mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 10:19 
Cytuj  
Ja gram female, bo czesto mysle ze jak bede spal, to ona wejdzie i mnie zrzuci z wyra.
Wymowi swoje slowa i przykurwi mi fireballem po jajach - i ze nigdy tego nie zapomne....ehhh :(

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 11:23 
Cytuj  
Bo wolę patrzeć na kobiety.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 11:33 
Cytuj  
Kobiecą postacią grałem raz na poważnie :)
Łatwiej się wyłudza kaskę i itemy. Udawaliśmy ze znajomą lesbijki, a banda idiotów obsypywała nas całkiem ciekawym stuffem. Potem już tylko przeniesienie z alta na maina i miałem całkiem niezłą postać w RO po dwóch tygodniach grania :D
Swego czasu w FFXI także założyłem 2 kobiece alty i bardzo szybko obłowiłem się w jakieś podstawowe itemki na start, które dostawałem od amerykańców bez żadnego proszenia - ot tak po prostu.

A tak notabene wielu graczy jest na tyle ograniczona umysłowo, że wydaje im się, iż powinni dostać dupy IRL za itemki w virtual... :lol:
Zauważcie, że kobiety grający wspólnie ze swoimi chłopakami wcale nie mają tak łatwo jak te, które są "potencjalnym towarem". Zawsze miałem z tego ubaw - a jeszcze większy z pretensjonalności tych ostatnich, gdy się im nie pomagało (bo były już do tego przyzwyczajone).

Podsumowując - czasami łatwo zagrać by wyłudzić korzyści wirtualnie materialne od nieudaczników ;D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 11:37 
Cytuj  
Dziewie sie takim ludziom ktorzy daja ot tak po prostu itemki dla kobiet. Przeciez 90% tych co podaje sie za kobiety wcale nimi nie sa vide Tczewiak...

Ale jeszcze bardziej sie dziwie takim ludziom jak trzczewiak... Owszem rozumiem grac kobieta, ale zeby za kobiete sie jeszcze podawac to juz nie rozumiem :roll:

Chyba jakies zatajone sklonnosci seksualne w takich ludziach tkwia.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 11:45 
Cytuj  
Ogolnie do tematu, co sie tak czepiacie tych gejow? Niektorym przykro, ze jestescie nietolerancyjni.. Np. Aldatha i Shadhun czuja sie urazeni:/.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 11:49 
Cytuj  
jesli cos do melee do wybieram faceta bo to nie robi, jako ze i tak musisz podbiec blisko, jesli natomist support albo caster to female, ale tylko dlatego ze female maja przewaznie mniejsze modele :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 11:54 
Cytuj  
Ja grywam female postaciami, z przyczyn podanych powyzej.
Wole oglądać fajną laskę na ekranie niż jakiegoś facia. Tak przynajmniej mozna oczy nacieszyć ciekawymi widoczkami ;)
Ale gram też postaciami facetów.

Ta, mogiem wzionć udział w badaniu :P ( 4 lub 5 praca z tego forum dotycząca mmorpg, jakiś trend widze sie rysuje )


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 12:03 
Cytuj  
Po co?
Ot chociażby dla funu żeby poobserwować zachowania frustratów i nieudaczników vide kejkejkejkejdwazero, którzy .
W innych wypadkach robi się to dla race/gender-specific stats.
To, że jakiś frustrat chce oddać połowę swoich itemków to już jego problem, a dla mnie zabawa. Ogólnie sytuacja jest śmieszna gdy jakiś turas chce przyjeżdżać do poznanej w grze postaci, pisze wiersze miłosne itp. itd. No to zostałem jej lesbą :D
I obłowiłem się na tym jak nigdy :D:D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 12:10 
Cytuj  
dlaczego?
znudziły mi się postacie męskie, female ma lepsze animacje (patrz human female>male w WoW'ie - castowanie)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 12:20 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Po co?
Ot chociażby dla funu żeby poobserwować zachowania frustratów i nieudaczników vide kejkejkejkejdwazero, którzy .
W innych wypadkach robi się to dla race/gender-specific stats.
To, że jakiś frustrat chce oddać połowę swoich itemków to już jego problem, a dla mnie zabawa. Ogólnie sytuacja jest śmieszna gdy jakiś turas chce przyjeżdżać do poznanej w grze postaci, pisze wiersze miłosne itp. itd. No to zostałem jej lesbą :D
I obłowiłem się na tym jak nigdy :D:D


Raczej zalosne :roll: :roll: :roll:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 12:20 
Cytuj  
jak bóg honor i ojczyzna?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 12:21 
Cytuj  
Bardziej...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 12:23 
Cytuj  
Zwykle gram female charami, czasem male (jesli taka koncepcje postaci wymysle sobie i male pasuje bardziej).

