mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 78
Dołączył(a): 21.02.2011
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 13:19 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nie, trzeba mieć bardzo małe wymagania odnośnie estetyki.


To też... :) ale miodność gry rekompensuje pewne niedociągnięcia... nawet nie tyle graficzne co animacyjne... :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 13:30 
Cytuj  
Estetyka i styl comabatu ?
Nadal na rynku jest wiele gier odpychająca wyglądem jak wow, diablo3, lol, dota, itd powstają nowe jeszcze gorsze z wyglądu i mają wielu graczy, więc pierdolenie o estetyce jest dla samego pierdolenia i tyle.

Specjalnie nie namawiamy ludzi do tej gry bo większość i tak wymięknie ze względu na full loot i open pvp, do tego gra jest dość trudna, wymaga sporo czasu itd, dlatego tak mało ludzi przekonuje sie do tej gry.

Jedni wola jarać się kolejną z dziesiątek gier by zagrać w nią tydzień, inni po przeleceniu wszystkiego wracają do starszych tytułów, nie widzę problemu pod warunkiem że jedni drugim nie chcą udowadniać czegoś.

Temat WURM ma wiele stron, a jedni i ci sami wchodzą i smęcą jaki to combat jest powolny i jaka to grafika słaba, litości.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 13:32 
Cytuj  
"pewne"

http://www.youtube.com/watch?v=xyF_Fxk0Qc8#t=159

Bo grałbym w WURM gdyby nie combat, tylko dlatego smęcę, że ktoś w końcu wklei posta: fixed od ostatniego patcha ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 13:46 
Cytuj  
Uwierz mi że nie grałbyś, po pierwsze nie wbiłbyś skilli potrzebnych do pvp bo to aż tydzień mocnego grania by mieć podstawy, a z miesiąc by mieć postać w miarę ok, nie grałbyś bo po pierwszym padnięciu i stracie wszystkiego napisałbyś że gra ma niedociągnięcia itd, nie wspomne o całym pve contencie, craftach, terraformingu, a coś takiego jak budowa twierdz, wiosek, miast jest poza zasięgiem tego typu ludzi jak ty.

Gry mmorpg sandbox tak trudne jak wurm, eve, perpetuum nie są dla ludzi twojego pokroju i możesz ładnie pożegnać sie z tym tematem i przenieść swoja szanowną dupę do rusta itp crapów.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 78
Dołączył(a): 21.02.2011
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 13:48 
Cytuj  
przepraszam, ja Oyci3C`a nie znam, nie podpisuje się pod wypowiedzią Tośka. :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 13:49 
Cytuj  
wtf L33T G3M1NG


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 13:50 
Cytuj  
Granie w niedorobioną grę jest dziś elitarne. Jeszcze to porównianie do EVE...


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 78
Dołączył(a): 21.02.2011
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 13:56 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Granie w niedorobioną grę jest dziś elitarne. Jeszcze to porównianie do EVE...


ta, niestety takie czasy,.. plebs zadowala się gównem w ładnym opakowaniu... a coś bardziej ambitnego przechodzi niezauważone przez większość... :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 13:56 
Cytuj  
Embe dzieki za poprawienie humoru.
Niezla psychoanaliza tylko nie trafiles w jedno zasadnicze miejsce - ja to wszystko co opisales uwielbiam z full loot wlacznie.
Co za koles.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 14:00 
Cytuj  
Kuciak napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Granie w niedorobioną grę jest dziś elitarne. Jeszcze to porównianie do EVE...


ta, niestety takie czasy,.. plebs zadowala się gównem w ładnym opakowaniu... a coś bardziej ambitnego przechodzi niezauważone przez większość... :lol:


W pewnym wieku niektórzy wyrastają z gównianych gierek jak Wurm czy DFO, bo szkoda im czasu. Ale gratuluję życiowych osiągnięć przez parę miesięcy grania. Ja wolę wpaść na godzinkę do Rusta.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 78
Dołączył(a): 21.02.2011
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 14:09 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Kuciak napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Granie w niedorobioną grę jest dziś elitarne. Jeszcze to porównianie do EVE...


ta, niestety takie czasy,.. plebs zadowala się gównem w ładnym opakowaniu... a coś bardziej ambitnego przechodzi niezauważone przez większość... :lol:


W pewnym wieku niektórzy wyrastają z gównianych gierek jak Wurm czy DFO, bo szkoda im czasu. Ale gratuluję życiowych osiągnięć przez parę miesięcy grania. Ja wolę wpaść na godzinkę do Rusta.


