mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 12:57 
Cytuj  
atherius przeciez wiekszosc z tych rad sa w formie zartu. nie sadze tez zeby obcy mial jakiekolwiek szanse na skumplowanie sie z obcymi chyba ze bys zostal przez kogos wprowadzony na salony :P

z tym miodem moze byc tez dobre tylko ze w nocy chyba pszczoly za bardzo nie lataja. mowisz ze slaska to moze pomaluj lawki w barwy legii to nie usiada:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 12:58 
Cytuj  
zaboleq to twoj brat? ;p


piszpan: opcja jest zawsze.
w sumie najlatwiejsza jak palisz papierosy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 13:05 
Cytuj  
zawolac na pomoc czczewiaka


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 13:06 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
atherius przeciez wiekszosc z tych rad sa w formie zartu. nie sadze tez zeby obcy mial jakiekolwiek szanse na skumplowanie sie z obcymi chyba ze bys zostal przez kogos wprowadzony na salony :P

z tym miodem moze byc tez dobre tylko ze w nocy chyba pszczoly za bardzo nie lataja. mowisz ze slaska to moze pomaluj lawki w barwy legii to nie usiada:)


Nie no jasne i wiadomo, że każdy, kto chce zmienić ich przyzwyczajenia jest wrogiem.

Mendol nie strugaj wariata, że się do żabolka nie przyznajesz.. weź się do roboty lepiej, albo podkręć klimę, bo słoneczko przygrzewa. ;>>


_________________
@polygamia

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 13:09 
Cytuj  
Policja generalnie wszystko zlewa. Nawet pomijając nocne krzyki kiboli bądź też studentów trubadurów, to raz miałem sytuację, że jakaś kobieta zaczęła się wydzierać na ulicy "pomocy ratunku". Sam mieszkam na 10 piętrze, echo roznosi się na maksa i ciężko zlokalizować co jak i skąd. Dzwoniłem na policję, żeby zrobili trochę rundek po osiedlu - pojawili się 2h później. W międzyczasie sam przeszedłem się wokół (zresztą nie tylko ja, ale kilka osób wyszło zobaczyć o co chodzi) ale nic nie widziałem i nie wiem co tak naprawdę się działo. Ale chyba nieźle pokazuje to poziom zaangażowania naszych stróżów prawa.

Dyskusje z grupami pijanych ziomków/kiboli - powodzenia w wytłumaczeniu komuś, kto pije i zgrywa kozaka z pieniędzy rodziców/ewentualnie babcinej emerytury, że za 4h musisz wstawać do roboty. Pewnie jak za kilka lat o 4 rano będzie jechał busem na budowę czy sprzątać w markecie to zrozumie, ale też nie jest to na 100% pewne. :)

Pozostaje:
1. Przeprowadzić się do strzeżonego osiedla/własnego domu/lepszej okolicy.
2. Być upierdliwym dla władz i pisać o tym do gazet.

Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Zanieczyszczanie/spryskiwanie jakimiś śmierdzielami nowo co zrobionych ławek, placów zabaw itd mija się z celem. Patrząc w ten sposób to lepiej tego nie robić tylko rozciągnąć drut kolczasty i wydzielić wąskie przejścia. A chyba chodzi o to, żeby normalnie żyć. :/


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 13:11 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
moze lepiej sprobuj zainwestowac w 10 piw i pogadac z nimi.

This. Lub jeszcze lepiej dwie krówki i grilla piknikowego. Dogadasz się żeby dali Ci w tygodniu się wyspać, a na weekend będziesz miał z kim wypić ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 13:12 
Cytuj  
Albo mieszkać w klatce aka zamkniętym osiedlu.

@up

Ta a później by regularnie przychodzili po 10 piw, które im się należą. ;p To dlatego mendol ma taki spokój. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 13:13 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
zawolac na pomoc czczewiaka

misiaczku, ale to przecież ty teraz hardkorowo koksujesz - bardziej się przydasz.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 13:13 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Mendol napisał(a):
moze lepiej sprobuj zainwestowac w 10 piw i pogadac z nimi.

This. Lub jeszcze lepiej dwie krówki i grilla piknikowego. Dogadasz się żeby dali Ci w tygodniu się wyspać, a na weekend będziesz miał z kim wypić ;)

nie wszedzie jest wioska, gdzie kazdy sie z kazdym moze zaprzyjaznic dajac lyka wody z gwinta albo spalona kielbache na pol wcinajac :roll:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 13:18 
Cytuj  
Policja / straż miejska + stopery.

