mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 01:26 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
A dokladnie... racja X.
Event Horizon jest super.
Tylko po prostu znalem go pod polonijna jakas nazwa :/


Polski tytul: "Horyzont zdarzen" badz "Ukryty wymiar" ...

T.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 09:09 
Cytuj  
:o no nie wieze....
-freddy vs. jason?
-cube byl taki sobie ale tez dalo sie obejzec
-spawn


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 09:39 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
-spawn

Po pierwsze rzyg. Po drugie to nie horror tylko kiepski filmik na podstawie komiksu. Po trzecie duzy rzyg.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 09:47 
Cytuj  
Komiks jest dosc spoko. :D
Ma bardzo dobre, klimatyczne rysunki.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 10:02 
Cytuj  
nie polecam Grunge - trzymać się z daleka, nawet nie myśleć o pójsciu na ten shit do kina, nie oglądać na kompie bo to czysta strata czasu. Bardziej badziewiastego shitu dawno nie widziałem.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:07 
Cytuj  
Cytuj:
freddy vs. jason


jak dla mnie to to horror nie jest... taki typowy hoolywoodzki shit


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 149
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:09 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nie polecam Grunge - trzymać się z daleka, nawet nie myśleć o pójsciu na ten shit do kina, nie oglądać na kompie bo to czysta strata czasu. Bardziej badziewiastego shitu dawno nie widziałem.


kwestia gustu, spojrzenia,poziomu
GRUNGE jako całość kupy się nie trzyma i jest nielogiczny niczym śmieszna "Piła"(ale tam można założyć od biedy, że gość pod taką presją robi coś ekstremalnie debilnego, czego mógłby uniknąć myśląc choćby sekund 5), ale oglądany w nocy na słuchawkach...podskoczyć można,a o to chyba chodzi

polecam "Day of living dead",al jeszcze ten stary,czarno biały, o wiele lepsze zakończenie nić "wymuszony" happy end w remake'u ( też niczego sobie)


_________________
Zia, Member of Ascension from Brotherhood Of The Sith. < http://www.sith.pl/ >
http://www.wmasg.pl/ - nie dla idiotów,oni zabiorą nam airsoft!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:27 
Cytuj  
Klątwa Yu-On , Aka Ringu 0,1,2 , Misery

mało kto potrafi budować tak napięcie jak Japończycy , polecam orginalne wersje , nie amerykański szmelc typu ich Ring czy Grunge , tak to można się zrazić

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 14:08 
Cytuj  
Milczenie Owiec.. Hanibal (tak się chyba nazywa 2 część)l.. Czerwony Somk <-- Może to nie horror ale ciekawe :)


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 14:31 
Cytuj  
"The Red Rose" (Czerwona Róża)

Jak ktos lubi Stephena Kinga.


_________________
Obrazek

*

Posty: 149
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 14:40 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
"The Red Rose" (Czerwona Róża)

Jak ktos lubi Stephena Kinga.


również polecam,film trwa 4,5 godziny i ani chwili na nudzę, a normalnie oczy mi się kleja po 10 min filmu


_________________
Zia, Member of Ascension from Brotherhood Of The Sith. < http://www.sith.pl/ >
http://www.wmasg.pl/ - nie dla idiotów,oni zabiorą nam airsoft!!!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 15:03 
Cytuj  
z filmów debilnych, na pograniczu horroru, kompletnego braku dobrego smaku, wyczucia i chęci szokowania za wszelkę cenę polecam współczesne kino japońskie (chyba japońskie). Dobrym przykładem będzie "Korishiwa Ichi" - trochę stylu gore, trochę flaków, brutalny gwałt, obcinanie sobie języka na żywca (zbiżenia!!!), przekłówanie policzków i skóry drutami (zbliżenia oczywiście!!) itd.

