mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2013, 12:15 
Cytuj  
a jak ktos woli te stare SW od tych nowych? ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2013, 13:07 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
jak ktoś nie lubi sw to tylko źle o nim świadczy :)


No dokladnie. SW jako universum jest zajebiste. Kocham takie bajkowe SF. W ramach tego co powstaje pod szyldem SW trafiaja sie rzeczy slabsze, ale ogolnie jest spoko.

Starajace sie byc super realistycznym SF tez jest bajkowe zreszta, bo ciagle nie udaje sie doleciec dalej niz na Marsa, wiec nikt nie ma pojecia jak beda dzialac podroze miedzygalaktyczne o ile wogole sa mozliwe.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 lis 2013, 13:57 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
tczewiak napisał(a):
jak ktoś nie lubi sw to tylko źle o nim świadczy :)


No dokladnie. SW jako universum jest zajebiste. Kocham takie bajkowe SF. W ramach tego co powstaje pod szyldem SW trafiaja sie rzeczy slabsze, ale ogolnie jest spoko.

Starajace sie byc super realistycznym SF tez jest bajkowe zreszta, bo ciagle nie udaje sie doleciec dalej niz na Marsa, wiec nikt nie ma pojecia jak beda dzialac podroze miedzygalaktyczne o ile wogole sa mozliwe.

Zarówno bajkowe s-f, które de-facto jest bardziej heroic fantasy / przygodowym gatunkiem niż s-f, jak i sensowne hard s-f jest fajne. I jedno i drugie się w zależności od nastroju fajnie ogląda.
Kupą jest trzecia kategoria tzn. pozujące na strasznie poważne, produkcje które zamiast dobrze i sensownie przedstawiać jakąś ciekawą (przyszłą) koncepcje (lub problem) społeczną lub naukową - maksymalnie ją spłycają lub wręcz wrzucają po prostu parę poważnie brzmiących słów i tyle.

Co do samego Star Wars. Pierwsza filmowa trylogia była czymś zajebistym, bo była czymś zupełnie nowym, a dla wielu i często jednym z pierwszym oglądanych s-f w ogóle. Te nowsze Star Wars produkcje nie robia i nie będa robić juz specjalnego wrażenia - bo SW na dzień dzisiejszy to już po prostu nic przełomowego. Ot historyjka o kosmicznych rycerzach z laserowymi mieczami, którą można sobie obejrzeć. Chętnie obejrze, ale jakbym miał wybierać to wolałbym, żeby za te pieniądze powstało całkiem nowe uniwesum i film(y).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 9 lis 2013, 14:06 
Cytuj  
Cytuj:
Te nowsze Star Wars produkcje nie robia i nie będa robić juz specjalnego wrażenia - bo SW na dzień dzisiejszy to już po prostu nic przełomowego.

nowa trylogia jest po prostu chujowa, oryginalność czy przełomowość nie ma tu nic do rzeczy :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 lis 2013, 14:30 
Cytuj  
lol, jaka obrona czestochowy;)
ja napisalem tylko, ze SCIENCE fiction w Enderze jest na poziomie SW. Jak dla kogos to jest 10/10 to ok, nie mam pytan.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2013, 14:52 
Cytuj  
btw. jakby ender byl w klimacie star wars to rzeczywiscie bylby fail ;P


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2013, 09:55 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Cytuj:
Te nowsze Star Wars produkcje nie robia i nie będa robić juz specjalnego wrażenia - bo SW na dzień dzisiejszy to już po prostu nic przełomowego.

nowa trylogia jest po prostu chujowa, oryginalność czy przełomowość nie ma tu nic do rzeczy :P

Głupoty. Obiektywnie patrzac, nowa trylogia i stara trylogia to ta sama bajka fantasy o rycerzacj posługujacych sie magia i walczacych ze złem.

No ale ja moge miec skrzywiony osad, bo Star wars to nie było pierwsze sci-fi jakie ogladałem ;s.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2013, 10:29 
Cytuj  
Masz skrzywiony osad bo masz chujowy gust. Jak w ogole mozna porownywac stara trylogie to nowej, lel


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2013, 11:16 
Cytuj  
Gusta panie gusta,
dla mnie nowe sw było na równi zarąbiste ze starymi i życzyłbym sobie by takie filmy wychodziły raz na dekade bo jakoś kolejne marvele w kinie i ratowanie świata przez usa już dawno się znudziło.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2013, 11:58 
Cytuj  
embe napisał(a):
Gusta panie gusta,
dla mnie nowe sw było na równi zarąbiste ze starymi i życzyłbym sobie by takie filmy wychodziły raz na dekade bo jakoś kolejne marvele w kinie i ratowanie świata przez usa już dawno się znudziło.