Też kiedyś lubiłem szybkie gierki na godzinkę, pograć tydzień w coś i następna gra i następna... Widać wyrosłem z tego.

Dzieciaki nie mają cierpliwości do takich gier jak Wurm, wymagają cierpliwości, charakteru, żeby podnieść się po porażce... Rusta nie widziałem, ale skoro to taka szybka gra dla dzieciaków to nic nie straciłem.




Ciekawe który z nas jest straszy?:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 14:19 
Cytuj  
Ogolnie mowiac. Ja nie wiem kto ma miec czas jak nie wlasnie dzieciaki albo samotnicy by grac w takie gry? Jesli cos zajmuje bardzo duzo czasu to raczej jest to imo sztucznie podniesiona poprzeczka na która ktos dorosly juz raczej pozwolic sobie nie moze.

Co innego gra wymagająca i trudna a co innego żmudna. Gra ma byc jednak grą. A często grinding to po prostu ma inny wymiar. W jednej grze robi sie questy/moby a w innej wali z axa w drzewo by boostnac skille.

I tez nie rozumiem czemu w tych niektorych sandboxach - nie może byc questow np. mortal online. Bo co to juz nie sandbox? Nie chce to nie robie, chce to je robie. Juz nie mowiac jak noobkom to pomaga.

a DFO z ekipą to wcale nie potrzeba takiej masy czasu.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 14:22 
Cytuj  
Specyficzns gra, specyficzny target. Leje tylko, ze panowie mimo wieku nie potrafia zaakceptowac krytyki :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 14:34 
Cytuj  
Kuciak tyle napierdalał pvp w wowie, że zdobył warlorda, a wy?! 8)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 14:40 
Cytuj  
My mielismy rl fun w tym czasie :)

*

Posty: 78
Dołączył(a): 21.02.2011
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 14:52 
Cytuj  
bez jaj, teraz postaram się zachować powagę i uczynić dyskusje bardziej merytoryczną.

Oyci3C napisał(a):
Specyficzns gra, specyficzny target. Leje tylko, ze panowie mimo wieku nie potrafia zaakceptowac krytyki :)


No Oyci3C, przejrzyj moje posty, ja sam kratuje Wurma za to samo co Ty, wiec jak mogę nie akceptować krytyki. Inna sprawa to bronic się przed tą krytyką i stosować pewne nieeleganckie wybiegi mające zdyskredytować przeciwników w dyskusji... :lol:

Highlander napisał(a):
Ogolnie mowiac. Ja nie wiem kto ma miec czas jak nie wlasnie dzieciaki albo samotnicy by grac w takie gry? Jesli cos zajmuje bardzo duzo czasu to raczej jest to imo sztucznie podniesiona poprzeczka na która ktos dorosly juz raczej pozwolic sobie nie moze.

Co innego gra wymagająca i trudna a co innego żmudna. Gra ma byc jednak grą. A często grinding to po prostu ma inny wymiar. W jednej grze robi sie questy/moby a w innej wali z axa w drzewo by boostnac skille.

I tez nie rozumiem czemu w tych niektorych sandboxach - nie może byc questow np. mortal online. Bo co to juz nie sandbox? Nie chce to nie robie, chce to je robie. Juz nie mowiac jak noobkom to pomaga.

a DFO z ekipą to wcale nie potrzeba takiej masy czasu.


Z tym czasem na grę to zupełnie się nie zgodzę, nie jest tak że gra obliguje czas gry jaki na nią poświecisz. Czołgi, samoloty, DFO czy wow... panowie, my wszyscy gramy tyle ile możemy. Ja nie gram więcej przez to ze zmieniłem grę...

