mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 09:30 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
po ostatniej becie stwierdziłem ,że gra jednak bardzo przeciętna i nie warta zakupu i płacenia abonamentu
potem czym więcej czytałem to forum tym bardziej się nakręcałem , że jednak kupie- tak tu sie robi ludziom wodę z mózgów :)

po wczorajszym graniu stwierdzam jednak , że na prawdę jest przeciętna choć jest w sumie kilka rozwiązań które mi się podoba- w f2p można grać ale płacić za nią abo juz nie
tak np porównałem sobie animacje postaci tu , w FFXIV i w ArchAge i w TESO jest po prostu tragedia na tle tamtych gier, ja jestem przekonany , że gdyby nie ten klimat europejsko-tesowy plus to , ze w obecnej chwili nic innego nowego nie ma na rynku to chyba mało kto by tę grę kupił :) poza fanami TES jako takiego

i dalej qwa nie wiem czy to kupić- gra taka sobie , no ale nie ma w co grac :)

Każde mmorpg teraz na rynku jest co najwyżej średnie. FF XIV to też przecież standardowy themepark, AA miało szansę być czymś więcej, ale idee z wczesnych wizji gry poszły do piachu i wyszła kupa jak zwykle. Co do F2P / P2P - imo jak coś nie jest warte żeby na to wydać kilkadziesiąt złotych to tym bardziej nie jest warte żeby spędzać dziesiątki godzin grając w to.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 09:35 
Cytuj  
wydać 100-200 zł kasy to nie problem jeśłi ma się choc trochę przyjemności z grania, gorzej jak totalnie nie ma w co grać i kupuje sie już byle co , żeby tylko w coś pograć :)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 09:37 
Cytuj  
Jeżeli kupuje się cokolwiek byle pograć mimo braku przyjemności to chyba objaw uzależnienia od gier.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 09:40 
Cytuj  
ja poczkam na f2p. W malych dawkach nie jest zle ;p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 09:41 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
po ostatniej becie stwierdziłem ,że gra jednak bardzo przeciętna i nie warta zakupu i płacenia abonamentu
potem czym więcej czytałem to forum tym bardziej się nakręcałem , że jednak kupie- tak tu sie robi ludziom wodę z mózgów :)

po wczorajszym graniu stwierdzam jednak , że na prawdę jest przeciętna choć jest w sumie kilka rozwiązań które mi się podoba- w f2p można grać ale płacić za nią abo juz nie
tak np porównałem sobie animacje postaci tu , w FFXIV i w ArchAge i w TESO jest po prostu tragedia na tle tamtych gier, ja jestem przekonany , że gdyby nie ten klimat europejsko-tesowy plus to , ze w obecnej chwili nic innego nowego nie ma na rynku to chyba mało kto by tę grę kupił :) poza fanami TES jako takiego

i dalej qwa nie wiem czy to kupić- gra taka sobie , no ale nie ma w co grac :)


Lordyp a jaka gra ostatnio "powaliła" ludzi na kolana w dniu premiery? Mówimy tu o mmo. FF XIV jak wyszedł w pierwszej fazie to każdy wie co się z nim stało. Nowy FF ARR to zwykły themepark jak WoW ale w totalnie nie zjadalnym dla mnie japońskim klimacie. AA to jakiś azjatycki gniot więc nie ma co porównywać - zupełnie inny target. Tak jakbyś L2 do WoW porównywał. Zupelnie różne gry przecież. Obie radzą sobie dobrze a na sukces AA raczej nie ma co liczyć.

Animacje to kwestia gustu. Nie są najlepsze ale z tym raczej się nic nie zrobi. Dla mnie ważne aby responsywność/płynność animacji była ok.
Gra mam kilka ciekawych pomysłów/rozwiązań i dobrze rokuje na przyszłość więc nie oceniałbym jej jako słabej/przeciętnej.
Wszystko zależy ile czasu po premierze trzeba będzie fixować babole/exploity zamiast dodawać nowy content. Póki co od closed beta testerów słychać raczej opinie, że bugi problemem nie są. Z tego co wiadomo to część ekipy już od jakiegoś czasu jest oddelegowana do tworzenia nowego contentu jak np gildia złodziei, nowe dungi etc.
PvP też ma olbrzymi potencjał i ostatnio nie widziałem lepiej zrobionego Large Scale PvP. To w GW2 jest ok ale jakoś nie potrafiło mnie przyciągnąć na dłużej.

Jedyne co mnie właśnie boli trochę to ten abonament. Konkurencja daje praktycznie to samo za cenę pudełka. Z drugiej strony taki WoW od 10 lat zdziera abo z graczy i nikt nie płacze. A przecież gier na rynku jest sporo w sumie.

