mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 7
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2001, 22:41 
 
Jak mozna sie pozbyc problemu z fonts.mul?
Zna ktos moze server do sciagniecia uo?
:wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mariunias dnia 2001-12-06 17:12 ]</font>

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 19:22 
 
Po pierwsze jak uzywasz pirata to wszystkiego Ci najlepszego... ogolnie Ultima oryginalna kosztuje teraz w granicach 100PLN... kup sobie orginal bedziesz mial po problemie... Rozumiem ze nie kazdego stac na Microszoft Orifice 2000Pro, ale sa zamienniki tego... ale roznica pomiedzy 3000 a 100PLN to jest dosc kolosalna i w ciagu miesiaca napewno uzbierasz... Bede trzymal za Ciebie kciuki:)
dwa nie flooduj mi forum tego typu textami... HOWGH!


Posty: 3
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 19:33 
 
Nie bede sie ustosunowywal do txt inicjatora, ale do Bronka.
Facet (przyjacielu, bracie) Ty chyba nie jestes swiadom, ze problemem nie jest pieniadz, ale niska badz wrecz zadna dostepnosc Uo. I uprzedzajac wszystkie kolejne wynurzenia na temat, jak to kupiliscie rok temu egzemplarz ultimy w pcimiu dolnym... temat ten fachowo przestudiowalem juz z dobrze znanym Krzykiem. Wspolnie doszlismy do wniosku, ze to _jest_ klopot.
Bron boze nie jest to przyzwolenie dla piractwa, lecz zauwazenie, co problemem wlasciwym jest.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 20:53 
 
pierzpysz koles.
jak ktos chce kupic, to kupi.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 23:14 
 
Dokladnie, UO jest dostepna legalnie - wystarczy poszukac chwile i wyskrobac te 100 PLN ew. dolozyc troche na koszty wysylki.

TO NIE JEST PROBLEM.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 23:51 
 
alez gdzie tam
wczoraj wyslalem kolesiowi UO poczta
dalem cene 110 zyla
za przesylke pewnie zaplaci okolo 6.50
wiec suma nie przekracza ceny sugerowanej przez empik
czyli taniej niz w sklepie :smile:)


Posty: 7
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 17:08 
 
hmm Toll slij mi UO za freeeeee:P
hehehehehehe Jesli ktos sie tutaj intereresi warhammer'em (fantasy role play)
to prosze o przeslania mi e-mail'a i UO:]


Posty: 3
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2001, 19:08 
 
Do szanownego "kolesia" Tolla.
Bracie, to popieprz sobie ze swoim znajomym Krzykiem. Ja mialem te oskazje, i razem doszlismy do wniosku (przeszykawszy wczesniej lacznie okolo 30 sklepow wysylkowych i wyslawszy list do IMGroup, oficjalnego dystrybutora Ultimy Online na Polske.
Dalej pisac nie bede, bo widac musisz byc dosc nieuwaznym i nadpobudliwym czlowiekiem, skoro pomimo mojej prosby, najpierw piszesz a dopiero pozniej troszke sie po swiecie rozgladasz.
Z wyrazami szacunku...
InSiDe_

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2001, 20:12 
 
Inside, kiepsko zescie szukali - naprawde UO mozna dostac a inna sprawa ze ROTFL Tolla posadzic o przyjazn z Krzykiem hihihihihi


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.


Posty: 7
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2001, 14:22 
 
hehe mi juz uo dziala :smile: ale jeszcze konta mi niezalozyli na serverze ale cos ten patch niedziala (te cos na i...) :razz: hehe

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mariunias dnia 2001-12-09 16:29 ]</font>

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2001, 16:12 
 
Inside mala uwaga... nie znajdziesz kasety Morbid Angel jesli sluchasz Michaela Jacksona... wnioski wyciagnij sam.


Posty: 18
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 16:33 
 
Witam

Piszecie ze mozna dostac ultime. To moze napiszecie dokladniej?

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2001, 10:41 
 
Napisz do Tolla np. - sadze ze nie bedzie mial problemu aby ci wyslac za zaliczeniem pocztowym oryginal.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.


