mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 11
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 23:38 
 
Mam drobne pytanko do GMów, czy nie dałoby się zmienić czasu w jakim postać po logoucie zostaje w grze? Miałem dziś taki śmieszny wypadek, że podczas walki Z tygrysiatkiem, ten mając mało hp wylogował się....... i nici..... nie zabiłem go, bo jak skoro zniknął?! keidy wrócił po chwili żeby sprawdzić czy poszedłem, miał full hp, no i oczywiście ponownie uciekł jak go zaatakowałem. (Jestem Reaver, jakby ktoś pytał) Okoliczności całej akcji nie opiszę w tej chwili, ponieważ lama tygrysiatko do końca swojego marnego życia uważany byłby za ostatniego palanta. Tak więc liczę na podziękowania z jego strony, nawiasem mówiąc:/...... TO ajk będzie panowie Gmowie, wrócicie do tego jak było kiedyś, wydłużycie czas logoutu?

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 23:44 
 
Potwierdzam.... Bylem rpz ytym, Tygrysiatko okradl qmpla, potem powedizal ze przyzeka ze tego nie zrobil, a mial expy nalezace do kolegi, ktory mu nigdy nie dal, za to mial indetyczne, gdy zaczal sie rzucac chcielsmy wziac expy dobrowolnie, lecz nie chcial nam oddac nawet zze proponowailsimy mu mala zaplate, no to bylo trzeba przejsc do psraw powaznych... No i sie logoutowal :smile:. Potem przyszedl z qmplami, ale qmple go olali jak sie prawdy dowiedzieli, mowiac prosciej Tygrysiatko to krzywoprzysiezca, bo przysrzekl i sklamal, lama, zaslania sie kolegami, gorzi nam ze przyjdzie z Mega dopakowanymi qmplami... (no comment), do tego ucieka pod guardow, siedzi u healera dopoki mu crim nie przejdzie i siedzac tam potrafi wyzywac.... Szkoda mi takeigo czlowieka, apeluje do kazdego kto go spotka zeby go zabil... ten facet dziala mi na newry i gorsza z niego lama niz z tego Lorda co zawczasu sobie zyl i umarl, a jezeli sie ta lama nie zmieni, a watpie bo to dziecko jakies to tez skonczy tak samo, w koncu GM'owie logouty naprawia i wtedy juz nie bedzie taki mocny... No, powiedzialem swoje, ale musialem bo juz mnie doprowadzil do kurw**** tymi swoimi tekstami... Podziekowania dla Butchera ze nie zachwoal sie jak lama i przejrzal tego ciecia... Jednak order potrafi udowodnic swa wartosc (przynajmiej niektorzy :razz:)

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 23:52 
 
hmm nie mogl sie wylogowac. nie ma takiej mozliwosci zeby po przelogowaniu mial full hp.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 23:59 
 
hehe jak wczoraj przyszedl z Kreda to najpierw Kreda padl ale byla cofka i znow ozyl. na drugi front wzialem tygryska a jako ze cierpliwosc jest cnota udalo mi sie go zabic ale znow byla cofka :sad:.
no a teraz pad :evil:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 00:01 
 
Qrwa, lamy, debile, oslosrane gownoroby, ciecie, jebusy, i kto tam jeszcze zawsze maja szczewcie do cofek (chodzilo mi o Tygrysa :razz:)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Drizzt Do'Urden dnia 2002-04-14 01:02 ]</font>


Posty: 11
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 00:06 
 
Jest to teoretycznie nie mozliwe, ale sie kufa zdarzylo, mial full hp, bop od razu jak sie pojawil, azaatakowalem go i widzialem....... a zreszta co za roznica?!
na takie gowno sie nei zwraca uwagi przy calej sprawie!

Za glowe tygrysiatka wyznaczam nagrode - moj osobisty stolec, tyle jest wart w koncu.. No ale mi humor popsul blee

A wlasnie, Drizzt, mój bracie, dziekuje ci za tak wspaniala mowe:D

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 00:08 
 
np, bracie :smile:, ale mowilem prawde, ten ciec mnie wkrzuyl nikt nie bedzie mnie wyzywal a potem sobie zyl spokojnie, niech poczeka na naprawe log outow....

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 09:14 
 
Cytuj:
2002-04-14 01:06, Arex napisał:
Jest to teoretycznie nie mozliwe, ale sie kufa zdarzylo, mial full hp, bop od razu jak sie pojawil, azaatakowalem go i widzialem....... a zreszta co za roznica?!
na takie gowno sie nei zwraca uwagi przy calej sprawie!

Za glowe tygrysiatka wyznaczam nagrode - moj osobisty stolec, tyle jest wart w koncu.. No ale mi humor popsul blee

A wlasnie, Drizzt, mój bracie, dziekuje ci za tak wspaniala mowe:D



Koles spokojnie zadnej nagrody nie czeba prawie całe ść na nich poluje poczytaj sobie inne tematy, np shit list. To sie dowiesz do czego jest zdolny. Eeehhh szkoda mi go .


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 10:37 
 
Patrzac na rozne tematy na FORUM to GM sie juz dawno zaden nie wypowiedzial.
GM ZYJECIE TAM JESZCZE.


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 15:56 
 
Ja tak mysle ze jak skargi nie ustana, to po prostu kolega DAWO, co sie i mi juz "przysluzyl" pozegna sie z nami, na zasadzie bana. Bo w sumie czemu nie.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 16:01 
 
moze by tak niejaki Szerszen powiedzial jaki jest skillcap? :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 16:17 
 
700 z mozliwoscia dobicia do 750 zebym mial swiety spokoj od problemu typu "spadl mi moj gm sworda o 10%"


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 16:19 
 
ja tam nie bede jeczal ze cos mi spadlo bo wiem ze tego nie oddacie :grin:. ale pytam sie bo w piatek mialem 703 i spadlo do 696 a teraz mi zostalo 0,3 do 700 i dla tego sie niepokoje :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 16:52 
 
A co w sprawie obnizania skilli? Bedziecie cos z tym robic?


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 08:56 
 
hmm z tym logutem to chyba jest problem ze w pliku konfiguracyjnym (tym glownym) niema czegos takiego jak opuznienie logouta...
proponuje dac bana kredzie :smile:


Posty: 11
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 20:05 
 
jak kredzie to i dawo i tygrysiatko, znaczy tygrysiatko i dawo :grin:


_________________
Jam jest Alfa i Omega, pierwszy i ostatni, początek i koniec.

Ap 22,13

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.