mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1307 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2013, 23:51 
 
Takim winem jak gw2.
Do tej pory nie pojawił się nawet skrawek informacji o rozbudowanej eksploracji świata - a to właśnie jest podstawą TES. Bez tego TESCO to tylko kolejny genericfantasymmo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 05:45 
 
Ta gra jest level based. Wiec jezeli liczysz na to, ze bedziesz sobie "na dzien dobry" mogl biegac po calym swiecie, jak w Skyrim, to sie rozczarujesz.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 17:47 
 
Podejrzewam, że efekt świata/wolności ze Skyrima / Morka to bardziej zabije zonowanie, zono-dupllikowanie, instancjowanie i phasingowanie świata niż same levele.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 18:59 
 
W jaki sposob w/w zabija ci uczucie wolnosci w porownaniu do gier singleplayer gdzie nigdy innego gracza nie uswiadczysz? Serio pytam bo juz coraz wieksze glupoty wypisujesz sula.

PS. W TES (kazdym) tez sa levele i swiat tez jest levelowany i jak pojdziesz gdzies gdzie sa mocniejsze moby to wpierdolix i czesc. Niewiem czy ograniacie ale tak wlasnie dzialaja RPGi. W morku wlazles do zlego grobowca i pierwszy mobek cie onehitowal - jedyna roznica to ze teraz na drzwiach bys mial napisane 'you have too low lvl - turn back or die!".
Powiem wiecej - Nehrim - mod do Obka, ktory jest zajebistym sandboxem i jeszcze zajebistszym TESem (lepszym niz Obek i Skyrim razem wziete) ma swiat zrobiony jak WoW (zony z przedzialami levelowymi i linearny progress przez nie). I w niczym to nie przeszkadza... ba... nawet jest lepsze niz vanilla Oblivion/Shivering Isles.

Ja rozumiem ze takie Sule i Insengrimy beda narzekac na kazdego Themeparka dla zasady ale na boga... starajcie sie chociaz miec jakies argumenty.

Jak zony beda duze (ala GW2 powiedzmy... tylko kurwa nie prostokatne wszytkie :)) to sobie moga je kurwa duplikowac do woli i zonowac... z doswiadczenia wiem ze w PvE-driven themeparkach nie ma to absolutnie zadnego znaczenia. ZADNEGO. Te 100-200 osob na zone i obszar zony bez loadingu jak w GW2 w zupelnosci wystarcza.

Powtorze jeszcze raz - powyzszy filmik wyglada fajnie i czuc TESem na kilometr.. srsly nie rozumiem bolu dupy u niektorych. To chyba dobrze. Zalozcie sobie temat gdzies 'olaboga instancjonowane themeparki to zlo - WoW zabil mi fun z zycia' czy cos w tym stylu i placzcie tam.


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 19:14 
 
Rotflo czym ty piszesz w ogóle? Wyluzuj.

Graficzka i muzyczka jest na filmikach od Zenimax dość klimatyczna jak na mmorpg-a w dzisiejszych czasach rzeczywiście.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 19:18 
 
No ja w przeciwienstwie do ciebie w tym przypadku przynajmniej wiem o czym pisze (bo na TES zeby zjadlem) a twoj post byl napisany tylko po to aby dla zasady sie przyjebac i po raz kolejny wjebac nudne i ograne 'lo olaboga! instancje i phasing i loading co 30 minut... zlo kurwa i szatan - nie to co Ultimka!'.

Boring sula... boring... ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 19:31 
 
:(

Nie nie był, przecież nie podważałem tego, że single TES mają levele ani nawet, że to coś złego, że TESO będzie miał - w ogóle nie o tym pisałem - cóż widocznie źle sformułowałem to co chciałem przekazać - ale nie chcę mi się tłumaczyć, bo by się skończyło na dyskusji trwającej przez dwie strony tematu, a nie chcę już mi się aż tak udzielać.
Tak na marginesie w ogóle to bym nie zdzierżył Ultimy teraz. No i ogólnie jakby zsusmować to więcej grałem w themeparkowe mmorpg niz w Ultimę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 19:38 
 
ok luz :)

PS.
Cytuj:
a nie chcę już mi się aż tak udzielać.


forum sie konczy.... :( twoje wall of text byly wlasciwie jedynym co warto bylo tutaj czytac (ofc nie tylko bo sa tez inni userzy z wartosciowymi postami ale chyba wiadomo o co mi chodzi).


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 19:48 
 
Kabraxis napisał(a):
ok luz :)

PS.
Cytuj:
a nie chcę już mi się aż tak udzielać.


forum sie konczy.... :( twoje wall of text byly wlasciwie jedynym co warto bylo tutaj czytac (ofc nie tylko bo sa tez inni userzy z wartosciowymi postami ale chyba wiadomo o co mi chodzi).


lol

lapka w gore kto przeczytal wiecej niz 20 linijek kabry czy suly w jednym poscie...

oh wait..


