mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 20:02 
Cytuj  
Bo tu wlasnie trzeba rozroznic: jRPG, a cRPG - bo dla mnie to dwa rozne typy gier. I tez bardziej sie sklaniam w strone jRPG, ale nie naprzyklad BG bardzo mnie wciagnelo (2 bo w 1 malo gralem)

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 20:28 
Cytuj  
a mnie wogóle :] zdecydowanie wole jRPG.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 21:10 
Cytuj  
Dobra ok bo sie offtopic zrobil ^^;

Koniec tematu.

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 12:24 
Cytuj  
heh a ja wlasnie zajrzalem bo brakuje mi FF i sie zastanawiam nad zmiana MMORPG'a na FF XI i szczerze powiedziawszy jak przeczytalem te wypowiedzi to chyba poczekam na FF XII do maja 2005.

SKASUJCIE TEN WATEK PLZ.

Teraz nie wiem :/
Zaliczylem FF od VI do X wyciagajac z nich maxa i X-2 pobieznie :/ na PS1/2
I uważam ze zadne inne erpegi nie moga sie rownac z FF i jemu podobnymi (scenariusz/grafa/summony/czary itp super (bahamut hehe chyba najlepsza animacja w kazdej czesci - odyn w VIII tez byl fajny).

Zdaje sobie sprawe ze jednak gra w RPG na konsoli samemu a On line to troche inna para kaloszy.

Dlatego w mojej glowie rodzi sie jedno pytanie: Czy na prawde jest tak fatalne i wkurzajace pierwsze zetkniecie z gra ?? Czy moze to byla tylko chwila slabosci ??

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 12:30 
Cytuj  
jak jesteś przyzwyczajony do japońskiego sterowania, japońskiego toku myślenia, a twoją ulubioną potrawą jest żywa ryba to nie będzie tak źle.

FFXI to pierwsza (i na razie jedyna) gra gdzie sam proces instalacji mnie zabił - po raz pierwszy musiałem sięgnąć do instrukcji obsługi ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 12:33 
Cytuj  
Strzala napisał(a):
Dlatego w mojej glowie rodzi sie jedno pytanie: Czy na prawde jest tak fatalne i wkurzajace pierwsze zetkniecie z gra ?? Czy moze to byla tylko chwila slabosci ??


To zależy z jakim nastawieniem do tego siadasz, i czego oczekujesz.
Jesli jesteś dość elastyczny aby przywyczajać sie do nowego interfejsu to nie jest az tak tragicznie jak tu piszą, zresztą, o2 jest chyba pierwszą osoba która zrezygnowała z gry po 2-4h z przyczyn dla mnie malo jasnych.
Pozatym FF XI miał być przetrwalnikiem do premiery WoW - a dla o2,a WoW już wyszedł .. :D

Jak kupisz gre, dostajesz 1 miesiac gratis, albo inaczej placisz za na mosnik i za miesiac gry, wykozystaj go i zobaczysz czy gra ci sie podoba czy nie i jak to wszystk owyglada.

A zupełnie inna sprawa, bastok ma ponura okolice bo to góry, szare pyliste, mało roślin itd ..


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 12:37 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jak jesteś przyzwyczajony do japońskiego sterowania, japońskiego toku myślenia, a twoją ulubioną potrawą jest żywa ryba to nie będzie tak źle.

FFXI to pierwsza (i na razie jedyna) gra gdzie sam proces instalacji mnie zabił - po raz pierwszy musiałem sięgnąć do instrukcji obsługi ;)


Martinez pls, nie pisz nic juz nt japończyków i ich produktow, i nie przesadzaj z tym japonskim mysleniem, jedzeniem i wogole. Ja WoW bezskutecznie szukałem informacji jak wyłaczyc ten jebany autorun, dobrze że mogłem skrecic bo bym wbiegł do jaskini pelnej pajaków a jak sie ozywa tez nie widzialem w pomocy :), tu przynajmniej pomoc jest na tyle dobra ze jest gdzie siegac ;)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 13:38 
Cytuj  
Uwielbiam Sushi w wakacje sie tak w Kyoto objadlem surowa ryba iz myslalem ze do domu do Osaki nie dojade :). Filmy Japonskie miodzio klasyka obowiazkowo (Kurosawa) ale nowe produkcje jak Mibu Gishiden czy Twilight Samurai tez sa piekne :). Japnski Happy End jak najbardziej Hollywoodzki nie koniecznie. Anime obowiazkowo Naruto, Ruroni Kenshin, Bleach, Samurai 7, Berserk, Hellsing... moglbym jeszcze dlugo. Prowadze RPG "Legends of 5 rings" - wiec chyba mozna powiedziec ze lubie :P Japonie.