Posty: 3
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2001, 12:56 
 
Ad.1 Do Tolla, z tego co wiem, juz sie zglosilo kilka osob i zostaly odprawione z przyslowiowym kwitkiem.
Ad2. Ja bym jednak bardzo prosil o jakies konkrety, bo coraz bardziej obawiam sie, ze u co poniektorych z Was _domysly_ dosc mocno konkuruja z realiami. Poza slowami Tolla jakoby byl w stanie komus cos wyslac (a czym sie to skonczyli, napisalem powyzej) nie slyszalem zadnego, _zadnego_ konkretnego zrodla. Pomijam tutaj wszelkie Rady Dobrych Wojkow pokroju: Ja kupilem trzy lata temu w Pcimiu dolnym jak nam nowy supermarket otworzyli. Pomijam oczywiscie tez szesc ftp://***.***.ru i .sl ktore to znalazlem w przeciagu 25 minut.
Ad.3 Nauczono mnie, ze by jakiekolwiek dzialanie mialo sens musimy spelniac jeden z podstawowych warunkow jakim jest kompetnecja. Prosze wiec mi jej braku nie zarzucac, bo to ja moge Wam podac liste 17 sklepow wysylkowych; 6 dystrybutorow na polske mogacych mniec jakikolwiek zwiazek z Ultima Online i 12 serwisow aukcyjnych; ktore sprawdzilem i od ktorych otrzymalem informacje, ze produtk jest badz to niedostepny wogole badz chwilowo. Od Was nadal nie dostalem nic.
Ad.4 Zdaje sobie sprawe, ze popularnosc tej gry u nas nie jest na tyle duza, by zalegala ona na polkach, ale nikt nie jest w stanie wskazac zadnego miejsca ktoremu nalezaloby sie baczniej przygladac, bo "moze bedzie dostawa".
Ad.5 Przed chwila odbylem ciekawa rozmowe z pewna osoba... ktora uswiadomila mi bezcelowosc udzielania sie na tymze forum. Tak wiec, idac w jej slady rowniez postanawiam uczynic ten post ostatnim ode mnie.
Zycze milych dywagacji w dalszej atmosferze tolerancji i szacunku dla przeciwnikow naszych opinii i sadow.
Z Zyczeniami Wesolych Swiat
Szymon "InSiDe" T.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2001, 21:07 
 
Cytuj:
2001-12-12 12:56, InSiDe_ napisał:
Ad.1 Do Tolla, z tego co wiem, juz sie zglosilo kilka osob i zostaly odprawione z przyslowiowym kwitkiem.


Pewnie chcialy pirata za pol ceny, sorry ale znam Tolla i wiem ze nie mialby problemow z wyslaniem jesli mialby to byc zakup normalnej , licencjonowanej wersji.

A w ramach kompetencji... czy napisales do Tolla? Bo wiesz, mnie nauczono ze jak sie samemu nie sprawdzi, to sie tak do konca nie wie.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 12:11 
 
Inside.. wez ty mnie nie wkurw.. taka polemika, wiejaca nuda i udajaca twoje marne probe pokazania, za potrafisz pisac cos z sensem.
UO w Polsce robie sie popularne, bo znikaja naklady i IM wlasnie nie dawno ZLOZYLO zamowienie na nastepne kopie http://uo.imgroup.com.pl.
A od Tolla (jak to Szerszen mowi) to sie odwiewiorkuj. Nie pieprz glupot poki sam nie sprawdzisz jak jest w rzeczywistosci.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 12:38 
 
hem.... Inside sie obrazil? ojoj... jak juz wczesniej wspominalem... nie kupisz Morbid Angel jesli sluchasz Michaela Jacksona... itd... wiec jesli chcesz cos kupic to napewno Ci sie to uda... a wystarczy powiedziec firmie rozprowadzajacej czyli imgroup zeby wyslali lub stwierdzili gdzie sa napewno... podejrzewam ze oni maja najlepsze informacje na ten temat...

"Nie ma, nie ma wiesia na pustyni, bo dlaczego mialby byc"

*

Posty: 79
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 08:19 
 
Ja troche pozno... ale jednak

Inside --> dyskusje o dostepnosci juz prowadzilem na gry online... w kazdym razie siec wypozyczalni Beverly Hills Video rozprowadza UOR i u nich dostaniesz na 90% (UOR kosztuje 79PLN)... a jak nie to mozesz tez zamowic bezposrednio u producenta (choc wtedy cena bedzie wyzsza)... nie wspominajac juz o sklepach wysylkowych (podobno na wirtualnej polsce maja)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 13:14 
 
A wlasnie ze gowno - probowalem zamowic w EA na stronie internetowej - guzik tylko USA, z UK tych kilku firm podanych (ok7) na stronie "zekomo" rozprowadzajacych UO ZADNA nie miala albo sprzedaz w sklepie lokalnie a za bevery hills dzieki moze zdaze :razz:
A po niemiecku ni sprechen


Posty: 31
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 01:35 
 
Ja wam powiem tyle przed wczoraj pomyslalem sobie zeby kupic UO. Wczoraj tj. w drugi dzien swiat pojechalem do beverly hils video i tak z ciekawosci sie zapytalem czy maja UO i zgadnijcie mieli, dzisiaj jestem szczesliwym posiadaczem UO:third dawn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.