Czy WURM wymaga więcej czasu?
Tak, ale w innym sensie niż piszesz. Wymaga miesięcy żeby coś osiągnąć, ale z założenia gra jest na miesiące i lata, nie znaczy ze masz siedzieć 24 godziny na dobę.
mam prace, mam zonę, mam dzieci.. gdybym mógł grał bym więcej ale nie mogę. Dołączyło do nas ostatnio dwóch dzieciaków... mieli czas, ale co z tego jak chcieli wszystko od razu, a tu się nie da. gra z nami kolega który loguje się raz dwa razy w tygodniu, gra w to od lat...
Nie wierze że nie ma graczy Rusta którzy maniaczą dzień i noc. jedno jest pewne, do wurma nie wejdziesz i nie zaczniesz zabijać. Na to potrzeba czasu dlatego cierpliwość jest konieczna.

Argument że w wurma musisz grac 20 godzin na dobę a na konsoli dwie, jest do dupy:)
Zapalony gracz gra tyle ile możne, bez względu na grę.

*

Posty: 78
Dołączył(a): 21.02.2011
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 14:57 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Kuciak tyle napierdalał pvp w wowie, że zdobył warlorda, a wy?! 8)


Grand marshal`a cieciu :)

ale wtedy nie miałem żony i dzieci, miałem zajebistą pracą, w której nie musiałem dużo pracować i nie grałem w weekendy, bo albo piłem albo maiłem kaca:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 15:01 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Specyficzns gra, specyficzny target. Leje tylko, ze panowie mimo wieku nie potrafia zaakceptowac krytyki :)


Krytyczni to my jesteśmy samo wobec tej gry i nikt nie musi tu regularnie przychodzić i jedyne co robić to przypominać ze ta gra wygląda tak czy inaczej.
Wielu z nas grało w gorsze gry z wyglądu i to jakoś przeżyło i nie siedzi na forach tych gier by przypominać regularnie o tym, podobnie wiele pięknych gier było i kończyło się na tygodniu zapału.

Niszowa gra ze słabą grafiką i animacjami, odmiennym stylem walki, a jednak całość daje niesamowite emocje, nigdy nie przypuszczałem ze ta gra może dać tyle zabawy.

Tak jak Kuciak napisał, jak w większości gier są ludzie co spędzają w niej całe dobę jak i parę godzin, a logowanie sie do gry dwa trzy razy w tygodniu na pvp tez wielu stosuje.

Nie widzę sensu w licytowaniu się kto ile gra i czy to lepiej czy gorzej, słabe to w cholerę nawet jak na poziom tego forum.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 15:08 
Cytuj  
Ja pisalem ogolnie, nie wiem na czym polega to 'zdobywanie' roznych rzeczy w Wurm, niestety combat i ogolny feeling gry nie pozwolil mi za bardzo by ją poznac. Ale jak polega chociaz troche to na chodzeniu do lasu 500x by zbudowac 1 scianeto juz niefajnie ;p

Osobiscie ostatnio probuje pograc w Mortal Online i jakos rzeczywiscie czuc, ze 'nic nie musze', az za bardzo. Sam musze wytyczyc sobie cele. Ale gra ma jedna zalete. Lokacje i widoki i design są imo bardzo super, czyli jest chociaz jeden wazny czynnik ktory zacheca by zobaczyc co jest za górką ;) ale ogolnie poczatek w tej grze jest tragiczny. Ale jak juz moglem zabic skeletona to juz czulem sie pro ;]
gdyby wurm tak wygladal http://www.mortalonline.com/files/scree ... veyard.jpg ;p

w eve z kolei brakuje mi 'ciekawych' lokacji.

Obecnie chce dobrej gry ale nie musiec sie poswiecac. A w Rust pewnie są wieksze hardcory niz w Wurm ;p


_________________
.


Ostatnio edytowano 16 lut 2014, 15:13 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 15:09 
Cytuj  
Oj dobra dobra Tosiek, zewrzyj poślady bo klapią, dajcie znać jak zapowiadany od miesięcy patch w końcu uderzy ;-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.