Po obejrzeniu kilku takich filmów (są i inne teraz chyba u nich moda na "mocne" filmy dla mocnych/silnych facetów 1.30m wzrostu w garniturach i okularach) jesteśmy rasistami w pełnym tego słowa znaczeniu 8)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 15:19 
Cytuj  
Jak juz jestesmy przy 'zoltym' kinie to swietny jest koreanski Oldboy... To trzeba obejrzec.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 15:22 
Cytuj  
Rzeczywiście Japończycy nieco przesadzają , widziałem jeden film z klasy pure gore , jakiś sadysta przebrany za samuraja porywa młodą dziewczynę
i torturuje ja , amputując kończyny dokładnie tłumacząc beznamiętnym głosem co bedzie robić i jak . Według mnie takie pozycje zachaczają o Snuff i powinno sie nie dopuszczać do emisjii

Ale Klątwa Yu-On i Trylogia Ring to inna klasa horroru , umiejętnie wykonane
dobrze poprowadzona gra aktorska , , to wszystko buduje nastrój co rzadko widać w filmach Hollywood

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 15:39 
Cytuj  
"Polecam" Dracula 3000 - stary moty wampira przeniosiony na pokład statku kosmicznego - o kuźwa jaka żenada. Sam lepsze filmy kręcę ;)

Saw jest rzeczywiście bardzo dobry ale nie uważam, ze to horror. Typowy dobrze zrobiony i trzymający w napięciu i niepewności thriller. Faktycznie akcja się delikatnie nie trzyma kupy ale to nie jest kino faktu, tylko kino dla rozrywki. A na pewno rozrywke dostarcza.
Jeden z lepszych filmów jaki ostatnio oglądałem.

A już całkowicie nie na temat - film który mnie pozytywnie zaskoczył to "komórka" - świetny kryminał/komedia do piwka z chipsami. Film totalnie luźny, zero ambicji ale warto obejrzeć.

Co do horrorów to ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Sam gustuję w takich filmach (w książkach zresztą też ale mniej z braku czasu - za dużo mmo :/) i niestety ale ostatnio bardzo mało wychodzi dobrych horrorów, o ile w ogóle jakiś ostatnio zrobiony horror da się nazwać dobrym. Pozostaje proponowana tutaj klasyka nierzadko sprzed kilkunastu lat.

Btw. kiedyś (jako szczeniak) oglądałem powrót żywych trupów i pamiętam, że mnie film straszył, teraz to bardziej komedia... (remake jest trochę lepszy ale tez w ogóle nie straszny).

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 16:10 
Cytuj  
Ja sobie wlasnie przypomnialem ze od jakichs kilku lat chcialo mi sie filmu o wilkolakach no ale wszystko co wychodzilo to jakies takie bardziej smieszne niz straszne, az do momentu "Dog Soldiers". Bardzo milo mi sie go ogladalo.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 22:54 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Jak juz jestesmy przy 'zoltym' kinie to swietny jest koreanski Oldboy... To trzeba obejrzec.


Hmmmmmm. Swietny? Nie dla mnie :/ Poza koncowka naturalnie... i bekowym poczatkiem.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 23:19 
Cytuj  
Jeden z nieprzewidywalnych filmow od dluzszego czasu jakie widzialem. Nie jest schematyczny, nie wiemy w zasadzie przez caly czas trwania o co chodzi, a wszystkie domysly ida w piach w raz z rozwojem sytuacji.

+ Sceny walki z mlotkiem sa swietne (szczegolnie dalekie polozenie kamery)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 23:52 
Cytuj  
Sa bardzo weak.
Tak wlasnie, film jest glupi poza poczatkiem i koncem.
Co innego trzymanie w niepewnosci i w swoistej niewiedzy.
A co innego A z poczatku OIFDI)JAIJDIJDIJS w srodku i B na koncu... :/
Tak, to w srodku to burdel azjatycki czyli wszystko i nic.
To moja opinia only ;) <(O_O)> filmy sa ciekawe hehe.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.