mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 19:09 
 
własnie minałem 20 lvl podziemi :P

jedno pytanie techniczne bo nie chce tego sprawdac na wlasnej skórze, jak postawie portal i zgine kawałek dalej to moge wybrać odrodzenie w miescie i z niego skorzystać ? nie zniknie po smierci czy coś ?


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 19:21 
 
Jak zginiesz to masz 3 opcje:

1. Odrodzic sie na miejscu smierci - tracisz EXP i FAME.
2. Odrodzis sie przy wejsciu do danego lvlu - tracisz kase.
3. Odrodzic sie w miescie - nic nie tracisz.

Portal raczej znika bo wtedy dwie pierwsze opcje bylyby niepotrzebne.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 19:51 
 
pograłem trochę alchemikiem i było jakoś za łatwo, na hardzie nie wypiłem nawet jednej mikstury życia... przerzuciłem się na tego osiłka i gra się dużo przyjemniej

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 21:42 
 
Na 13 lvlu wpadly mi 3 purple i gold 2xGold Pistol. Jak sie boss pojawia, to ze spellu idzie atack speed i gra jest za prosta imo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 21:54 
 
@up

E tam Icekk, zagralbys na max poziomie trudnosci. Ciezko by bylo.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 22:07 
 
Destroyer 10 lvl + 40 hp steala = poziom trudności vhard i nie tracę w ogóle hp wpieprzając się prosto w spore grupy mobków,
już nawet to mnie tak nudzi, że przebiegam pół mapy, ściągam wszystko ze sobą i dopiero jakiegoś aoe skilla używam - byle tylko szybciej to przejść ;F

Choćbyś nie wiem jakie skille wziął wystarczy znaleźć ze dwa purple/dobre green i poenchantować trochę. Potem tylko gemy na lifesteala i nie giniesz do końca gry, gg.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 22:17 
 
No to mowie ze beta testingu ta gra po porstu nie miala.
NIC nie jest zbalansowane... NIC. A wlasciwie to wszytko jest przesadzone.

Jesli nie bedzie patchy (a imo to trzeba zmienic wiekszosc rzeczy w grze lol) albo szybko fajnych modow to jednak wracam do Diablo 2. :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 22:33 
 
A gracie jeszcze w HoNa?


_________________
Obrazek

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 22:36 
 
Shador von Dal napisał(a):
A gracie jeszcze w HoNa?


Niet :p


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 23:36 
 
Shador von Dal napisał(a):
A gracie jeszcze w HoNa?

I do. Jak mam przerwe w teatrze. No i dopoki beta sie nie skonczy ; p
Torcha widze, ze szybko odstawie.
Gief DA.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 23:57 
 
shp napisał(a):
Destroyer 10 lvl + 40 hp steala = poziom trudności vhard i nie tracę w ogóle hp wpieprzając się prosto w spore grupy mobków,
już nawet to mnie tak nudzi, że przebiegam pół mapy, ściągam wszystko ze sobą i dopiero jakiegoś aoe skilla używam - byle tylko szybciej to przejść ;F

Choćbyś nie wiem jakie skille wziął wystarczy znaleźć ze dwa purple/dobre green i poenchantować trochę. Potem tylko gemy na lifesteala i nie giniesz do końca gry, gg.


Ja myslalem ze jestem zajebisty moich alchemistem lv10, przechodzilem przez story prawie bez problemu, odpalilem sobie dungeon z mapy kupionej od vendora spotkanego w lochu (mapa 1-10, zeby nie bylo), i poziom trudnosci skoczyl dwukrotnie :)


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 01:00 
 
Shador von Dal napisał(a):
A gracie jeszcze w HoNa?


Ta, kupiony i noobie z kolegami z osiedla.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 01:13 
 
Nestor napisał(a):
shp napisał(a):
Destroyer 10 lvl + 40 hp steala = poziom trudności vhard i nie tracę w ogóle hp wpieprzając się prosto w spore grupy mobków,
już nawet to mnie tak nudzi, że przebiegam pół mapy, ściągam wszystko ze sobą i dopiero jakiegoś aoe skilla używam - byle tylko szybciej to przejść ;F

Choćbyś nie wiem jakie skille wziął wystarczy znaleźć ze dwa purple/dobre green i poenchantować trochę. Potem tylko gemy na lifesteala i nie giniesz do końca gry, gg.


