mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 23:55 
Cytuj  
Pytanie ile te pety beda zyly na hellu i inferno :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 00:07 
Cytuj  
na tym filmie co wklejalem wczoraj z tej konferencji, jest pokazany barb tak na oko ubrany w srednie ciuchy czyli powiedzmy 25% mozliwosci, i walka mnie oczarowala... totalna rozpierducha a przy tym efekty po prostu wychodza poza obszar monitora. polecam w ogole odpalac te filmy z blizzconow, bardzo ciekawie sie to oglada teraz jak czlowiek mial do czynienia osobiscie z gra.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 00:38 
Cytuj  
dojebalem kazda postacia hc dop 13 lvl i chyba zeby umrzec trzeba zostawic postac z leorickiem i isc kloca ulepic.

najlatwiejsze wg mnie melee barb i monk. rozpierduche robia ladna. wd tez zamiata podloge w lochach ladnie.
sorc i dh troche ssaja no ale w koncu baby.
gra dh nie wydaje mi sie nudna i nawet bardziej wymagajaca niz innych klass dzieki czemu daje wiekszy fun
wizard to juz nie glass cannon.. dps troche odbiega od reszty postaci przynajmniej do 13 lvl

gra zapowiada sie ciekawie. jak reszta gry bedzie taka jak 1/3 aktu pierwszego to znowu bedziemy mieli gre na 10 lat =>

i jednak gra w part > solo

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 00:42 
Cytuj  
@up pierdolisz tam, jestem w becie od samego poczatku i arcane trashe + te molten moby sa nie do zabicia w zamknietym pomieszczeniu, zdechniesz bankowo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 00:43 
Cytuj  
i co Ty chcesz w tej grze robic przez te 10 lat :P


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 00:53 
Cytuj  
a trafiliscie na molten ze tak flexujecie? ;p bo bez tych moltenow rowniez z zawiazanymi oczami biegalem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 01:01 
Cytuj  
na inferno rare monster z molten, teleport, nightmarish, fast
i rip :D

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 09:53 
Cytuj  
trudnosc gry byla walkowana już gazylion razy, normal z założenia ma być tutorialem, a właściwa gra ma się zacząć od połowy hella

mnie martwi to, że jeżeli faktycznie na wyższych poziomach trzeba będzie używać cc itd, to nie wiem jak będzie wyglądać zgranie party, bo narazie ludzie po prostu sobie biegną, ani razu nikt nie użył czata :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 09:59 
Cytuj  
To nie mmorpg, ze bedziesz pisal: ja cc - lewego, ty cc - prawego. CC w D3 opiera sie na slowach, knockbackach, stunach i tego typu rzeczach, a do tego nie potrzebujesz chata, tylko mozgu i refleksu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 10:02 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
@up pierdolisz tam, jestem w becie od samego poczatku i arcane trashe + te molten moby sa nie do zabicia w zamknietym pomieszczeniu, zdechniesz bankowo.


Nie wiem Sob jak da się zdechnąć w tej grze. Też ~godzinę temu udało mi się osiągnąć :

I szczerze mówiąc to nie wiem czy potionów użyłem więcej niż... 3 razy ? Oczywiście wszystko na HC, żadna postać nie zginęła. Jedynie non-hc było użyte aby zdobyć achi na ress ;)


Grajac overgeared postacia powyzej 7-8lvl, czyli wtedy kiedy konczy sie content w demie, to faktycznie ciezko zginac, ale grajac od poczatku zdarzaja sie momenty, ze postac jest zagrozona zgonem. Wystarczylo zreszta zagrac w tych ukrytych obszarach (Festering Woods i inne) i juz wtedy bylo lepiej pod wzgledem poziomu trudnosci, bo krzywa trudnosci rosla w normalniejszym tempie. Spodziewanie sie, ze bedziecie ginac jak szmaty w pierwszej godzinie gry to jakies nieporozumienie - to nie Demon's Souls...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 10:20 
Cytuj  
kluczmen napisał(a):
trudnosc gry byla walkowana już gazylion razy, normal z założenia ma być tutorialem, a właściwa gra ma się zacząć od połowy hella


to nie mogli dać, hell od razu? tylko trzeba jakieś tutoriale przechodzić? ...


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 10:26 
Cytuj  
kluczmen napisał(a):
trudnosc gry byla walkowana już gazylion razy, normal z założenia ma być tutorialem, a właściwa gra ma się zacząć od połowy hella

Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania:
"Normal" - tutorial część 1
"Nightmare" - tutorial część 2
"Hell" - właściwa gra
"Inferno" - armageddon

Dobre. Nie ma co. :lol:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 11:25 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
sorc i dh na pvp beda rzadzic.


