mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 11:51 
Cytuj  
DaoC ma ponoć być F2P. Teraz nie gra w niego dużo ludzi, przezco przebijanie sie od zera może być delikatnie mówiac męczące :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 11:52 
Cytuj  
no w gw2 tez nie bedzies wychodzil.
bo zgadzam sie z tym kolesiem - zrobili to czego nikt nie chcial do tej pory.
'odkurzyli' new frontiers, dodali pare opcji, pare opuscili - i mamy NF2.0 w gw2 :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 11:53 
Cytuj  
Jest trail jakis 14 dniowy , bo juz zapomnialem namiarow na stare konto :[

A zasse sobie dzisiaj i zobaczymy jak to bedzie wygladac :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 11:54 
Cytuj  
I’m currently playing a Ranger with a Short Bow and a Great Sword. My Great Sword is awesome for up-close and personal single target DPS. I have a skill that makes me jump towards my enemy, I have a skill to make him bleed, and I have a stun/knockback skill in addition to the normal attack skill in slot 1. For my utility skills I have Sharpening Stone which gives addition bleed stacks for the next 5 hits, which synergizes well with the shortbow and great sword, and I have Spike Trap for more bleeds and cripples. As I’m fighting my enemy and they find themselves losing health fast, they try and get away. I quickly switch to my Short bow which has both a Daze/Stun, cripple, and a poison. As they are running away I first shoot off my stun so I have time to catch up. Then I shot off my cripple to slow down their get away, and fire off the poision skill to try and lessen their ability to heal themselves. I switch back to my great sword, lunge at them, and finish them off. I’ll throw down my Spike Trap towards the beginning of the fight to keep their movement limited while I’m wailing away with my great sword.
The skills do have a purpose, and they do synergize well with each other. I REALLY believe that this comes with experience. The more you play you will definitely will learn to recognize the situations where certain skills come in handy. This game is different from most other MMOs where you have a specific skill rotation. 1 then 3 then 2 then 5, and repeat. The skills in this game are made for certain situations, and recognizing and reacting to those situations is where the skill and fun comes in.


a to dla Lorath'a. mam nadzieje, ze nie doniesie na mnie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 11:57 
Cytuj  
przegladam wlasnie dokladniej forum bety i jestem zdziwiony, bo devsi naprawde je czytaja i komentuja co madrzejsze wypowiedzi.

"Hey Scotty –
if you are really looking for one of those super harsh sandbox game that penalizes players with loosing their gear and all that comes with it – Guild Wars 2 is not your game.
Our game is designed to be social and fun to play, so we are not penalizing players at every corner for making a mistake – as that is not really fun for the vast majority of people."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 11:59 
Cytuj  
No jak dla mnie to huntera skill na 2h swordzie sa zdecydowanie lepsze niz warka na 2h swordzie , bez porownania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 12:00 
Cytuj  
ale warrior z 2x axe jest przefajny :)
poza tym z tego co pisza to jeszcze w chuj rzeczy beda poprawiac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 12:01 
Cytuj  
Taka wkręta w to GW mendo?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 12:01 
Cytuj  
Ja mam nadzieje ze to nie spowoduje tego ze gre zobaczymy dopiero na gwiazdke albo w przyszlym roku :[

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 12:19 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
No jak dla mnie to huntera skill na 2h swordzie sa zdecydowanie lepsze niz warka na 2h swordzie , bez porownania.

Bierz poprawkę na to ,że czasem ciężko poznać się na skillu za pierwszym razem.

Można sobie przeczytać opis albo nawet chwilę pograć , a po dłuższym pograniu się okazuje ,że inaczej jest.

Wd. opis-u np. axe u necro powinien rządzić i widziałem ludzi grających z toporkiem ,ale mojemu stylowi gry to nie pasi i inne bronie okazały się skuteczniejsze i lepsze.

Czasem dopiero po jakimś czasie się odkrywa ,że dany skill można w taki a taki sposób / chwili czy kolejności użyć i wtedy jest "wow to fajnie działa".

Choć o Warku i Hunterze i ich 2 -h się kłócić nie będę bo nie grałem ani nawet nie obczajałem ich w sumie. (no warka trochę ,ale 2h akurat nie pamietam)



PS. Z DAoC jest ponoć taki problem ,że gra się bardzo zmieniła jeżeli chodzi o mechanikę i tym podobne wraz z którymś dodatkiem i to już nie jest 'stary dobry DAoC' ponoć - choć nie wiem ile w tym 'urban legend' a ile prawdy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 12:24 
Cytuj  
No hunter na 2h swordzie ma :

1-zwykly atak
2-doskok z pierdzielnisciem
3-block + kopa
4-zadaje woundsy (4-5 jakos tak) + do tego jak sie utility wezmie z dodatkowymi woundsami to wypas
5-stun

Warek:

