mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2009, 18:00 
Cytuj  
po flashowaniu naped traktuje je jak normalne gry...da sie bez problemu
niestety tolerancja na ryski jest mniejsza niz w orginalach, nawet verba sie nie da przegrac po paru chlasnieciach


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2009, 18:03 
Cytuj  
a i po sflashowaniu afaik moga byc problemy z odpalaniem gier na zwyklego xboxa.. polecam przestudiowac np dzial xbox na http://www.blackcats-games.net/forum/index.php?

sa zmodowane wersje gier do odpalania na sflashowanych konsolach ale to wlasciwie proszenie sie o bana...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2009, 18:43 
Cytuj  
Toll napisał(a):
Zdecydowalem sie na XBOX. Czym sie kierowac przy zakupie ?
Warto kupic limitowana wersje z Resident Evli 5 ?


ja bym jej nie brał, ta limitowana wersja z RE5 jest sprzed roku - cholera wie jak tam stoi z rrod-em/E74. Jak już to bierz z najnowszego wypustu zbundlowane np. z tym nowym dodatkiem do halo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2009, 18:46 
Cytuj  
a ty znowu jak ta katarynka z tym rrod...konsole od stycznia maja defaultowo Jaspera ...ale to nie jest takie istotne, jak masz pecha to metalowa kuleczke popsujesz


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2009, 19:10 
Cytuj  
no ja wiem, że X360 to generalnie niezawodny sprzęt, ale jak ma się szczęście w kartach to niekoniecznie będzie się mieć z Xbox-ami, chyba że chce się bić rekordy:
...Dziś mój xbox po raz 6 wyskoczył z RRoDem (rocznik 2006, mam go od premiery w Polsce). Jako, że ostatni raz był w naprawie 3 tygodnie temu, a gwarancja kończy mu się w listopadzie stwierdziłem, że nie dość, że nie ma sensu to i tak nie ogarnę jego naprawy w 2 dni... facet zdecydował się na nówkę (a potem M$ się chwali, ze sprzedał 30mln X360 rotfl).

I nie wiem, czy 6 razy to rekord czy przeciętny wynik.

Moim zdaniem lepiej dmuchać na zimne i kupić na pewno najnowszy sprzęt niz potem co 3 miesiące biegać z konsolą do serwisu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2009, 19:16 
Cytuj  
ja kupilem x'a 2 lata temu?
rozkrecilem, skrecilem, zagladalem - gralem - dziala caly czas.
jak sie cos ma popsuc to sie popsuje bez wzgledu na to co jest w srodku.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2009, 19:31 
Cytuj  
mareczku, idz se moze pograj w gt5, po e3 cos mowiles ze gra juz byla ukonczona, tak wiec domyslam sie ze juz ja wydali ?

swoja droga zaloze sie ze niedlugo oglosza duke nukem forever jako exclusive dla ps3


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2009, 19:54 
Cytuj  
Ja tylko cytowałem twórców - do nich miej pretensje. Mnie gt5 ani ziębi ani grzeje, mam prologue i ostatni raz w to grałem gdzieś w lutym (to był też mój pierwszy raz). Ja nie lubię symulatorów jazdy, arcadówki jeszcze mi podchodzą ale coś więcej - to nie bardzo. Nigdy się na ten tytuł nie napalałem.

Ashton - szkoda tylko, że Forza 3 to taki failzor.. tzn. mi się nawet ten filmik co go tu wrzuciłeś podoba, ale do zerwania beretu to mu w ch.. daleko. Ot przeciętniak (shift dużo bardziej mi się podoba pod każdym wzgledem), za to posiadacze X360 piszący na różnych forach (polygamia, vgchartz itp.) generalnie są zawiedzeni. Co poniektórzy nawet cancelneli preordery..

Gdyby pokazał się Motorstorm: Arctic Edge na PS3 kupiłbym z miejsca :P
I kuźwa tales of Vesperia która właśnie wyszła w Japonii (i sprzedała się w prawie 300 000 sztuk w pierwszym tygodniu), albo ten Knight Chronicles który tłumaczą już rok czasu..

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2009, 20:58 
Cytuj  
No z GT5 to żal straszny :D Ale w sumie pretensji mieć do nikogo nie można. KY mówił, na E3, że testują i rzeczywiście testowali, premiera miała być po GTPSP i będzie :D Wcześniej nigdzie oficjalnie nie była podana data premiery :D Szykują się grube poprawki ale....bla bla bla nieważne - wyjdzie grze na dobrze.


Cytuj:
że Forza 3 to taki failzor.. tzn
- daleko jej do "failzora" - kawał dobrej roboty + kupa dobrego marketingu + kupa ściemniania - i wyszło co wyszło - na pewno jest to najlepsza obecnie dostępna ścigałka na rynku (w kategorii pseudo-sim).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2009, 21:00 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

Moim zdaniem lepiej dmuchać na zimne i kupić na pewno najnowszy sprzęt niz potem co 3 miesiące biegać z konsolą do serwisu.


szkoda ze nie dodales ze procedura serwisowa MS jest calkowicie darmowa , do tego traktuja cie jak klienta a nie bydlo , ludzie dostawali pady / miesiace live! , przeprosiny i zwrot konsoli w miesiac gora , z Sony juz nie jest tak rozowo i jak ci sie zjebie konsola to mozesz zapomniec o takim ludzkim traktowaniu , a i jest to kosztowne


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2009, 00:11 
Cytuj  
Nie słyszałem by serwis sony traktował ludzi jak bydło. Jak ktoś miał taki przypadek niech spotka się z kimś od ochrony praw konsumenta.
Ja pomimo aktualnie 3 urządzeń Sony w domu jeszcze z serwisu nie korzystałem.

