mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 17:37 
Cytuj  
Wiesz ostatnio w strefie 11 lecialo ze w 2012 w ziemie rabnie cos wielkosci marsa-ja tego nie wysmiewam bo who knows? co sie stanie.lepiej miec sie świadomosc ze cos sie robilo na nic niz ze sie nie robilo nic a sie cos stalo ;) (A gdzies czytalem ze tak powstal nasz ksiezyc ale nei jestem pewien)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 17:39 
Cytuj  
Glorfindel1
Wiadomo ze nie mozna. Ale w takim razie mozesz przestan sie uczyc bo moze wygrasz w totka :] Tak naprawde informatyka jest mloda i przezywa rozwoj- myslisz ze upadnie za 5 lat? Ze nagle wszystkie fabryki stana sie manufakturami? Ze ludzie stwierdza ze komputery sa niepotrzebne? Nie, wiecej ludzi stwierdzi ze sa potrzebne.

Niektore rzeczy mozna przewidziec. Np. to ze za 5 lat bedziesz o 5 lat starszy


P.S( oczywiscie te 2 ostatnie zdanka to taki zarcik :))


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 17:40 
Cytuj  
Zjawisko zmiany biegunów magnetycznych jest cykliczne i zdarzyło się już parę razy. I nie będzie to tak, że w 2012 Ziemia stanie i zacznie się kręcić w drugą stronę - zmiana będzie powolna.


_________________
Obrazek

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 18:15 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Kain18 napisał(a):
A tutaj się nie zgodzę, Znam osoby na 2 roczniku , które mówią iż mniej wiedzą niż za czasów licka, i nie byli by tak pewni czy tak dobrze albo czy wogóle zdali by maturę ;) ( i dotyczy to przedmiotów które powiązane są z ich kierunkami )


Kazda sesja jest trudniejsza od matury (no, wiekszosc :) ) bo po pierwsze nie masz pol roku na nauke (no dobra, masz ale kto sie uczy? :) ), nikomu nie zalezy na tym zebys zdal (patrz nauczyciele podpowiadajacy albo ignorujacy sciaganie) a materialu jest przynajmniej tyle samo. A co do cofania sie to po prostu jest tego zazwyczaj tyle ze sie uczysz, zdajesz i zapominasz. Byle szybciej przejsc do nastepnego etapu.


pozdrawiam


Niestety, chyba nie pisałeś nowej matury. To nie jest stara matura, gdzie ściaganie i podpowiadanie było na porządku dziennym. Po pierwsze w każdej sali będzie osoba z zewnątrz ( z innego miasta ) i jeżeli zauważy jakiekolwiek ściąganie masz na starcie kicka z rocznym banem. Po drugie jak może Ci np: nauczyciel z matmy podpowiedzieć na Polskim ? :)

Cytuj:
nikomu nie zalezy na tym zebys zdal


Oj wątpie, wątpie, czy samem nie wspomnialem iż prace oceniane są przez kolesi z innego województwa którem definitywnie nie zalęzy czy dana osoba zda czy nie ?


Cytuj:
bo po pierwsze nie masz pol roku na nauke (no dobra, masz ale kto sie uczy? :)


Tak samo u Nas z maturą, komu się chce uczyć pół roku wcześniej ? :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 19:30 
Cytuj  
edit ja nic nie mowie lepiej
edit albo napisze :) ... kain pujdziesz na studia dowiesz sie co to jest sesja mi tez sie wydawalo że matura to chlera wie co ... a teraz jak patrze na zadania z matmy z maturki to śmiać mi sie chce ... przy moich całkach itd .... tak btw , u mnie na wydziele po półroczu wyje... wyrzucili 50% ludzi .. którzy też mieli niby te nowe matury .. i co z tego ? jak mieszkasz w chacie to kazdy cie goni jakoś a to starzy a o nauczeciele bo odpytują na lekcjach ... studia inaczej wyglądają... wiec sie nie sprzeczzaj jesli nie mozesz ocenić studiowania i sesji skoro jeszcze nie studjujesz/studjowałeś ...


