mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 275 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 19:25 
Cytuj  
Że tak trochę zboczę z tematu: jakiej płci Ty w końcu jesteś Aenime ? :)

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 19:50 
Cytuj  
MoPs napisał(a):
Że tak trochę zboczę z tematu: jakiej płci Ty w końcu jesteś Aenime ? :)


:lol: :lol: to Ci sie teraz dostanie :D

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 20:20 
Cytuj  
MoPs napisał(a):
Że tak trochę zboczę z tematu: jakiej płci Ty w końcu jesteś Aenime ? :)

"Maradona tez sie konczy na 'a'" :lol:

PS: Sun, 16 Oct 2005 02:25:31 +0200
http://bash.org.pl/top


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 00:15 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Zresztą 90% odpowiedzi na posty Sargerasa utrzymuje stały zaskakujący poziom i wygląda mniej więcej - "idź pan, bo głópi jesteś".
albo
nie chce mi sie z toba dyskutowac z kims kto jest zwolennikiem kogos kto wykonuje plan ekonomiczny leppera.

a moze bys przytoczyl jakiekolwiek argumenty ze Prezydent wykonuj plan ekonomiczny leppera?


wystarczy spojrzec w TV/przeczytac gazete...nie przepadam co prawda za Donaldem ale laadnie pojechal ostatnio PiS-owi i Jaroslawowi GJ

a dwa różnica SLD i PiS.....
Nie pamietam zeby Miller mowil ze jego partia (czy on i jego brat) jest ostatnia nadzieja Polski, albo slynny cytat "we mnie jest czyste dobro" (cytuje z pamieci, ale sens ten sam) :wtf:
Zreszta SLD nie jest ta sama partia jaka byla w czasach Millera, no ale oczywiscie za chwile jakis kretyn wyskoczy ze Olejniczak to komunista....


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 00:58 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Zreszta SLD nie jest ta sama partia jaka byla w czasach Millera, no ale oczywiscie za chwile jakis kretyn wyskoczy ze Olejniczak to komunista....


Nie pamietam kto to powiedzial ze "Kazdy kto w wieku 20 lat nie byl socjalista nie ma serca. Ale kazdy kto w wieku lat 30+ jest socjalista nie ma mozgu".

IMHO nic dodac, nic ujac :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 08:17 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Znow dochodzimy do punktu jak w kazdym topicu w ktorym sie odzywasz, ze jest najzajebisciejszy na swiecie, a reszta to pomioty nic nie wiedzace, czlowieku wracaj do topica wow, gdzie mozesz robic gnoj i popadac w samozajebistosc, bo pogawedki schodza na psy kiedy bierzesz udzial w dyskusji:|.


ORLY? ja tylko wyrazam swoje zdanie, niby tym robie gnoj ze mam anty-PiSowe poglady? Jak Ci to przeszkadza to add to ignore list i masz z glowy.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 08:48 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
A kto ma rację nasz rząd czy też KE która zamierza nas udupić rozstrzygnie sąd i wtedy będziesz mógł opluwać sądy.

Dziękuję uprzejmie za pozwoleństwo, ale nie skorzystam. Agresja, arogancja i buta to domena twoich idoli z twardej opozycji. Niech tak pozostanie.

Neonin napisał(a):
PiS śmierdzi - śmierdzi dyktaturą autorytaryzmem i zakłamaniem. Robią dokładnie to samo co robiło SLD. Gdzie więc jest różnica pomiędzy nimi?

Politycy PiSu nie mają żadnych złudzeń co do tego, czym jest polityka. Wałęsa i inni dali im w 1992 roku brutalną, aczkolwiek cenną lekcję. W polityce wygrywa nie ten, kto zrobi z siebie większego świętego, tylko ten, kto mocniej przywali przeciwnikowi. Na każdy atak trzeba odpowiedzieć kontratakiem (niekoniecznie natychmiastowym), na każdą obelgę trzeba mieć gotową ripostę (niekoniecznie lapidarną). Podstępy, wybiegi, prowokacje, dezinformacja to powszechnie występujące elementy walki pomiędzy partiami politycznymi o głosy wyborców, którzy są ostatecznymi arbitrami tej rywalizacji. Pod tym względem zaiste PiS nie różni się od SLD, ani od PO, ani od jakiejkolwiek innej partii. Każdy polityk, który odrzuca powyższe reguły walki jest naiwny i tym samym pozbawiony szans na zwycięstwo. Jednakże robienie zarzutu PiSowi z tego, że wygrywa walcząc według powszechnie przyjętych reguł jest co najmniej niepoważne.
Mnie bardziej interesuje kto o co walczy. Im więcej czasu mija, tym bardziej jestem utwierdzony w przekonaniu, że wybrałem właściwie.

