mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 814 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 10:56 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Da się to gdzieś zobaczyć tera?


http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... A10omOFQhI


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 12:49 
Cytuj  
Wczoraj czy przedwczoraj walczył Marcin Held w bellatorze. Ogólnie moim zdaniem to jest fenomen. Rocznik 92 a bilans 13/2

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 15:04 
Cytuj  
WilkuDemon napisał(a):
Wczoraj czy przedwczoraj walczył Marcin Held w bellatorze. Ogólnie moim zdaniem to jest fenomen. Rocznik 92 a bilans 13/2


To jego ostatnia walka z Bellatora 68 http://www.youtube.com/watch?v=4_AoswYzf2M


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 21:05 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=6nl1sq_bHkk

niice


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 21:49 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Mamed chce do UFC. A jednak:) Zobaczymy jak mu pojdzie.

Może chcieć, jak na razie to wpierdolił kolesiowi, który przegrał w UFC wszystkie swoje walki. Nie wiem czy to wystarczy, by go kupili. Ciężko powiedzieć, jaki poziom Mamed reprezentuje dopóki nie powalczy z kimś sensownym. Na wiejską przytupaję typu KSW jest za dobry, to fakt.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 23:47 
Cytuj  
Nie znam się na MMA, ale tym KO Mameda bym się tak nie podniecał. Coś tam wiem o boksie, i Mamed walnął prawię podręcznikową piąchę na szczękę. Problem jest taki, że (znowu nie wiem jak w MMA) średnio ogarnięty bokser raczej by nigdy nie dał się taką piąchą uderzyć. A przeciwnik Mameda się dał. Po Mamedzie było widać co zamierza, zrobił 100% pozycję "książkową" ze średnią szybkością. A ten jego "wielki przeciwnik z UFC" miał pół walki opuszczoną gardę. Myślałem, że to zmyła/bait ale on po prostu idiotą był/przeliczył się. Podsumowując: Fanga była ładna, ale żaden średnio ogarnięty zawodnik nie dał by sobie takiej strzelić. Tym bardziej na początku walki, kiedy nie byli jeszcze zmęczeni. Efektowne to było, i umiejętności jakichś wymagało ale się tak nie podniecajcie ;) No chyba, że dobrzy zawodnicy w MMA reprezentują taki poziom stójki - Ale szczerze wątpię.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2012, 06:09 
Cytuj  
ale mamed bodajze cwiczyl boks i moze akurat tu mogl sobie na to pozwolic ;]

kiedys slyszalem opinie, ze zawodnicy maja gorszy boks od bokserow, gorsze zapasy od zapasnikow, gorsze kopniecia od muay thai... ale musza sobie dawac rade ze wszystkim. I _ponoc_ jak ktos przechodzil z jednego bazowego stylu na MMA to tez pewnych zachowan musial sie oduczyc, bo w MMA to wychodzi inaczej.

Nie wiem, ni znam sie ;d


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2012, 06:38 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ale mamed bodajze cwiczyl boks i moze akurat tu mogl sobie na to pozwolic ;]


Oczywiście, że mógł. Przecież było KO! ;) Bardziej chodziło mi o to, aby się tak nie rozpływać nad tym jednym KO, bo średni bokser by do takiego nie dopuścił - Także myślę, że średni/lepszy zawodnik MMA też nie.

Highlander napisał(a):
Nie wiem, ni znam sie ;d


Też się nie znam ;) Boks ftw!


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 14 maja 2012, 10:42 
Cytuj  
Byla juz o tym rozmowa. Dla mnie to normalne, ze bokser, ktory poswieca 100% czasu na... boks, bedzie lepiej sie w tej kwestii prezentowal, niz zawodnik mma. Ktory musi cwiczyc tez w innych plaszczyznach.
Kolejna sprawa, ze ogladalem kiedys jakies filmiki szkoleniowe Basa Rutena i np. wspominal, ze cos co jest dobre w boksie, nie sprawdza sie w mma.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2012, 17:12 
Cytuj  
tylko imo tuż przed tym KO Mameda to mialem wrazenie, ze po prostu nie musial sie za bardzo starac.

MMA ma byc skuteczne, a typowy bokser dostanie szybki wpierdol w parterze. Ale ogolnie najladniejszy to jest chyba boks ;)

Co do rozplywania, widzac taka pudzille czy koksa to KO mameda to majstersztyk. hehe


w ogole to jakie są style łączace stojke czy moze raczej uderzeniowe z parterem? same te bardziej militarne czyli krav maga, combat56, sambo? tego ostatniego to prawie, ze nie ma klubow co to trenuja ;p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 14 maja 2012, 19:31 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
tylko imo tuż przed tym KO Mameda to mialem wrazenie, ze po prostu nie musial sie za bardzo starac.


