mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 17:22 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Ty serio myślisz, że jestem opłacanym trollem forumowym?


No mam taką nadzieje, gdyż miałbyś wtedy dobry powód żeby bronić po.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 17:27 
Cytuj  
Przecież po tych pajacach jadę równo jak z PiS.
Zawiedli mnie biernością, brakiem trzymania sztywnego budżetu, spierdolone przetargi budowlane na EURO i reakcję łańcuchową bankrutujących firm budowlanych. Już nie wspomnę o braku zainteresowania ograniczania przetargów publicznych do firm, które będą głównymi wykonawcami i nie będą zlecać podwykonanie ponad 50% prac innym firmom.

Byłem ich zwolennikiem, teraz dla mnie są tyle samo warci co debilny PiS.

EDIT: Chciałbym zobaczyć choć w jednej partii pomysł na VAT. Czyli np. opłacenie VAT w momencie otrzymania pieniędzy, a dłużnicy nie tylko windykowani prywatnie ale i przez urząd skarbowy. Albo to odwrócić, VAT płaci firma która kupuje - tak jak mają konsumenci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 17:39 
Cytuj  
Przecież Niah jest opłacanym przez PiS trolem, szukam kolegów z branży.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 17:41 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
szukam kolegów z branży.


"ups"

freudowskie typo


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 17:47 
Cytuj  
Ja jestem opłacany przez Pastafarian.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 17:53 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Takie samo pierdolenie jak "PiS nie chciał koalicji z PO" - nie wiesz co było za kulisami, o co tak na prawdę poszło i kto przeginał. Więc nie pierdol.
Już wszyscy zapomnieli jak cała Polska się za PiS wstydziła na arenie międzynarodowej i jakie obrzydzenie było całego kraju do tej partii i że PO wygrało tylko dzięki obawom przed powrotem PiS i to że SLD miało w chuj afer.
Nie jestem żadnym PO elektoratem i na nich nie zagłosuję, ale prędzej zagłosuje na przyłączenie Polski do Rosji niż na PiS. Bo jak Jaruś dojdzie do władzy, to będzie znowu powtórka zimnych stosunków z Rosją i Niemcami.


Nie nie takie samo. To PIS wygral wybory.
Wiadomo, ze poszlo o resorty silowe, ktorych PIS nie chcialo oddac PO, a bez tego nie byloby wystarczajacego sosu z kontraktow dla POwiczow. Poza tym nie mozna tu zapominac o interesach WSI.

Ja nie zapomnialem jak wszystkie media sraly na Kaczynskich, czesto smiejac sie z rzeczy, ktore w wypadku Bronka czy Donka bylyby przemilczane.
Na szczescie rzadzi PO, dzieki ktorej mamy ocieplenie stosunkow szczgolnie z Rosja :lol:
Pozbadz sie z glowy wizji dobrych stosunkow z Rosja, bo jezeli Putin nie bedzie ich chcial to ich nie bedzie. I zadne Donki czy Kaczki tego nie zmienia.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 4 maja 2014, 18:03 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 17:59 
Cytuj  
Jak media zadawały PiS trudne pytania to były z Niemiec, WSI albo jeszcze innej proweniencji. Dziwne nie jest, że na inne partie patrzą przychylniej.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 18:07 
Cytuj  
Zeby nie bylo, w 2005 bylem za PO. Fstyt w huj


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 18:08 
Cytuj  
Ja nigdy na nich nie głosowałem, ale chyba zrobię to pierwszy raz na złość Niahowi i Polsce. :<


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 18:11 
Cytuj  
Wiemy, że jesteś chujem nie musisz o tym ciągle wspominać.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 18:13 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
EDIT: Chciałbym zobaczyć choć w jednej partii pomysł na VAT. Czyli np. opłacenie VAT w momencie otrzymania pieniędzy


hmm...

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Pelny-k ... 07798.html

?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 18:40 
Cytuj  
Powrzechną wersję pls.
Pracowałem w PL firmie co projektowała zabudowy do supermarketów i je produkowała. Zatrudnienie ponad 100 osób, kontrakt ze SMYKiem za ponad 20mln, SMYK nie płacił na czas, bank odmówił faktoringu i firma padła po tym kontrakcie. Gdyby nie upadła to bym tam pewnie do dziś pracował i nie motał się w różnych firmach.

Dla małych podatników to luz, ale jak firma ci się rozwija i dostanie pierwszy potężny kontrakt i nie zapłaci to leżysz i kwiczysz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 19:15 
Cytuj  
Mamy 2014 rok i jedyne co możemy wspomnieć o WSI to jakieś ironiczne przycinki wobec Macierewicza :)
Dla wnikliwych zostają suche fakty historyczne odnośnie jak powstawały w Polsce opiniotwórcze media i rządzące partie polityczne.

Duzo szumu mamy odnośnie VAT ale nie potrafimy do tego podejść rozsądnie, a przecież problemem jest słaba gospodarka i fakt ze większość rozliczę miedzy firmami nie jest natychmiastowa, często firmy robią potężne zakupu i bezpodstawnie otrzymując wielki kredyt zaufania, a potem płacz ze jest się na lodzie, niestety takie są realia ze kary unikają ci co dymają innych tak jak w/w przykładzie Pieszczocha.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 19:16 
Cytuj  
Dawaj te fakty i dowody na ich poparcie. Chętnie poczytam coś poza plotkami internetowymi.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 05:25 
Cytuj  
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Premier ... 15004.html
Premier: nie jesteśmy w stanie obniżyć podatków :)

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... .html?bo=1
Sikorski: Zdecydowałem się na OFE. Tusk aż oniemiał słysząc te słowa - LOL


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19066
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 09:01 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Premier-nie-jestesmy-w-stanie-obnizyc-podatkow-3115004.html
Premier: nie jesteśmy w stanie obniżyć podatków :)



"ma liberalne poglądy na gospodarkę oraz, że do wolnego rynku oraz do prostego i mało uciążliwego dla ludzi systemu podatkowego nikt go nie musi przekonywać."

"dzisiaj w Polsce już nie ma przestrzeni na jakąś rewolucję podatkową".

Wyczuwam lekka schizofrenie. Z jednej strony obnizanie podatkow jest sluszne, a z drugiej nie ma na to miejsca.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 09:11 
Cytuj  
Jest na to miejsce, jest tez miejsce od razu na prywatyzacje itp. i stopniowe wypierdalanie administracji na bruk. Ale nie mogą tego zrobić żelaznemu elektoratowi.
A na cholerę nam te podatki jak nie ma nic w zamian.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 10:30 
Cytuj  
pomozcie bo nie wiem co lepsze :)

Obrazek


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 10:42 
Cytuj  
to zalezy czy jestes lemingiem, czy moherem. Ale co nie wybierzesz - Polska bedzie silna!


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 10:44 
Cytuj  
Ja wybiorę PO bo dają bezpieczną Europę, a PiS tylko Europę.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.