mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2012, 18:10 
Cytuj  
Ja czekam na blog o itemizacji. Od niego zalezy czy w ogole zaloguje sie do gry po tym patchu 1.0.4.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2012, 22:54 
Cytuj  
Najlepsze, że na darmowy content poza PvP, które pewnie będzie w przyszłym roku, nie ma co liczyć. Nawet gruntowe przemodelowanie gry raczej nie sprawi, że powrócę do niej z wypiekami na twarzy. Ten diabełek ma krótkie różki, na dodatek słabo nimi dźga. Lepiej olać ten tytuł i nie znajdować się wśród naiwnych, którzy dali się nabrać. ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 00:32 
Cytuj  
Jak nie chcesz mieć na sumieniu pogłębiania się jego depresji to mu lepiej przytakuj, minie parę lat zanim załapie że wszyscy od dawna rozumieją że blizz zjebał wiele i grze też daleko do ideału, jednak jemu trudno zrozumieć że ktoś może grać w coś innego niż beta gw2 przez co jego choroba się pogłębia, patrz następny jego post.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 08:01 
Cytuj  
Dobre zmiany, będzie do czego wracać. ;>

Blizz słucha graczy i przyznaje się niejako do błędów - źle, bo KOPIUJE pomysły graczy, devsi poe słuchają graczy i wprowadzają pomysły - DOBRZE. Takie popadanie w skrajność. Ja nie wiem o czym tutaj dyskutować z kabrą. ;>
Mimo przeczytania tych ton fekaliów, które kabra wylał przez ten czas od premiery d3 ja sobie co jakiś czas pogrywam w co-op z kumplem i bawię się wyśmienicie. Jak dobrze być każualem. :) Może kiedyś wbiję tą 60 ehehe.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 08:55 
Cytuj  
ja poki co nie gram ale pewnie z kazdym patchem bede wpadal zobaczyc co slychac. zmiany spoko ale tez lipa bo kiedy w koncu te pvp.. ;/

co do kabry szkoda zlosci na tego mikruska. on swoje korzenie ma mocno oparte w comunity tibii. niestety ale to mocno go skrzywdzilo i mialo wplyw na rozwoj jego psychiki takze dobrze atherius pisze przytakiwac, zgadzac sie moze kiedys mu przejdzie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 09:06 
Cytuj  
E tam nie przejdzie, on i inside żyją dla zasady i idei, gra musi być złożona, fun to... na dalszym planie. Ja przez złożone gry przechodziłem dawno temu jak miałem tyle czasu co oni, teraz chce się rozerwać.


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 10:36 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
teraz chce się rozerwać.


To idz kup granat , odbezpiecz i rzuc sobie pod nogi ale jesli wolisz D3 to cos chyba z toba jest nie tak...


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 10:42 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
E tam nie przejdzie, on i inside żyją dla zasady i idei, gra musi być złożona, fun to... na dalszym planie.

Sorry, ale to pieprzenie trochę. Fun jest subiektywny.
Ja mam czasem ochotę postrzelać heady bezmyślnie w jakimś fps, a czasem pograć w 'przekomplikowaną' strategię, w której jedną rozgrywkę będę grał tygodniami po np. 1-2 h dziennie. Obydwie gry dają fun tylko 'inny'. Nie ma uniwersalnej zasady, że nieskomplikowane = fun, a skomplikowane = nie fun. Przecież większość ludzi gra w skomplikowane gry bo mają fun właśnie. To po prostu osobiste preferencje. Nie ma uniwersalego wyznacznika funu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 11:49 
Cytuj  
Cytuj:
Chcielibyśmy, aby gracze pragnący grać w pojedynkę, mogli grać w pojedynkę, a ci, którzy preferują grę w trybie współpracy, grali w trybie współpracy


Czy ja dobrze widzę że to zdanie tak brzmi? czy jestem za tępy żeby ogarnąć tak debilnie skonstruowane zdanie? normalnie Amerykę chyba odkryli tym zdaniem.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 11:57 
Cytuj  
Atherius - W porządku przecież. To tylko pokazuje, że fun jest subiektywny. Ty nie chcesz iść dalej w PoE, a jakaś inna osoba jak najbardziej i jeszcze może będzie czerpała fun z tego skomplikowania właśnie. Ja tylko mówię, że nie ma czegoś takiego jak wyznacznik co jest 'fun-em' dla różnych ludzi są to różne rzeczy często to co dla jednego będzie mega nudne dla drugiej osoby będzie właśnie fun-em i vice-versa.

"H&S ma dawać fun przedewszystkim" <-- no i tym, którzy się zagrywają w PoE to daje fun - inaczej by przecież nie grali. Chyba, że posądzasz graczy PoE, że nie bawią się dobrze grając w niego i grają bo co? Pieniądze na RMAH zarabiają? :wink:

To, że tobie nie daje funu, a lubisz h&s. Tylko co z tego? Widzisz ja lubię mmorpg-i, a nie gram od roku w żadnego bo żaden nie daje mi funu a zmiany w ich designie w ostatnich latach są złe dla mnie i przez to m.in nie dają mi funu.

Olbrzymią ilość funu może dawać zarówno napierdalanie się po pyskach w Mortal Kombat jak i skomplikowana aka 'arkusz kalkulacyjny' EvE.


