mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 00:13 
Cytuj  
Mi sie gralo na serio przyjemnie. Chetnie bym sie pobawil dluzej ale coz. Brak farta to brak farta :P

Performance sadze ze poprawia bo w chwili obecnej to ewidentnie nie jest working as intended.

System skillow, traitow i walki ogolnie mi odpowiada. Animacje tez.

Jedyne co mnie niepokoi to pety. Niby maja naprawic ale tu akurat przekonany nie jestem czy im sie uda.

@sula - ok, nie bylo sprawy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 00:23 
Cytuj  
Coz. Mniejmy nadzieje ze perfomance bedzie poprawiony do grudnia. Czy kiedy tam release bedzie.
Takie rzeczy i tak zazwyczaj robi sie juz na ostatnim etapie.

Zwlaszcza, ze to jest ewidentna beta, a nie demo dla wszystkich ;s.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 00:42 
Cytuj  
nie wiem o co wam chodzi. gra jest świetna. pvp jest na prawdę kozackie, można się zajebiście pobawić. pve też jest wciągające, o dziwo, bo ja pve nie lubię generalnie. gra na pewno nie jest podobna do innych gier MMO, ale to dalej MMO i w każdej grze będzie widać pewne podobieństwa. po prostu za dużo gier tego typu już się przegrało i chyba czas dla niektórych żeby odstawić MMO i zabrać się za jakiś inny gatunek.

czerwoni dzisiaj na WvWvW nieźle wykosili... prawie wszystko podbili, biegali grupą chyba z 50osób.


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 00:54 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
czerwoni dzisiaj na WvWvW nieźle wykosili... prawie wszystko podbili, biegali grupą chyba z 50osób.
Od czego zależy kolor? Czy widać imiona wrogów czy tylko "Red Invader"?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 01:37 
Cytuj  
Po lekturze ostatnich 3 stron tego tematu na bank nie skladam pre-orderu 10 kwietnia. Nic dziwnego, ze beta ma NDA :evil:


Ostatnio edytowano 24 mar 2012, 02:07 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 01:48 
Cytuj  
to jaki masz kolor jest zależne od serwera na którym grasz.

@up

nie sugerowałbym się powyższymi opiniami, są bardzo naciągane. gra jest na prawdę świetna, innowacyjna a nie przekalkowana z innych mmo, wciąga i ma swój klimacik, a przy tym jest co robić.


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 01:53 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
to jaki masz kolor jest zależne od serwera na którym grasz
Wiem, że może za wcześnie na takie informacje, ale kolor jest na staałę przypisany do danego serwera czy jest to zmienne?

No i co z tymi imionami wrogów w WvWvW?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 02:46 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
to jaki masz kolor jest zależne od serwera na którym grasz.

@up

nie sugerowałbym się powyższymi opiniami, są bardzo naciągane. gra jest na prawdę świetna, innowacyjna a nie przekalkowana z innych mmo, wciąga i ma swój klimacik, a przy tym jest co robić.


Jakbys pogral 2 tygodnie i to mi napisal, to moze bym uwierzyl, ale po kilku godzinach z beta? Hell, no! :)

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 02:58 
Cytuj  
ale im uwierzyłeś? :D

@shadeknight

tak, jest przypisane do serwera.


_________________
steam: Deathel

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 03:00 
Cytuj  
daj ktos sprobowac ;<.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 04:19 
Cytuj  
cos chyba faktycznie kiepskie wrazenia ludzie maja po testach. bo na kilku stronach dosc sporo kont ludzie chca sie wyzbyc za dosc tanie pianidze.

jak ktos chce to na allegro za 50zl ktos sprzedaje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 06:14 
Cytuj  
Ech...jak komus sie znudzilo to sporo tu ludzi ktorzy by sie ucieszyli z okazji zagrania ale zeby sprzedawac - nieladnie. Nie mowiac juz o tym ze pewnie niektorzy z oglaszajacych sie w roznych miejscach kolesi konto sprzedaja tyle razy ilu sie chetnych zglosi :P


Ostatnio edytowano 24 mar 2012, 06:58 przez Lorath, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 06:38 
Cytuj  
Gdzie sie wlazi na PvP , WvWvW ?


Jeszcze co do bety to jest to rzeczywiscie wczesna wersja i jeszccze sporo moze sie zmienic.Swiadczy o tym fakt ze nie ma dwoch ras grywalnych , jest od cholery bugow , przeciez jak mozna nie naprawic do tej pory glownego qesta charrow , ktory ciagnie cala fabule?Albo jak pety huntera moga dzialac a raczej nie dzialac jak to jest teraz?W tej chwili huntera pet to jest jak companion w WoWie :D

Jesli chodzi o sama gre:

Wydajnosc jak u mnie wyglada spoko.Problem jest w miescie i pewnie w jakims mass PvP tez bedzie , wiec trzeba bedzie obnizac detale.Gralem tylko charrem ale slyszalem ze inni narzekajac robiac inne rase na performance , nie wiem od czego jest to uzaleznione.