Mi tez sie nowe SW bardzo podobalo, bo generalnie lubie takie filmy, ale jednak stare SW bylo o wiele lepsze i ciagle oglada sie bardzo dobrze.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 10 lis 2013, 12:03 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Głupoty. Obiektywnie patrzac, nowa trylogia i stara trylogia to ta sama bajka fantasy o rycerzacj posługujacych sie magia i walczacych ze złem.

walka ze złem w starej trylogii
walka ze złem w nowej trylogii - akurat jedna ze słabszych, Dooku powinien walczyć 15toma dwuręcznymi mieczami świetlnymi na raz, w pomieszczeniu powinna płynąć lawa, coś powinno co chwilę wybuchać, a w tle 300 jedi powinno walczyć z 20000 droidami bojowymi. Dopiero to pokazałoby widowni jakim potężnym jedi jest Yoda.
Cytuj:
No ale ja moge miec skrzywiony osad, bo Star wars to nie było pierwsze sci-fi jakie ogladałem ;s.

jakby to miało jakiekolwiek znaczenie

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2013, 12:58 
Cytuj  
ja bym to inaczej podsumowal

Obrazek


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2013, 14:09 
Cytuj  
Junkier napisał(a):

oj czepiasz się, zdziwienie że po 20 latach film dostosowuje się do innej widowni, że jest inny styl i to co zawsze lucas mówił, że jakby przy pierwszej trylogii miał obecna technikę to filmy by były zrobione inaczej, dla ciebie pewnie niestety, a dla mnie obojętne bo to sw i tyle.
Nowe epizody zapewne już teraz będą krytykowane, że to disney że to jj abrams że sramto tamto, ja się tam ciesze bo będzie coś fajnego, iron man 7 czy usa ratuje świat 36 itp już serio się znudziły.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2013, 14:34 
Cytuj  
embe napisał(a):
oj czepiasz się, zdziwienie że po 20 latach film dostosowuje się do innej widowni

ciach

i o to chodzi, kiedys albo sami bylismy takim targetem a obecnie wyroslismy z tego i wspominami z nostalgia lub zwyczajnie widownia jest coraz gorsza ;) widownie rowniez po czesci mozna ksztaltowac. I tak jest ze wszystkim filmami, muzyka, grami itp.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2013, 15:07 
Cytuj  
http://redlettermedia.com/plinkett/star-wars/
tyle w temacie


_________________
cypis#2942
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 10 lis 2013, 15:09 
Cytuj  
embe napisał(a):
oj czepiasz się, zdziwienie że po 20 latach film dostosowuje się do innej widowni

Do jakiej widowni dostosowane są filmy w których z jednej strony mamy nudną, przesadnie skomplikowaną, niezrozumiałą intrygę polityczną, mordowanie dzieci, sugerowany gwałt i ludzi płonących żywcem, a drugiej Jar Jara, ośmioletniego gnojka pełniącego rolę głównego bohatera (chyba?) i całą tą chujową akcję rodem z jakiejś platformówki?
Cytuj:
że jest inny styl

Walki na miecze świetlne są całkowicie wypranymi z emocji oczojebnymi błyskotekami, Yoda walczący mieczem świetlnym to kretyństwo z którego u mnie śmiała się połowa sali kinowej. Nazywajmy rzeczy po imieniu.
Cytuj:
że to disney że to jj abrams że sramto tamto

Oglądając pierwszego star treka w pewnym momencie pomyślałem, że ten facet mógłby zrobić nową trylogię. Po Into the Darkness już nie jestem tego taki pewien.
Cytuj:

o to to to

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 lis 2013, 16:38 
Cytuj  
embe napisał(a):
a dla mnie obojętne bo to sw i tyle.

Tego trochę nie rozumiem. Często czytam coś w tym stylu "dla mnie obojetne jaki to film, gra, komiks, bajka, itd bo to batman / spiderman / star trek / middle earth / star wars / sperman / punisher / stargate / firefly" itd

Zawsze mnie zastanawiało czemu nazwa robi taką różnice, że cała reszta już nie ważna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2013, 16:45 
Cytuj  
cypis napisał(a):
http://redlettermedia.com/plinkett/star-wars/
tyle w temacie


Dokładnie.

Red Letter Media szczegółowo i dobitnie wytłumaczyło, dlaczego nowsza trylogia jest tak bardzo słaba.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2013, 17:36 
Cytuj  
zapewne jakby w czasach premier pierwszej trylogii istniało red letter media to w 1980 roku by płakali że drugi film sw jest słaby bo pierwszy miał inny styl itd, a za nimi połowa fejsa


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2013, 17:37 
Cytuj  
Jebie mnie red letter media jak mi się to podoba :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.