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 19:51 
 
Piszpan napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
ok luz :)

PS.
Cytuj:
a nie chcę już mi się aż tak udzielać.


forum sie konczy.... :( twoje wall of text byly wlasciwie jedynym co warto bylo tutaj czytac (ofc nie tylko bo sa tez inni userzy z wartosciowymi postami ale chyba wiadomo o co mi chodzi).


lol

lapka w gore kto przeczytal wiecej niz 20 linijek kabry czy suly w jednym poscie...

oh wait..

+1


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 19:54 
 
a... widze ze przyszli co co to 'nie czytaja' jak kiedys sobtainer, ktory 'nie czytal' a znal moje posty lepiej niz ja sam.

Sula widzisz jakich fanow mamy? Co prawda samo bezwartosciowe i nie znaace sie na niczym scierwo zgrywajace specjaliste w kazdym topicu (jak 90% tego forum co jest wlasnie przyczyna tego ze warto czytac tylko niektorych) no ale lepsi tacy niz zadni. Jakie forum tacy fani, ze tak powiem. ;)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 maja 2013, 19:55 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 19:54 
 
lapka w gore kto przeczytal wiecej niz 20 linijek kabry czy suly w jednym poscie...

Jedyne forum co czytam od deski do deski - przeciesz to jak przeczytać cały internet. Nie wiem ale lubię czytać nawet ściany teksty na tym forum.


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 20:00 
 
Z pewnych zrodel wiem ze najinteligentniejszy user tego forum czyta moje posty, po dwa razy nawet. Suli tylko raz ale tez w calosci.

PS. http://massively.joystiq.com/2013/05/17 ... l-divides/


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 20:03 
 
Z tego co pamietam, w morku mobki mialy fixed staty, dopiero w obku i skyrimie jest skalowanie levelu mobow - wiec w tych 2 grach mozna sobie w miare bezpiecznie biegac po calej mapie.
W TESO tak nie bedzie. Beda levelowe zone'y - tak jak w tfu, tfu np. WoW. Natomiast eksploracja, questowanie w obrebie danej zone'y ma byc swobodne, w tym sensie, ze nie bedzie biegania od jednego quest hub'a do drugiego jak po sznurku. Schodzisz ze statku i idziesz gdzie chcesz. Po drodze znajdziesz sobie jakies questy (np. kartke w trupie, czy jakiejs skrzyni - jak w TES).
Same loading screeny maja byc rzadko - cokolwiek to oznacza.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 20:05 
 
I ok. Mnie pasuje.

I tak jak mowie - dokladnie tak samo jest w Nehrimie (tak jak w tfu..tfu... WoWie) i w niczym to nie przeszkadzalo grze byc lepszym RPG niz Obek i Skyrim.


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 20:54 
 
Osobiście wolę rpg-i (jeżeli już mają klasyczne levele) bez skalowania, no a przynajmniej bez downscalowania mobów do mojego levelu. Ogólnie nowsze gry Bethsedy, a przynajmniej Skyrim i Fallout 3 (F:NV i Obek czekają w kolejce jeszcze) to bez modów nie dla mnie gry, dobrze, że jest taka możliwość. Tylko trochę irytuje to babranie się z nimi czasem, nawet z NMM i BOSS.

Co do TESO to mogliby więcej beta inv puścić, sprawdzić jednak wypada choćby z samego faktu, że zachodnie medieval fantasy / TES ;p

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 18 maja 2013, 09:16 
 
jeszcze od 10 lvl dostepne bedzie Cyrodill, tam chyba nie bedzie podzialow na strefy levelowe, bo i po co. Wiec bedzie sobie mozna lazic, gdzie sie chce. Tylko guza bedzie mozna zlapac - ale to akurat plus.
A samym phasingiem to bym sie raczej sie nie przejmowal. To nie bedzie crap z Wowa.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 18 maja 2013, 14:09 
 
http://www.betacake.net/2013/05/17/elde ... pressions/

Typ opisuje swoje wrażenia z cbt i z tego co pisze to gra będzie nawet, nawet.
Coraz bardziej zaczynam się interesować tym TESO tym bardziej że to dopiero wczesna beta.
Może jednak coś z tej gierki będzie ;p ale po failach tylu dobrze zapowiadających się gier nie robię sobie wielkich nadziei xd


_________________
Ultrah/Dzikun

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2013, 14:28 
 
Mówiąc szczerze, to TESCO coraz bardziej mi się podoba. Odeszli od kopiowania epickości wow/gw2 na rzecz lepszego story i skupienia się na taktycznym, osobistym podejściu do walki. Jedynie ta early beta i termin wydania...no ale tak jest za każdym razem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 18 maja 2013, 21:07 
 
Wyglada Na to, ze pierwsze niezalezne(?) opinie zaczynaja potwierdzac te wszystkie optymistyczne recenzje, ktore mozna bylo znalezc na fan page'ach.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1307 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.