mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 711 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 23:12 
Cytuj  
btw. to dolne triggery na X360 to nie są analogi tylko zwykłe zero/jedynkowe switche?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 11:01 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
kompletny unbalance - postać 15lvl wyżej oneshotuje mnie z drugiego końca mapki, podczas gdy ja muszę w niego wwalić z 5 naboji (jak się podkradnę na wystarczającą odległość)


trza mieć pojęcie o czym się pisze Mark
jak Cie ktoś one shootuje to się nazywa head shoot - powinieneś znać ten termin z innych gier :)
Head shoot z dużej odleglości dośc łatwo wychodzi ze snajperką a snajperkę można na wielu mapać wyciągnąć ze skrzynki i masz ją wtedy do końca gry.
Ewentualnie można pieprzyc snajperkę i zatankować dead eye który też ułatwia tego typu ewolucje znacznie.

rozumiem że jesteś niechęcony bo Cie biją ale proszę - nie nazywaj tego unbalance bo jest na to krótsza nazwa - oferma :)

RDR nie jest multi shooterem tylko singlówką z elementami multi.
I nie wiedziałem jeszcze lepszego multi w singlówce co nie znaczy że przebija pod tym względem np. battlefielda.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 16:04 
Cytuj  
a przestań chrzanić karol66 - sam się przekonasz ile osób w to coś będzie grało za miesiąc. Po tygodniu widać pustki na serwerach a gra sprzedała się bardzo dobrze.
Zresztą ciężko nie być ofermą jak 5s potrzebuję by wbiec w drzwi bo rockstar nie potrafi zrobić poprawnie sterowania, a spusty porobił na analogach..

Lepsze multi w singlówce: Resistance 1 i 2, Killzone 2, Uncharted 2, motorstorm 2 itd. To wszystko gry gdzie multi jest tylko mało znaczącym dodatkiem.

Zresztą gdyby gra dostała oceny takie na jakie zasługuje czyli 7+/10 to nie napisałbym na nią złego słowa. Ale 9+/10 do czegoś kuźwa zobowiązuje moim zdaniem. Sugerując się recenzjami kupowałem grę wybitną, a dostałem typowego średniaka.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 16:06 
Cytuj  
@up

No ;) Wszystko dobrze tylko multi i kuleje ;) Z tego 9+ ;) tak to by bylo 10 :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 16:10 
Cytuj  
Marek nie tak nerwowo , oszczedzaj sily chlopak , niedlugo bedziesz gral w pieluchy online :wink:

gra zasluguje na przynajmniej 9 , z prostego powodu ze jest dluga jak na dzisiejsze standardy i jest dosyc sandboxowa , i wybitna bo nie bylo takiego przedstawienia Wild West w grze komputerowej , az do teraz


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 16:12 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
a przestań chrzanić karol66 - sam się przekonasz ile osób w to coś będzie grało za miesiąc. Po tygodniu widać pustki na serwerach a gra sprzedała się bardzo dobrze.
Zresztą ciężko nie być ofermą jak 5s potrzebuję by wbiec w drzwi bo rockstar nie potrafi zrobić poprawnie sterowania, a spusty porobił na analogach..

Lepsze multi w singlówce: Resistance 1 i 2, Killzone 2, Uncharted 2, motorstorm 2 itd. To wszystko gry gdzie multi jest tylko mało znaczącym dodatkiem.

Zresztą gdyby gra dostała oceny takie na jakie zasługuje czyli 7+/10 to nie napisałbym na nią złego słowa. Ale 9+/10 do czegoś kuźwa zobowiązuje moim zdaniem. Sugerując się recenzjami kupowałem grę wybitną, a dostałem typowego średniaka.


No ale to twoje zdanie jak dla mnie gra zasluguje w pelni na 9/10.

No ale rozumiem iz gra ktora wyglada lepiej na xbox niz na ps3 dla ciebie z zalozenia musi byc slaba:)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 10:49 
Cytuj  
vercin - ale jakie ma znaczenie gdzie gra lepiej wygląda? Od strony graficznej RDR to jest taki polonez w światku gier. 7-8/10 bez wzgledu na platformę.
Ahhy i Ohhy mogą wznosić ci co nigdy nie widzieli na oczy Batman-a, Assassin Creed-a 2, już nie pisząc o U2 czy GoW3 lub nawet z X360 - Gears of War 2.

Zresztą grafiki w ogóle się nie czepiam - 8/10. Jest masa innych niedoróbek o których pisałem i które są identycznie niedorobione na X360 i na PS3.

