mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 12:16 
Cytuj  
Obejrzałem właśnie ostatni numer i …. Boże, co się stało z tym czasopismem? Co z idioci zaczęli pracować w tej redakcji po prostu ŻENADA. Wiem, że „Click” nigdy nie był doskonały, ale też stał zawsze na jakimś Znośnym poziomie, ale teraz?

Przejrzyjmy wspólnie najnowszy numer :D

Okładka i tu pewna informacja, co rzuca się w oczy „Bard’s Tale …. Tak zabawnej gry RPG jeszcze nie było!” EKHMMM, jeśli doszli oni do takich wniosków na podstawie piosenki w wykonaniu Leszka Solarskiego Pt. „Browar Song” mam powody sądzić, że osoba pisząca ten tekst ma wyjątkowo specyficzny humor i jest w wieku 37 a 55 lat i lubi Hip Hop Normalnie rzygać się chce.

Ale to, co mnie najbardziej dobiło to recenzja „GTA San Andreas” Nawet dziecko z wodogłowiem powie wam, że ich pseudo wersja PC to w rzeczywistości wersja na PS2 pokazuje to, jaki szacunek recenzent ma do gracza kłamiąc mu w żywe oczy, że jakoby ich test jest PC wersja gry, czemu tak uważam wystarczy spojrzeć na ich screeny.

Następna sprawa Recenzje!!! Styl i jakość recenzji jest na poziomie studenciny, co właśnie skończył szkołę. Są one płytkie i wydaje się, że są pisane według jakiegoś schematu.

Teraz przejdźmy do działu „listy” Panowie najwyraźniej bardzo polubili listu gdzie autor „liże im tyłek i merda ogonem” nudne i żenujące nie wspominając, że na dział listy jest mniej niż pół strony.

I gwóźdź programu mega zabawny komiks…..

Rzecz dzieje się w kafejce internetowej gdzie 2 dziewczyny poruszyły temat pewnej osoby.

-„Wiesz Vincent przez cały dzień prawie się nie poruszył! Zastanawiam się, jak on to robi?

-Vincent myśli „RATUNKU! Dostałem Skurczu Ciała!”

HAHAHAHAHA Boże i kto ma się z tego śmiać swoją drogą, co to jest „skurcz ciała”?????

Acha wspomniałem ze z 66 stron czasopisma 15 to reklamy?

PS. Czekam na wasze opinie.

PS2. Takowy numer zakupiłem względu na grę „Shade”, ale po tym, co zobaczyłem już chyba więcej nie kupie tego czasopisma nawet gdyby dawali niewiadomo, jaką grę.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 12:32 
Cytuj  
wole CD-Action ;)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 13:26 
Cytuj  
I jedno i drugie syf.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 13:29 
Cytuj  
Calis napisał(a):
I jedno i drugie syf.


Nie no CD-Action kupuje jak dadzą naprawdę fajną pełną wersje teraz podajże ma się ukazać gra „Sudeki”, Ale i no nie gadaj ta gazetka jeszcze ujdzie….. w tłoku. :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 15:09 
Cytuj  
CDA przynajmniej jako jedyne czasopismo w Polsce napisalo recenzje Rome:Total War na podstawie grania w ta gre, a nie poczytania o niej w sieci lub odpaleniu i pograniu 5 minut. Jako jedyni nie napisali, ze mozna grac tylko Rzymianami, ale takze innymi ludami PO ICH PODBICIU :). Ale najpierw trza by bylo zagrac i podbic jaki lud... A co do Clicka, pamietam pracowal tam taki koles, prowadzil potem na 4funtv taki fajny program o gierkach- jako jedyny prezentowal jakis, znosny poziom. A CDA... taaa, fajne ma gierki czasem :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 16:34 
Cytuj  
Calis napisał(a):
I jedno i drugie syf.


Click tak (kupiłem dwa numery i zobaczylem, ze szkoda na to kasy) co sie zas sie tyczy CDA to najlepszy magazyn o grach w Polsce, zawsze na czasie, zawsze na topie i zawsze z tymi samymi swietnymi recenzjami (no moze nie liczyc recenzji gier mmorpg ;) ) i zawsze z dobrymi grami. Chociaz jak dla mnie mogliby wypuscic wersje bez plytek i po obnizonej cenie.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 16:58 
Cytuj  
Ostatni click mi sie bardzo przydal :har: Zabraklo papieru wiec troche klulo w tylek....

