mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 11:01 
Cytuj  
Cytuj:
BTW jutro premiera Planet Terror...


Nawet jeszcze jedynki nie "oglądnąłem", a w dwójce już mają być zupełnie inne klimaty ala świt żywych trupów. Czy historia jest jakoś powiązana w obydwu częściach czy też będzie to zupełnie inna bajka ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 11:41 
Cytuj  
inna bajka


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 15:51 
Cytuj  
Drobniutke nazwiązanie jest - 'Jungle Julia' ;)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 20:23 
Cytuj  
Pojawia sie tez ta sama pani dr (Dakota Block) i jej ojciec. Do tego Quentin Tarantino, z tym ze w PT gra kogos zupelnie innego. Podobnie jak we From Dusk Till Dawn - gwalciciel - z tym ze tym razem rola jeszcze bardziej komiczna. Rose McGowan (takze w innej roli). Oprocz tego pojawiaja sie slynne "Red Apples" (chociaz w DP afair ich nie bylo).

Film naprawde swietny. Mozna sie usmiac, szczegolnie jesli ktos lubi czarny humor. Mimo ze to komedia, w filmie panuje dosc ciezki klimat.

Z niecierpliwoscia czekam na Machete.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 21:05 
Cytuj  
Z niecierpliwoscia czekam na Machete

To serio go kręcą? Bo sądziłem, że to tylko taki smaczek, jak palenie się taśmy filmowej i 'koniec rolki, przepraszamy za niedogoności'.

God has a mercy, I don't ;D


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 21:21 
Cytuj  
serio serio

kocham tego indianca, pewno tarantino ma jego obraz w pokoju na scianie :lol:

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2007, 09:32 
Cytuj  
What they didnt realise, if that they fucked with the wrong mexican ...

10/10 za ten tekst :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2007, 20:00 
Cytuj  
a mi się planet terror nie podobał.
Rozumiem, że film miał być płytki jak woda w klozecie, ale ani to gore, ani to horror, ani komedia, ani film akcji. Efektów specjalnych (lub tego co dzisiaj rozumiemy jako efekt specjalny bo paląca się rolka taśmy to nie efekt specjalny, a raczej "smaczek") brak, logiki brak, sensu brak.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2007, 20:47 
Cytuj  
hehe ja twardo nie sciagam (chociaz dvdrip na mininovie jest w czolowce seedow od dawna),bo juz sie umowilem ze znajomymi na jutro. tyle,ze ocena 1/6 w Polityce troche podciela mi skrzydla... (z tego co pamietam to pierwsza czesc pozytywnie zaopiniowali) :har:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2007, 23:11 
Cytuj  
Exploitation film is a type of film that eschews the expense of quality productions in favor of making films inexpensively, attracting viewers by exciting their more prurient interests. (...)

Exploitation films feature forbidden sex, wanton violence, drug use, nudity, freaks, gore, monsters, destruction, rebellion and mayhem. Such films have existed since the earliest days of moviemaking, but they were popularized in the 1960s with the general relaxing of cinematic taboos in the U.S. and Europe. (...)


Czy film musi nalezec stricte do jednego, okreslonego gatunku, zeby nam sie podobal? :< Fabula byla, nie najwyzszych lotow co prawda, ale jakostam zostala opowiedziana i wszystko trzymalo sie kupy w miare. Do tego bylo krwiscie i b.smiesznie. Mi sie taki mix plytki jak woda w klozecie raz na jakis czas podoba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2007, 00:01 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
hehe ja twardo nie sciagam (chociaz dvdrip na mininovie jest w czolowce seedow od dawna),bo juz sie umowilem ze znajomymi na jutro. tyle,ze ocena 1/6 w Polityce troche podciela mi skrzydla... (z tego co pamietam to pierwsza czesc pozytywnie zaopiniowali) :har:

Cale szczescie ocenil go tak J.Wroblewski, moim zdaniem jeden ze slabszych krytykow. Osobiscie rzadko kiedy mam z tym panem podobne upodabania. Zreszta recenzja jest napisana tak jakby nie wiedzial czym jest sam Grindhouse i po co te filmy powstaly.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2007, 04:21 
Cytuj  
Planet Terror oglądałem, popłakałem się ze smiechu.

