mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 08:15 
Cytuj  
Zapraszam wszystkich fanow Tolkiena, a takze tych ktorzy pragna prawdziej gry( a nie tak jak na SoA lub CL podszedl do mnie jakis gosc i zaczal na mnie rzygac, lub jakis gosc chodzil na golasa i mowil ze zrobi cos dla mnie za 100 sztuk zlota...)Na tym shardzie nikt nie podchodzi do kupca i mowi sprzed lub kupie tylko mowi pelnymi zdaniami .Tutaj gra naprawde Elita graczy(nie jest latwo sie dostac-wymagana jest znajomosc swiata Wladcy Pierscienie)To co przemawia za gra na tym shardzie to
-system ras(a dokladnie 9 kazda z charakterystycznymi dla siebie skillami)
-dokladnie odwzorowana mapa Środziemia(mozecie zwiedzic takie miescja jak Minas-Tirith, Dol Guldur, Rivendel, Bree, Hobbitow , Edoras, Helmowy Jar i wiele innych)
-system jezykow(kazda rasa oprocz jezyka wspolnego(Westronu) , posluguje sie jezykiem rasowym-krasnolud nie zoruzmie tego co powie elf poslugujacy sie swoim jezykiem).
-no i przede wszystkim doskonaly klimat.Tu nie ma gracza ktory nawet do banku wjedzie na koniu albo powie cos co by do swiata Tolkiena nie posowalo( elf nie bedzie zabijal ani atakowal ludzi tylko rasy ktore sa wrogami srodziemia ani nie bedzie przyjacielem krasnoludow , nie zachowanie ma tu odzywek nie zwiazaych z gra ani przekazywania statow albo wymiany numerow gg ,itp)
Ja sam gram juz od dawna i musze wam powiedzec ze zabawa jest przednia.Dla fanow Tolkiena obowiazkowy shard.Po wiecej informacji zapraszam na strone- http://endore.angrenost.org/ .

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 12:36 
Cytuj  
Może być dobre w badyl. A dużo osób tam gra?


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 12:57 
Cytuj  
- Status: up
- Użytkownicy: 38

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 13:54 
Cytuj  
Hmm moze na poczatku powiem ze okolo godizny 16 gra ponad 60 uzytkownikow.A trza dodac ze shard ruszyl pelna para od kilku miesiecy a jesli w koncu Ekipa pusci reklame shardu na zagraniczne stronke(strona jest dwujezykowa i GM-owie licza na to ludzie z poza Polski takze zaczna tak grac to bedzie na upie spokojnie ponad 100.Wiele osob sie zniecheca tym iz ciezko jest tam stwozyc dobra postac...Ja tak czy siak polecam.Gralo mi sie tam 100 razy lepiej niz na SoA czy CL...No i moim zdaniem jest to jedyny tak rozbudwoany shard w polsce.

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 17:33 
Cytuj  
Kurczę, ciężko sie dostać jak nie wiem :har: :har:


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 08:59 
Cytuj  
Ano , wiesz tylko w ten sposob mozna utrzymac dobry klimat i tym samym zacheca sie graczy.Kto chce to sie dostanie.Na forum jest napisane co trza zrobic aby dostac konto-tzn jak trzeba pisac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.