Neonin napisał(a):
Dziwne pomysły o renacjolizacji sprywatyzowanego mienia itd.

Tak się składa, że w gospodarce rynkowej państwo nie jest podmiotem gorszym od korporacji prywatnych, tylko im równym, więc może sprzedawać, ale też i kupować, co uzna za stosowne. Wszystko jest kwestią ceny.

Hayt napisał(a):
Sargeras to pierworodny Kurskiego a takze wzorowy wszechpolak

Mówi mi PIStolet. 8)
Zważywszy na popłoch, jaki wywołuje Kurski wśród polityków twardej opozycji samym wejściem na mównicę sejmową (pospiesznie ewakuują się z sali obrad), albo na bezradność czołowego platformerskiego erudyty, specjalisty od latania na drzwiach od stodoły, Komorowskiego (w czasie polemik stać go jedynie na ciągłe przerywanie Kurskiemu), to można to uznać za komplement.

MagPS napisał(a):
W PiS-ie jest małe zaplecze partyjne...a i tak Jarosław woli swoich, nawet jesli sa debilami lub złodziejami

Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje o naruszeniu prawa przez wyżej wymienione osoby, to twoim obywatelskim obowiązkiem jest złożyć w prokuraturze zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Karol66 napisał(a):
Nie pamietam kto to powiedzial ze "Kazdy kto w wieku 20 lat nie byl socjalista nie ma serca. Ale kazdy kto w wieku lat 30+ jest socjalista nie ma mozgu".

Pewnie Korwin-Mikke. Dobitność treści i obelżywość formy to jego styl.

P.S. - Jaki jest szczyt propagandy?
- Wmówić politykom PO, że są bardziej inteligentni od polityków PiS.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 09:03 
Cytuj  
Sar - nigdy nie twierdziłem że polityka jest śliczna i ładna w jednym wykonaniu a w drugim to szambo.
Tylko po kiego wała dorabiają do tego ideologię dla matołów? Nie robimy rzeczy "X" po to żeby zdobyć pełną władzę lub nie robimy rzeczy "Y" aby oczyścić wywalić ludzi którzy ośmielają się mieć inne zdanie niż my tylko robimy to dla dobra naszego kraju :) Chcemy zdobyć władzę wszędzie i mieć kontrolę nad wszytkim - a ubieramy to w dobro Rzeczpospolitej demagogia populizm itd.

Państwo jako podmiot gospodarczy:
- gdyby wiązało się to z zarządzaniem a nie z polityką to spoko niesty tak nie jest.
Wiesz co to jest nacjonalizacja mienia? Dla ułatwienia podpowiem:
NACJONALIZACJA, upaństwowienie, przejęcie przez państwo praw własności ziemi i kapitału na podstawie odrębnego aktu prawnego, za odszkodowaniem lub bez; u. o ogromnym zasięgu 1917–20 w sow. Rosji, od 1945, w Polsce rozpoczęte 1944, powszechne u. podstawowych gałęzi gospodarki na podstawie ustawy KRN z 3 I 1946.

Czym się oni różnią od władzy ludowej?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 11:25 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Jaki jest szczyt propagandy?
Wmówić politykom PO, że są bardziej inteligentni od polityków PiS.



Ja bym ten cienki dowcip wkleil jeszcze do kilku topikow na tym forum, nie tylko tu i do tekstow zabawnych. Poeapatowalbym wieksza rzesze czytelnikow tego forum swoim betonem.

Ps. zabieg z dowipem na koncu kazdego posta przynajmniej na mnie nie dziala, a prowadzacy program wcale nie wydaje sie bardziej sympatyczny.

