mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 18:47 
Cytuj  
Cytuj:
Wez dopoki nie wezma Strathama do Hitmana zamiast cipeusza Oliphanta niech wyjebuja zrywac czeresnie


Masz chyba na myśli Stathama ? No morda by pasowała, ale ten akcent...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 18:53 
Cytuj  
Bale pwnz, chociaz sa role, do ktorych ewidentnie nie pasuje - Harsh Times ne1? :<

Ta, a Oliphant mi sie zupelnie nie widzi w tej roli... Do tego w trailerze "His purpose: to rid the world of the evil that infects it." bitch, pls? (I zaden Statham...) Pussified wersja z jakims wackiem zamiast Davida Batesona = fail. Ale pewnie i tak obejrze :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 19:10 
Cytuj  
do harsh times nie pasowal , ta rola sie nadawala dla Denzela Washingtona ktory w takich obsadach dale 200% mocy i nie ma lepszych :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 20:01 
Cytuj  
Bale podobno zagra w MGS


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 23:03 
Cytuj  
Widzialem dzisiaj w kinie zajawke Hitmana.
Szykuje sie fajna rzeznia ;]

To samo z Aliens vs. Predator 2.
MNIAM!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 23:10 
Cytuj  
Tja, AvP Requiem może i być fajny, ale naprawdę nie potrafię pojąć czemu na chama umieszczają te filmy w teraźniejszości (wiem wiem o książkach). Ale to universum (z gier) aż błaga o klasyczny film z Alienami, Predsami a przede wszyskim z United States Colonial Marines. Jakim idiotą trzeba być, żeby nie widzieć że to byłby murowany hit.
A podstawy już były w Aliens (dwójce)...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 23:25 
Cytuj  
Lil napisał(a):
TRAILER: http://youtube.com/watch?v=YnQXvQ1R4gg

swietne efekty w filmie :)

wow co za crap, film z stylu Godzilli, tyle że z nowymi efektami specjalnymi, do tego jak w prawie każdym trailerze te same kawałki Immediate Music


_________________
Obrazek

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 07:57 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
Lil napisał(a):
TRAILER: http://youtube.com/watch?v=YnQXvQ1R4gg

swietne efekty w filmie :)

wow co za crap, film z stylu Godzilli, tyle że z nowymi efektami specjalnymi, do tego jak w prawie każdym trailerze te same kawałki Immediate Music


odwal sie od Godzilli... to kultowy film byl :)
Dragon Wars ma swietne sceny, np. walki helikopterow ze smokami w miescie... extra :) To taka Godzilla zrobiona wspolczesna technika.. oglada sie bardzo przyjemnie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 08:49 
Cytuj  
lol

obejrzałem Transformersow w HD. Dźwięk powala, efekty? najlepsze jakie widziałem do tej pory, fabuła? hm... standard.

Ogólnie 9/10 dla filmu, śmiałem się z niego, ale po obejrzeniu i zobaczeniu producer Steven Spielberg zmieniłem zdanie. Polecam.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 11:44 
Cytuj  
Resident Evil 3
Jak dla mnie - milosnika serii - film dosc kiepsko zrealizowany i nie oferujacy nic ponad lekka strzelanine z zombiakami w roli glownej. Generalnie fabula kiepsa i prosta jak kij od szczotki. Glowny szwarc charakter tez kiepski, a finalowa walka beznadziejna. Im dluzej o tym filmie mysle tym bardziej dochodze do wniosku, ze obejrzec mozna, ale zeby od razu isc na to do kina... Nawe Mila tym razem nic nie jest w stanie zrobic, zeby uratowac ta produkcje. Mam nadzieje ze 4 nie bedzie.

Ukryta strategia
Kolejny film o kulisach operacji wojskowych w Afganistanie i Iraku, ale widziany z perspektywy motywacji politykow, ich machinacji oraz idealow mlodych "amerykanskich chlopcow" ktorzy ida zmieniac swiat. Film raczej przegadany, ale moze kogos kreca takie akurat. Tez nic specjalnego. A do tego zapowiadana plejada gwiazd to juz pomarszczone twarze dziadkow oraz jeden pojebany scjentolog. Kolejne nic_specjalnego.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 12:04 
Cytuj  
Cytuj:
Nawe Mila tym razem nic nie jest w stanie zrobic, zeby uratowac ta produkcje.