Dlaczego?
Gram glownie jako caster/support. Wygodniej jest mniejsza (zgrabniejsza) postacia.
Przyjemniej czyms ladnym (dodatkowo female czesto maja bardziej roznorodne twarze/fryzury do wyboru, a jestem wybredny przy tworzeniu postaci).

No i ofc obcy ludzie sa milsi.

EDIT: kcę siem zbadac


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 6 lis 2007, 13:02 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 3
Dołączył(a): 5.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 12:40 
Cytuj  
witam ponownie,

Bardzo mnie cieszy że sobie dyskutujecie na ten temat. Dziękuję osobom które chcą mi pomóc, prosiłbym tylko żeby nie tracić głównego wątku: czy osoby które grają żeńskimi avatarami chcą wziąśc udział w moim badaniu czy też nie? Proszę pod swoją motywacją o jasne zdeklarowanie czy chcecie uczestniczyć w badaniu lub też nie.

No i jeszcze moje 5 groszy na ten temat, ja sam gram w większości mmorpgów avatarami żeńskimi, ale w moim wypadku wynika to bardziej z faktu że postacie żeńskie są zwykle bardziej dopracowane. Męscy avatarzy to właściwie tylko wielkie chodzące schaby, na których większość rzeczy wygląda kiepsko. Np. w WoW widac jak na dłoni że więcej czasu poświęcono avatarom żeńskim niż męskim.

Ostatecznie granie kobietą jest również ciekawym doświadczeniem poznawczym, bo czasami można się przekonać jak inni gracze traktują postacie żeńskie tylko dlatego że z góry zakładają żę są to kobiety w realu. Bardzo łatwo można zobaczyć jakie stereotypy które wynosimy z naszego życia w realu przechodzą w wirtualny świat. W końcu mmorpg'i są dość uproszczonymi modelami społeczeństwa. Stąd w ogóle przyszedł mi do głowy pomysł na moją pracę licencjacką, chciałbym zobaczyć jak role płciowe wyglądają u polskich graczy. Ostatecznie fakt "pedalstwa" zupełnie mnie nie przekonuje, wręcz przeciwnie wydaje mi sie właśnie że osoby które są pewne swojej płci, nie mają żadnego problemu by zagrać sobie postacią płci przeciwnej. Właśnie dlatego że grając kobietą nie będą czuć że się z nią w realu utożsamiają, pamiętajcie że ostatecznie wszystko co jest w komputerze jest wirtualne i nie istnieje naprawdę. Dzięki temu właśnie mamy więcej wolności i możemy eksperymentować.

p.s dla spostrzegawczych którzy zobaczyli mój temat w zakładce WoW, na początku myślałem że chce się ograniczyć tylko do tej gry ale jak odkryłem że są tematy ogólne na tym forum, przeniosłem swój temat tak żeby również gracze innych mmorpgów mogli się zdeklarować.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 12:47 
Cytuj  
czy osoby które grają żeńskimi avatarami chcą wziąśc udział w moim badaniu czy też nie?

A bedzie bolec?

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 12:47 
Cytuj  
sbto napisał(a):
czy osoby które grają żeńskimi avatarami chcą wziąśc udział w moim badaniu czy też nie?


A kobieta grająca męskim avatarem nie może? ;P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 13:35 
Cytuj  
Cytuj:
Np. w WoW widac jak na dłoni że więcej czasu poświęcono avatarom żeńskim niż męskim.

Nie prawda. BE Male > BE Female.
Female BE wyglada jak patyk na który ktoś naciągnął jakieś szmaty.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 14:01 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
czy osoby które grają żeńskimi avatarami chcą wziąśc udział w moim badaniu czy też nie?

A bedzie bolec?


To juz zalezy od ilosci wazeliny :]


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 14:44 
Cytuj  
1. wziąć
2. mogę


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 186
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 15:28 
Cytuj  
na moim wow acc na 10 postaci sa 2 male ;p
nadaje sie?;D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.