mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 754, 755, 756, 757, 758, 759, 760 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2016, 22:45 
Cytuj  
Dlatego jak mnie nachodzi ochota to resubuje US netflixa i mam w dupie EU. Tylko, że ostatnio czasu nie mam :< Od marca unlimited satelitę będę miał w kabinie to zobaczę jak będzie ze streamingiem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 sty 2016, 07:30 
Cytuj  
afair z VPN/Hola mozna przegladac zawartosc Netflix inneych krajow - ja na swoim japonskim mialem straszna biede, ze zmienialem sobie miedzy USA/UK/CA bo na wszystkich bylo cos czym bylem zainteresowany, no ale wybiorczo oczywiscie

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 sty 2016, 09:19 
Cytuj  
Brak języka polskiego mogę przeboleć (aczkolwiek wydaje mi się, że skoro wprowadzają obsługę danego kraju to wypadałoby chociaż interface spolszczyć), ale braku HD w dużej ilości tytułów nie rozumiem.
Swoją drogą czy Netflix seriale (nie swoje) wprowadza do biblioteki odcinkami w miarę ich wypuszczania czy dopiero jak się skończy sezon?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2016, 10:38 
Cytuj  
Nie dopiero jak wyjdzie sezon i to tez nie od razu z ostatnim odcinkiem tylko po jakims czasie. Najpierw wyswietlaja na swoich kanalach, a dopiero po jakims czasie sprzedaja prawa do wyswietlania dla innych podmiotow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 sty 2016, 10:53 
Cytuj  
Tak coś właśnie czułem patrząc na obecną ofertę. Dzięki.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2016, 10:59 
Cytuj  
Bone Tomahawk - całkiem solidny western, trochę w klimacie horroru, chociaż nim nie jest.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2016, 15:12 
Cytuj  
Conjuring 2 trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=vWnP3ZfV6lo

jedynka do polowy byla fajna, ale potem poszly w ruch tanie chwyty horrorowe i zrobilo sie bardziej smiesznie niz strasznie. Tu pewnie bedzie podobnie...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 20:02 
Cytuj  
Revenant bardzo dobry, szczegolnie praca kamery. Ludzie, ktorzy obejrzeli ten film na screenerach powinni sie puknac w glowe i isc do kina.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 20:23 
Cytuj  
Do 4dx najlepiej.


_________________
@polygamia

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 20:36 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Revenant bardzo dobry, szczegolnie praca kamery.


E tam. Jesli chodzi o prace kamery to Creed = Master Race. Zajebisty Film i Sylvek w najlepszej formie. Jak mu akademia filmowa oskara nie da, to niech wypierdalaja.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 sty 2016, 16:41 
Cytuj  
Left Behind 1/10 - o kurwa co za dno... z Nicolasem Cagem musi byc krucho skoro zgodzil sie zagrac w takim czyms.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 sty 2016, 20:38 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Od TFA nowa trylogia lepsza - jedyne co było wkurwiające to Christensen i Padme i ta ich miłość ale tak powstał Vader. No może poza mrocznym widmem chociaż Darth Maul i Neeson dawali radę. Wiadomo, że Empire Strike Back nic nie pobije ale kurde TFA jest po prostu słabe.

Mogę wymienić spokojnie z 10 rzeczy które sprawiają, że ten film się kupy nie trzyma. Jest parę dobrych elementów ale tylko tyle.


Zgadzam się jak cholera że TFA strasznie słabe, Kaylo Ren to taki pizduś że aż głowa mała. Do tego cała masa głupot. Nazi Imperium wyglądające jak jakiś fanklub Vadera złożony z nastolatków. Generał Hux kojarzył mi się z Harrym Potterem. Po prostu masakra...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 sty 2016, 23:32 
Cytuj  
Cloverfield 2 - nareszcie:

https://www.youtube.com/watch?v=yQy-ANhnUpE

JJ Abrams zrobil troche klimat jak w schronie w Lost. Moze byc git.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 sty 2016, 23:54 
Cytuj  
Zgadzam się z 'w końcu'. Jedyny z tych nowszych sc-fi filmów Abramsa, który mi się naprawdę podobał. Oby 'dwójka' była równie dobra.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 sty 2016, 01:52 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Kaylo Ren to taki pizduś że aż głowa mała.

