mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 16:28 
Cytuj  
Ostatnio zastanawiam sie nad dropnieciem miningu bo i tak nie chce mi sie kopac i zabraniem sie za disenchanting. Stad moje pytanie. Czy majac enchanting=0 moge disowac epixy?:)


_________________
Obrazek

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 17:11 
Cytuj  
zdaje sie ze nei bo zeby dis konkretne lvle musisz miec dana laske, do enchanta (np na 100 cos skilla masz, runed golden rod) :wink:

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 17:37 
Cytuj  
czy bs mozna wytwarzac bronie? i czy na artisian/master bs sa tylko plate czy mail tez? (dla huntera)

*

Posty: 55
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 17:12 
Cytuj  
Mam pytanko czytam sobei cały temat i nkit nie poruszył herbalismu jako półprodukt.
Ja gramsobie na bardzo świeżym serwerze gdzie praktycznie wszyscy zaczynają. Rynek się jeszcze nie ustabilizował. Ide w Herbalizm i Minning. I wszystko sprzedaje na allegro.
I się teraz zastanawiam czy dobrze zrobiłem z herbalizmem, może powiniem iść w skinning.
Decyzje podjełem już dawno że będę zył na półproduktach. Ale jeżeli teza którą ktoś powiedział że potionki zawsze ludzie będą pić, to znaczy że składniki na allegro zawsze się będą dobrze sprzedawać.
Tylko jedno czasami mnie wkurza. Że wyszukiwarnka skał i ziółek może być tylko jedna w jednej chwili używana. CO prawd ajak idę do questa to przeżucam z jednego na drugie, pozatym zalezy w któej lokacji jestem obecnie, bo jak jestem w lesie to nie mam co szukać skałek i to samo z jaskiniami.
Oprócz tego znaznaczja mi się na mapie te Gathery. To jak wracam zo lokacji którą już sobie pozaznaczałem wiem czego mam szukać.

Ale przydał by mi się jakiś modzik (jest to mój wymysł) więc pewnie nie istnieje. Który by przełaczał ( gdy nie jestem w trybie walki) co jakieś 5-10 sekund Tryb szukania herbalizmu na minerałki i viceversa.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.