mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 84
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 17:49 
Cytuj  
Na stronie http://www.knightonlineworld.com/ nie moge zalożyc konta, opisze go w fotkach:
Obrazek
po poczekaniu ...
Obrazek

Próbowałem nieraz ponowić to ale ciągle ten sam wynik (błąd) ... prosił bym o pomoc, jeśli komuś działa.[/img]


Posty: 8
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 18:08 
Cytuj  
Niestety mam ten sam problem, jednak troche w innej wersji:
W IE gdy klikam na Confirm, po chwili czekania pojawia mi się okienko Java Scriptu z napisem Error with registration process...
Gdy chce sie regnąć używając Firefoxa, nie moge rozwijać list państwa ani nic wpisywać w polach adresu...
Czyżby reg closed?? O co chodzi, pomóżcie :wtf:

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 18:17 
Cytuj  
Jest już tyle topiców o Knight online! Nie można pisać w jednym, tylko zakładać tysiące nowych?


Posty: 8
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 18:43 
Cytuj  
Sorry, zobaczyłem temat, podobny problem co mój, to napisałem, mam nadzieje, że ktoś mi pomoże w tym czy innym topicku, bo nigdzie nie ma odpowiedzi jak narazie, przeglądnąłem wszystkie tematy o KO!

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 19:26 
Cytuj  
A jaka jest różnica? Czy napiszesz następnego posta w instniejącym topicu czy założysz nowy topic wyjdzie ci na to samo (powyższy mój post był kierowany do założyciela tego topica...)!
Ewentualnie narażasz się na krytyke społeczności forum...

A propos twojego problemu czy próbowałeś założyć konto z innej przeglądarki, ewentualnie pokombinować z ustwieniami IE? Jak problem ci się powtórzy i nie dasz sobie rady to napisz mi PM'a to ci założe te konto...

Pozdrawiam.


Posty: 8
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 21:03 
Cytuj  
Ok, udało mi się założyć konto...
Teraz mam jednak problem z wejściem na jakikolwiek serwer, ponieważ od razu dostaje DC przy próbie połączenia, czy to wbijam sie na Ares, Diez czy Xigenon =/


_________________
Serwis MU Online

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 21:41 
Cytuj  
Bo sa lagi bo jest masa takich jak ty prubujacych sie wbic :) ale probuj probuj :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 84
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 21:49 
Cytuj  
To powie mi ktoś co zrobić żeby sie zarejstrować ... ??

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 11:43 
Cytuj  
Temat odblokowany, bo odpowiednio uargumentowany na PM. Ba. Nawet do , nawigatora dodany, wiec postarajcie sie cos rozsadnego tu napisac :)


_________________
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 13:03 
Cytuj  
No więc tak, musisz (w IE!!) napisać wszystko tak jak powinno być. Użyj kombinacji liter i cyfr w loginie i haśle, wypełnij wszystkie pola, a następnie naciśnij Confirm.
Nie pojawił mi się żaden error, tylko podziękowanie za założenie konta i zaproszenie do gry... :wink:

Piszpan -> Próbowałem chyba ze 20 razy i cały czas dostaje DC przy łączeniu, zaczyna mnie to poważnie irytować...


_________________
Serwis MU Online

*

Posty: 84
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 17:02 
Cytuj  
Maglor napisał(a):
No więc tak, musisz (w IE!!) napisać wszystko tak jak powinno być. Użyj kombinacji liter i cyfr w loginie i haśle, wypełnij wszystkie pola, a następnie naciśnij Confirm.
Nie pojawił mi się żaden error, tylko podziękowanie za założenie konta i zaproszenie do gry... :wink:

Piszpan -> Próbowałem chyba ze 20 razy i cały czas dostaje DC przy łączeniu, zaczyna mnie to poważnie irytować...