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 17:05 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
Calis napisał(a):
I jedno i drugie syf.


Click tak (kupiłem dwa numery i zobaczylem, ze szkoda na to kasy) co sie zas sie tyczy CDA to najlepszy magazyn o grach w Polsce, zawsze na czasie, zawsze na topie i zawsze z tymi samymi swietnymi recenzjami (no moze nie liczyc recenzji gier mmorpg ;) ) i zawsze z dobrymi grami. Chociaz jak dla mnie mogliby wypuscic wersje bez plytek i po obnizonej cenie.


O ile obniżonej? 50gr bo tyle mniej więcej ich kosztuje wybicie płytki ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 17:18 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
O ile obniżonej? 50gr bo tyle mniej więcej ich kosztuje wybicie płytki ;)


Plytki to pewnie i mniej, ale koszty licencji na jakis znany tytul moga byc wieksze nawet przy zalozeniu nakladu 200tys. egzemplarzy. Ile to mozna tylko spekulowac. A recenzja Clicka by Escaflone jest na poziomie recenzji w Clicku ;).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 17:22 
Cytuj  
Hmm, jeśli ci chodzi o to, że jest tragiczna to właśnie o to mi chodziło :D Ale na serio chodzi o stylistykę czy o treść, bo jeśli o to pierwsze to sorki ale jeśli o to drugie to nie umiem kłamać i pisze to co widzę :D

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 17:41 
Cytuj  
Click i CDA to gazetki dla dzieci , duzo obrazkow , kolorowo ,2 plytki ... ja zadnej gazety o grach nie kupuje - jak chce sie czegos dowiedziec to patrze do neta ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 19:24 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Click i CDA to gazetki dla dzieci , duzo obrazkow , kolorowo ,2 plytki ...


Brawo.... Jak czytam takie teksty to mi sie smiac chce (i t orobie). A jak ma wygladac czasopismo DLA GRACZY (mlodych przewaznie) i O GRACH VIDEO ?? Ma nie byc screenow ? Maja sie drukowac na szarym papierze ? Ma nie byc plyt ? (nie da sie).

Oto gazeta dla ciebie: http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/0,0.html

BTW. CD-Action jest dobre, napewno najlepsze w Polsce.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 19:29 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Click i CDA to gazetki dla dzieci , duzo obrazkow , kolorowo ,2 plytki ... ja zadnej gazety o grach nie kupuje - jak chce sie czegos dowiedziec to patrze do neta ...


No tak jakos wyszlo, ze gry sa kolorowe i wogole... Moze zacznij wydawac czarno-biale pismo na papierze toaletowym dla "prawdziwych znawcow". Zero zdjec, co najwyzej jakis szkic weglem. Jak biore do reki czasopismo, to chce sie dowiedziec czy warto kupic ta gre czy nie, a ta role cda moim zdaniem spelnia.

O zgrozo, Kabraxis mnie wyprzedzil.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 19:33 
Cytuj  
Jemu raczej chodzi o to, że z tych czasopism można jedynie obrazki pooglądać, bo treść jest mizerna.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 21:08 
Cytuj  
co do textow to zawsze CDA>reszta i imho zawsze znajdzie sie ktos kogo jakas recenzja "nie zaspokoi" ;)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 22:13 
Cytuj  
W sumie i tak Click i CDA lepsze od Playa. Wymieklem przy newsach :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 22:29 
Cytuj  
Mowie tylko ze wszystko to sa obrazki , gry sa traktowane powierzchownie , tresci praktycznie nie ma , mozna jedynie sie jarac screenami i grafika gazety - niczym wiecej.

Nikt by nie kupowal cda gdyby nie plyty. Najsmieszniejsze jest to ze z kazdej gry robia rewelacje jak by miala ona zmienic swiat.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 23:01 
Cytuj  
Cala polska prasa o grach pc syfi. Zapraszam do lektury PSX EXtreme :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 23:20 
Cytuj  
Popieram PSX Extreme rox , zajebiscie zdzierscy redaktorzy :D dobre recenzje, i mozna sie z nimi na Extreme party najebac :D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 23:28 
Cytuj  
Playstation Plus rzadzilo!!!11~one~!11shiftone

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.