mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 08:07 
Cytuj  
ty sie jarasz flaga na zamku.
jak widac, gw2 dla kazdego oferuje cos dobrego.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 08:34 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
moby zabijasz, jesteś wielki.



No i ?

Rozumiem że wszyscy co pisali że ele jest squishy grali tylko i wyłacznie pvp? Bat tak wynika z twojej idiotycznej wypowiedzi.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 08:54 
Cytuj  
Nie no wszyscy, a szczegolnie ludki z raven beda grac w Gw2 tylko po to zeby napierdalac moby w imie szatana :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 08:57 
Cytuj  
Najpierw niech naprawią WvW żeby nie wywalało z serwa co 5 min i żeby działały inwajty to będzie można grać, na razie zostaje głównie pve.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 09:01 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Najpierw niech naprawią WvW żeby nie wywalało z serwa co 5 min i żeby działały inwajty to będzie można grać, na razie zostaje głównie pve.

Mnie nie wywalało, ale przy 15 fps to fun był średni.

Anyway. Pograłem Ele wiecej i nie jest taki squishy, cała tajemnica lezy w tym zeby ciagle sie ruszac i byc jak najdalej od przeciwnika. Ale do tego, to trzeba odpowiednio F1-F4 przełączać i jeszcze skile pamiętać :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 09:36 
Cytuj  
My wczoraj mieliśmy masakre na WvW, nie dość że wszystkich z gildii na EB wywalało z serwera to jeszcze nie można się było do party inwajtnąć, za to ja miałem 40-50 fps w zergu, jak widać każdemu działa inaczej :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 09:37 
Cytuj  
Mi na granie PvP narazie za bardzo fpsy nie pozwalaja - poczekam na to wymarzone + 10fps. ;)

Ale musze powiedziec ze jesli chodzi o PvE to jestem rownie zachwycony co podczas pierwszego playthrough w WoW Vanilla. Dbalosc o szczegoly, dzwieki tla, muzyka Jeremy Soule'a, artyzm grafiki, szczegolowosc modeli postaci i npcow, wrecz przytlaczajaca SKALA lokacji i swiata. COS PIEKNEGO.
A na High i w gore GRA JEST SLICZNA.

Do tego fajny i w miare wymagajacy combat i mamy win.
GW2 jest mega winem juz teraz drodzy koledzy a nawet nie ruszylem (oprocz zwiedzenia mapek i dostania pare razy wpierdol) tego tak zachwalanego przez was PvP. :)

W koncu dobre MMO (RIFT byl calkiem OK ale nuda stadardowego combatu byla obecna niestety)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 09:52 
Cytuj  
Kabra: Podaj swoja specyfikacje sprzetu na ktorym grasz w GW2. Jestem ciekawy jak bedzie dzialalo na moim staruszku.


_________________
Pawson#2704

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 09:53 
Cytuj  
Czat nie działa? :-?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 10:00 
Cytuj  
Raczej nikt go nie uzywa ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 10:04 
Cytuj  
No ja nie widzę na czacie gildii swoich wypowiedzi. Inni też nie. :-?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 10:13 
Cytuj  
A. Myslalem ze mowisz o Local ;p


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 10:36 
Cytuj  
Lareth napisał(a):
Lepiej byłoby gdybyś dał link. Mam zamiar zgłosić do supportu fakt iż najpierw zostałem zaproszony do bety a później takie coś....


tutaj jest pelne info

Cytuj:
We’ve narrowed down the issues and wanted to shed some light on the situation. You are receiving the error code (9:4:5:1093:101) because your account does not have access to the Beta Weekend Event. There are two possible reasons for this:

1) The first possibility is that you registered a Pre-Order serial code instead of a Pre-Purchase serial code. This means the Pre-Order serial code that you registered will give you 1-day Headstart Access before Guild Wars 2 launches, but will not provide you access to the Beta Weekend Events. Some retailers apparently are selling Pre-Orders as if they were Pre-Purchases, which is unintended. This error will not prevent you from receiving your boxed version of Guild Wars 2 when the game releases.

However, those of you that have already registered your Pre-Order serial code and received an email invite from Arenanet to join the Beta Weekend Event, we will honor the invitation. Receiving the invitation was a mistake on our part and you will be able to log in shortly. Note that no further Pre-Order serial codes can be registered at this time.

If you paid in full and received a Pre-Order serial code by mistake, please contact your retailer to have this serial code converted to a Pre-Purchase serial code. If you did not pay for the game in full, you may contact your retailer to have your Pre-Order converted to a Pre-Purchase when you pay for the game in full.

