mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 08:34 
Cytuj  
No w sumie to się dziwię, że nie ma takiego threada jeszcze.

W sumie to się mało interesuję tą olimpiadą. Nie oglądam, nie śledzę, nie interesuję się przesadnio. Natomiast codziennie rano przychodzę do pracy i czytam sobie jakieś newsy, między innymi z olimpiady.

Dzisiaj mnie zaciekawił artykuł o "wydarzeniu, które zmieni hokej". Rosyjski hokeista Owieczkin walnął z bara czeskiego hokeistę Jagra (czy tam Jagera) i ten się wyjebał, po czym rosjanie zdobyli bramkę. Podobno "huczy od tego cała sportowa blogosfera", bo "wydarzenie to zmieni obraz hokeja".
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić dlaczego właśnie ta gleba, po tym gongu miałaby zmienić obraz hokeja? Sport ten nigdy nie wydawał mi się zabawą dla delikatnych panienek. Zawsze było brutalnie, twardo i o glebe. A tu raptem jeden fikoł i "zmienia się oblicze hokeja". O co cho?


I oczywiście zapraszam forumowiczów do dyskutowania na temat olimpiady. o/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 08:36 
Cytuj  
dziadek Malysz dal rade i zgarnal 2 medale \o/


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 09:10 
Cytuj  
Obrazek

:)


_________________
oumn da lololegend

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 10:05 
Cytuj  
http://www.sport.pl/celebrities/1,96807 ... _Pani.html

Tak odnośnie astmy i płaczu Kowalczykówny po porażkach z 'chorymi'.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 10:13 
Cytuj  
Zychoo, tu chyba nie chodzi o to, że rosjanin zachował się brutalnie - to akurat w hokeju norma. Norma, po której następuje przerwanie gry i hokeista idzie na kare. Nie oglądałem meczu, ale podejrzewam, że sędzia nie odgwizdał przewinienia, a powinien i w tym czasie ruskie jebnęło bramke, które zadecydowała o zwycięstwie. I teraz huczy, bo kto wie jak by się to potoczyło, gdyby nie blablabla... Ale to oczywiście moja opinia. I nie sądzę, by zmieniło to oblicze hokeja. Tak więc olać tego newsa. Przejdzie im, jak przeszło z Howardem i Polską ; ))


Btw, taki stary dowcip mi się przypomniał, a propos olimpiady.

Przychodzi Justyna Kowalczyk do sklepu, po drobne zakupy. Sprzedawczyni kasuje jakieś mleko i bułkę i mówi :
- trzy złote. Justyna na to : - nie, dwa srebrne i jeden brązowy.

; P


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 10:17 
Cytuj  
gdyby te sterydy 'nie poprawialy znaczaco zdolnosci do wysilku fizycznego' raczej nie bylyby na liscie zabronionych srodkow...

w tym artykule jest tyle sprzecznosci ze nawet nie chce mi sie ich wypisywac...


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 10:22 
Cytuj  
Nokiuś, zaś piszesz o rzeczach, o których nie masz pojęcia. Wejście młodego Rosjanina (choć kontrowersyjne i niektórzy twierdzą, iż można było dopatrzyć się faulu) jest raczej komentowane jako najlepsze i najbardziej spektakularne "czyste" wejście tych IO.
Tu chodzi o pewien symbol, stary mistrz ustępuje nowemu. Coś jakby LeBron soczystym blokiem powstrzymał Shaqa (czysto teoretycznie, bo od niedawana grają razem w Cleveland), albo Stoch wyskakał dla nas 2 srebra, a Małysz uplasował się dalej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 10:36 
Cytuj  
liczy się pierdolnięcie?
http://www.youtube.com/watch?v=yVzgle5dito

szczerze też nie rozumiem, myslalem, ze tak zawsze hokej wygladal.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 10:41 
Cytuj  
olimpiada fajna rzecz. pomijam fakt, ze wiekszosc dyscyplin jest nudna jak flaki z olejem (jak np ten pseudosport uprawiany przez pana Malysza), turniej hokeja mezczyzn i kobiet jest calkiem ok, i rekompensuje mi jakos brak NHL i KHL :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 15:05 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
jak np ten pseudosport uprawiany przez pana Malysza


rotfl.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 17:50 
Cytuj  
skoki to jeszcze.
F1 to dopiero nuda


