mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 21:58 
Cytuj  
Muszą być kody. Microsoft nie maczał fiuta w tej grze. Xboxowcy grają normalnie, na takich samych zasadach jak każdy inny.
Jak kupisz z wszystkimi kodami to nie ma problemu - kasujesz starą postać i tworzysz swoją. Z drugiej jednak strony - możesz kupić dla samej płytki aby grać na xklocku, kupić na allegro/interactcd świeżą wersję NA na PC, zarejestrować na PC, płacić mniej, jako że w dolarach, a grać na xpudle.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 15
Dołączył(a): 16.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 22:04 
Cytuj  
Tak apropo microsoft macza fiuta we wszystkim co wychodzi na ich platforme.Wytłuamcz fakt gta 4 i social club ze polacy sa robieni w tempego chuja i nie mogą grac na Social club on line a kupujesz gta 4 na xbox wkładasz płyte i grasz NO I NIEMA CD KEYÓW ANI HASEŁ ?!?! hę ? wogóle masz wersje na xbox ? bo chce sie dowiedziec o kogos jaka jest zawartosc pudełka z FFXI na xbox 360 . Pozdrawiam


_________________
X'o FTW.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 22:18 
Cytuj  
Mnóstwo ludzi u nas ma wersję xboxową. Dostajesz normalne kody, które są przyklejone wewnątrz instrukcji (wewnętrzna strona okładki).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 15
Dołączył(a): 16.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 22:34 
Cytuj  
Chyba tak jest z PCtową....


_________________
X'o FTW.

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 22:41 
Cytuj  
ali STORM napisał(a):
Chyba tak jest z PCtową....

No jest i co? Czemu tak nie może być też z tą na Xboxa?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 22:49 
Cytuj  
Chcesz się upierać, że robisz dobry deal to się upieraj. Zadałeś pytanie - odpowiedziałem jak jest z wersją xboxową. Nie chcesz - nie musisz wierzyć. Twoja sprawa.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 15
Dołączył(a): 16.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 22:54 
Cytuj  
Bede wtedy pewien gdy napisze tutaj osoba która ma te gre na xboxa...Czemu nie moze byc jak na PC ? Bo microsoft stawia na bezpieczeństwo ! nie wiecie jak działa xbox i jaki jest system.Będziecie wiedzieli to pogadamy bo ja wiem jak działa xbox i jak zapisuje postacie/profile/konta i inne duperele.


_________________
X'o FTW.

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 22:57 
Cytuj  
FFXI nie jest jak inne gry na xboxa, działa tak jak na pc z prostego powodu, ludzie na ps2, pc, i x360 grają razem a postacie na pc nie są zapisywana na HDD tylko na serwerze więc nie widzę powodu dlaczego miało by być inaczej
Edit: i m$ nie maczał fiuta w tej grze


_________________
Obrazek
gimped BLM XD


Posty: 15
Dołączył(a): 16.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 23:05 
Cytuj  
Na pc nie są zapisywane....no i nie są i co to ma do xboxa.Dobra niech napisze ktos kto ma to na xboxa i juz chce byc pewien ze są tam te durne kody itd.Napisałem kolesiowi u kturego zmaówiłem gre że chce miec wszystkie kody z hasłami a jak nie bedzie to zgłaszam go do allegro.


_________________
X'o FTW.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 23:11 
Cytuj  
W skrócie to jesteś debilem. "Wiem jak działa xbox". LOL
Wyobraź sobie, że rozmawiasz z ludźmi, którzy mają kontakt z xboxowcami na co dzień. Nawet jełopie specjalnie dla ciebie spytałem jak to wygląda zanim odpowiedziałem. Na dysku masz zapisywane tylko makra i coś w rodzaju systemu cache'ującego.

Tak pewnie - SE wydało wersję na xbox w sposób odmienny niż na resztę platform. Dzięki temu xboxowcy mogą zmieniać stan swojego posiadania w grze MMORPG. Weź się pieprznij w ten głupi łeb i odwiedź http://sjp.pwn.pl


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 15
Dołączył(a): 16.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 23:37 
Cytuj  
Takich jka ty pełno na maxior.pl / pudelek a załoze sie że masz w domu NEOSTRADĘ ! o h yeah jesteś debil i pusty łeb ! kup sobie PWN ! ...tylko na tyle Cie stać ? Wyssij mi smród z dupy pawianie... takie zagrywki to gdzie indziej.Napisałem w tym temacie zeby sie dowiedziec czegoś od osób z xboxami.A nie od typka z ledwie chodzącym Win95 pod dosem.


_________________
X'o FTW.

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 23:51 
Cytuj  
ali STORM napisał(a):
Takich jka ty pełno na maxior.pl / pudelek a załoze sie że masz w domu NEOSTRADĘ ! o h yeah jesteś debil i pusty łeb ! kup sobie PWN ! ...tylko na tyle Cie stać ? Wyssij mi smród z dupy pawianie... takie zagrywki to gdzie indziej.Napisałem w tym temacie zeby sie dowiedziec czegoś od osób z xboxami.A nie od typka z ledwie chodzącym Win95 pod dosem.

Padłam. Gratuluję weny i polotu.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 00:19 
Cytuj  
ali STORM napisał(a):
A nie od typka z ledwie chodzącym Win95 pod dosem.


EPIC!

