mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 358 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 00:48 
Cytuj  
idac tym tokiem rozumowania WoWa by nie bylo, bo 'warcraft to strategia'.

d3 to dla mnie byl skrot myslowy, mam nadzieje ze oglosza ze robia MMO w swiecie diablo, a czy bedzie sie nazywalo Diablo Trzy czy World of Diablo czy Di4bL0 R0xX0rz to juz dla mnie znaczenia nie ma.


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 01:39 
Cytuj  
Zdaje mi się że jeśli gra będzie sie nazywać 'Diablo 3' to można byc na 100% pewnym że nie wyłamie sie z kanonu swoich poprzedniczek. Jak ma być to gra innego rodzaju, w świecie diablo, to pewnie będzie to podkreślone innym tytułem. Nie mówie że od razu 'World of Diablo' ;)


Tak czy siak udziela mi się powoli hype, czekam z niecierpliwością.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 07:24 
Cytuj  
Cytuj:
bo ty podjales taka decyzje? o_O
moje zdanie, sry.
Ludzie odpowiedzialni za stworzenie D2, WC1,2 i SC odeszli od Blizzarda nie z byle powodu. Ile pozostało z tamtego teamu? Chyba tylko logo i budżet.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 07:44 
Cytuj  
A z jakiego powodu odeszli?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 08:51 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Ludzie odpowiedzialni za stworzenie D2, WC1,2 i SC odeszli od Blizzarda nie z byle powodu. Ile pozostało z tamtego teamu? Chyba tylko logo i budżet.


Stary, ja Cię bardzo proszę ale pojazd po Blizzardzie to jest czysty nonsens. Pójdziesz do piekła za to :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 09:54 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Cytuj:
bo ty podjales taka decyzje? o_O
moje zdanie, sry.
Ludzie odpowiedzialni za stworzenie D2, WC1,2 i SC odeszli od Blizzarda nie z byle powodu. Ile pozostało z tamtego teamu? Chyba tylko logo i budżet.


Odeszli pewnie dlatego ze woleli zalozyc wlasna firme i pracowac na swoje ferrari a nie szefa:)(ArenaNet, Castaway, Flagship). Arenanet to zalozyli zdaje sie 3 ludzie z blizza kazdy z nich byl tam wiele lat i stukal kod. Po 8 latach pewnie tez bys wolal zeby od teraz to inni murzyni wklepywali kod a sam zajalbys sie liczeniem zyskow. No ale jakiegos wielkiego sukcesu nie odniesli z guild wars a napewno nie na miare diablo czy wow. Castaway to wogole chyba juz nie istenieje a flagship wydalo kupe w postaci hellgate london. Tak wiec chyba az tacy niezastapieni to nie sa:)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 09:59 
Cytuj  
Tym bardziej że to fajnie brzmi na reklamówkach 'gra od ludzi odpowiedzialnych za diablo etc ...' A większośc z nich to tak jak mówi Vercin była zwykłymi klepaczami kodów.

No ale to strasznie atrakcyjna opcja dla teenagerów. "To już nie ten blizzard co kiedyś" i od razu +4 do komputerowego lansu.

A najlepsza gra blizza to w3, dzięki temu że powstała do niej dota ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 10:02 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
A najlepsza gra blizza to w3, dzięki temu że powstała do niej dota ;)


co jak co, ale z tym zgadzam sie w 100%

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 10:14 
Cytuj  
Nie no moze nie takimi zwyklymi klepaczami po tylu latach to wszyscy trzej byli company director and a lead programmer, Vice President of Research and Development and a senior programmer bla bla itp itd .
Flagship to juz chyba czesc scislego szefostwa odeszla a ta trzecia firma to w sumie nie mam pojecia co to i kto to. Ale od tego czasu to rownie dobrze mogli zatrudnic najlepszych dostepnych na rynku ludzi wcale nie groszych od tych co odeszli

To troche tak jak z transferami w pilce noznej to ze odejdzie kilku nawet kluczowych graczy nie znaczy ze klub juz nigdy nic nie osiagnie. Zawsze moga kupic mlodszych lepszych bardziej glodnych sukcesu:D
A blizz to chyba taki real madryt wsrod tworcow gier:P
Marka+renoma+duzo kasy = imo maja w kim wybierac

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 10:15 
Cytuj  
A wyobrazcie sobie jaka dota bedzie na silniku SC2! Paluszki lizac :)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 10:54 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
A najlepsza gra blizza to w3, dzięki temu że powstała do niej dota ;)


Lubie twoje poczucie humoru


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 12:54 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Cytuj:
bo ty podjales taka decyzje? o_O
moje zdanie, sry.
Ludzie odpowiedzialni za stworzenie D2, WC1,2 i SC odeszli od Blizzarda nie z byle powodu. Ile pozostało z tamtego teamu? Chyba tylko logo i budżet.


