mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 13:10 
Cytuj  
Od startu było 7 Maintenance. A co do robienia questow to już kwestia gustu, dla mnie ta cześć mmo zawsze nuda waliła.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 13:20 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Widzisz, ja sie dobrze, a te wypociny od kilku stron jaka ta gra jest zla po prostu mnie bawia.

Nie podoba ci sie:
1. nie graj
2. nie sraj ogniem na forum bo gra chujowa, patrz pk 1
3. forumowy lament nie dostosuje ci gry pod twoj gust, rowniez patrz pk 1


Czy Ty kumasz co to jest dyskusja? Może właśnie dzięki czemuś takiemu się nakręcę i sobie wezmę :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 13:21 
Cytuj  
No chyba, ze TESO wlasnie umarlo. Wtedy rzeczywiscie - albo mowimy dobrze, albo wcale;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 13:24 
Cytuj  
Gdyby komus kazano was czytac nie kupiłby żadnej gry, na dodatek zmieniłby hobby.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 13:28 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
No jak dla mnie zgadzam sie z angryjoe ze gra jest mocno przecietna.
PVE jest meczace, robienie questow w grupach rozwiazali fatalnie, jedynie sympatyczne sa dungeony 4-osobowe, ale sa fajne tylko pod wzgledem samej trudnosci - nagrody z nich (exp/loot) to zart, chyba ze sie wysępi kazdego chesta
fakt faktem nie pogralem jeszcze porzadznie pvp w duzej gildii,
Jak wbijam na Cyrodil i o ile nie bedzie crasha, to po 2 wipach rezygnuje bo troche nudzi.


No ale tez dawno nie gralem na Cyrodil, znowu jest maintenance i raczej dzisiaj znowu odpuszcze sobie TESO.

Ilosc maintenance to jakis zart.


hehe no jak ktos robi questy zeby je odjebac to faktycznie moga byc meczace. questy w grupach mogliby poprawic, ale to pewnie przyjdzie z kolejnym patchem.
dungeony sa fajnie zrobione i tez mi sie podobaja - do lootu trzeba miec szczescie.

pvp nie trzeba grac w duzej gildii Artur, ale niestety trzeba grac, a ty wymiekasz jak cie 2 razy zabija.
tak, to w zadne mmo nie pograsz dluzej.
trzeba wiedziec gdzie sa rifty, gdzie sa questy pve, gdzie ludzie najczesciej jezdza - wtedy jest fun.
nie jest to arenka, na ktora wpadasz, odlicza od 30 i biegasz po malej mapie walac jak popadnie.
tez na poczatku pobiegalem za zergiem ale jest nuda, teraz co jakis czas biegam z jedna badz druga gildia w pvp i gra sie zupelnie inaczej - pomimo, ze z reguly nie jest nas wiecej niz 6-8 w grupie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 13:32 
Cytuj  
dobrze ze jest krytyka to może zenimax zaciśnie zwieracze i gra będzie lepsza. Do tej pory wszystkie wielkie mmo były gloryfikowane na starcie i wiadomo jak to się skończyło.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 13:35 
Cytuj  
niestety mam wrazenie, ze jakos zbytnio sie nie przykladaja do tego.
wydaja patche, ktore poprawia jeden quest, zostawiajac kolejne 2 zbugowane, prawie po kazdym maintenance wystepuja nowe problemy.
bug ze stamina ciagle nie poprawiony, gbanki laguja w ciagu dnia i jakos zbytniej poprawy nie widac pod tym wzgledem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 13:37 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
pvp nie trzeba grac w duzej gildii Artur, ale niestety trzeba grac, a ty wymiekasz jak cie 2 razy zabija.
tak, to w zadne mmo nie pograsz dluzej.
trzeba wiedziec gdzie sa rifty, gdzie sa questy pve, gdzie ludzie najczesciej jezdza - wtedy jest fun.


na razie to na cyrodil albo mam delay kilkusekundowy, albo crashuje jak szmata, po 2 wipach rezygnuje.
przy najpowazniejszym crashu do gry moglem zalogowac sie dopiero po ok. 15 minutach kiedy to podejrzewam postac sama sie przy wayshrine zrespawnowala :/

no ale mowie gralem z tydzien temu ostatni raz, teraz to czekam az pozwola mi sie zalogowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 13:43 
Cytuj  
trzeba bylo siedziec w polsce, a nie sie szlajac nie wiadomo gdzie :)

z crashowaniem to nie wiem czemu masz takie problemy, bo mi gra do tej pory wywalila sie tylko raz, jak robilem pve dungeon (zalogowalem sie z powrotem w przeciagu 2 minut).
wkurwia jedynie entering cyrodill, bo czasami musze 2-3 razy restartowac klienta, jak wisi na loading screenie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 13:44 
Cytuj  
@Arturnik
Właśnie z nimi jest taki problem jak mendol napisał jedną rzecz naprawią to inna spieprzą. Przykładem może być problem z ładowaniem lokacji ale w końcu tez go naprawili. Nie wiem czego to wina może tego megaserwera;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 13:46 
Cytuj  
loadingi w pve sa juz ok, ale cyrodiil dalej spieprzone ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 13:48 
Cytuj  
Swietna recka Angry Joe imho: http://youtu.be/Ov3B26h12C4