Oby więcej takich filmów ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 12 paź 2007, 09:36 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2007, 04:25 
Cytuj  
Children of Men. Mój faworyt na dziś, cudnie się oglądało. Szczególnie zauroczyły mnie długie ujęcia, kilka minut bez montażu potrafi zachwycić.

Poza tym +3 do oceny za 'fallout'owy' klimat.
11/10 :)


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2007, 08:44 
Cytuj  
Children of Men jakos tak srednio przypadl mi do gustu, klimatem przypomina pierwsza czesc Mad Maxa, czyli taki Fallout, ale jednak nie do konca :< Jednak longshoty~ rzeczywiscie byly bardzo si.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2007, 11:06 
Cytuj  
planet terror bardzo mi sie podobal. ogladalem go w marcu ale kinowke z usa z jakoscia pozostawiajaca wiele do zyczenia...

children of men ma swoj urok ale blady na swoj sposob.

Mark24 napisał(a):
a mi się planet terror nie podobał.
Rozumiem, że film miał być płytki jak woda w klozecie, ale ani to gore, ani to horror, ani komedia, ani film akcji. Efektów specjalnych (lub tego co dzisiaj rozumiemy jako efekt specjalny bo paląca się rolka taśmy to nie efekt specjalny, a raczej "smaczek") brak, logiki brak, sensu brak.


no wlasnie o to w tym filmie chodzilo. mial byc glupi smieszno-straszny, bez logiki. jak ktos sie nastawial na budujaca atmosfere grozy ala krag czy inne hitchcokowskie motywy musial sie zawiesc.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2007, 11:16 
Cytuj  
Planet terror jest poprostu swietnym pastiszem filmow grozy z dawnych lat, takich jak noc zywych trupow i innych w tym rodzaju. Sa tam wszystkie elementy znzne z tamtych lat - zombiaki, odgryzane konczyny, tajemniczy element zmieniajacy ludzi w bezmyslne bestie. A to wszystko okraszone tarantinowskim humorem.
Bawilem sie swietnie na tym filmie. Jak dla mnie kawalek dobrego kina dla tych ktorzy lubia taki klimat.

konrador napisał(a):
Children of Men jakos tak srednio przypadl mi do gustu, klimatem przypomina pierwsza czesc Mad Maxa, czyli taki Fallout, ale jednak nie do konca :< Jednak longshoty~ rzeczywiscie byly bardzo si.


Dziwny ten film. Niby fajny pomysl i klimat jaki lubie, ale jednak jakis taki rozwodniony. Nie wiem moze nie jestem obiektywny do konca bo to film ktory ogladam w kawalkach i jeszcze nie skonczylem. Ale moze to poprostu znaczy, ze jednak nie wciaga...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2007, 23:13 
Cytuj  
Planet Terror najwięcej ma jednak z gore. Jednak do pięt nie dorasta genialnej "Martwicy Mózgu" czy do "Domu 1000 Trupów". Jeżeli to miał być pastisz na horrory gore sprzed kilkudziesięciu lat to im kompletnie nie wyszedł. Oryginały są znacznie lepsze, więcej gore w gore, logiczniejsza akcja, dowcipniejsze dialogi, klimat ("Dawno temu ogromne szczury z rozbitego statku nawiedziły wyspę Czaszek gwałcąc wyszstkie żyjące na niej małpy.." - z tego pomysłu polewam do dzisiaj ;)

Jedyny wybijający się moment to główny bohater koszący ludzi-zombiaków w szpitalu dwoma nożami - na reszcie przysypiałem (film oglądałem 2 dni, pierwszego mnie zmogło na dobre w połowie). Drugi smaczek to Bruce Willis w roli drugoplanowej.

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 13 paź 2007, 05:34 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
("Dawno temu ogromne szczury z rozbitego statku nawiedziły wyspę Czaszek gwałcąc wyszstkie żyjące na niej małpy.." - z tego pomysłu polewam do dzisiaj ;)


chyba ci sie udzielila ta martwica mozgu


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2007, 09:07 
Cytuj  
Martwica Mozgu byla genialna, ogromny polew. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2007, 09:31 
Cytuj  
Parze Tarantino/Rodriguez fajnie wyszla stylizacja na lata siedemdziesiate. To dla mnie jedyny atut obu filmow. Poza tym oba grindhousy sa poprostu nudne, lacznie ze slynnymi tarantinowskimi dialogami. Typowe kino klasy B. Pewnie o to chodzilo, ale mi sie nie podoba.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.