No za pół roku jak dodadżą areny :]


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 11:28 
Cytuj  
wy caly czas nie pojmujecie jednej rzeczy. fakt faktem, jak sie ma postac powyzej 9 levelu to smiesznym jest przechodzenie od fallen star wszystkiego. ale cala dyskusja wywiazala sie przez trafienie przeze mnie na molten yellow bossa.
czy ktos moze z tych wielkich uczonych co tu sie wypowiada potwierdzic ze rowniez probowal go zabic i nie zginal levelujac za 1szym razem postac bez craftow jeszcze? bo jak na razie kazdy gada ze ani razu nie zginal a wychodziloby na to, ze zaden z was nie trafil na molten - gg. znajac zycie 99% z was nawet o arcane enchanted i mega nerfa tego - nie slyszalo bo dostaliscie bete 2 tygodnie temu ;p wiec serio ale przestancie flexowac juz jacy to wy jestescie imba.

co do prawdziwego poziomu trudnosci, dopiero w retailu cokolwiek bedzie mozna powiedziec sensownego, na razie kazdy gra jak mu blizzard kaze od gory zalozonym programem, nikt nie wie jak bedzie w pelnej wersji. a juz pisanie kto bedzie imba w pvp to totalna przesada. nie dosc ze nie bedzie aren na wejsciu, to jeszcze do patcha z pvp zmieni sie tyle ze gra zostanie wywrocona do gory nogami znajac zycie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 12:05 
Cytuj  
A gdzie polecacie kupic? go2arena? polecacie boxa czy nie warto?

moze kupie, jesli znajomi kupia ;d


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 12:07 
Cytuj  
Haha jaka zmiana. Jeszcze niedawno było , eee słabe nie kupuje :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 12:50 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A gdzie polecacie kupic? go2arena? polecacie boxa czy nie warto?

moze kupie, jesli znajomi kupia ;d


Keye.pl, garena. Pudelko bedzie useless, plytka i 2 kartki papieru w srodku - warto placic za to dodatkowe kilkanascie zlotych za przesylke?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 13:08 
Cytuj  
sula napisał(a):
Haha jaka zmiana. Jeszcze niedawno było , eee słabe nie kupuje :P


Bo cena jak za to jest zjebana. No i tylko krowa nie zmienia zdania. Jesli mam kupic to solo to nie wezme za chiny ludowe. Jesli sie zmowie z 3 kumplami to co innego, zupelnie inna gra jak dla mnie. ;] A taka gra jak diablo, ma ten plus, ze wiekszosc w to bedzie grala.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 13:16 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
wy caly czas nie pojmujecie jednej rzeczy. fakt faktem, jak sie ma postac powyzej 9 levelu to smiesznym jest przechodzenie od fallen star wszystkiego. ale cala dyskusja wywiazala sie przez trafienie przeze mnie na molten yellow bossa.
czy ktos moze z tych wielkich uczonych co tu sie wypowiada potwierdzic ze rowniez probowal go zabic i nie zginal levelujac za 1szym razem postac bez craftow jeszcze? bo jak na razie kazdy gada ze ani razu nie zginal a wychodziloby na to, ze zaden z was nie trafil na molten - gg. znajac zycie 99% z was nawet o arcane enchanted i mega nerfa tego - nie slyszalo bo dostaliscie bete 2 tygodnie temu ;p wiec serio ale przestancie flexowac juz jacy to wy jestescie imba.


To ja flexne jaki jestem imba: trafilem tgo mobka przechodzac pierwszy raz bete (po patchu zwiekszajacym dmg mobkow juz) bez craftów, bez gearu, lecac w kilkadziesiat minut całość. Akurat na sorc majac do dyspozycji tylko nova i chain lighning. Biegalem tyle z nimi ze 2x mi cd na potiony zszedl.
Czyli nie znajac gry, grajac pierwszy raz, bez itamz, z 2 czarami i na lagu mozna bylo go zabic. Czyli da sie.

Drugi raz monkiem leciałem i chyba 35min do zabicia skele.



Co nie zmienia faktu ze grasz, grasz i chwila nieuwagi i idzie zginac. No ale skoro smierc prawie nic nie znaczy i jest wkalkulowana w rozgrywke troche marudze, bo nie wiem jak to wplynie na HC.
Będę jednak musiał zacząc od przejscia całosci na SC i zdecydowac czy bedzie to dla mnie funem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 13:24 
Cytuj  
chociaz jeden ;-P

pewie ze sie da, czy ja napisalem ze sie nie da? ;p nie da sie w mega malym pomieszczeniu jakim bym den of the fallen, mialem tylko mozliwosc pojscia do tylu na powierzchnie, albo do przodu prosto na miniony ktore rowniez sraly ta lawa + jego.

troche zjebalem, bo moglem sie wycofac na powierzchnie, zawolac vabadiego i we 2 bysmy go klepneli z frapsem, bo na yt nie ma nic o tym a rozpierduche robi jak arcane 10 patchy wstecz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.