Po prostu zajebiście nie podobało mi się GTA4 - a gra dostała 9.50/10 - ch.. nie trafili w mój gust bo dresiarstwa nie znoszę a technicznie gra stała poniżej średniej nawet. Więc nie katowałem się graniem na siłę.
Teraz powtórka z rozrywki - wyszło RDR, znów rockstar, znów te same braki warsztatowe, niedopracowania, przeciętna grafika, bugi i znów oceny na poziomie 9.5/10. Nosz kuźwa, dlaczego?
Pewnie gdyby rockstar było producentem AC2 (imho najbardziej zbliżony produkt, tylko 10x lepszy od strony warsztatu) - gra zdobyłaby wszystkie awardsy w ubiegłym roku.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 13:29 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
wyszło RDR, znów rockstar, znów te same braki warsztatowe, niedopracowania, przeciętna grafika, bugi i znów oceny na poziomie 9.5/10. Nosz kuźwa, dlaczego?


GRYWALNOSC i KLIMAT. To samo w przypadku GTA (kazda czesc).
Gry Rockstara poprostu daja niesamowity fun i chuj z aspektami technicznymi. Zreszta widocznie konsolki nie moga pociagnac lepszych technikalii w tak rozbudowanych sandboxach jak te od R, bo nie oszukujmy sie jakkies Infamausy, Prototypy czy Crackdowny to przy GTA popierdolki i nie ta liga zeby porownywac wogole.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 16:00 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Teraz powtórka z rozrywki - wyszło RDR, znów rockstar, znów te same braki warsztatowe, niedopracowania, przeciętna grafika, bugi i znów oceny na poziomie 9.5/10.


Czyli uważasz, że GTA IV też było zbugowane? Wiesz, może było, ale gówno mnie obchodzą bugi których przeciętny gracz nawet nie zauważy.

Ja na bugi w GTA IV nie trafiłem, grafika mi się podobała (zresztą, jestem zdania, że grafika w grach nie jest najważniejsza) i według mnie na tak wysoką ocenę gra w pełni zasługuje za klimat i za gameplay, bo co jak co ale do sterowania/mechaniki nie mam się jak przyczepiać. Jest nawet lepiej niż w niektórych FPSach na PS3.

Ale pewnie ja jestem dziwny i się nie znam :(


_________________
...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 17:52 
Cytuj  
http://www.eurogamer.net/articles/red-d ... -next-week


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 19:19 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
Jest nawet lepiej niż w niektórych FPSach na PS3.



np? Wystarczy jeden tytuł :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 19:21 
Cytuj  
licze na jakies dodatkowe kampanie w ramach dlc za pare miesiecy + tego dlc z coopem nie moge sie doczekac,bo z kumplem bym sobie pogral chetnie.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 21:24 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Eleeist napisał(a):
Jest nawet lepiej niż w niektórych FPSach na PS3.



np? Wystarczy jeden tytuł :lol:


KZ2

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 22:49 
Cytuj  
nie ma porównania na korzyść KZ2.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 23:16 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
licze na jakies dodatkowe kampanie w ramach dlc za pare miesiecy + tego dlc z coopem nie moge sie doczekac,bo z kumplem bym sobie pogral chetnie.


22 czerwca

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2010, 17:48 
Cytuj  
no i w koncu znalazlem czas by skonczyc RDR, nawet mnie troche zaskoczylo zakonczenie - bardzo dobra gra :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 02:02 
Cytuj  
a sikrety znasz? :P

RDR secrets

mi się w końcu udało dorwać swoją kopię RDR, jestem totalnie oczarowany tym co zobaczyłem w pierwszych godzinach gry, widoczki są takie, że oglądam grę z pozycji podłogi, klimacik jest nie do podrobienia i wsysa do gry jak odkurzacz, ten świat żyje własnym życiem - ciuchcia jeździ wesoło w tle, pijani kauboje wylatują z hukiem z saloonu, hieny się gryzą, kurki dziobią ziarno...przywiązanie do detali powala na kolana

właściwie na razie nie robie story tylko zwiedzam i mam z tego największą radochę...to jest typowa "gra na 10" wiedziałem to już po 10min gry, bo już wtedy widać jak na dłoni, że oferuje bardzo dużo albo i ponad stan (mogliby zostawić pare ficzerów na sequel, ale nie)

i do tego nakręca na obejrzenie jakiegoś filmidła westernowego, same plusy

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 08:27 
Cytuj  
nawet pare widze,ze odkrylem sam przez przypadek :)

btw - 5mln kopii RDR juz sprzedanych


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 09:24 
Cytuj  
hm czy jak przeniose sie do Meksyku, to moge wrocic do 'starych' lokacji?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 09:28 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hm czy jak przeniose sie do Meksyku, to moge wrocic do 'starych' lokacji?

ofc, caly swiat jest dostepny :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 711 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.