mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 18:10 
Cytuj  
ale co dokladnie sie dzialo? samo z siebie sie jebalo? bo jakos nie doswiadczylem nigdy, kumpel tez ma sporo sprzetu od razera i zero problemow. jak sie szanuje, to smiga i sluzy, jak sie ma wyjebane, to i razer i logitech sie spierdoli.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 18:17 
Cytuj  
Tarantula po roku miała starte klawisze dookoła wsadu i ze wsadem, spacja mi siadała i nie odskakiwał przycisk, tak jakby ten drucik się wygiął i nie mogłem tego naprostować. Do tego, nie działała żeby wejść do setupu w czasie włączania kompa, musiałem zmieniać klawę żeby wchodzić.... firmware up nie pomógł, na płycie miałem enabled jakby ktoś chciał pytać w temacie nie działającej klawiatury pod biosem. Po prostu totalny fail ze strony razera i z ego co wiem, do dzisiaj nie chodzi to. Po wyłączaniu kompa, cały czas działało podświetlenie loga, a miejsce na "lampki" zbierało tylko brud/kurz i wszystko co możliwe.

Co do myszek. Deathadder miał podwójne kliknięcie po tygodniu użytkowania myszki. Oprócz tego, boczne białe klawisze wyglądały jak wytoczone zęby a głośność uderzania przyciskami przekraczała normy bezpieczeństwa. Nawet podkładka od nich po pół roku zaczęła schodzić wierzchnia warstwa z gąbki. Oprócz cooperhead'a żaden produkt Razera nie zasługuje u mnie na miano dobrego. Po przesiadce na Logitecha, nie tkne już więcej Razera. Jedyne co mi się podoba, to logo i ich kolor.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 18:53 
Cytuj  
ale ja nie kupowalem sprzetu razera po to zeby mi w czyms pomagal.
tylko dlatego, ze jakosc/cena wychodzi sympatycznie i mi sie podoba.
wiem, ze do takiego prosa jak ty, duzo mi brakuje, dlatego czekam z utesknieniem, az w koncu w cos razem zagramy :)

moze i sie nie nadaje, ale chyba moge probowac? :)
bo z tego co zauwazylem, ty juz nawet za wolny na probowanie jestes :P
jedyne co robisz to piszesz glupoty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 19:11 
Cytuj  
Mysle ze to zla karma sobcia. On nie lubi razera, to razer mu sie psuje za kare.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 19:16 
Cytuj  
2 lata gwarancji masz, to chyba dostawales nowe, skoro taka chujnie odstawiaja? :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 19:25 
Cytuj  
tutaj na szczescie nic nie wytniesz :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 19:40 
Cytuj  
roball napisał(a):
Zebys sie nie zdziwil ;]


h3h3

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.