mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 13:48 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
@sula
Musiałbym googlować, bo w głowie mi zapamiętało się jedno "zmarnowana szansa, kasa w błoto, brak decyzji w sprawie ZUS, burdel koalicyjny, żałosna polityka zagraniczna".


To lepiej pogogluj zanim zaczniesz jechac na te 1,5roku rzadow PIS, ktory z tego co kojarze obnizyl PIT, zniosl podatek od dziedziczenia, zmienil na lepsze podatki od darowizn oraz zmniejszyl skladke rentowa.
I prowadzil przy tym polityke zrownowazonego budzetu.

http://gospodarka.dziennik.pl/news/arty ... darke.html

Burdel koalicyjny zafundowalo PO, bo zrezygnowalo z koalicji z PIS (slawne PO-PIS na co liczyla wiekszosc ludzi). To z kim mial PIS rzadzic? mieli wybor? Jak po dwoch latach widac bylo, ze to w sumie rzad mniejszosciowy sie zrobil, to zarzadzili wczesniejsze wybory.

Mozna Kaczki nie lubic, ale w gospodarke to on sie nie pchal. Mial od tego ludzi typu Zyta, ktorzy robili zmiany na lepsze.

Wkurwiajace jest juz to jechanie na PIS...1,5roku rzadow i to jeszcze w ujowej koalicji, bez mozliwosci manewru.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 13:53 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Pieszczoch napisał(a):
@sula

I prowadzil przy tym polityke zrownowazonego budzetu.


lol No ja pamiętam etatyzm, zjebaną politykę zagraniczną, strasznie grup społecznych, becikowe, skandaliczną komisję majątkową, rozdawanie mienia spółdzieli mieszkaniowych, etc....

Stracone 1.5 roku w okresie koniunktury światowej. Strasznie mnie bawi robienie z populistyczno-socjalistycznego rządku z Andrzejkiem Lepperem liberałów. hehe Pamięć ludzi krótka, ale nie aż tak.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 14:05 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Pieszczoch napisał(a):
@sula

I prowadzil przy tym polityke zrownowazonego budzetu.


lol No ja pamiętam etatyzm, zjebaną politykę zagraniczną, strasznie grup społecznych, becikowe, skandaliczną komisję majątkową, rozdawanie mienia spółdzieli mieszkaniowych, etc....

Stracone 1.5 roku w okresie koniunktury światowej. Strasznie mnie bawi robienie z populistyczno-socjalistycznego rządku z Andrzejkiem Lepperem liberałów. hehe Pamięć ludzi krótka, ale nie aż tak.


Podaj jakas ustawe gospodarcza zrobiona przez andrzejka i wprowadzona w zycie hehe


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 14:11 
Cytuj  
Raczej trudno mowic o zaslugach kogokolwiek tam...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 14:20 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Podaj jakas ustawe gospodarcza zrobiona przez andrzejka i wprowadzona w zycie hehe


To tym gorzej dla Jarka. Po prostu nie wstydźcie się, że wam taka polityka odpowiada. Trochę smęcenia o historii, silnej Polsce, socjalizm etc. Ale nie róbcie z kundla wilka.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 14:22 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Trochę smęcenia o historii, silnej Polsce, socjalizm etc. Ale nie róbcie z kundla wilka.

Mocno true, u mnie w rodzimym miescie byly jakies prelekcje pisowskie na święta majowe, to dokladnie tak wygladal program... i 0 konkretow, wiekszosc jakies wspominki. "Spuścizna Lecha Kaczynskiego" heh


_________________
.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 14:26 
Cytuj  
Nikt nie robi, ale nie rzucaj Andrzejkiem, czy Giertychem jak mowimy o gospodarce.
Zyta zrobila swoje, a Kaczka sie nie mieszala i takie byly fakty.

