mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 20:52 
Cytuj  
Większość nagrywała filmy w low, bo optymalizacja ssała po całości. Poza tym w którymś Q&A pisali, że w becie nie było nawet max ustawień grafiki dostępnych. Nie wiadomo oczywiście ile w tym prawdy. Na luzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 20:52 
Cytuj  
Lol. A w innych tematach "bo grafika nie jest najwazniejsza". Hipokryci kuwa ;s.

Cytuj:
Nie rozumiem tylko czemu wszystkie postacie noszą szaty jak na jakiejś paradzie dla gejów. Wygląda to idiotycznie.

Zeby odrznic swoj team i wrogiego. W GW1 byly cape'y w roznych kolorach. Ale w GW2 juz ich nie ma.

Mnie sie grafika podoba. Sam chciałbym tak umieć malować ;/.

Mam wrazenie ze ludzie nie ogarniaja, ze mozna robic uniki i uzywac skili w czasie ruchu.
TB mowil, ze ma filmiki kogos bardziej ogarnietego, wiec radze poczekać ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 20:53 
Cytuj  
Mam nadzieję że nie ruszą grafiki, co byście nie grali.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 20:58 
Cytuj  
Mi też grafika się podoba, co do next-gen to chyba Enhu pomyliłeś ten topic z tym o AA bo nikt GW2 nie nazywa next gen, w końcu tu nie można krów doić.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 20:58 
Cytuj  
Do poprawy jedynie animacja "ślizgania", ale znając życie nic z tym nie zrobią. Grafa mi osobiście się podoba, jest poprawna.


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 21:00 
Cytuj  
Grafa ma byc taka żeby w WvWvW nie było 2 fps i będzie si.

Cytuj:
You can play WvW as soon as you leave the tutorial section. You will gain exp and loot during wvw so you can level up in WvW all the way to 80. The level difference is noticeable as higher level folks have more skills and better gear, but we've been working hard ot make ot so even a lower level person can contribute and not get instantly killed by higher level folks


No ciekawe co z tym wymyślą, bo chetnie część charków bym polewelował w WvW.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 21:04 
Cytuj  
mi tez sie grafika bardzo podoba - nie odstrasza, a combat i animacje sa dzieki temu plynne - kurwa wkoncu jakas gra w ktore postaci podczas walki poruszaja sie jak w wowie bez zadnego blokowania!

ale faktycznie te kolorowe szaty mi sie nie podobaja za bardzo - myslalem ze jak bede mial jakis pro elo pvp armorek to na arenach bedzie mozna nim flexowac :P.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 21:06 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Mam nadzieję że nie ruszą grafiki, co byście nie grali.

Good point.

Cytuj:
Do poprawy jedynie animacja "ślizgania", ale znając życie nic z tym nie zrobią. Grafa mi osobiście się podoba, jest poprawna.

W GW1 był ten sam problem. Przypuszczam, ze tego nie fixna, bo inaczej juz dawno by to zrobili.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 21:09 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
mi tez sie grafika bardzo podoba - nie odstrasza, a combat i animacje sa dzieki temu plynne - kurwa wkoncu jakas gra w ktore postaci podczas walki poruszaja sie jak w wowie bez zadnego blokowania!

ale faktycznie te kolorowe szaty mi sie nie podobaja za bardzo - myslalem ze jak bede mial jakis pro elo pvp armorek to na arenach bedzie mozna nim flexowac :P.


W sukienkach jest lepsze chłodzenie jajek podczas potyczek pvp.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 21:15 
Cytuj  
Nie no, ten ruch jak po trampolinie to do wywalenia.
Zresztą - ja chcę RvR a w RvR to ruchy, ciuchy są dla gejów - liczy się kooperacja.
Jesli dobrze przeczytałem bloga, to jak będzie kolejka na home serwerze będzie można się przenieść na inny, tyle że bonus jest jak z domowego.
I ok.
Tylko jak to będzie z mołojecką sławą? Przecież to tak naprawdę napędza prawdziwe PvP. Liczy się to, jak cię ludzie oceniają - po twoich umiejętnościach i inteligencji. A to trzeba pokazać, by udowodnić. Jak to zrobić w 2 tygodnie (to wykonalne) i przy pop capie na głównym feat?
Ja od razu mówię - fortece z WAR. Tam to wycięli, bo był to błąd. (wielopoziomowy) Może Anet/NCsoft zrobią to lepiej. W końcu 3 lata minęły.
Tak przy okazji - piszecie że TOR = EA, ale jak identyczna sytuacja dotyczy znacznie bardziej wrednego wydawcy, to juz stosujecie inną taryfę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 21:17 
Cytuj  
Wrednego ? Juz bardziej wrednego niz EA to nie ma.