No, ale z takim podejściem do innych, to raczej nie oczekuj zbyt szeroko rozumianej chęci pomocy...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 07:45 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
W skrócie to jesteś debilem... jełopie... pieprznij w ten głupi łeb...


zadziwiające, jak Kamil potrafisz szybko oceniać osobę po paru postach, a wymiękasz, gdy zrobi się większy smród po twoim poście na Pixies. jesteś cienias :]

swoją drogą ali STORM, nie po to ci pisałem na GG, że POTRZEBUJESZ kodów do gry, choćby z takiego prozaicznego powodu jakim jest chęć sprawdzenia przez SE, że nabyłeś oryginalny produkt, bądź ściągnąłeś wersję elektroniczną i zakupiłeś do niej key-code.

pisałem ci też, że wersja XBOX najmniej różni się od wersji PC.

i prawdą jest, że pierwotny właściciel konta POL, które zostało stworzone po wprowadzeniu cd-key dołączonego do instalki POL, może zwrócić się do SE z prośbą o odzyskanie konta. jak się zagłąbisz w User Agreement, to wyczytasz, że SE zabrania udostępniania kont osobom trzecim. przy pierwszej rejestracji wpisujesz swoje dane osobowe, których później nie da się poprawić. słyszałem o przypadku zbanowania konta, kiedy to SE dowiedziało się, że użytkownik użyczył swojej postaci. po ostatniej fali kradzieży kont przez wykradzenie POL ID i hasła za pomocą koni trojańskich i keyloggerów.

swoją drogą raz dostałem od kolegi konto z RDMem, którego opłacałem z tego samego konta Inteligo, co swoją własną postać. po pierwszym okresie rozliczeniowym Inteligo zablokowało mi kartę płatniczą, gdyż zaistniało podejrzenie nieautoryzowanej transakcji, ponieważ dane osobowe zawarte w koncie POL tego RDMa nie zgadzały się z danymi właściciela konta bankowego. reasumując. musiałem wystąpić o nową kartę. później co miesiąc musiałem ręcznie przelewać pieniądze za konto tego RDMa, kiedy za moje własne pieniądze schodziły automatycznie. może się to zdażyć i tobie. zależy od banku


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 08:15 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
zadziwiające, jak Kamil potrafisz szybko oceniać osobę po paru postach, a wymiękasz, gdy zrobi się większy smród po twoim poście na Pixies. jesteś cienias

Gdzie ja wymiękam? Ty jesteś cienias, bo nie grasz! O! :D
A ja? Ba - potrafię oceniać ludzi po jednym błędzie ortograficznym =]

W powyższym zaś przypadku mamy do czynienia z trollem, który wypełzł z flames, stworzył sobie alternatywne konto i zaczepia chyba wszystkich, którzy podali numer gg w profilach.

Cytuj:
Dołączył: 16 Gru 2008
Postów: 9
[0% z całości / 9.00 postów dziennie]
Znajdź wszystkie posty ali STORM
Skąd: Warszawa
Strona WWW:
Zawód: Inżynier wózków widłowych
Zainteresowania: Twoja stara


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 15
Dołączył(a): 16.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 08:22 
Cytuj  
Ok zobaczymy co będzie jak gra przyjdzie... co jest najlepsze osoba od której kupuje FFXI nie odpowiada na telefony i udasje głupka przez email... jak ja kocham Allegro :har: Przecież musi byc jakiś sposób żeby zmienić swoje dane ! Jak ktoś sie przeprowadza czy coś.Niewiem to może zadzwonie do cenegi bo oni są wydawcą w polsce. :roll:


_________________
X'o FTW.


Posty: 15
Dołączył(a): 16.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 08:25 
Cytuj  
[quote="tczewiak"][quote="Gli2duS"]
W powyższym zaś przypadku mamy do czynienia z trollem, który wypełzł z flames, stworzył sobie alternatywne konto i zaczepia chyba wszystkich, którzy podali numer gg w profilach.

Gdyby głupota umiała latać miałbyś skrzydła... lecz sie na głowe.Mama powinna w nocy Ci podwędzić kabel od neta tak dla dobra kraju...


_________________
X'o FTW.


Posty: 15
Dołączył(a): 16.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 08:27 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
ali STORM napisał(a):
A nie od typka z ledwie chodzącym Win95 pod dosem.


EPIC!

No, ale z takim podejściem do innych, to raczej nie oczekuj zbyt szeroko rozumianej chęci pomocy...


''Szanuj innych a sam będziesz szanowany...''


_________________
X'o FTW.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 08:50 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ty jesteś cienias, bo nie grasz! O! :D


ok potraktuję to jako żart, bo argument chybiony :P kiedyś dorośniesz/zestarzejesz się i sam odejdziesz z FF. wtedy dołączysz do nas, cieniasów, którzy odeszli z FF z różnych powodów.

ali STORM napisał(a):
Przecież musi byc jakiś sposób żeby zmienić swoje dane !


i pewnie jest, ale musisz mieć "stare" dane. w tym numer konta, z którego jest opłacane konto + bodajże key-code POLa. na infolinii to są podstawowe dane do weryfikacji prawowitego właściciela konta. o ile dane adresowe są do przeczytania w Support & Services w POLu, to numer konta jest zaszyfrowany.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 08:59 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
kiedyś dorośniesz/zestarzejesz się i sam odejdziesz z FF

/facepalm

:lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.