Ja tam dam im szansę i będę obserwował. Community jest spore i samo zainteresowanie grą jest również ogromne. Póki co ZOS zdaje się słuchać graczy zamiast ich olewać. Jeśli będą spełniali obietnice to czemu im nie płacić? Jeśli gra się fajnie, jeśli jest syndrom "jeszcze 5 minut" to imo gra na ten abo zasługuje. Dla mnie klimat gry jest dużym plusem. Podobają mi się wyglądy armorów, questy, exploracja, crafting i pvp. Dodatkowo na rynku jest posucha to głupio by było po prostu nie grać.

Do Headstartu pozostał równy miesiąc. Będzie prawdopodobnie jeszcze jeden beta weekend bo pewnie dadzą potestować kolizje w PvE i możliwość wyboru czy chcemy lvlować w noob zonie czy od razu iść na kontynent.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 09:52 
Cytuj  
eh czyli bez sensu ten 2h.
chyba ten templar bedzie najlepszy.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 09:59 
Cytuj  
Bardzo dobrze, że jest abonament.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 10:14 
Cytuj  
kupię - rok nie grałem w żadne mmo, to wyposzczony jestem ;) żadnej rewolucji tu nie ma, wygląda na solidną produkcje, a dojdą do tego zawsze fajne pierwsze miesiące. potem się zobaczy, najważniejsze żeby było z kim grać.

a łucznika wyjebałem - żadnej mocy, w party coś tam uderzy, ale solo słaby w wuj.


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 10:18 
Cytuj  
slaby? dzisiaj mialem pare razy walki 1v1 i spizgalem kazdego.
mam 12lvl i tylko luk, bez drugiego setu broni i skilli.


pvp bez laga jest fajne w chuj i tyle. jak sie UDA zebrac jakas mala grupe tutaj, to mysle, ze bedzie zabawa na pare tygodni.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 10:31 
Cytuj  
ok, inaczej - źle mi się nim grało, nie będę się męczył ;)


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 10:53 
Cytuj  
sula napisał(a):
Jeżeli kupuje się cokolwiek byle pograć mimo braku przyjemności to chyba objaw uzależnienia od gier.


sula a kto tu nie jest uzależniony od gier ? :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 11:07 
Cytuj  
Nightblade w 1vs1 jest mocny. Templar ma ta zalete, ze moze zrobic cos takiego: https://www.youtube.com/watch?feature=p ... Tuoa#t=389


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 11:08 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
sula napisał(a):
Jeżeli kupuje się cokolwiek byle pograć mimo braku przyjemności to chyba objaw uzależnienia od gier.


sula a kto tu nie jest uzależniony od gier ? :)

Dobre pytanie. W mniejszym czy większym stopniu pewnie większość. Jednak nie zmienia to faktu, że granie w gry które nie sprawiają przyjemności lub sprawiają zbyt małą jest bez sensu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 11:12 
Cytuj  
Ale ty filozofujesz. Od kiedy jakiekolwiek uzaleznienie ma sens.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 11:13 
Cytuj  
Fakt. Cóż to by wyczerpywało temat.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 11:18 
Cytuj  
A to w ogóle ktoś gra w gry, które mu nie sprawiają przyjemności z grania :o ?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 11:18 
Cytuj  
betatesterzy i grinderzy


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 11:25 
Cytuj  
Niah napisał(a):
betatesterzy i grinderzy


Fakt :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 11:34 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Nightblade w 1vs1 jest mocny. Templar ma ta zalete, ze moze zrobic cos takiego: https://www.youtube.com/watch?feature=p ... Tuoa#t=389



Niestety cos takiego jak burst dmg u dragon knighta nie istnieje i inne klasy go ownują jak chcą :/. Może przy jakichś długich encounterach ten jego dmg jest ok ale nie widziałem aby inne klasy miały z tym problem. Albo znerfią inne klasy albo boostną DK :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 11:36 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
candidoser napisał(a):
Nightblade w 1vs1 jest mocny. Templar ma ta zalete, ze moze zrobic cos takiego: https://www.youtube.com/watch?feature=p ... Tuoa#t=389



Niestety cos takiego jak burst dmg u dragon knighta nie istnieje i inne klasy go ownują jak chcą :/. Może przy jakichś długich encounterach ten jego dmg jest ok ale nie widziałem aby inne klasy miały z tym problem. Albo znerfią inne klasy albo boostną DK :).


Bo co? Niby dlaczego mają boostnąć klasę żeby z każdą inną 1vs1 miała wyrównane szansę? To nie arenki w wowie. JEBAĆ BALANS


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.