mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 08:41 
Cytuj  
ty tez nie masz skilla, nie wspominajac o organizacji - takze nie wiem czy te instancje to taki dobry wybor dla ciebie.

jak na swoje czasy grafika w daoc'u byla naprawde niezla - klimatyczna, roznorodna. i jak dla mnie SIEGE to duza bitwa o okreslone terytorium/zamek.
a nie popierdolkowata walka w instancji - nie nazywajmy tego siegem tylko scenariuszem/bg jak tam wolisz.
i tak jak w dfo/daoc - dla mnie grafika na siege'u nie ma wielkiego znaczenia.
liczy sie rozwiazanie, mozliwosci i fun. nie wspominajac o elemencie przypadku i zaskoczenia.
wlasnie to bylo zajebiste w daocu, ze byly 3 frakcje. i w trakcie siegowania moglo sie zdarzyc bardzo wiele rzeczy.
a tu? bedziesz mial 50v50 z ladna grafika i tyle. krok wstecz jesli chodzi o mmo - takze aa to kolejny zlepek pomyslow, ktory na pewno nie jest zadnym next gen mmo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 08:42 
Cytuj  
to ja też dam offtopa:
Mając twojego skila senior huragan raczej bym siedział cicho i się nie wypowiadał - jedyna rzecz która naprawdę dobrze ci wychodzi to trolowanie.

Ontopic:
Mendol - nie bądźmy zwierzętami (ortodoksami) zakwas zrób w plastiku albo metalowym naczyniu - nic się nie stanie.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 08:50 
Cytuj  
Mendol dasz radę, ja w zwykłym słoiku po ogórkach robię tylko go owinąłem szmatką jakąś i rośnie, ten przepis na chleb bez zakwasu ci przeca też podesłałem i mi on smakuje ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 09:22 
Cytuj  
no wiem wiem, bede jutro testowal przepis :)
musze maszyne najpierw znalezc :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 10:50 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
i tak jak w dfo/daoc - dla mnie grafika na siege'u nie ma wielkiego znaczenia.
liczy sie rozwiazanie, mozliwosci i fun. nie wspominajac o elemencie przypadku i zaskoczenia.


Ale jesli chcemy i dobre rozwiazania i oplacalnosc siega oraz fun i super grafike to trzeba to instancjowac.
Element przypadku i zaskoczenia ??? Tiaaa... i siege o 4 nad ranem ??? No thanks.....


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 10:54 
Cytuj  
juz nie pierdol. dobrze wiesz o czym pisze.
instancja to nie SIEGE. to prosty scenariusz.
siege powinien wygladac jak w daocu.
w AA walcza 2 strony o zamek, po czym po chwili pojawiaja sie piraci (skoro maja byc) i wymiataja wszystkich, zajmuja zamek i heja.
i to ma sens i to jest fun.
a nie jakies popierdolki w pokoikach - to juz w wowie bylo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 11:08 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
i to ma sens i to jest fun.


wybacz Mendol, ale sens i fun w twoim wydaniu to latanie po low level zonach Rifta i gankowanie w quest hubach pieciu na jednego :> Na fun bardziej zaawansowany taktycznie sie nie nadajesz, wiec juz sie lepiej nie wypowiadaj. Nawet Piszpan odszedl z twojej i embego gildijki forumowej bo zwatpil w ten wasz "fun" starych pierdow bez jaj i bez zadnej organizacji, lehehehehehe
Ty mendol, embe i wasze magpieski jestescie zerami w grach mmo... dajcie wiec juz sobie i nam spokoj i idzcie na emeryture.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 11:12 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Mendol, Aion i Warhammer tez udowodnily, ze przy aktualnych silnikach graficznych nie da sie zrobic plynnie walki 200 na 200 graczy. Co wolisz ?

1. Laga i 200 na 200 graczy bitwy ?
2. Brak laga, 200 na 200 graczy ale chujowa grafika (jak w DAOC) ?
3. Brak laga, ladna grafika i walki 50 na 50 ?

Ja wole to trzecie wyjscie :)

W zergu funu specjalnie nie ma. Zergi podobaja sie takim starym pierdom jak mendol czy embe, bo tam nie musza sie wykazywac zadnym skillem ani organizacja.


No to się zdecyduj bo w tym temacie napisałeś już setki razy że to sandbox, a instancja dla siege z ustaloną ilością graczy mija się z ideą sandboxa szerokim łukiem.
Przy braku instancji masz pole do popisu dla polityki, taktyki, dowodzenie i zarządzanie ludźmi jest ważne, w instancji masz reguły odgórne i przewidywalność.
Nikt by się nie czepiał ciebie jakbyś nie pisał setki razy że to sandbox, to normalna azjatycka gra z bardzo dużym feature contentem i tu można doszukiwać się zajebistości.

Huragan, sam próbowałeś zakładać wiele razy gildie w różnych grach i jakoś za każdym razem olałeś ludzi po paru lub kilku tygodniach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 11:14 
Cytuj  
embe napisał(a):
No to się zdecyduj bo w tym temacie napisałeś już setki razy że to sandbox, a instancja dla siege z ustaloną ilością graczy mija się z ideą sandboxa szerokim łukiem.


Ty sie embe mijasz szerokim łukiem z idea logicznego rozumowania, wiec nie bede ci po raz 1000 tlumaczyl czym jest sandbox.
Rob lepiej te swoje zakwasy bo tylko na tym sie znasz :>


_________________




Ostatnio edytowano 19 maja 2011, 11:18 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 11:17 
Cytuj  
embe napisał(a):
No to się zdecyduj bo w tym temacie napisałeś już setki razy że to sandbox, a instancja dla siege z ustaloną ilością graczy mija się z ideą sandboxa szerokim łukiem.