Qesty.Na poczatku troche czlowiek sie w tym gubi , bo jestesmy wszyscy przyzwyczajeni do standardu - koles z wykrzyknikiem na glowa daje zadanie zeby zabic 10 mobkow , ktore stoja zaraz obok , robisz to i wracasz po nagrode.Tutaj jest zueplnie inaczej i po paru h grania jak czlowiek ogarnie wszystko to jest bardzo przyjemnie.Polega to na tym ze znajduje sie takich zwiadowcow , ktorzy odslaniaja nam mape i pokazuja "serduszka" czyli miejsca gdzie sa jakies qesty.Biegniemy tam i wyskakuje nam w prawym gornym rogu info z poziomem ukonczenia qestu i jego opisem.Po zakonczeniu dostajemy expca , gold itd. nie wracajac do tego "serduszka" , chyba ze mamy info ze trzeba wrocic i odebrac reward.Bo zakonczeniu qesta serduszko zapelnia sie i dzieki temu widac ze zadanie juz tam robilismy.
Do qestow mozna oczywiscie podciagnac eventy , ktore w trakcie biegania i zwiedzania pojawiaja sie.Wyglada to tak ze jest info na srodku ekranu ze rozpoczyna sie event blisko nas + klikajac na mape widzimy co sie dzieje i gdzie.Eventy zazwyczaj sa kilku etapowe , za kazdy etap dostajemy exp , gold itd.Ja grajac z 5h i wbijajac 7 lvl spotkalem takich eventow hm..z 10-15?

Walka.To jest tutaj najwiekszym + jak dla mnie.Nie ma czegos takiego ze stoisz sobie w miejscu i klepiesz.Bardziej przypomina to hm...no szukam porownania, moze Oblivion?Dynamika jest zajebista, uniki , odskoki , odrzucenia itd.Musi to kapitalnie wygladac w PvP , poprostu bajka.Ogolnie czesto sie ginie :D , nie jest to WoW gdzie od 1-80 mozna przejsc i nie zginac.Nie wiem czy wynika to z tego ze nie umiem grac albo robie cos nie tak , czy poziom jest zdecydowanie wyzszy , co daje fun jak dla mnie.

Coz , ja bylem moze za bardzo nakrecony na ten tytul albo moze jestem juz za stary i nie moge znalezc gry ktora wkreci mnie tak jak kiedys i tylko oszukuje sie tym ze jest to wina gier a nie tego ze lata leca :D

Reasumujac , bedzie to bardzo mocna pozycja w grach mmorpg i z pewnoscia na pewien czas zawladnie ta scena i pewnie wielu bedzie czerpalo z tego co AN zaprezentuje w GW2.Takze jak czytam tutaj komentarze ze fail czy cos w tym stylu to rece opadaja.

Zaraz siadam do grania i pewnie pozniej jeszcze cos naskrobie.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 07:57 
Cytuj  
jak chcesz isc na wvwvw to wcisnij H, z panelu po lewej stronie okna wybierz PvP (ostatnia ikonka) i kliknij Be in the Mists. Jak już przeteleportuje Cię do tej lokacji idź na wprost siebie do portalu (na mapie fioletowy wir) i przeteleportuj się do world vs world.


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 08:06 
Cytuj  
Patch wszedl i widze ze naprawili ten qesta dla charr na 4 lvl :D

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 08:09 
Cytuj  
warto za 40 dyszki kupic dostep do tej bety? tak szczerze pytam.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 08:22 
Cytuj  
Jezeli ktos jeszcze spi po nocnym maratonie, to prosze sie obudzic, udostepnic mi konto i mozna spac dalej;)

Imo negatywne opinie spowodowane sa glownie kiepska wydajnoscia - jaka gra zle chodzi to i gra sie ujowo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 08:27 
Cytuj  
Tez bym sie nie obrazil na mozliwosc zagrania jeszcze z godzinke czy dwie gdzies o 2 w nocy czy 5 rano :P

Kole0 napisał(a):
warto za 40 dyszki kupic dostep do tej bety? tak szczerze pytam.


Zastanow sie jakie masz gwarancje ze cie koles nie chce zrobic w jajo bo na allegro i na forach dziala 2 czy 3 takich cwaniaczkow z tego co wiem. Nie chodzi juz o te 40zl bo to nie utrata fortuny. Chcesz sie potem czuc jak frajer bo komus portfel nabiles czy pomogles zasponsorowac CE?


Ostatnio edytowano 24 mar 2012, 08:35 przez Lorath, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 08:31 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
, nie jest to WoW gdzie od 1-80 mozna przejsc


cz y każdy wszystko musi porównywać do WoW-a? A czasy gdy przez 2 tygodnie robiliśmy podchody do Ragnarosa widzę już poszły w niepamięć? A potem przez 2 tygodnie podchody do pierwszego boss-a w MC? itd..


_________________
mark24 - inactive.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 08:43 
Cytuj  
Jak juz porownywac to do najlepszych;)

zart - jesli chodzi o gameplay
serio - jesli chodzi o poziom wykonania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.