Bluźnisz.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 13:04 
Cytuj  
Spielberg był tylko producentem Transformers. Strasznie głupiutki film, efekty ok, ale 6/10 max.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 13:43 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
Nawe Mila tym razem nic nie jest w stanie zrobic, zeby uratowac ta produkcje.


Bluźnisz.


Lepsza niz w 5tym elemencie juz nie bedzie ...

Big Bada Boom !

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 13:47 
Cytuj  
@up

Polecam "Brzuchomówcę".

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 21:50 
Cytuj  
The Lookout. Niby crime/thriller, a w rzeczywistosci film o tak niewiarygodnej i debilnie zalosnej historii, ze szkoda czasu (a juz na pewno pieniedzy), zeby go ogladac. Zdecydowanie nie polecam.

Dla tych co nie slyszeli (moze zawierac mini spoilery)... Jak juz mowilem, niby crime/thriller, ale film opowiada o zyciu chlopaka, ktory po wypadku samochodowym staje sie kaleka (ma problemy z zapamietywaniem pewnych rzeczy m.in.), mieszka sobie z niewidomym kolega I sprzata w banku, co chca wykorzystac niegodziwi przestepcy, no bo jak lepiej wlamac sie do banku jesli nie uwodzac, oklamujac i wykorzystujac przyglupiego janitora?! Mega strata czasu. I potwierdza sie moja teoria, ze kazde filmowe gowno w jakis niezrozumialy dla mnie sposob zakwalfikowane jako "thriller" dostaje na imdb zawyzony rating. W przypadku tego filmu przynajmniej o jakies 3 punkty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 14:56 
Cytuj  
No country for old men - obejrzalem pierwsze 5 minut jakiejs gownianej cam wersji, ale zapowiadalo sie ciekawie. Napewno wybiore sie do kina. Mam nadzieje, ze bracia Cohen wrocili do dawnej formy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 15:28 
Cytuj  
opinie z Beowulf'a? any1? :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 16:57 
Cytuj  
Objrzałem sobie Die Hard 4, i mam dosyć mieszane uczucia. Z jednej strony to kawał dobrego kina akcji, ale ciągle miałem wrażenie że gdzieś już to widziałem. Po chwilowym zastanowieniu przypomniałem sobie tytuł Liberatora 2 (w orginale "Under Siege", kolejny przykład genialnego tłumaczenia tytułu filmu).

Po rozłożeniu obu filmów na drobne, okazało się że mają one prawie taki sam schemat.

Tam głównym bohaterem jest Kejsi Ryback, ex navy seal. Tutaj Dżon McClain, detektyw.

Tam "pomocnikiem" głównego bohatera był strachliwy bagażowy nigga z pociągu. Tutaj strachliwy hakier.

Tam "pomocnik" nigga pokrzyżował plany ZŁEGO DUDE'a kradnąć CD ze sterownikami. Tu hakier zaszyfrował mu jakieś fajlsy.

Tam ZŁY DUDE wziął za zakładnika bratanicę Rajbaka. Tu ZŁY DUDE porwał córkę Makklejna.

Tam ZŁY DUDE był geniuszem ex-pracownikiem rządowym, który po wyrolowaniu przez owy rząd postanowił się zemścić używając swojego własnego dzieła satelity GRAZER ONE.
Tutaj ZŁY DUDE też jest geniuszem, ex-pracownikiem rządowym przez który to został wyjebany na zbity pysk i postanawia zemścić się przy pomocy własnego dzieła, systemu Backupującego różniaste dane finansowe.

Tam ZŁY DUDE miał osiłka-pomagiera który pojedynkował się z głównym herosem
Tutaj ZŁY DUDE ma karate-ninja czika który też się pojedynkuje.

Tam zostaje rozwalony F-117. Tu F-35.

Można by pisać i pisać :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 22:08 
Cytuj  
Ale w Liberatorze, ani nigdzie indziej nie było "JUPIKAJEJ MADAFAKA!" ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 22:22 
Cytuj  
liberator ftw "to tylko kucharz"


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.