mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2014, 22:35 
Cytuj  
Z tego co czytałem od gości z forów MMORPG.com to wbicie metodą najbardziej wydajną 50 lvl zajmuje najkrócej około 65h. Ale 50 to dopiero 1/3 lvlowania, bo potem veteran ranki się robi przechodząc content ( który jest dużo trudniejszy i zeskalowany do lvl 50++ ) 2 pozostałych ras. Czyli trzeba liczyć około 200h na wymaksowanie postaci przy maksymalnie ogarniętym i efektywnym graniu.


_________________
Obrazek

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2014, 23:21 
Cytuj  
kolejny fajny filmik z pvp
http://www.youtube.com/watch?v=KsF_1EufOZQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2014, 23:43 
Cytuj  
A potem jest jeszcze PvP czyli jak ktoś nie ma parcia jak nolife to gra starczy na długo.

Jak ktoś napierdala 5h dzień w dzień albo więcej i prócz pracy nic innego nie robi to nie mam pytań - to akurat trzeba leczyć. Takiemu to nawet jakby contentu było na 500h na starcue to by płakał, że mało. A inni będą płakać bo po prostu są starzy.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2014, 23:48 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=KgsHj60D ... 4-overview

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 00:01 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
krzyk napisał(a):
Ale ze co w tym ciekawego?

już.


Chciałbym zobaczyć te 150h, bo już dawno nie widziałem mmo, w którego zrobienie maks levelu zajmuje aż tyle h.

Zależy jak grasz. Przecież oni nie piszą o tym, że miminum 150h tylko, że normalnie grajac będzie 150h.

Jak ktoś chcę jak najszybciej wbić i będzie optymalizował granie pod jak najszybszy leveling to pewnie w 50 h albo i mniej się będzie dało.

Ogólnie na TESO nie mam wielkiego cisnienia, nie mam wielkich oczekiwań wobec tej gry, także paradoksalnie jest szansa, że sobie trochę pogram, a quitując nie będę czuł takiego zawodu jak w przeszłości w mmorpg-ach. Ehh starzeję się chyba ;)


Tak na marginiesie to wcale nie wydaje mi się dzisiaj głupim pomysłem mmorpg w którym np. jest ograniczenie typu max 4h / dziennie per gracz. Byłbym chyba w stanie w coś takiego grać i płacić za to jakby było sensownie przemyślane.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 00:40 
Cytuj  
Serio? 4h? To masz w opcji browserówki, tam kilka minut roboty i godziny czekania.

Levele wbija się dość szybko jak robisz questy ( i to tylko konkret obj, bez bicia zbędnych mobów. Agro system to ułatwia) wtedy wbija się dość szybko.Wbicie z 10 na 14 zajęło mi dosłownie parę godzin przetykanych lurkowaniem forum (z tym że poszedłem na przewiń dialogi, mapa, run). Z craftu szybko robi się potrzebny sprzęt. Dropy mielisz i szybko sam masz zieleninę ze stat capem. 50 to imo połowa drogi, rozbudowany samouczek, żeby robić veteran/pvp. Przy czym veteran nie podnosi znacząco trudności dla ogarniętego gracza jak wynika z opini.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 08:04 
Cytuj  
Coś wiadomo o kolejnym beta weekendzie? głodny jestem :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 08:46 
Cytuj  
tez jestem. Jak dzisiaj nie puszcza zaproszen/nie bedzie info, to juz w ten weekend nie bedzie bety.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 09:09 
Cytuj  
Dwa tygodnie to za mało na jakieś poważniejsze zmiany. Najwcześniej beta będzie za tydzień a ja obstawiam raczej pierwszy tydzień marca. W sumie mi się nie spieszy, niech na spokojnie fixują :).

W WoW wbicie max lvlu zajmowało góra kilka dni played. Nie wiadomo jak w closed becie wyglądało dokładnie wbijanie lvlu. Weźcie pod uwagę, że exp w closed becie leciał znacznie lepiej bo exp za same moby był sporo większy niż w poprzednim paczu. Ogólnie ponoć lvle wbijało się łatwiej.

Ja tam w sumie na tą chwilę niczym się nie będę przejmował bo grać zamierzam raczej średnio casualowo. W maju dodatkowo wyjdzie pewnie DS II na PC także też trochę przystopuje. Na tą chwilę o end game raczej się nie martwię bo na pewno będzie co robić jeśli ktoś nie będzie grał jak maniak. Obiecali dokładać content dość szybko więc pozostaje nam czekać.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 09:15 
Cytuj  
Powazniejszych zmian to juz raczej nie powinno, byc. Premiera tuz, tuz. Jezeli ma byc wiecej niz jedna beta, to imo najpozniej next week powinna byc najblizsza.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 09:36 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Dwa tygodnie to za mało na jakieś poważniejsze zmiany. Najwcześniej beta będzie za tydzień a ja obstawiam raczej pierwszy tydzień marca. W sumie mi się nie spieszy, niech na spokojnie fixują :).