W sferze gospodarki to rzad PIS byl duzo bardziej liberalny dla zwyklego obywatela niz PO.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 4 maja 2014, 14:31 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 14:28 
Cytuj  
No juz z dwojga zlego wole pis, ale japierdole niech wszyscy juz spierdalaja ;p


_________________
.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 14:30 
Cytuj  
Dla mnie kluczowe pytanie to czy znowu bedzie takie podejscie u Kaczki. Jezeli to mialoby sie powtorzyc, to nie mam nic przeciwko. Jednak jakby mieli sie typowi pisowcy dorwac do ministerstwa finansow to bedzie jak bylo i jak jest.
Dlatego mam nadzieje, ze bedzie jakis gabinet cieni czy cus, zeby obaczyc dokad to zmierza.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 14:31 
Cytuj  
Ciekawy jestem ich postawy w 2008, a nie 2006 gdzie u większości panował hurraoptymizm i wiara w permamentne prosperity.
edit: Masz program PiS, to samo, do tego bilion od Jarka na inwestycje.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 15:03 
Cytuj  
Po polsku poprawnie jest miliard, nie bilion, Ty ukryta opcjo niemiecka


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 15:17 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):

Burdel koalicyjny zafundowalo PO, bo zrezygnowalo z koalicji z PIS (slawne PO-PIS na co liczyla wiekszosc ludzi). To z kim mial PIS rzadzic? mieli wybor? Jak po dwoch latach widac bylo, ze to w sumie rzad mniejszosciowy sie zrobil, to zarzadzili wczesniejsze wybory.

Mozna Kaczki nie lubic, ale w gospodarke to on sie nie pchal. Mial od tego ludzi typu Zyta, ktorzy robili zmiany na lepsze.

Wkurwiajace jest juz to jechanie na PIS...1,5roku rzadow i to jeszcze w ujowej koalicji, bez mozliwosci manewru.


Dokladnie. Ja wlasnie od czasow gdy PO wypielo sie na koalicje z PiSem co wiecej nia dalo PiS wyboru tylko skazalo ich na koalicje z oszolomstwem w stylu LPR jestem stanowczo i zawsze przeciwko PO. Oni udowodnili ze Polske maja totalnie w dupie a jedyne co dla nich sie liczy to kasa, teki i stolki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 15:25 
Cytuj  
PO nie przegra wyborów, jest ku temu dziesiątki powodów, strach sporych grup społecznych przed utrata pracy, odsunięcie od kontaktów, obawa o załamanie się wielu karier od najniższego do najwyższego szczebla, armie ludzi w socjal spółkach, które się trzymają wyłącznie dzięki politycznej zgodzie, strach przed PiS, strach przed szaleńcami z małych partii, tak można wymieniać wiele.
Wielu na samą myśl o tym że może rządzić ktoś inny niż PO mają brązowe majty.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 15:39 
Cytuj  
A moim zdaniem ludzie maja dosc PO, a ich sondaze są mocno przeklamane.
Nie sądze by ludzie grzecznie poszli oddac glos na ryżego.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 16:33 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Rzeznik napisał(a):

Burdel koalicyjny zafundowalo PO, bo zrezygnowalo z koalicji z PIS (slawne PO-PIS na co liczyla wiekszosc ludzi). To z kim mial PIS rzadzic? mieli wybor? Jak po dwoch latach widac bylo, ze to w sumie rzad mniejszosciowy sie zrobil, to zarzadzili wczesniejsze wybory.

Mozna Kaczki nie lubic, ale w gospodarke to on sie nie pchal. Mial od tego ludzi typu Zyta, ktorzy robili zmiany na lepsze.

Wkurwiajace jest juz to jechanie na PIS...1,5roku rzadow i to jeszcze w ujowej koalicji, bez mozliwosci manewru.


Dokladnie. Ja wlasnie od czasow gdy PO wypielo sie na koalicje z PiSem co wiecej nia dalo PiS wyboru tylko skazalo ich na koalicje z oszolomstwem w stylu LPR jestem stanowczo i zawsze przeciwko PO. Oni udowodnili ze Polske maja totalnie w dupie a jedyne co dla nich sie liczy to kasa, teki i stolki.



Takie samo pierdolenie jak "PiS nie chciał koalicji z PO" - nie wiesz co było za kulisami, o co tak na prawdę poszło i kto przeginał. Więc nie pierdol.
Już wszyscy zapomnieli jak cała Polska się za PiS wstydziła na arenie międzynarodowej i jakie obrzydzenie było całego kraju do tej partii i że PO wygrało tylko dzięki obawom przed powrotem PiS i to że SLD miało w chuj afer.
Nie jestem żadnym PO elektoratem i na nich nie zagłosuję, ale prędzej zagłosuje na przyłączenie Polski do Rosji niż na PiS. Bo jak Jaruś dojdzie do władzy, to będzie znowu powtórka zimnych stosunków z Rosją i Niemcami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 16:54 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Już wszyscy zapomnieli jak cała Polska się za PiS wstydziła na arenie międzynarodowej i jakie obrzydzenie było całego kraju do tej partii...


:lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 16:58 
Cytuj  
Pieszczoch - wiem tyle co było przekazywane do opinii publicznej. PoPiS miał być mocną koalicją sprawnie rządzącą krajem. Już przed wyborami stołki zostały obsadzone. Niestety sondaże się nie sprawdziły: PiS uzyskał znacznie większą przewagę niż PO - w zwiazku z tym PO nie dostało tego co chciało. Pokazało PiSowi środkowy palec. PiS stanął przed wyborem: albo rząd mniejszościowy albo koalicja z oszołomami. PiS nawet zwrócił się z propozycją o powtórne głosowanie/referundum, PO zawetowało sprawę. To PO skazało PiS na koalicję z LPR potem to wykorzystując, to PO przyszyło tej partii łatke katolickich oszołomów w zwiazku z tym, że była w koalicji z LPR.
Generalnie PO się wyparło, przedłożyło interesy własne nad interesy kraju. Jak można w ogóle brać pod uwagę oddanie głosu na tych ludzi? Oni wtedy udowodnili, ze kraj nie jest dla nich priorytetem, nie jest nawet dla nich ważny, że mają Polskę w dupie.

embe - on pisze pewnie o kilku przygłupach nie odróżniających LPR od PiS (wszyscy wyznawcy PO). Ja tam sie np. o wiele bardziej wstydziłem kłaniającego się wschodowi napierdolonego Kwaśniewskiego. Czy Tuska całującego to Putina to Merkel po pierścieniach.
Niestety nasza pozycja miedzynarodowa za rządów PO spadła drastycznie. My się już w ogóle nie liczymy na arenie międzynarodowej. PO jest jak chorągiewka - to lizemy dupę Putinowi bo świnie trzeba sprzedać, to kwitujemy nasze stanowisko na arenie międzynarodowej "a my tak jak Merkel". PO sprowadziło kraj z powrotem do roli nieliczących się slavików, nawet bez własnego zdania.
Kto takich pajaców bierze na poważnie?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 17:07 
Cytuj  
Mark, ale to tak samo mógłbym dywagować nt. tego co prasie PO wtedy przekazywało. Ja byłem za PO ty za PiS za tamtych czasów. Powiedz mi, czy jesteś w stanie w 100% uwierzyć w to co mówił PiS na temat kto zerwał tą koalicje już zalążku? PO też się broniło, ale ja nie uwierzę w wypowiedzi ani jednej ani drugiej partii nt. spotkań za zamkniętymi drzwiami. Bo wszyscy wiemy, że w Polityce przed kamerami nie ma czegoś takiego jak szczera wypowiedź - są wyjątki, ale idąc stereotypem aby nie wierzyć we wszystko, zwłaszcza w przypadku gdzie kłamstwo = profit dla partii, to lepiej na tym wszyscy wyjdziemy.
To była książkowa sytuacja, przebieg spotkań w tajemnicy, a po spotkaniu obie partie tworzyły swoją wersję wydarzeń. Jeżeli byłby namacalny dowód, że PO taki numer odwaliło i PiS był prekursorem patriotyzmu w naszej polityce to chylę czoła i lecę do urny głosować na PiS. A to że wtedy myślałem że PiS to łachudry a PO nie do końca, to dzisiaj mam tą samą opinię o obu partiach i najlepiej niech spieprzają do PE i zostawią kogokolwiek.....KOGOKOLWIEK z pomysłem a nie kiełbasą.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 17:14 
Cytuj  
@pieszczoch
Dobrze chociaż, że dzieci nie chodzą głodne jak tatuś zarobi pisaniem takich bredni.

http://ziemkiewicz.dorzeczy.pl/id,3122/ ... oscia.html
KULT - Prosto :]


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 17:18 
Cytuj  
Ty serio myślisz, że jestem opłacanym trollem forumowym?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.