mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 7
Dołączył(a): 31.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 09:33 
Cytuj  
Witam,

Chcialbym sie dowiedziec, dlaczego Runescape nie ma swojego oddzielnego dzialu na forum? Znajduje sie na boardzie kupa innych gier, a tej jedynej nie ma, nawet wiecej... mam wrazenie, ze jest zaklasyfikowana do "darmowych" i "nie warto" na nia zwracac uwagi. Takie odnosze wrazenie.

Chcialbym rowniez zauwazyc, ze gra, wedlug mnie, nie jest tak daleko od pierwotnej UO. Obecnie w platnej wersji mozna budowac wlasne budynki, crafting jest calkiem, calkiem + wiele innych ciekawych rzeczy. Polecam niektore filmiki na YouTube... od WoW, to jedynie odstaja grafika, poza tym grywalnosc moze byc ciekawsza.

Jedyne co mozna zarzucic, to to, ze wzglednie duzo mlodziezy gra w wieku 11-14, choc nie znaczy, ze to musi byc minus, choc starsi wiedza w czym rzecz. Platna wersja kosztuje relatywnie grosze (5$) i mysle oferuje duze mozliwosci. Jakies 2-3 lata temu gra ta w zasadzie nie miala u mnie szans, uznalem, ze nie warto. Obecnie uwazam, ze jest to zupelnie co innego. A cale community i support dziala napawde sprawnie. Przyklad, np. wprowadzenie gadgetow haloweenowych :) Czapki, stroje itp., w koncu zawsze to urozmaica gre w tego typu swieta. Caly czas gra wzbogaca sie o dodatkowe questy.

Co generalnie o tym myslicie? Moze jestem w duzym bledzie porownuja do UO. Obecnie zaczalem grac na nowo, generalnie wtajemniczajac siostrzenca, i musze przyznac, ze gra wciagnela mnie :) Czego calkowicie nie przypuszczalbym.

Pozdrawiam
P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 09:39 
Cytuj  
Fora powinno się robić tylko dla gier, popularnych. O który będzie się pisało posty ;) Spójrz np. Na CoV i CoH...Nic tam nie ma prawie...


Posty: 7
Dołączył(a): 31.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 11:15 
Cytuj  
No dobrze, ale kto powiedzial, ze Runescape nie jest popularne? Mysle, ze R jest bardziej popularne niz StarWars badz Lineage... przynajmniej tak mi sie zdaje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 12:10 
Cytuj  
De facto to paka ma racje, pod koniec 2005 roku Runescape mialo ok. 250 000 graczy.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 13:20 
Cytuj  
Proponuje w tej sprawie napisać PM do Beasta. Temat zostanie jeszcze jakiś czas otwarty żeby inni również mogli się wypowiedzieć.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 13:27 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
pod koniec 2005 roku Runescape mialo ok. 250 000 graczy.

Z czego ludzie zarejestrowani na mmorpg.pl mieli ile kont?
Dzial na forum sie robi po to, zeby ludzie pisali w nim, a nie smiecili w innych dzialach. Ile widziales na mmorpg.pl tematow o Runescape, ilu widzisz tu aktywnie grajacych w ta gre? Uwazasz, ze dla paru malo aktywnych osob naprawde trzeba nowy dzial otwierac? A potem bedzie kolejnym martwym boardem?

Niech gracze Runescape pokaza, ze potrzebuja swojego dzialu i niech zaczna aktywnie postowac o swojej grze.

Poki co, sprzeciw.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 13:44 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Poki co, sprzeciw.


Póki co popieram. RS jest miłą grą, ale - za przeproszeniem fanbojów - o czym tu pisać? Ani nijakich questów epickich nie ma do opisywania, ani jakowyś wyuzdanych buildów...

PS. Mój głupi słownik podkreśla mi każde "branżowe" słowo :)


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 17:32 
Cytuj  
Jestem jak najbardziej ZA. Jest to bardzo fajna, rozbudowana i POPULARNA gra. Myślę, że zasłużyła sobie na osobny dział.