Ble.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 12:37 
Cytuj  
Tak wogole to jak sie was wszystkich czyta to do glowy przychodzi dowcip:

Egzaminy wstępne na kierunek nauk politycznych. Profesor rozmawia z kandydatką:
- Co Pani wiadomo na temat programu ekonomicznego dla Polski realizowanego przez ministra Hausnera?
Dziewczyna milczy.
- No to co Pani wie o polityce społecznej Leszka Millera?
Dziewczyna milczy.
- A wie Pani kto to jest Leszek Miller?
Dziewczyna milczy. Profesor myśli, że jest niemową:
- A skąd Pani pochodzi?
- Z Bieszczad Panie Profesorze.
Profesor podszedł do okna, wygląda na ulicę, chwilę się zastanawia i mówi do siebie:
- Kurwa... może by tak wszystko pierdolnąć i wyjechać w Bieszczady!


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 13:02 
Cytuj  
KromeR napisał(a):

Ps. zabieg z dowipem na koncu kazdego posta przynajmniej na mnie nie dziala, a prowadzacy program wcale nie wydaje sie bardziej sympatyczny.

Ble.



Eee w dwóch miejscach tylko. Dowcip o PO wśród masy debilnych kawałów o PiS jest jak pierwosnek wśród śniegu i syfu.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 13:24 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Karol66 napisał(a):
Nie pamietam kto to powiedzial ze "Kazdy kto w wieku 20 lat nie byl socjalista nie ma serca. Ale kazdy kto w wieku lat 30+ jest socjalista nie ma mozgu".

Pewnie Korwin-Mikke. Dobitność treści i obelżywość formy to jego styl.


Przypomnialem sobie - to ten wloch ktory napisal Pinokia - Carlo Collodi.
Zyl jakos tak w XIX wieku ale to przyslowie w wielu wersjach werszlo do powszechnego uzycia (np. w przedwiosniu tez byla taka scenka z parafraza tego tego tekstu).

Anyway - nie mozna powiedziec ze "byles blisko" ale jak na PIZdoleta to i tak imponujace skojarzenie :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 13:49 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):

Jarosław Kaczyński nie musi nawet tego robić. Ściany same się przed nim rozstępują.


Jaki z tego moral? Madrzejszy glupszemu ustapi.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 13:56 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):

Anyway - nie mozna powiedziec ze "byles blisko" ale jak na PIZdoleta to i tak imponujace skojarzenie :)


jestem lepszy bo popieram PO? Ehh gdzie te czasy gdy było: jestem lepszy bo mam 3 paski na nogawicach...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 14:08 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Karol66 napisał(a):

Anyway - nie mozna powiedziec ze "byles blisko" ale jak na PIZdoleta to i tak imponujace skojarzenie :)


jestem lepszy bo popieram PO? Ehh gdzie te czasy gdy było: jestem lepszy bo mam 3 paski na nogawicach...


A gdzie Ty tu cos widzisz o PO?
Mam wrazenie ze to jakis fetysz dla niektorych - bez "po" nie moga zyc :)

Usmialem sie po prostu bo pomylic jakiegos Bogu winnego wlocha z kurwinem w toku "dedukcji swiatopogladowej" (cytuje: "Dobitność treści i obelżywość formy to jego styl") mnie przynajmniej rozsmieszylo :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 14:17 
Cytuj  
Widzę PiS, a nawet PiZd..

a googlować potrafią już nawet szympansy.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 14:27 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
...

a googlować potrafią już nawet szympansy.


A nawet goryle ;)

Obrazek

Nie śmiejcie się z Pana Prezydenta że jechał limo z flagą Monako, to była zemsta urzędników za słowa Dorka n/t pijaków i zomowców


_________________
O.o

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 15:06 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
a googlować potrafią już nawet szympansy.


No to jeszcze 100kk lat ewolucji i niektorzy "PiSący" na to forum tez sie naucza ;)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 15:25 
Cytuj  
ewolucji w to nie mieszaj Karol66, według jej twardych praw Polityczne Ofermy są skazane na wymarcie, jako "gatunek" słaby i nieumiejący się dostosować. No ale jeszcze trochę poplują ku uciesze całej reszty.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 15:44 
Cytuj  
A w jaki sposób oni nie umieją sie dostosować ? To raczej Kaczorek nie umie dostosować się do rzeczywistości i chce ją zmieniać w każdy możliwy sposób.
(media, kontrola nad Balcerowiczem :o itp)

Mark, tak bardzo chwalisz najjaśniejszych braci Kaczyńskich to może powiedz co dobrego zrobili dla Polski w czasie swych rządów ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 275 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.