mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 17:52 
Cytuj  
Tym, że mają nadzianych starych. Lepiej być bogatym i głupim niż tylko głupim ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 17:57 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Daedrael napisał(a):
RufeN napisał(a):
tyle,ze chodzilem do spolecznego, a nie tych wylegarni patologii przy blokowiskach) 8)


Takimi tekstami rzucaja ludzie, ktorzy uczeszczali do Salezjanskich Gimnazjow, 2x dziennie modlitwa, koledzy to emo-cipy i nieudacznicy zyciowi.


Do społecznych chodzą tylko cipy, którzy mają nadzianych starych, nie wiem czy tu się chwalić o.O



Dorośnij :roll:

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 19:09 
Cytuj  
jedynym efektem będzie o niewielki procent większa liczba osób z średnim. a wykształcenie średnie, w dobie gdy wyższe może zdobyć każdy półgłówek, to i tak nic.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 14:05 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
iniside napisał(a):
Przeciez to oczywiste. Im motłoch łupszy tym łatwiej się nim rządzi.


niz demograficzny i zniesiona sluzba wojskowa , to jest zabojstwo dla uczelni, zwlaszcza prywatne dostaja bo bez studentow nie maja dotacji..chociaz nie wszystkie ...pedagogiczne jezykowe beda zyly z podstarzalych nauczycielek niemieckiego/francuskiego ktore musza sie przekwalifikowac na ang. bo tak kaze wyspa...znaczy szkola w ktorej ucza :)

ale techniczne maja problem..

jesli maja problem to znaczy ze jest ich za duzo, jesli chca sie utrzymac to niech podniosa poziom, pokaza ze warto tam isc nie tylko zeby dostac zaswiadczenie ze jest sie studentem do socjalnego
niech zadbaja o studenta, nawiaza wspolprace z biznesem, pokaza statystyki ze 80% absolwentow pracuje w zawodzie i dobrze zarabia - i nie beda sie musieli martwic o kandydatow sami sie znajda i beda prezentowali odpowiedni poziom
dobre uczelnie napewno sobie poradza, slabych nie potrzeba
w koncu skoncza sie czasy ze otwiera sie uczelnie tylko po to zeby doic panstwowe subsydia


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 14:32 
Cytuj  
brazz napisał(a):
jedynym efektem będzie o niewielki procent większa liczba osób z średnim. a wykształcenie średnie, w dobie gdy wyższe może zdobyć każdy półgłówek, to i tak nic.

Co bezpośrednio przełoży się na ilość półgłówków zdobywających wyższe wykształcenie. Niestety fail.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 14:50 
Cytuj  
Stefq napisał(a):
Przedmioty nie są niezrozumiałe. Są niezrozumiali nauczyciele.
Zapewne gdybym miał w gimnazjum nauczyciela, dzięki któremu pojmowałbym fizykę, który by mnie nie zniechęcił,


Niestety muszę się zgodzić, w znacznej mierze to czy ktoś sobie radzi z przedmiotem lub nie zależy od nauczyciela - dobry nauczyciel nawet przygłupa zainteresuje i nauczy swoim przedmiotem. Kiepski nauczyciel może zniechęcić nawet kogoś kto dany przedmiot lubi.

Np na moim przykładzie: miałem zajebistą babkę od matematyki w liceum, kobieta starej daty która owszem pomiatała uczniami (słownie ofc), ale genialnie uczyła, do tego stopnia że na studiach informatycznych praktycznie wszystkie rodzaje matematyki przeleciałem bez nauki.

Kontrprzykład, fizyka, też przedmiot ścisły bardzo powiązany z matmą, miałem 3 nauczycieli chyba i chuj do dziś znam tylko absolutne podstawy i za cholerę nie mogę ponad to wyjść...

Nokiu$ napisał(a):
ile osób w LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM ma "jedynki"?


erm mało widziałeś ;p

Babka od chemii w moim LO uwalała zwykle +-40% rocznika, srsly 40% rocznika musiało chodzić na dodatkowe zajęcia z nią żeby warunkowo im dwóje postawiła. W dziennikach brakowało kolumn na oceny bo ludzie mieli po 13 jedynek xD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.