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 18:09 
Cytuj  
Cardano napisał(a):
Nokiuś, zaś piszesz o rzeczach, o których nie masz pojęcia. Wejście młodego Rosjanina (choć kontrowersyjne i niektórzy twierdzą, iż można było dopatrzyć się faulu) jest raczej komentowane jako najlepsze i najbardziej spektakularne "czyste" wejście tych IO.
Tu chodzi o pewien symbol, stary mistrz ustępuje nowemu. Coś jakby LeBron soczystym blokiem powstrzymał Shaqa (czysto teoretycznie, bo od niedawana grają razem w Cleveland), albo Stoch wyskakał dla nas 2 srebra, a Małysz uplasował się dalej.


http://pl.wikipedia.org/wiki/Podhale_Nowy_Targ - "Klub Sportowy Podhale Nowy Targ – polski klub hokejowy (dawniej wielosekcyjny) z siedzibą w Nowym Targu, założony 26 listopada 1932. Najbardziej utytułowany klub hokejowy w Polsce, 18-krotny Mistrz Polski, 2-krotny zdobywca Pucharu Polski, 1-krotny zwycięzca rozgrywek Interligi." - klub z mojego miasta...

Sam grałem w hokeja chwile, wiec mi tu nie pierdol, że się na hokeju nie znam.


Napisałem przecież, że nie widziałem tego meczu, tej sytuacji i moge się mylić. To były moje spekulacje i domysły. Tak for fun, ja pierdole.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 18:12 
Cytuj  
Jazda figurowa na lodzie jest piękna i wzruszająca.


Ale ze mnie ciota, omg.


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 18:58 
Cytuj  
Łyżwiarstwo figurowe było naprawde godne, szkoda ze tak pozno na tvp to puszczali bo przewaznie w polowie zasypialem. Co mnie lekko poruszylo to smierc saneczkarza z Gruzji ktory na treningu wylecial z toru przy predkosci 140 km/h, przypierdalajac w stalowe prety...
Myslalem ze na takim torze, wszelkie srodki bezpieczenstwa sa zachowane i niemozliwe jest poprostu z niego wyleciec. Organizatorzy ( inżynierowie ) , ktorzy budowali ten tor powinni przeciez brac takie rzeczy pod uwage, szczegolnie przy takich predkosciach. Na dodatek te komentarze: " No coz, taki jest sport " - no thx za taki sport.
Praktycznie na rowni z lyzwiarstwem zinteresowal mnie snowboard - halfpipe.
W nastepna zime sprawiam sobie deseczke obowiazkowo;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 19:27 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Jazda figurowa na lodzie jest piękna i wzruszająca.

Też wczoraj w nocy oglądałeś?
To był chyba jakiś taniec a nie techniczna jazda - strasznie pedalskie, dobrze że ja nie.. oh wait.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 19:29 
Cytuj  
prawda jest taka, że jedyny sport godny oglądania to plażowa siatkówka kobiet


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 19:43 
Cytuj  
carling <3


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 19:47 
Cytuj  
o thx, ale chyba i tak by sie zgadzalo ;p


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 19:58 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Cardano napisał(a):
Nokiuś, zaś piszesz o rzeczach, o których nie masz pojęcia. Wejście młodego Rosjanina (choć kontrowersyjne i niektórzy twierdzą, iż można było dopatrzyć się faulu) jest raczej komentowane jako najlepsze i najbardziej spektakularne "czyste" wejście tych IO.
Tu chodzi o pewien symbol, stary mistrz ustępuje nowemu. Coś jakby LeBron soczystym blokiem powstrzymał Shaqa (czysto teoretycznie, bo od niedawana grają razem w Cleveland), albo Stoch wyskakał dla nas 2 srebra, a Małysz uplasował się dalej.


http://pl.wikipedia.org/wiki/Podhale_Nowy_Targ - "Klub Sportowy Podhale Nowy Targ – polski klub hokejowy (dawniej wielosekcyjny) z siedzibą w Nowym Targu, założony 26 listopada 1932. Najbardziej utytułowany klub hokejowy w Polsce, 18-krotny Mistrz Polski, 2-krotny zdobywca Pucharu Polski, 1-krotny zwycięzca rozgrywek Interligi." - klub z mojego miasta...

Sam grałem w hokeja chwile, wiec mi tu nie pierdol, że się na hokeju nie znam.


Napisałem przecież, że nie widziałem tego meczu, tej sytuacji i moge się mylić. To były moje spekulacje i domysły. Tak for fun, ja pierdole.

dobra japa omg :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 20:24 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Jazda figurowa na lodzie jest piękna i wzruszająca.


Ale ze mnie ciota, omg.


to jest dopiero nuda , zawsze wygrywaja rosjanie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.