1-zwykly atak
2-multi atack - minus zajebisty tego jest taki ze kazdy w mgnieniu oka moze z tego wyjsc , wiec w gre wchodzi tylko i wylacznie traktowanie tym targetu ktory nie moze sie akurat ruszyc
3-spin w przeciwnikow , maly dmg
4-rzut mieczem
5-charge ktory jest tak lipny na BG ze lepiej nie mowic , bo jak gosc wbiegnie na schody to zapomnij zebys do niego dochargowal :O

Jak dla mnie bez porownania na ta chwile skille huntera na 2h swordzie sa o niebo lepsze , pewnie cos beda zmieniac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 12:28 
Cytuj  
sula napisał(a):
k4czy napisał(a):



PS. Z DAoC jest ponoć taki problem ,że gra się bardzo zmieniła jeżeli chodzi o mechanikę i tym podobne wraz z którymś dodatkiem i to już nie jest 'stary dobry DAoC' ponoć - choć nie wiem ile w tym 'urban legend' a ile prawdy.


Hm...no to nie wiem.Moze GW 1 , w cos bym pogral do czasu wyjscia gry.

Gdyby ktos byl chetny popykac razem to dajcie znac.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 12:30 
Cytuj  
Pewnie tak. No i jeszcze jest pytanie czy jest jakaś różnica w dmg między tymi dwoma klasami podczas używania tych broni?

Bo np. nekro ma sztylet ,ale naprawdę nie wydaje mi się ,żebym robił tymi skillami tyle dmg ile thief sztyletem...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 12:33 
Cytuj  
Dmg z 2h sworda byl wiekszy na hunterze i to o jakies 20% co juz mnie kompletnie wprawilo w oslupienie :O

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 12:33 
Cytuj  
Mi się narazie w mmorpg nie chcę grać. Tzn. pograł bym ,ale z nowszych gier które już wyszły nic mnie interesuje a grać w jakiegoś starocia mi się też nie chcę.

Także ja odpadam.

Mam jeszcze trochę singli do pogrania. Zresztą w RL ostatnio jestem trochę bardziej zajęty i zbliża się okres ,że będę jeszcze bardziej w przeciwieństwie do ostatniego roku gdzie miałem względny luz.

Co do DAoC to jeszcze są jakieś emu ,i to chyba już od lat ,ale jak z populacją i jakością na nich to nie wiem , ktoś tu z forum grał w każdym razie , bo na forum DAoC-a jest topic o tym nawet.


@edit - to już w ogólę dziwne. choć z drugiej strony warek ma pewnie sporo większą przeżywalność w melee niż hunter to może dlatego?
+ warek przeważnie pewnie lata z dwiema brońmi / setami broni melee gdzie hunter pewnie zawsze jedna ranged i jedna melee , także warek może w melee się jeszcze przełączyć na drugą broń gdzie hunter to przełączeniu na łuk z bliska dużo nie zrobi o ile rozumiem mechanikę dmg z łuku w tej grze...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 12:40 
Cytuj  
Tzn roznica w dmg z luku a odleglosc od celu dotyczy tylko i wylacznie long bowa , bo na short to nie odczujesz zadnej roznicy.

Ponizej fajny filmik huntera z BG :

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... fo3jOrInTo

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 12:45 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Taka wkręta w to GW mendo?


nudzi mi sie ;)
a tak serio, w piatek pogralem pve 3h i mi sie znudzilo.
ale w sobote/niedziele pobiegalem wvwvw i mi sie spodobalo.
fajnie zrobione, 3 strony konfliktu to zajebisty plus, do tego bonusy dla serwera za ilosc posiadanych keepow/wiez.
obrona, ataki - non stop jakas akcja.
pewnie za jakis czas dodadza jakis dungeonik do odblokowania (jak darkness falls w daoc) i bedzie slicznie.
imo dobra gra do wieczornego popizgania razem - zdecydowanie lepsza pod wzgledem pvp niz rift/warhammer.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 15:13 
Cytuj  
mnie martwi tylko leveling , nie mam ochoty zbytnio "gonic" ludzi w gildi ktorzy maja wiecej czasu na zabawe , ani solowac czy tez "bawic" sie z randomami . Na starosc sie zrobilem wygodnicki : dwie godzinki dziennie , z czego godzina to rozmowy o niczym na vent i sluchanie przasnych zartow ;)

a jak mam grac po 5 godzin dziennie po nocach zeby dogonic poziomem ludzi z ktorymi chcialbym wspolnie pograc to raczej podziekuje

niemniej zobaczymy...do wydania gry zostalo...wlasciwie to nie wiadomo kiedy to wypuszcza


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 15:21 
Cytuj  
W PvE możesz sobie lewelować z kim chcesz (w teorii) bo ci podbije level jak trzeba.

http://wiki.guildwars2.com/wiki/Sidekick

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 15:47 
Cytuj  
chociaz tyle


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.