mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 22:49 
Cytuj  
Mendol napisał(a):

dla MNIE to chory pomysl, i NIC mi yerba nie daje. probowalem to pic, w smaku daje rade ale nic poza tym.


Fajnie, mi daje. Cieszymy się, że podzieliłeś się z nami swoją opinią.

Cienki z ciebie kawosz i yerbosz. Wypad z grona zajebistych.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 22:51 
Cytuj  
zaje co?
jebnij sobie polskiej amfy synku to zobaczysz co daje powera. i skoncz pierdolic :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 22:51 
Cytuj  
Sam pisales wczesniej ze wszystko zalezy od tego jak mocna kawe sie zrobi. Mocna kawka da ci kopa, a jak pijesz "szczyny" to dupa bedzie.
Chcesz kopa wiekszego to pij kawe z z wieksza zawartoscia Robusty a nie Arabici.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 22:52 
Cytuj  
mam TRZY urzadzenia do robienia kawy w domu, kilka rodzajow (w tym IMPORTOWANE z zagranicy) i jedyny powod dla, ktorego pije kawe - to smak.
oczywiscie trzeba dodac cukru i mleka zeby osiagnac orgazm smakowy.

kopa to mi DOMINATOR daje.


Ostatnio edytowano 20 lip 2010, 22:55 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 22:55 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
zaje co?
jebnij sobie polskiej amfy synku to zobaczysz co daje powera. i skoncz pierdolic :)


Sam se jebnij polskiej amfy dziadku to się może wyłożysz i skończysz pierdolić.

" :) "


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 22:56 
Cytuj  
oj sie dziecko oburzylo.
ale serio sprobuj kiedys to moze w koncu napiszesz cos z sensem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 22:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale serio sprobuj kiedys to moze w koncu napiszesz cos z sensem.


Po twoich postach widać, że nie działa.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 23:02 
Cytuj  
za to zawsze jest szansa dla ciebie.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 23:29 
Cytuj  
Ta, pobudzenie jest skoncentrowane...

Polish Power 20-30zl / 0,8g (dla wiesniakow i gowniarzy)

Columbian Power (import do Polski) 150-180 / 0,7g. (polecam)

A Wy mi tu o yerba matach...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 23:33 
Cytuj  
Zaraz będzie kto dłuższe i droższe kreski wciągał :D. Mam kumpla, który walnie 3 siakieś kofeinowce pod rząd i pójdzie spać - dla mnie wystarczy 1-2 i już wiem, że nie usnę - kwestia organizmu pewnie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 23:38 
Cytuj  
Taki poziom topicu - az sie smiac chce. Kto ma dluzszego e-p33na zalezy od tego jaka "KAWKE" pije i jak go pobudza.
Srsrly macie pasje to ja pielegnujcie wsrod siebie i szwagrow, bo zaraz zaczna sie topici o fanach ryb, koksu, fetki, jaranka, makaronikow...
Pogawedki pogawedkami, ale jak widze pierdolenie o kawusi to wydaje mi sie, ze siedze na jakims gay-forum.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 23:48 
Cytuj  
no wlasnie problem w tym, ze juz nawet zabawne to nie jest ;/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 00:09 
Cytuj  
Ktoś ci każe czytać?


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 00:19 
Cytuj  
tak, moja stara.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 00:37 
Cytuj  
Nie rozumie waszej irytacji, nikt tu ameryki nie odkrywa na nowo pisząc ze włoska kawa jest najlepsza na świecie i nie mam na myśli tych co się spotyka w marketach.
Włoska kawa dzięki wielkiej produkcji i konkurencji jest tez tania, tu ponownie nie sugerujmy się naszymi marketami.
Kolejna sprawa to wciskanie przeciętnych produktów jako zajebistych markowych, przykładem niech będzie segafredo i lavazza, obie przeciętne jeśli chodzi o smak i cenę.
Żeby pisać ze kawa niemiecka jest świetna trzeba mieć we krwi germanski patriotyzm do swoich produktów.

Włoska kawa to głównie lokalne palarnie i male manufaktury palące świetne ziarno lub podające w swoich kawiarniach wyśmienita kawę.

Problem z kawą jest taki że większość nie potrafi lub nie posiada urządzeń dających możliwość uzyskania dobrej kawy, co gorsza większość kawiarni w Polsce podaje syf mimo posiadania profesjonalnego sprzętu i dobrego ziarna.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 00:41 
Cytuj  
no to podaj przepisy i urzadzenia, w ktorych mozna zrobic dobra kawe.
bo moze sie nie rozumiemy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 00:43 
Cytuj  
Podsumowujac:
Wychodzi na to ze dobra kawe mozna wypic tylko we wlasnym domu, po zakupie ekspresu za minimum 5k. Odwiedzenie "kumpla" odpada, bo moze sie okazac, ze daje nam niepolecane odrzuty jak huragan. Kawiarnie tez, bo tam pracuja - o zgrozo - polaczki, nie wlosi.

Dodatkowo kazdy kto pije drozsza od naszej kawe to nowobogacki wiesniak, ktory zachwyca sie czyms bo tak wypada; a kazdy kto pije tansza to bezgustne bydlo smakujace w pomyjach z biedronki.


EOT :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 01:06 
Cytuj  
Najprościej to kupić kawiarkę moka ( 30-150zl ), młynek żarnowy ( 120zl od tchibo wystarczy ), tania włoską kawę ( 40-50zl kg ) lub mieszanke z naszych dobrych palarni, przeczytać gdzieś w necie na temat obsługi i masz dobra kawę.

Jesli chodzi o kawiarnie to spokojnie znajdzie się takie u nas gdzie robią dobrą kawę,

W biedronce maja drogie kawy.

Cena kawy czy jej nazwa nie jest wyznacznikiem jakości i smaku.

Niemcy maja bardzo dobre kawy zbożowe, jednak uważam nasz anastol bije je na łeb :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 01:20 
Cytuj  
Zaczynając od kawy to mam ekspres przelewowy, taki za ~ paredziesiąt złotych. Czasem pijam jacobs zieloną z cukrem. I to cała moja styczność z kawą - na tę chwilę szkoda mi pieniędzy na zabawę z kawą (takie rzeczy wciągają).

Zaś co do yerba mate, to piję już parę lat, spróbowałem kilkadziesiąt marek i mogę z całą pewnością powiedzieć, że każda marka jest inna.
Często są różnice w paczkach z różnych zbiorów :-)
Za eksperta się nie uważam, ale są znaczne różnice są pomiędzy mate argentyńskimi-paragwajskimi-brazylijskimi, każda z nich ma inny 'typ' smakowy - sposób produkcji się różni (cięcie liścia, leżakowanie, fermentacja itp.), ale również sam gatunek rośliny jest zauważalnie inny.

Różnice są na tyle duże, że nie da się napić każdej mate za pomocą jednej bombilli (taka słomka) w pełni komfortowo, bo jedne są grubo cięte (generalnie argentyńskie), inne mielone (jak niektóre brazylijskie).


Mate nie jest napojem smakoszy ;-) to zwyczajny w ameryce południowej napój, tak jak u nas... no chociażby herbata. Przyrządzanie mate 'tradycyjnej' jest fajnym rytuałem, ale równie dobrze można to zrobić w pośpiechu z termosem (z gorącą wodą) pod pachą, na ławce w parku.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 01:32 
Cytuj  
Zdecydowanie czas przeniesc ten temat do flames!
Kawe pijecie tylko dlatego ze zawiera kofeine i jestescie zwykla banda cpunow (i onanistow)
A tak wogole to herbata > kawa

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.