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 18:21 
Cytuj  
Gra moze byc fajna i popularna, ale powstanie dzialu zalezy od ilosci produkowanych postow na dany temat.
Powolales sie na przyklad CoV/CoH. Tak sie sklada, ze swojego czasu byla pewna grupa osob zainteresowanych gra, a ilosc postow i topicow na ten temat byla taka, ze administrator zalozyl ten dzial, aby uzytkownicy niezainteresowani tematem nie musieli sie codziennie przekopywac przez posty tylko o CoV.
Troche podobnie z dzialem EVE (gra przeciez wiekowa, a dzial powstal niedawno), wiele osob probowalo, wiele gra, ale istnieje przeciez eve-centrala. Pojawila sie jednak potrzeba zebrania najistotniejszych informacji w jednym miejscu, gdzie bywalcy forum moga teraz takze dzielic sie wiadomosciami.

Kazdy nowy dzial tworzony jest w celu organizacji zycia forum, nie z powodu popularnosci danej gry (nie bezposrednio).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 18:57 
Cytuj  
Tak też było z Horizons. Pamiętam jak sam walczyłem o dział poświęcony tej grze i potem postowałem tam chyba przez miesiąć :P
Do dzisiaj mi wstyd, bo się rzucałem jak ryba na piachu...


Posty: 7
Dołączył(a): 31.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 07:49 
Cytuj  
No nic, dziwi mnie dlaczego Runescape nie ma duzego powodzenia na tym forum. Dziwi mnie tez to, ze jest przeciez wielu graczy z doswiadczeniem, co wiecej, mowiacych, ze wielu rzeczy im brakuje w obecnych grach, ze nie to co UO, podczas gdy Runescape, wedlug mnie, zawiera tych elementow bardzo duzo.

Mysle, ze wiele osob myli Runescape z tym co bylo kilka lat temy, a to byla pierwsza czesc naprawde bardzo odbiegajaca od tego co jest teraz.

Pozdrawiam
P

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 17:37 
Cytuj  
Ja tam ranskejpa lubie! Choc narazie nie mam membersa ale babka ma przyslac 100zyla na urodziny wiec superka ale wedlug mnie powinien on dostac swoje miejsce na forum!


_________________
Free your brain of your mind

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 17:40 
Cytuj  
a ja mam pytanie z innej paki, nie robie nowego tematu, żeby nie zaśmiecać:

czy jest taka możliwość zrobienia sobie forum gildii na mmorpg.pl, takiego jak już istniejące?

mam namyśli te:
=O= The Outcasts
Hidden Lords
Fire Legion
Tribe
RUNwwsd


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 20:04 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
a ja mam pytanie z innej paki, nie robie nowego tematu, żeby nie zaśmiecać:

OT stop
Trzymajmy sie tematu.


Napisz do Beasta albo Ferdka, oni sa kompetentni do udzielenia Ci odpowiedzi na to pytanie.


_________________
Obrazek


Posty: 22
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2006, 12:37 
Cytuj  
Przepraszam, że się wtrącam, ale czy możecie pisać poprawną nazwę czyli "RuneScape", a nie "Runescape".


_________________
Nauczcie się pisać!


Posty: 22
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2006, 12:51 
Cytuj  
Ja jestem za tym, żeby RuneScape miało swoje miejsce. :]


_________________
Nauczcie się pisać!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2006, 21:32 
Cytuj  
Rune napisał(a):
Ja jestem za tym, żeby RuneScape miało swoje miejsce. :]

To sobie je zrob.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 16:57 
Cytuj  
Rune napisał(a):
Przepraszam, że się wtrącam, ale czy możecie pisać poprawną nazwę czyli "RuneScape", a nie "Runescape".


sry za ot, ale spadlem z krzesla ze smiechu. n/c, bro.
buahah


_________________


Posty: 22
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 17:00 
Cytuj  
Buahaha! :x
Fajnie? :wtf: Ja pisze jak jest i tyle.


_________________
Nauczcie się pisać!


Posty: 22
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 17:02 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Rune napisał(a):
Ja jestem za tym, żeby RuneScape miało swoje miejsce. :]

To sobie je zrob.

X.


Żebym mógł. :har:

PS. Wiem o co Ci chodziło. :x


_________________
Nauczcie się pisać!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.