Ostatnio edytowano 11 sie 2012, 12:00 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 12:00 
Cytuj  
No i do tego cały czas dążę. Przecież nie napisałem "d3 to najlepszy h&s ever", tylko, że ja mam fun z casualowania w tej grze a taki kaczy przychodzi i chce na siłę swoje racje wmawiać.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 12:02 
Cytuj  
Chciałbym oznajmić, że kaczy zrobił ninja edit, dziękuje.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 12:13 
Cytuj  
W twój spór z kaczym nie wnikam :)

Jak masz fun z casualowania w D3 to spoko. Może i D3 jest bardziej casual friendly, ale zarówno w D3, PoE i innych grach będą osoby które będą grały casualowo jak i hardcorowo.
Mało jest gier w które casualowo ciężko się gra.
Nie wiem może EQ1 gdzie 'wypadało' ponoć kampic godzinami spawn-spoty rare mobów albo mocno e-sport gry jak CS. W obu tych grach aby 'dużo osiągnąć' i być w np. 10-20% graczy z najlepszymi wynikami (czy to w rankingach czy mając najlepsze staty, etc) trzeba poświęcić naprawdę dużo czasu.
Choć można też grać casualowo, godząc się na b. wolny progress w mmorpg z dużą ilością no-life mechanik albo zbierając ciężki wpierdol od tych co więcej grają w bardzo mocno skillowych / e-sport grach jak nie mamy czasu 'ogarniać', regualrnie grać, etc

Różnica w casualowości między PoE a D3 w porównaniu z takimi grami jest nieistotne bo obydwie są dość mocno casualowe. Robiąć nie-optymalną postać w PoE, nie poświęcając dużo czasu na theory-crafting i grając casualowo też grę przejdziesz i będziesz miał fun jeżeli gameplay ci się podoba.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 12:14 
Cytuj  
tak dla ciekawskich- ilości zabitych elit :
http://www.diabloprogress.com/rating.stat_elite_kills

haha- pierwszy na liście ponad 400k elit i ponad 5 kk mobków :)

można tam też obejrzeć dps, ogólną ilość zbitych mobków itp- dane prawdziwe- wystarczy wpisać batletag na stronie profili i wszytsko sie potwierdza

238% GF i 45m zasięgu podnoszenia złota u morfz0r #2997 :)

ot widac ile botów latało po świecie D3 :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 14:09 
Cytuj  
To jest ten plus diabloprogress. 2 dni temu byla wlasnie chyba manualna inspekcja bo masa botow wyrwala bany. Ceny golda poszly 2-3 krotnie w gore, a na forach typu ownedcore masa placzow ze ludzie dziesiatki kont stracili i nie maja na rachunki. Wyczaili tez pattern, ze bany dostali ci co mieli zbyt wysokie ratio gold pickupa w stosunku do przegranych godzin(bodaj wszyscy, ktorzy mieli powyzej 50m golda i 300h playtime dostali banany czy cos w ten desen)


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 14:26 
Cytuj  
No i bardzo dobrze, zresztą co mieli zarobić to już zarobili. ;>


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 15:43 
Cytuj  
Teraz to i tak juz bez znaczenia, ekonomia jest rozjebana. Zreszta bany nic nie daja, konto kosztuje grosze w stosunku do tego co zarabiaja bociarze - wzrost ceny golda tylko zwiekszy ich ilosc.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 12 sie 2012, 05:31 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Teraz to i tak juz bez znaczenia, ekonomia jest rozjebana. Zreszta bany nic nie daja, konto kosztuje grosze w stosunku do tego co zarabiaja bociarze - wzrost ceny golda tylko zwiekszy ich ilosc.


Nom tu o gościu co zarobił już $10k od premiery (grając bez bocików):
http://www.rpgwatch.com/forums/showthre ... 1061156145

W sumie ładna pensja jakieś 3k USD na rękę miesięcznie póki co mu wyszło...


A bociarze to muszą tam zgarniać setki tysięcy.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 12 sie 2012, 06:08 
Cytuj  
Ile boty zarobily to mozna tylko sie domyslac, ale wystarczy wejsc na ebaya zeby ogarnac o jakiej mniej wiecej kasie jest mowa:

Pierwsza lepsza 'firemka' i pierwsza lepsza ich aukcja(maja ich kilka: od 10 do 500 milionow)
http://www.ebay.com/itm/100000K-Diablo- ... 4ab9070606

100 milionow za 60 euro. Liczba sprzedanych - 320!

http://www.ebay.de/itm/50000K-Diablo-3- ... 4ab8a8e170

50 milionow za 30 euro. LIczba sprzedanych - 700!

I tak w nieskonczonosc.
Nie chce przesadzic, ale czuje ze tylko ten konkretny sprzedawca zbliza sie do 300-400k euro jak nie lepiej.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 sie 2012, 09:20 
Cytuj  
jeśłi Blizz zrobił RMAH to powinien na bieżąco śledzić takie aukcje- robić zakupy kontrolowane i wiedzięc potem jakie konta banowac-nie chciało im się?
otóż nie- potem za te 3 miliardy kasy były kupna na aukcjach a od tego mieli %- sam zysk
Blizz nigdy nie był zainteresowany banowaniem, co wiecej jakieś akcje to były pokazówki i tylko pewnie tylko tych mniejszych bociarzy- ci najwięksi robili im ruch na RMAH
to tylko potwierdza , że RMAH nie ma prawa bytu w grach mmo

grało mi się bardzo fajnie- miałem gdzieś boty, cheaty itp, ale odechciało mi się grać w momencie gdy przeczytałem o nieśmiertelnych wizach, o tym , że niektórzy latali tak od miesiąca i nic z tym Blizz nie zrobił
ja męczyłem w kółko ten sam akt 1 i 2 ,żeby coś uzbierac a inni farmili na luzie 4- ilości golda w grze zepsuły cały AH

dlatego nie widze najmniejszego sensu wprowadzenie pvp w tej grze- w grze gdzie liczy sie TYLKO gear- a ten farmią boty i cheaterzy

szkoda

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.