NCSoft to firma specjalizucja sie w MMO. A to ze pare gier ukatrupili ? I dobrze. Przynajmniej nie pompuja kasy w coś co i tak nie miało szansy na sukces.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 21:23 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Jesli dobrze przeczytałem bloga, to jak będzie kolejka na home serwerze będzie można się przenieść na inny, tyle że bonus jest jak z domowego.
I ok.
Tylko jak to będzie z mołojecką sławą? Przecież to tak naprawdę napędza prawdziwe PvP. Liczy się to, jak cię ludzie oceniają - po twoich umiejętnościach i inteligencji. A to trzeba pokazać, by udowodnić.

Zły adres.

Już od dawna w mmorpg-ach (no w większości) nie ma 'mołojeckich sław' , bo cross-server to i cross-server tamto - czytaj arenki i BG cross-serverowe - także poza paroma padalcami to uzyskali większą "sławę" - tzn. na miarę gry / regionu a nie pojedynzego serwera przez filmiki na youtube ,itd - to nie ma czegoś takiego jak sława na serwerze. W tych grach w których jest cross-server granie, a jest (albo będzie) w większości.

Ogólnie mmropg-i odchodzą od jeden serwer = jeden osobny świat na rzecz serwer = framework do gry z ludzmi z różnych serwerów.
Po prostu się upodabniają do lobby gier jak Starcraft , Diablo czy Batllefield / CoD.

Imo błąd - ale co ja tam wiem.

W GW2 spróbuję bo mimo wszystko jedyny interesujący tytuł chyba w 2012 ,tylko ja tej gry pewnie nie będę traktował jako mmorpg-a a bardziej jako alternatywe do pykania w FPS-y i RTS-y.

No chyba ,że mnie ta gra zaskoczy w jakiś sposób.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 21:27 
Cytuj  
A smaller group can fan out and take objective on other maps or in areas that the zerg isnt covering. Zerg are great for facerolling people, but WvW is won by having more objectives, so while the zerg is baning away on one keep, your smaller groups can fan out and take all the resource camps to keep the zerg from having any supply sources.


Do tego :

I am concerned about the experience coming from WvWvW. Will I be able to get the same type of experience flow to level up my toon like in PvE, for instance, if there is not enough people to kill (especially during odd hours in the night) or I am alone playing?
Answer:
Our goal is for the rate of XP, and loot gain to be similar in WvW and PvE. It will never be exactly the same but it should be close enough that you don't feel disadvantaged by playing one vs the other.

Win panowie, szykuje się urlop na release.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 21:30 
Cytuj  
Jest gra z RvR i zapewniam cię, że mołojecka sława tam jest :)
I jest tego warta.
A ty iniside nie bądź taki cwany, TabulaRasa nie była tytułem do ubicia - sam se porównaj funkcjonujące UO,DAoC, WAR czy AoC lub AO - TR była fajną grą, z niezłym klimatem SF. Tam chyba się pojawił reverse eng? To była fajna gra, a NCkiller wyłączył wtyczkę - samochodzikom też. Pieprzony morderca mmorpgów.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 21:34 
Cytuj  
sula napisał(a):
W GW2 spróbuję bo mimo wszystko jedyny interesujący tytuł chyba w 2012


pls, salem wychodzi w 2012


a TR i samochodziki byly fajne, przyznaje :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 21:39 
Cytuj  
po udupieniu TR pisali sporo że skupiają się na portalach i grach społecznościowych, ciekawe czy faktycznie inwestują w jakieś skośne pierdoły poza grami


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 21:41 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Zeby odrznic swoj team i wrogiego. W GW1 byly cape'y w roznych kolorach. Ale w GW2 juz ich nie ma.



Czysty idiotyzm, powinno malować sprzęt który masz na sobie na niebiesko czy czerwono, a nie ubierać w pedalskie szaty. Porażka.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 21:57 
Cytuj  
embe napisał(a):
po udupieniu TR pisali sporo że skupiają się na portalach i grach społecznościowych, ciekawe czy faktycznie inwestują w jakieś skośne pierdoły poza grami

Niech se piszą bajki,kłamcy niedojebani. Najgorszy wydawca - nawet SOE - nie wyciągał wtyczki. Do dziś mam kartę z TR (mam i z GW...) wiecie, portfel grubości nabiera. TR jest tak zmarnowaną szansą... znaczy AO jest lepsze, ale w TR po raz pierwszy zrobili active target, skalowany dungeon...
Jakby się zastanowić, to najlepsze pomysły, są w grach które zdychają lub zostały zabite.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 22:38 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
powinno malować sprzęt który masz na sobie na niebiesko czy czerwono


http://www.guildwarsinsider.com/backend ... gw106x.jpg

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 22:41 
Cytuj  
Nice
Choć mangą wali.
Ale ładne!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.