Ja myslalem ze jestem zajebisty moich alchemistem lv10, przechodzilem przez story prawie bez problemu, odpalilem sobie dungeon z mapy kupionej od vendora spotkanego w lochu (mapa 1-10, zeby nie bylo), i poziom trudnosci skoczyl dwukrotnie :)


No... te dungeony z mapek sa trudne w miare. Lochy ktore otwieraja Phase Beasty (potworki, ktore po zabiciu zostawiaja za soba portal) tez sa trudne. :)

Ogolnie rowniez musze cofnac swje zdanie na tem poziomu trudnosci bo im dalej tym rzeczywiscie troche trudniej - po 20 lvl lochow skacze poziom dosc znacznie IMHO a bossy to juz wogole. :) Boss na lvl 20 to chyba najladniej zrobiona walka jaka widzialem w H'n'S a ten na 24lvl to ok. 5 minut napierdalania bo ma 4 pomagierow od leczenia :) No i w przypadku zagapienia sie moje 1k HP schodzi instant (jeden hit). Fajne - gra zaczyna sie rozkrecac.
PODOBNO finalowa walka to ok. 10 minut na EASY. :)

Im dalej graw tym widze wiekszy potencjal w tej grze - czekam na edytor.

Z ostatniej chwili - znalazlem kolejny swietny motyw w grze - CHAOS GEMY (randomowe gemy do socketowania - inne od tych zwyklych i losowo generowane - sa w kolorze zielonym czyli magic item). Ciekawe czy sa rare gemy albo unikaty - ze nie wspomne ze sam pomysl zestawow gemow jest simply awesome. :P

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 01:45 
 
Kabraxis napisał(a):
No... te dungeony z mapek sa trudne w miare. Lochy ktore otwieraja Phase Beasty (potworki, ktore po zabiciu zostawiaja za soba portal) tez sa trudne. :)

Ogolnie rowniez musze cofnac swje zdanie na tem poziomu trudnosci bo im dalej tym rzeczywiscie troche trudniej - po 20 lvl lochow skacze poziom dosc znacznie IMHO a bossy to juz wogole. :) Boss na lvl 20 to chyba najladniej zrobiona walka jaka widzialem w H'n'S a ten na 24lvl to ok. 5 minut napierdalania bo ma 4 pomagierow od leczenia :) No i w przypadku zagapienia sie moje 1k HP schodzi instant (jeden hit). Fajne - gra zaczyna sie rozkrecac.
PODOBNO finalowa walka to ok. 10 minut na EASY. :)

Im dalej graw tym widze wiekszy potencjal w tej grze - czekam na edytor.

Z ostatniej chwili - znalazlem kolejny swietny motyw w grze - CHAOS GEMY (randomowe gemy do socketowania - inne od tych zwyklych i losowo generowane - sa w kolorze zielonym czyli magic item). Ciekawe czy sa rare gemy albo unikaty - ze nie wspomne ze sam pomysl zestawow gemow jest simply awesome. :P


Ano dungeony fajna sprawa, tylko jak juz wyzej wspomniales - to nie ma zbalansowania.
Hunterem gdzie mam na 26 lvlu weapon +600 dmg i z 65% szansy na kryta bossy padaja w 15 sekund. Spam jednego skilla, ktory dodatkowo daje 150% weap dmg i po zabawie. Jak podliczyc do tego atack speed z ryb/spelli to jest poracha troche.

p.s I po grze =/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 09:04 
 
no niestety ea store to byl blad przy zakupie DA.

"As you know that, this game is currently being sold as a pre-order and is not available for download as of now. As soon as the game is released you would be able to download the game."

czyli nie bedzie mozna sciagnac wczesniej ;/

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 09:07 
 
Mendol napisał(a):
no niestety ea store to byl blad przy zakupie DA.

"As you know that, this game is currently being sold as a pre-order and is not available for download as of now. As soon as the game is released you would be able to download the game."

czyli nie bedzie mozna sciagnac wczesniej ;/

chca aby mozliwie jak najpozniej gra pojawila sie na torrentach ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 09:10 
 
z tego co wiem steam nie ma takiego problemu ;p
biorac pod uwage, ze gra moze miec i 10gb to jednak chwile zajmie jej sciagniecie. milo by bylo gdyby udostepnili download dzien przed premiera.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 09:29 
 
Mendol napisał(a):
no niestety ea store to byl blad przy zakupie DA.

"As you know that, this game is currently being sold as a pre-order and is not available for download as of now. As soon as the game is released you would be able to download the game."

czyli nie bedzie mozna sciagnac wczesniej ;/

Troche sie nie popisali. Chociaz moze jak odblokuja o polnocy to na rano/poludnie zassasz te kilka gb.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 09:55 
 
o polnocy to ja spie :)
troche fail no ale co zrobic. czlowiek uczy sie na bledach :)

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 10:12 
 
Skończyłem demo L4D2, i jakoś nie widzę specjalnych różnic od części pierwszej. Tak naprawdę wszystko jest identyczne, poza dwoma rzeczami - większa różnorodność bossków i melee weapons.


_________________
...


Ostatnio edytowano 30 paź 2009, 11:34 przez Eleeist, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.