Zrobiłem jak mówiłeś i nie działa ... jak byś mógł to podaj nr.gg i pogadamy.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 18:00 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Temat odblokowany, bo odpowiednio uargumentowany na PM. Ba. Nawet do , nawigatora dodany, wiec postarajcie sie cos rozsadnego tu napisac :)


Dobra dobra Zychoo.. Wiemy że to jest ktoś z twojej rodziny i dlatego jesteś taki łaskawy :D

A co do tegmatu to może wina firewalla.. Nie wiem jak to mozliwe ale sporo osób wchodzących na moje forum. którego adresu tutaj nie podam.. dostawało własnie taki komunikat. Poprostu może firewall Ci go blokuje. A może powiniieneś zainstalować sobie OPERE.. Zrób tak.. ejdx do windy.. wyłącz wszystkie firewalle i aplikacje które łączą się z necikiem i może wtedy się uda.. Być może masz ustawione źle zabezpieczenia w IE. Wszystko może być przyczyną.. Nawet to że masz złe łącze.. choćby radio tak jak ja :)

*

Posty: 84
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 18:32 
Cytuj  
OPRAVCA napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Temat odblokowany, bo odpowiednio uargumentowany na PM. Ba. Nawet do , nawigatora dodany, wiec postarajcie sie cos rozsadnego tu napisac :)


Dobra dobra Zychoo.. Wiemy że to jest ktoś z twojej rodziny i dlatego jesteś taki łaskawy :D

A co do tegmatu to może wina firewalla.. Nie wiem jak to mozliwe ale sporo osób wchodzących na moje forum. którego adresu tutaj nie podam.. dostawało własnie taki komunikat. Poprostu może firewall Ci go blokuje. A może powiniieneś zainstalować sobie OPERE.. Zrób tak.. ejdx do windy.. wyłącz wszystkie firewalle i aplikacje które łączą się z necikiem i może wtedy się uda.. Być może masz ustawione źle zabezpieczenia w IE. Wszystko może być przyczyną.. Nawet to że masz złe łącze.. choćby radio tak jak ja :)


No ... wkońcu ktoś komu się chciało pomóc ... i pomógł ;o
Najwyrazniej to wina była Firewalla (lub winxp) bo w caffe poszło odrazu. Jeszcze raz Big Thx :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 19:41 
Cytuj  
Powiem krotko na dzien dzisiejszy chyba juz wszystkie serwerki ko sa zalagowane masakrastycznie (sorki za nowotworstwo :P ) wiem ze jest darmowy japonski czy koreanski ko z jakimis zmianami ale to pytajcie ludzkow z lwie serce :) ja tez co prawda jestem z lwie serce ale stronki nie znam :) Moze Danthe bedzie wiedzial :D


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 84
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 20:16 
Cytuj  
Juz myślałem że sobie pogram ... laduje spoko, robie postac i gdy już sie lączy i wczytuje "Loading Information [1]" zatrzymuje się na 1% i staje ... nie chce sie ruszyć ... zaczynam wątpić że kiedykolwiek zagram w tą gre ...

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 20:37 
Cytuj  
cuz moge ci poradzic ....
badz cierpliwy a pograsz :wink:
ja podobne problemy mialem z ROSE Online


Posty: 8
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 14:23 
Cytuj  
Ale to całkiem odpycha od gry, na samą myśl, że za każdym razem tracisz pół godziny na wbicie się na serwer... :har:


_________________
Serwis MU Online


Posty: 31
Dołączył(a): 3.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 15:34 
Cytuj  
robie jak mowicie i qpa :har: macie jakies inne pomysly bo ja probowalem wszytkiego loncznie z waleniem w monitor i w kompa i nadal nie wiem co sie dzieje :wtf:

@ediT:
ahahhahaha zrobilem tak wpisalem jakies dane glupie typu sagfdasgd etc. i dalem ze jest z USA i mi ZAJERESTROWALO potem zrobilem to normalnie dalem ze jestem z usa tez zarejestrowalo a jak chcialem zmienic na polish republic to pojawil sie znany wszystkim blond :] takrze chlopaki jestesmy z usa inaczej nas nie wpuszcza :D


_________________
"Force fight with me"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.