Bardzo dobrze, ze serwis Microsoftu tak dobrze działa - to oni przecież wypuścili felerny sprzęt i oni ponoszą konsekwencje. Dobrze że są tego swiadomi.

Gerath - nazwanie "failem" demka Forzy 3 pożyczyłem sobie z Vgchartz.com ;)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2009, 07:56 
Cytuj  
a i tak ten shift co ci sie podoba podobno najlepszy jest w wersji na xbox360...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2009, 08:18 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
a i tak ten shift co ci sie podoba podobno najlepszy jest w wersji na xbox360...


Nie idzie grac na padzie w wersji bardziej realistycznej. testowalem na pc z padem xboxa i jest dramat. Na kalwiaturze smigam z wylaczonymi 90% opcjami pomagajcymi w kierowaniu, na padzie nie moge w zaden zakret wejsc na tych samych ustawieniach. Takze nie wiem, czy na xboxie jest nalepsza wersja, pewno z wlaczonymi wszystkimi "wspomagatorami"

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2009, 08:32 
Cytuj  
Cytuj:
a i tak ten shift co ci sie podoba podobno najlepszy jest w wersji na xbox360...
- był jakoś do przedwczoraj - po patchu praktycznie obie wersje są identyczne.

No i Sob ma rację - giera jest słabo grywalna na padzie - nie ważne już na której konsoli.

A co do F3 - nie wygląda tak jak miała wyglądać, model jazdy jest uproszczony w stosunku do "2", demko ma sporo bugów (samochody wpadające w asfalt, znikające podłoże itp), szyby ciemnieją po starcie (nie widać kokpitów itp) i jeszcze kilka małych bzdurek, ogólnie gierka zrobiła krok w stronę arcade a nie sim - ale w dalszym ciągu jest to najlepszy aktualnie dostępny pseudo-sim na obecne "geny" :D. Ale do zakupu Xboxa mnie nie skusi - a rozważałem taką możliwość.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2009, 09:00 
Cytuj  
a na kierownicy egroM? Lepiej się gra?

Próbowałem grać w wipeuta HD na d-padzie - dojeżdżam do ~30-35 zony, na analogu do 45. A wszyscy co robią w niej platynki używali d-pada :/

też chciałem kupić X360 do dosłownie kilku gier (Fable, Lost Oddysey etc) ale opłata za neta (mimo, że korzystałbym z niego raz w tygodniu to płaciłbym normalnie), awaryjność (co z tego, że ma super-duper serwis) spowodowały, że odpuściłem sobie te 2-3 tytuły które mnie interesują a nie ma ich na PS3/PC.


Ostatnio edytowano 27 wrz 2009, 09:09 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2009, 09:08 
Cytuj  
Tak, Shift na kierze jest znacznie przyjemniejszy (gram na Hard + Pro + all wspomagacze na off). W patchu zmienili trochę przyczepność niektórych samochodów i nie ma już bzdur typu BMW e46 (works) czy Honda S2000, które były nie grywalne bo się ślizgały jak na lodzie. Jest znacznie lepiej, ale dalej jest miejsce na poprawki :D. Po prostu teraz wyścig to nie "drift contest" :D

W WHD gram tylko na D-padzie i hamulce mam przerzucone na L1+R1, w zależności od trasy dobijałem do 50-6x zony, ale dawno już nie grałem, może kiedyś wrócę machnąć 75 :D.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2009, 09:55 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
a na kierownicy egroM? Lepiej się gra?

Próbowałem grać w wipeuta HD na d-padzie - dojeżdżam do ~30-35 zony, na analogu do 45. A wszyscy co robią w niej platynki używali d-pada :/

też chciałem kupić X360 do dosłownie kilku gier (Fable, Lost Oddysey etc) ale opłata za neta (mimo, że korzystałbym z niego raz w tygodniu to płaciłbym normalnie), awaryjność (co z tego, że ma super-duper serwis) spowodowały, że odpuściłem sobie te 2-3 tytuły które mnie interesują a nie ma ich na PS3/PC.



Cena za live jest niska, zreszta to tylko jak chcesz grac w mp, a awaryjnosc juz naprawde nie jest problemem z obecnymi konsolami...

bardziej zadziwiaja mnie gry dla ktorych chcialbys kupic konsole...


Co do shift, ai difficulty na normalu, sterowanie realistic i nie mialem problemow, dopiero przy drifcie bylo ciezko.


a to ze na kierownicy gra sie lepiej to raczej oczywiste bo taka gra :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2009, 13:32 
Cytuj  
dlaczego dziwią cie gry?
To jedyne tytuły dla których warto moim zdanie kupić X360, mnie nie pociagają żadne półexclusivy (PC/X360) bo i tak mam i będę mieć PC-ta.
Plastikowe Halo też nie bardzo.

Cała reszta jest/będzie na PS3.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2009, 19:59 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news_8gPjG,e3_Risen_ ... zenia.html

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2009, 06:59 
Cytuj  
ta, sfailowali z tym... nawet jezeli to ma byc open world to dali dupy...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.