Zmiana pracy to naturalna rzecz, nie ma sie co dopatrywac wielkiego spisku. Szczegolnie ze praca przy grach jest to normalne bo pracuje sie na okraglo i za wcale nie zadne super pieniadze, ludzie robia sie malo szczesliwi i zmieniaja otoczenie. I dobrze, niech odchodza i zakladaja wlasne studia i probuja cos sami zrobic ( i tak wszyscy sie spotkaja w EA ).

Vercin napisał(a):
Nie no moze nie takimi zwyklymi klepaczami po tylu latach to wszyscy trzej byli company director and a lead programmer, Vice President of Research and Development and a senior programmer bla bla itp itd .
Flagship to juz chyba czesc scislego szefostwa odeszla a ta trzecia firma to w sumie nie mam pojecia co to i kto to. Ale od tego czasu to rownie dobrze mogli zatrudnic najlepszych dostepnych na rynku ludzi wcale nie groszych od tych co odeszli


Z Flagship nic nie wyszlo teraz to juz pewnie nie maja szans na jakis powazny funding na nowy "hit". Ja lubie za to ArenaNET wlasnie dlatego ze guildwars prezentuje podobna jakosc co gry blizzarda.

edit: teraz widze ze przeklepalem to co juz wczesniej napisal Vercin.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 13:09 
Cytuj  
Ale klepacze kodu sami nie tworzą tych gier. Są też artyści, level designerzy, techniczni artyści ( od shaderów itp.) no i ludzie którzy tworzą pomysły dla świata, postaci i rozgrywki. :)
Zresztą sam nie chce pracować jako programista całe życie - bo w pewnym momencie mnie zacznie zapewne nudzić. A ci co są dobrzy to może i zarabiają na Swoje Ferrari :)

Jedyne co mnie ciekawi, czy Blizz wreszcie jakiś nowy świat wyduma, nie opierając się na poprzednich projektach.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 13:31 
Cytuj  
mihn napisał(a):
Zresztą sam nie chce pracować jako programista całe życie - bo w pewnym momencie mnie zacznie zapewne nudzić. A ci co są dobrzy to może i zarabiają na Swoje Ferrari :)


Senior Programmer zarabia ~100k usd rocznie, nieduzo z racji ze trzeba sie przygotowac na zycie w dosyc drogim miejscu (najczesciej).

Wracajac do tematu:

Rob Pardo napisał(a):
So you want me to announce the game before our announcement? No offense, but I think there's like 300 people here, and I'll be ripped apart by 8000 people there [at the Invitational] if I pre-announce it — but it's going to be really exciting. I think everybody here will be really excited about the announcement.


Wychodzi na to ze nowa gra a nie Wotlk.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 13:39 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Tym bardziej że to fajnie brzmi na reklamówkach 'gra od ludzi odpowiedzialnych za diablo etc ...' A większośc z nich to tak jak mówi Vercin była zwykłymi klepaczami kodów.

No ale to strasznie atrakcyjna opcja dla teenagerów. "To już nie ten blizzard co kiedyś" i od razu +4 do komputerowego lansu.

A najlepsza gra blizza to w3, dzięki temu że powstała do niej dota ;)


nie tylko blizz , zauwaz ze teraz trendy jest najezdzanie nostaligczne na kazda stara firme gier , np squaresoft , masa smutnego pieprzenia , smutnych ludzi . Plakanie za starymi grami to jak plakanie za komuna , niby bylo lepiej bo wszystko co "z zachodu" cieszylo , ten sam tok myslenia :)

nie pomysla jeden z drugim ze teraz koszt gry to czesto koszt sredniej klasy filmu z wyjebanymi Fx , i to musi na siebie jeszcze zarobic , teraz wez pokaz pokoleniu mirtula gre z 256 kolorow w 640x480 i zacznij przekonywac ze liczy sie glebia , gl hf :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 14:11 
Cytuj  
Randalf napisał(a):
Shadhun napisał(a):
A najlepsza gra blizza to w3, dzięki temu że powstała do niej dota ;)


co jak co, ale z tym zgadzam sie w 100%

Dota fanboi ; <

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 14:50 
Cytuj  
exodus napisał(a):
Senior Programmer zarabia ~100k usd rocznie, nieduzo z racji ze trzeba sie przygotowac na zycie w dosyc drogim miejscu (najczesciej).

a po seniorze jest zawsze achitekt. :) i tak dalej. może nie zarabiasz na ferrarri ale Lancera w top wersji mozna kupić. :) a i pamiętaj że Carmac swojego Ferrari przegrał :)
exodus napisał(a):
Wychodzi na to ze nowa gra a nie Wotlk.

po uj zapowiadać Wotlk? to ma być zapowiedź jak SC2 rok temu


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 15:01 
Cytuj  
Przecież Wotlk zapowiedzieli w zeszłym roku na blizconie... :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 15:03 
Cytuj  
mihn napisał(a):
a i pamiętaj że Carmac swojego Ferrari przegrał :)

Przegral czy ufundowal jako nagrode?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 15:23 
Cytuj  
nie najezdzam na Blizza dlatego, bo to fajne. Najeżdżam na nich, po pierwsze, za wydanie dodatku w cenie podstawki, który mógłby być patchem, po drugie, za całokształt WoWa.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 358 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.