DS z 10 min to przekonasz sie ile 'guzikow' musisz wykorzystac. bo jak na razie to niestey robisz z siebie jeszcze wiekszego debila, niz naprawde jestes.


Ostatnio edytowano 5 lis 2011, 01:01 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 00:58 
Cytuj  
My wiemy jak te eventy będa działac. Bo ludzie w nie grali na ostanim GamesCom i PAX.
Czy to wkoncu do ciebie dotarło ? -;-


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 01:01 
Cytuj  
super. ciesze sie bardzo.
ale wyjasnij mi co w tym takiego zajebistego? i czym sie to rozni od rifta?
POWAZNIE pytam.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.