Z elastycznoscia chyba nie jest najgorzej, najwazniejsze to aby nie zostac samemu i czuc ze w tym swiecia gdzie j jest ktos kto w miare mozliwosci pomoze. Cierpliwosc chyba man wyrobiona skoro skonczylem wiekszosc FF'ow po 150-200h kazda no i gram od maja w "Linege 2" tlukac tysiace mobkow.

Szczerze mowiac chyba odejde lub zepchne ja na drugi plan jak nic sie nie zmieni wsrod polskich graczy i jak Chronicle2 zawiedzie :/. Ludzie u nas sa bardzo rozstrzeleni po serwerach albo klanach i ciezko pograc z wiecej niz 3 polakami na raz :/ nie wspominajac o wspolnych rajdach:/

A jak wspolnota Polska u was funkcjonuje ??

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 13:52 
Cytuj  
co do wspólnoty polskiej na Ramuhu to najlepsze zbiorowisko polaków jakie widziałem

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 14:02 
Cytuj  
Strzala napisał(a):
A jak wspolnota Polska u was funkcjonuje ??


Mamy jeden wspolny linkshell [ taki chat ] na serwerku Ramuh gdzie gra jakies 95% polaków.

Zwykle sidzi na nim co najmniej 5 osob, sa dni i godziny kiedy nie ma nikogo ... ale generalnie pogadać czy zapytać sie jest kogo.

W wiekszości przypadków mozna liczyć na pomoc kolegów z wiekszym stażem w grze czy to w temacie informacji czy tez przy questach/misjach
Niestety częśćtego typu tasków albo jest czasochlonna bardzo i cieżko sie na to zebrać albo wymaga np posiadania sprzetu na odpowiednim lvl ze wzgledu na LVL CAP i tu może być niemozliwe uzyskanie natychmiastowej pomocy z ls-a, bo każdy prowadzi jakoś tą swoja postać i ma jakieś tam priorytety np exp najpierw, lub kasa itd ... ale generalnie pomagamy nowym w starcie.


Moze niech ci nowi coś napiszą co niedawno doszli do grupy polaków grajacych na Ramuh jak wyglada polskie community.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 14:12 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
To zależy z jakim nastawieniem do tego siadasz, i czego oczekujesz.
.


oczekuje przede wszystkim dobraj zabawy i wspolnego grania, swiadomosci ze mam tam przyjaciol na ktorych mozna liczyc i ktorzy moga liczyc na mnie.

a takze bogatego wizualnie i przygodowo swiata, klimaciku z seriii FF, jak najmniejszych lagow i plynnego dzialania na moim PC

:)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 14:20 
Cytuj  
Strzala napisał(a):
Scorpio napisał(a):
To zależy z jakim nastawieniem do tego siadasz, i czego oczekujesz.
.


oczekuje przede wszystkim dobraj zabawy i wspolnego grania, swiadomosci ze mam tam przyjaciol na ktorych mozna liczyc i ktorzy moga liczyc na mnie.

a takze bogatego wizualnie i przygodowo swiata, klimaciku z seriii FF, jak najmniejszych lagow i plynnego dzialania na moim PC

:)


Poprostu przetestuj i grę i wspólnote i zobacz czy jest aż tak żle jak napisal O2


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 14:20 
Cytuj  
avatarek strzaly mnie tak rozbraja ze nei moge sie skupic by cos napsiac :D

kup i zagraj!


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 14:24 
Cytuj  
LOL Sait ! :D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 14:27 
Cytuj  
ok :) po 8 grudnia finalnie zadecyduje. Pewnie kupie dla samego sprubowania :)

Pytanko tylko czy ktos gra na konfiguracji 1,7 Athlon XP, 512 ram, Radeon 9500 Pro lub podobnej i jak to sie sprawuje ??

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 14:29 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
avatarek strzaly mnie tak rozbraja ze nei moge sie skupic by cos napsiac :D

kup i zagraj!


heh moge ci podeslac w Hi Res :P Saitou - san

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 14:30 
Cytuj  
Powinno być ok, dotad grałem na Ti4200, 512 Ram, Athlon 2,5 a wcześniej na 1,7.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 14:30 
Cytuj  
Strzala napisał(a):
swordsman napisał(a):
avatarek strzaly mnie tak rozbraja ze nei moge sie skupic by cos napsiac :D

kup i zagraj!


heh moge ci podeslac w Hi Res :P Saitou - san


ja też chce :) :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 14:32 
Cytuj  
spokojnie grałem na 1.7GHz, 512MB, Radku 9100.
Lagów w tej grze nie ma, trochę zaczynać mulić (tak jakby bardziej obciążać kompa) jak na serwer wejdzie z ~6000 ludzi - przynajmnie u mnie. Ale w niczym to nie przeskadza, a na mocniejszym sprzęcie chyba jest nieodczuwalne.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 15:19 
Cytuj  
gram na bardzo podobnej konfiguracji
przycina tylko na dynamis i w czasie burzy piaskowej :)
za takei zdjeecie w pelnym resie kobeita by mnei zabila :D


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.