Spałem ze stoperami parę miechów.
Stopery nie tłumią dźwięku w 100%. Jak dasz budzik na max, blisko głowy to nie ma opcji żeby nie obudził.

Może na początku, potem się człowiek przyzwyczaja. Przetestuj w dzień nie pracujący.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 13:19 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Ta a później by regularnie przychodzili po 10 piw, które im się należą. ;p To dlatego mendol ma taki spokój. ;>

Jak się nie potrafią dogadać to te 10 piw to jedyne 25zł. Jak raz na tydzień - 100zł. Za gwarancję spokoju i ciszy to by nawet nie była jakaś wygórowana cena jeśli nie mają innych rozwiązań.

Ja tam kiedyś puszczałem sąsiadom budowlańcom ostry metal na całą pizdeczkę - z policją się ugadałem, że ich tresuję - za ich ciszę i u mnie będzie cisza po 22. W ciągu tygodnia obniżyli poziom decybeli przy piwku. Tyle, że takie coś na dresików nie poskutkuje, bo im raczej dzieci nie pobudzisz :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 13:20 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
misiaczku, ale to przecież ty teraz hardkorowo koksujesz - bardziej się przydasz.

tak juz na serio, to obecnie to jestem wolny i brak kondycji. Silka to nie to samo co fighting w Tczewie ;)


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 13:23 
Cytuj  
co do stoperow to na prawde nie rozumiem Waszych problemow - rozwiazania sa od lat w necie dostepne, np http://www.youtube.com/watch?v=kQ-l5PlDa-k


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 13:25 
Cytuj  
przetestowalem to wiele razy i dziala :)
nikt nie kaze siedziec i pic z nimi codziennie :)
ale raz na jakis czas fajka, 5zl bo kolega wyszedl i masz spokoj.

atherius: od klimy juz katar mam ;p

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 13:30 
Cytuj  
Highlander jak chcesz pobiegac to sie mozesz ze mna ustawic pod Remplusem kiedys na jakies rundki wokol Malty :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 14:21 
Cytuj  
nie bo masa spadnie ;d i bieganie jest nudne :/


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 14:56 
Cytuj  
sula napisał(a):
Policja / straż miejska + stopery.

Spałem ze stoperami parę miechów.
Stopery nie tłumią dźwięku w 100%. Jak dasz budzik na max, blisko głowy to nie ma opcji żeby nie obudził.

Może na początku, potem się człowiek przyzwyczaja. Przetestuj w dzień nie pracujący.

Też nie rozumiem co ludzie mają za problemy, sypiam w stoperach od 3 lat (i to raczej takich tłumiących bardziej niż mniej) nigdy nie zdarzyło mi się, żeby mnie rano budzik nie obudził.
Minus to raczej jest taki, że się człowiek przyzwyczaja i potem bez nich nie może zasnąć, bo za oknem gałąź się lekko rusza :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 17:01 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
ale to dla mnie tak naturalne odgłosy jak jeżdżące samochody itp.


No dokladnie. mieszkac w miescie i narzekac na halas jest troche weak. Dla mnie to urok miasta. Czasem mozna zajebistych rozmow posluchac. :)
Jak ktos szuka spokoju to powinien na wsi zamieszkac.

Jak chce mi sie spac to i tak zasne mimo halasu. Poza tym zawsze mozna sobie jakas muze odppalic przed snem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 17:03 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
przetestowalem to wiele razy i dziala :)
nikt nie kaze siedziec i pic z nimi codziennie :)
ale raz na jakis czas fajka, 5zl bo kolega wyszedl i masz spokoj.

atherius: od klimy juz katar mam ;p


oj mendol no nie wiem jak poczuja ze masz kase to 5 zl jest przy kazdej okazji i fajka :) ja moge raz poczestowac czy 2 ale pozniej jest kategoryczne nie.

ogolnie to wszedzie jest przejebane bo mnie np. w niedziele budza rano pierdolone skowronki czy inne spiewajace ptactwo chyba tez sobie stopery kupie :P


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 17:12 
Cytuj  
@h1gh
kup sobie słuchawki do biegania i mp4 i już nudno nie będzie :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.