Za dużo wymagasz Embe, on już tylko rozumie najprostsze komendy.


@Huragan i potem takie carebearki tak ty zamykają sie w instancjach krzycząc jakie to jest najbardziej na świecie zajebista forma pvp i że najlepszy jest instancjonowany sandbox ( kurwa lol ) to ja sie już nie dziwię że MMO schodzą na psy bo wszystko musi być proste inaczej się wam mózgi zapętlają.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 11:19 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
@Huragan i potem takie carebearki tak ty zamykają sie w instancjach krzycząc jakie to jest najbardziej na świecie zajebista forma pvp i że najlepszy jest instancjonowany sandbox ( kurwa lol ) to ja sie już nie dziwię że MMO schodzą na psy bo wszystko musi być proste inaczej się wam mózgi zapętlają.


W Archeageu jest i Open PvP i instancjonowane PvP. W Open PvP to mozesz co najwyzej byc PKrem i miec z tego profity, natomiast w instancjonowanych walkach, gdzie masz rowna sobie liczbe przeciwnikow trzeba sie juz wykazac skillem, ktorego jak widac ci brak.
Dlaczego w kazdym mmo ludzie uwielbiaja duele ? Bo w duelu masz rowne szanse. Zwolennicy zergow zawsze beda temu przeciwni, jest to zrozumiale, hehe


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 11:21 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
wybacz Mendol, ale sens i fun w twoim wydaniu to latanie po low level zonach Rifta i gankowanie w quest hubach pieciu na jednego :> Na fun bardziej zaawansowany taktycznie sie nie nadajesz, wiec juz sie lepiej nie wypowiadaj. Nawet Piszpan odszedl z twojej i embego gildijki forumowej bo zwatpil w ten wasz "fun" starych pierdow bez jaj i bez zadnej organizacji, lehehehehehe
Ty mendol, embe i wasze magpieski jestescie zerami w grach mmo... dajcie wiec juz sobie i nam spokoj i idzcie na emeryture.


widzialem twoje zagrania taktyczne w dfo, w rifcie. skoncz juz wiec krytykowac cos o czym nie masz sam zielonego pojecia hurri.
nie masz pojecia jaki sens i fun ma moje wydanie bo na szczescie nie bylo nam dane pograc razem - z tymi malymi wyjatkami kiedy przed nami uciekales :)
Piszpan odszedl, ale ladnie sie pozegnal i to raczej on powinien sie wypowiadac dlaczego.
nie wiem dlaczego tak bardzo probujesz wmowic wszystkim, ze z czyms nie dalismy rady.
to, ze z ciebie sie wszedzie smieja i nikt nie chce z toba grac - to twoj problem.
jesli znowu duzo osob bedzie zainteresowanych gra w AA to tez zrobimy w nim gildie. i znowu bedziesz dostawal w dupe :)

nie chce mi sie z toba dyskutowac na temat zergow i taktyki - bo nie masz zupelnie pojecia o czym piszesz.
pograj moze w duzym korpie w eve, pograj w duzej gildii w dfo - to zrozumiesz o czym piszemy.
a dopoki sie nie podszkolisz w podstawach to juz nie pyskuj :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 11:28 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Dlaczego w kazdym mmo ludzie uwielbiaja duele ? Bo w duelu masz rowne szanse. Zwolennicy zergow zawsze beda temu przeciwni, jest to zrozumiale, hehe


Acha i dlatego tak się zachwycasz siege? mmkay...


Ja sie powtarzać już nie mam zamiaru bo nie potrafię napisać tego tak prostym językiem abyś zrozumiał.

Levele i instancjonowany content to już nie jest sandbox tylko theme park jakiekolwiek byś miał marzenia i dojenie krów oraz rzucanie jabłkami w przechodzących PK aby przypadkiem cię nie zauważyli tego nie zmienią.



@Mendol jakby coś się kroiło to dajcie znak/sygnał. :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 11:31 
Cytuj  
Instancjonowane sandboxy ftw! PO PROSTU SIE NIE ZNACIE KUŁFA!


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 11:57 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Dlaczego w kazdym mmo ludzie uwielbiaja duele ?


Bo to jedyna forma PvP w ogóle/na low levelach.
Zależnie od gry :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 12:32 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Levele i instancjonowany content to już nie jest sandbox tylko theme park


Archeage to polaczenie sandboxa z theme parkiem.... gra Next Gen !!! Deal with it..... a to, ze niektorzy maja za male mozdzki by to zrozumiec to juz ich sprawa :>


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 13:39 
Cytuj  
Ale co tu jest next gen Huragan? Next gen to ma być innowacja, coś nowego, to jest next gen a nie kolejny koreanski grinder, no ale widocznie twoje zwoje mózgowe są zupełnie proste bo to do ciebie nie dociera i jeszcze próbujesz na siłe udowodnić innym że jednak sie mylą.

Ale próbuj, próbuj żyj dalej w swoim małym światku wyobraźni, tylko to w końcu ci zostało.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 13:49 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Ale co tu jest next gen Huragan?


Wlasnie to, polaczenie sandboxa z theme-parkiem. To jest nowa generacja gier mmo, ktore daja wolnosc graczowi tak jak w sandboxach oraz mozliwosc tworzenia przez gracza swiata gry, ale wykorzystuja rowniez dobre i sprawdzone pomysly z theme parkow (instancjonowane bitwy).


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 13:50 
Cytuj  
next gen bylby gdyby aa nie bylo instancjonowane tylko zrobione tak jak dfo.
z tymi wszystkimi pierdolami, ktore oferuje aa.
a tak, wyszlo jak zawsze :)

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 13:53 
Cytuj  
Taki z tego archeage next gen jak ze szpaka artysta :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.