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 13:54 
Cytuj  
juz ktos wklejal i nie zrobilo to wiekszego wrazenia na kimkolwiek :)
teso trzeba sprobowac zeby sie przekonac.
ogladanie recenzji (ktora dotyczy zreszta pewnie tylko pve) mija sie z celem, podobnie jak czytanie/ogladanie recenzji ds2.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 14:00 
Cytuj  
odnośnie waszych braków w tej grze, chciałbym delikatnie przypomnieć, że gra ma niecały miesiąc. Mają szansę wprowadzić masę nowych rzeczy i trybów, jeszcze jest sporo terenów do zagospodarowania. Patrzcie takie diablo 3, wyszedł wreszcie dodatek, po którym można w to normalnie pograć - problem w tym, że po roku :). No mam nadzieję, że wszelkie zmiany/dodatki będą szybciej.


Odnośnie PVP największy fun jest z kilkoma osobami z gilidii na TS'ie.

Edit. Znowu odnośnie PvP, to co robią wampiry na ulcie z broken setem (dragon coś tam) to przegięcie. Full set zmniejsza koszt ulta + passywy i mamy ulitmet'a u vampa za 5 lub 10 - co oznacza ciągły spam i leczenie się. Takie osoby są nie dozajebania, nawet w zergu. U nas na Dawnguard, koleś vamp Cheroke już stracił całe punkty PVP za to ale i tak tego używa. Jeszcze jest kilka osób które to robią (Daggerfall C), a kto jest emperatorem? - babka vamp. To też muszą naprawić, bo jechanie na broken mechanice nie jest fun

edit. 2 Recka nie jest świetna


Ostatnio edytowano 22 kwi 2014, 14:02 przez Kelebglin, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 14:00 
Cytuj  
jakby się tak nie błaźnił to może jakąś ta recenzja wartość by miała. Dla mnie to najbardziej z siebie idiotę zrobił jak zaczął krzyczeć ze z jakiegoś bossa dostał 4 golda. Szkoda jeszcze ze z tego moba nie poleciał jemu sword of 1000 truths:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 14:28 
Cytuj  
A mówiłem Zenimaxowi, zapłaćcie Joe, bo będzie płakał


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 14:39 
Cytuj  
no ale kurde... 2 golda z bossa??? WTF?!


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 14:45 
Cytuj  
jesli dopuszczaja rzeczy typu zbugowane mechaniki, dupowanie golda i itemow, boty na kazdym kroku to serio mimo ladnej graficzki to ilu z was bedzie w to gralo po miesiacu. o polowie bugow to pewnie nawet sie nie wie. ale gdy za miesiac bedziesz mogl kupic postac z milionem golda w banku full epikach i vet 10 za 10 ojro to co ? :) ok moze nie za 10 ale za 50. bedzie fajny singiel i tyle.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 14:51 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
jesli dopuszczaja rzeczy typu zbugowane mechaniki, dupowanie golda i itemow, boty na kazdym kroku to serio mimo ladnej graficzki to ilu z was bedzie w to gralo po miesiacu. o polowie bugow to pewnie nawet sie nie wie. ale gdy za miesiac bedziesz mogl kupic postac z milionem golda w banku full epikach i vet 10 za 10 ojro to co ? :) ok moze nie za 10 ale za 50. bedzie fajny singiel i tyle.


Ot i cały problem w tym, że to nawet nie jest fajny singiel :( A już na pewno nie powinien być pod banderą TES :(


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 15:02 
Cytuj  
AngryJoe idealnie to podsumował:)

Cytuj:
Dla mnie to najbardziej z siebie idiotę zrobił jak zaczął krzyczeć ze z jakiegoś bossa dostał 4 golda.


Nie 4 tylko 2 i to za drugim razem gdzie przy każdym innym mobie dostajesz 1.
Jak on to mawia decent horse to 42.700 gold no chyba, że kupisz sobie collector's edition.
GG :)
Phasing jest nieźle zjebany, latające strzałki aheheheheh.


Ostatnio edytowano 22 kwi 2014, 15:05 przez Oyci3C, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.