1. TFA jest chujowe, bo wszystko jest zerżnięte z poprzednich części.
2. TFA jest chujowe, bo villain nie jest Vaderem/Maulem/pierdyliardowym generic Sith Lordem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 sty 2016, 10:24 
Cytuj  
Mi sie TFA podobalo. Ale powiedzmy sobie szczerze - chyba malo kto nie skrecil beki, jak Kylo zdjal maske. Natomiast zobaczymy jak dalej rozwina ta postac.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 sty 2016, 16:45 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Mi sie TFA podobalo. Ale powiedzmy sobie szczerze - chyba malo kto nie skrecil beki, jak Kylo zdjal maske. Natomiast zobaczymy jak dalej rozwina ta postac.


Na to liczę że Kaylo się zmieni i zostanie prwadziwym Sith Lordem. Jak dla mnie jedyne co w tej części miało klimat SW to miecze... Tak się tymi mieczami klepali a nikomu ręka nie odpadła... Widać że Disney robi film dla młodzieży.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 sty 2016, 17:17 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Mi sie TFA podobalo. Ale powiedzmy sobie szczerze - chyba malo kto nie skrecil beki, jak Kylo zdjal maske.

Temat był już przerabiany we flamesach, sam wymieniłem jego wygląd jako element "budzący wątpliwości", ale kurde, chyba każdy człowiek o przeciętnej inteligencji jest w stanie ogarnąć jaki był zamysł i koncepcja twórców przy kreowaniu tej postaci. Podejrzewam, że gdyby ROTJ miało teraz premierę to spora grupa ludzi miałaby ból dupy o wygląd Vadera:
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2016, 18:44 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Widać że Disney robi film dla młodzieży.


No bo w latach '70 Lucas konkurował z Bergmanem o eklektyczną publiczność festiwalową ;]

Obejrzałem wreszcie te gwiezdne wojny wczoraj (wczesniej od grudnia zrobilem sobie przypomnienie poprzednich części).
Super film, wpaniałe kino rozrywkowe, młoda obsada zajebiście wypadła, powrót starych postaci równie udany. Całe przejście z poprzedniej cześci po X latach w nową scenografie, kostiumy i efekty wyszło jak dla mnie świetnie. Troche jakby zebrali ludzi którzy sie na starych SW wychowali i kazali im zrobić np. pustynna planete w stylu SW, z rozsianymi wrakami star destroyerów. Masa takich drobnych szczególików (Miecze z bliska!) była tam gdzie powinna.

Poprzednia 'nowa trylogia' (nazwanie jej środkową znów nie rozwiąże problemu mylenia trylogii) powstała chyba za wcześnie, bo chcieli ją zrobić nowymi technologiami, ktore jeszcze nie były wystarczająco dobre. Teraz zmiksowali stare i nowe możliwosci i podobnie jak w Mad Maxie efekt koncowy wyszedł idealnie kinowy.
Ja tam na wszystkie kolejne czesci i te spinoffy też biegne do kina. No ale ja takie filmy zwyczajnie lubie (w odroznieniu od taśmowych ekranizacji komiksów) oglądać na full petardzie w Imaxie.

Parafrazując forumowego klasyka:
Aldatha napisał(a):
jak ci nie staje przy zderzeniu eskadr Tie Fighterów i X-wingów z najnowszych SW to znaczy ze umierasz ze starosci


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2016, 19:22 
Cytuj  
https://youtu.be/sR5MlWTAtRg szykuje się fajny film na walentynki, wreszcie będzie można zabrać kobietę na romantyczny film Marvela bez obciachu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 754, 755, 756, 757, 758, 759, 760 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.