Czy ja wiem. Ladnie w tempo mu wszedl. Tamten chcial mu low kicka sprzedac, Mamed wyprzedzil i sprzedal fange prosto w ryj. Spojrzal tylko, czy nie trzeba poprawic i bylo po sprawie.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 19:33 
Cytuj  
A uzyje tego tematu... co prawda troche dziwnie na takim forum o takie cos pytac, ale przeciez na mmorpg.pl dowiesz sie wszystkiego...

Myslalem troche jak poprawic kondyche i taka ogolna sprawnosc. bieganie, rower raczej odpada, nuda (ta wiem,ze do tego co zaraz napisze tez by sie przydalo, ale ile mozna), plywanie - no nie czuje sie jak ryba we wodzie. Myslalem o jakis sztukach walki (jak ktos moze doradzic w poznaniu to chetnie sie dowiem) z czystych sportowych wzgledow a nie by bronic sie przed dresami na ulicy.

Nigdy mnie za bardzo nie jaralo "tarzanie sie po zimi" a bardziej te "uderzane" ale w sumie myslalem by to jednak polaczyc (bo jednak parter jest skuteczny) ale to w wiekszosci są wywodzace sie z militariow- krav maga, combat56... sambo chyba tez podobnie. Juz najpredzej to ostatnie, ale tego raczej w Pń nie ma, albo jest w takim miejscu co ma niespecjalna opinie. Choc sam nie wiem czy na jakis boks po prostu sie ni przejsc by cos liznac, w sumie to nawet znajomy prowadzi zajecia z boksu. Są też tzw. treningi "MMA", ale nie wiem czy dla poczatkujacego to ma jakis sens. Jakies rady? ;)

(krav maga to raczej odpada, pewnie samych dresowcow spotkam)

PS. to mialoby byc 3razy silka + 1 trening w roli aerobow w tygodniu, chyba, zeby mnie wciagnelo jakos.


_________________
.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 20:20 
Cytuj  
Najnowszy żart o najmanie : :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=XAceRmT8AqI

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 18:26 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=09-9tB6I ... ure=relmfu
UFC Fighters Train Like Elite Warriors


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 15:25 
Cytuj  
@High - Ja jestem fanbojem, ale IMO Boks. Kondycha się poprawia niesamowicie, inaczej człowiek biega jak ma w tym określony "większy cel ;)" niż samo bieganie, które wielu osobom po prostu nie odpowiada. Adrenalinka nieziemska i fajna zabawa podczas sparingów. Gruszki, worki itd świetnie pomagają (przynajmniej mi) w wyładowaniu agresji. Czasami na wk*rwie zrobisz trening i jeszcze Ci mało, ale humor idzie w górę nieziemsko. A i wszyscy wiemy, że czasem każdy w ryj dostanie/dać musi jeśli z domu wychodzi, bez względu na to jaki tryb życia prowadzi/jakim typem człowieka jest. A wtedy to się przydaje IMO dużo bardziej niż jakieś Karate, Judo etc.

Co do MMA etc, nic Ci nie powiem, bo właśnie traktuje to jako bardziej "turlanie się po ziemi" i nigdy nie rozumiałem "piękna tego sportu". Ja prosty chłop jestem, wole zobaczyć ładny sierp niż jakieś skomplikowane zawijasy na nogę ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 22:12 
Cytuj  
o. Held walczyl w Bellatorze 3 tygodnie temu.

http://www.youtube.com/watch?v=BNGuTUvYC7s

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 23:05 
Cytuj  
WithnesS- ja jestem podobnego zdania i np. BJJ nie znioslbym w ogole. Traktowalbym to tylko w charakterze sportowym i jednak najbardziej rozgladalem sie za boksem. Tylko sie troche obawiam o stawy. 3 razy silka + 1 raz boks... te wszystkie "proste" chyba wykonczylyby mi lokcie. Podoba mi sie sama idea, bo imo to wszechstronnie rozwija. Heh chyba sie przejde na jakis trening co moj znajomy prowadzi. Juz dlugo o takim czyms mysle.

Bieganie mnie rozpierdala, szczegolnei jak widze biegajacych po betonie/asfalcie ;p


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 maja 2012, 01:51 
Cytuj  
AHAHAHAHA http://www.youtube.com/watch?v=TflBuOzgKSA


_________________
Duh, winning

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 31 maja 2012, 10:13 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Tylko sie troche obawiam o stawy. 3 razy silka + 1 raz boks... te wszystkie "proste" chyba wykonczylyby mi lokcie.


To chyba tylko jak przestrzelisz prostym, bo jak inaczej?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2012, 12:18 
Cytuj  
Jeżeli masz jakieś problemy ze stawami, to spytaj jakiegoś trenera czy cuś. Jeżeli nie masz, to masz takie szansę na kontuzję jak każdy. Najważniejsze, żeby coach ci pokazał takie podstawowe rzeczy jak walenie w gruszkę, walka z cieniem itd. Żebyś złych nawyków sobie nie wyrobił/kontuzji nie miał itd.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 814 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.