Currently, GameStop still has Pre-Purchase serial codes available. If you purchased from GameStop and paid in full but received a Pre-Order serial code from them, please contact GameStop to have your Pre-Order converted to a Pre-Purchase. If you did not pay in full and you have a Pre-Order serial code, you can also contact GameStop to have your Pre-Order converted to a Pre-Purchase.

2) The second possibility is that the Pre-Purchase serial code you bought was blocked for credit-card fraud. A very small number of users may have purchased codes from unauthorized resellers who are selling codes they obtained illegally. Please confirm that the retailer you purchased from is on our authorized list of retailers. If you did not purchase your serial code from one of our authorized retailers, please contact the retailer from whom you made the purchase and request a refund.

Thanks for bearing with us while we tracked this issue down.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 10:43 
Cytuj  
Chrisq napisał(a):
Kabra: Podaj swoja specyfikacje sprzetu na ktorym grasz w GW2. Jestem ciekawy jak bedzie dzialalo na moim staruszku.


AMD 2x2,6Ghz krecony na 2x3,0Ghz (do GW downclocked do default - gra chodzi LEPIEJ i to duzo)
4 GB RAM DDR2 800Mhz przekrecony do ok. 900Mhz
RADEON HD 4870

W tym momencie przy tak chujowej optymizacji i tym ze to jest radeon a sami przyznaja ze jeszcze wogole przy radeonach nie grzebali to gra mi sie tak:

SOLO questing i exploracja - super plynnie, zajebiscie sie gra
Male party albo male eventy (powiedzmy 5 osob) - zaczyna zwalniac ale grywalnie (powiedzmy sp0iki z 30 do 20 fps)
10 osob na ekranie jebiacych ze spelli i mam fps 10 albo i mniej :/
w stolicach ok 20 fps niezaleznie do tego ilu ncow stoi itd...

wniosek - najwiecej zzeraja efekty spelli wiec modlmy sie o suwak "particle efects" do tego tutaj wychodzi moj slaby procek.
O ile zoptymalizuja gre i przeniosa obliczenia z CPU na GPU (bo teraz to karte mam prawie w idle non stop) to imho gra bedzie calkowicie grywalna na takim sprzecie, moze bez mega zergow.

Ustawienia na jakich gram:

All na High (czyli atm MAX) tylko Shadows na MEDIUM, FXAA wylaczone bo jest ohydne i DOF wylaczony bo tez jest ohydny ale te efekty wogole prawie fps nie biora. Do solo grania moge wlaczyc "High RES characters textures", przy zergach wylaczenie tego daje +5fps a roznica tbh w takim rozpizdzielu zadna. Tylko na char select zajebiaszczo postacie wygladaja z HD texturami.
Dzwiek quality na MAX (skrzywienie moje do tego gra ma ZAJEBISTE AUDIO wiec imho warto) a podobno to zera fpsy tez.

Ogolnie biorac pod uwage jakie tu byly o tej optymalizacji opinie jestm milo zaskoczony ze gra wogole jest grywalna i tak jak mowie - dajcie mi +10fps w kazdej sytuacji i bede zadowolony.

PS. mam jeszcze wymuszona anizotropie x8 w sterownikach.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 10:56 
Cytuj  
Ja tam zauazylem ze najwiekszy fps drop jest przez cienie i ilosc postaci widocznych. To czy te postacie coś robia czy wydaje sie być przynajmniej w moim przypadku pozbawione znaczenia.


Pozatym dalej sie nie moge nadziwić jak OC cpu może zmniejsza wydajność. Normalnie cuda na główce od szpilki :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 11:05 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Czat nie działa? :-?



Tak niektórym nie działa a innym tak.

@inside ja mam proca na OC i działa pieknie.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 11:32 
Cytuj  
Dzieki Kabra. Z tego wynika, ze mam podobna specyfikacje, tylko GeForce'a 260 GTX. Nie bedzie dramatu zatem.
Wiadomo kiedy kolejny beta weekend?


_________________
Pawson#2704

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 12:25 
Cytuj  
Ehh. Strzlanie z broni palnej poprzez wciskanie skila moze byc tak bardzo fun jak w tym samym czasie mozna sie ruszać..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 13:59 
Cytuj  
wylogowywanie sie w heart of the mist = tragedia.

nie da sie wejsc, caly czas mowi ze zona pelna, a mi sie probowac nie chce setki razy, zeby w koncu wejsc.

coz, czas na reroll.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 14:32 
Cytuj  
Jeśli jeszcze na to nie wpadliscie to zbindujcie uniki pod shift.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.