Ty nie licz na to, że my zawsze gramy w ich najnowszy dostępny build.

zaboleq napisał(a):
W WoW wbicie max lvlu zajmowało góra kilka dni played. Nie wiadomo jak w closed becie wyglądało dokładnie wbijanie lvlu. Weźcie pod uwagę, że exp w closed becie leciał znacznie lepiej bo exp za same moby był sporo większy niż w poprzednim paczu. Ogólnie ponoć lvle wbijało się łatwiej.


Kiedy??? Chyba teraz, bo na pewno nie w dniu premiery. Jak dziś pamiętam, żeby wbić 45lvl potrzeba było ok. 3 miechów grania i to jeszcze dość hardkorowego grania. Mało tego - czas 1-45lvl był porównywalny dla leveli 45-60. Do tego cały czas biegiem, bo na mounta na 40lvl to mało kogo było stać (pamiętam, że zbierałem iron, przerabiałem na granaty i sprzedawałem do vendora). A dziś? Mając heroimy (czy jak to się tam dokładnie piszę) 70lvl wbijam poniżej 24h /played


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 11:30 
Cytuj  
pamietam ze jak wyszedl wow jakis koles chyba wbil 60 cos w max 3 dni a moze i mniej.

mysle ze w teso wyjdzie to znacznie dluzej bo bicie lvl podzielisz miedzy pvp, craft, szukanie shardow, exploracje etc. ale tak czy siak ten miech i 50 raczej bedzie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 11:35 
Cytuj  
prawie 5 dni gry czyli 4 dni 20 godzin w Wowie Vanili gry to nawet jak siedzial po 12 godzin dziennie to daje ponad 9 dni grania


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 12:13 
Cytuj  
Akurat przykład levelowania w Vanilli to nie najlepszy przykład bo lvling był tam po prostu słaby. Oczywiście na tamte czasy to była to rewolucja ale dzisiaj coś takiego by nie przeszło i dobrze.

KAX gra tyle co kilku gimnazjalistów więc nic dziwnego, że ma duże szanse na wbicie 50 w ciągu jednego miecha.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 12:14 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
pamietam ze jak wyszedl wow jakis koles chyba wbil 60 cos w max 3 dni a moze i mniej.

mysle ze w teso wyjdzie to znacznie dluzej bo bicie lvl podzielisz miedzy pvp, craft, szukanie shardow, exploracje etc. ale tak czy siak ten miech i 50 raczej bedzie.


Tak, pewnie grał warkiem. Ja warkiem miałem nawet 62lvl zrobiony, bo na warku był jakiś bug i po 60lvl dalej exp leciał. Za nim to poprawili to trochę czasu minęło.

zaboleq napisał(a):
Akurat przykład levelowania w Vanilli to nie najlepszy przykład bo lvling był tam po prostu słaby. Oczywiście na tamte czasy to była to rewolucja ale dzisiaj coś takiego by nie przeszło i dobrze.


Nie no zgadza się, ale powiem Ci, że nie raz brakuje mi mmo, w którym maks level robi się w miarę długo. Ja po prostu lubię levelować :P robić cały content od początku do końca (w WoW i LotRO to nawet wyłączałem otrzymywanie expa).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 12:36 
Cytuj  
dupa cie boli zabol czy jak? kaax gra tyle ile moze, deal with it.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 13:11 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Serio? 4h? To masz w opcji browserówki, tam kilka minut roboty i godziny czekania.
.

To był tylko przykład. Nie zastanawiałem się dłużej nad długością ani tym czy miało by być to rozliczane dziennie, tygodniowo, miesięcznie czy jakoś jeszcze inaczej.
Inny pomysł to np. sandbox-owata gra z jakimś z góry określonym celem i okreslonym czasem np. rok od premiery, a potem rozliczenie i albo wipe albo np. zmiana świata gry (przebudowanie obecnego lub przenosiny gry na nowy kontynent).

Ogólnie wydaje mi się, że jest dużo ciekawych możliwych rozwiązań / konceptów gry i dużo nie zostało nawet spróbowanych jeszcze.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 13:15 
Cytuj  
Trove

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 13:22 
Cytuj  
bzzzz. Za wcześnie napisałem.


Ostatnio edytowano 19 lut 2014, 13:30 przez Piaskowy, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 13:28 
Cytuj  
Ja niestety ubolewam że od czasu jak mi się kobita wprowadziła do mieszkania to czas na gry znacznie spadł. Podczas premiery GW2 zrobiłem zapas żarcia na 10 dni i napierdalałem po 17h na dobę :] Robotę mam sezonowa więc mogłem sobie na to pozwolić.

Teraz mnie już trzęsie że nie mogę cisnąc w betę ESO jak akurat mam czas. Tyle rzeczy do sprawdzenia i testowania !


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.