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 kwi 2006, 19:37 przez meterrr, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 19:36 
Cytuj  
Kek, Kain :)
Po pierwsze, zaloze sie, ze nie miales w swoim zyciu ani jednej sesji.


_________________
Obrazek

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 19:42 
Cytuj  
A muj kuzyn powiedział,że ma w dupie nauke bo się w necie nauczy wszystkiego.Ale zonka wywaliłem wtedy.


_________________
Obrazek

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 19:47 
Cytuj  
ze 4 lata ma chociaz ??


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 19:56 
Cytuj  
italios napisał(a):
A muj kuzyn powiedział,że ma w dupie nauke bo się w necie nauczy wszystkiego.Ale zonka wywaliłem wtedy.


nie jestem mistrzem ortografii ale jak widze "muj" i do tego pod spodem w sigu .. "nie dzieciom neostrady " to jakąś taką hipokryzje czuje


_________________
Obrazek

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 20:21 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
italios napisał(a):
A muj kuzyn powiedział,że ma w dupie nauke bo się w necie nauczy wszystkiego.Ale zonka wywaliłem wtedy.


nie jestem mistrzem ortografii ale jak widze "muj" i do tego pod spodem w sigu .. "nie dzieciom neostrady " to jakąś taką hipokryzje czuje


No coż oni też chcą żyć :P Pozatym chyba jest takie przysłowie "najciemniej pod kandelabrem":P<czy też latarnia, who cares?>

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 21:34 
Cytuj  
Italios rżniesz dorosłego, wstawiasz sobie sygnaturke NIE DZIECIOM NEOSTRADY mimo że sam nim jestes... No ale każdy w jakiś sposób się dowartościowywuje...


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 21:38 
Cytuj  
heh - to bedzie najlepszym komentarzem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 22:09 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
italios napisał(a):
A muj kuzyn powiedział,że ma w dupie nauke bo się w necie nauczy wszystkiego.Ale zonka wywaliłem wtedy.


nie jestem mistrzem ortografii ale jak widze "muj" i do tego pod spodem w sigu .. "nie dzieciom neostrady " to jakąś taką hipokryzje czuje


No nie jesteś, w poprzednim poście w tym temacie miałem podobny błąd.

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 22:13 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
Tak czy siak lepiej jednak wybrać się do Technikum, i wbrew opiniom wcale nie jest tam mniejszy poziom, a na studiach o wiele lepiej sobie poradzicie
Wszystko zależy jakie cele sobie stawiasz na najbliższe lata i jak bardzo jesteś przekonany, że chcesz się realizować w kierunku w którym podążysz (technikum). Jeszcze parę lat temu poziom w technikum i liceum był praktycznie taki sam, licea (i to tylko te lepsze) oferowały jedynie lepsza ofertę językową niż technika, w których ciężko było szukać możliwości nauki kilku (jednocześnie) języków obcych w dużym wymiarze godzin, do tej pory pewnie niewiele się w tej kwestii zmieniło. Jeśli zamierzasz później iść na studia, to technikum jest imo dobrym wyborem jedynie w momencie gdy zamierzasz pracować w czasie studiów i masz podstawy sądzić że znajdziesz prace po technikum (lepszą niż po liceum), w innym wypadku szkoda marnować tego roku, bo na studiach przewagę (zazwyczaj niezbyt trudną do zniwelowania przez tych co się poszli konkretnie uczyć, a nie studiować :p) nad ciemnymi masami z liceum będziesz miał jedynie przez (wariant optymistyczny) góra 2-3 semestry, co i tak nie gwarantuje ci że zaliczysz nawet I semestr studiów, zawsze możesz uwalić np. matematykę studiując informatykę po technikum informatycznym. W specyficznych przypadkach zawodów wymagających uprawnień zawodowych do trzepania dobrej kasy czynny zawodowo okres po technikum można zaliczyć na poczet pracy w zawodzie, co daje ci możliwość już pod koniec studiów (jeśli czujesz się na siłach) przystąpić do egzaminu na uprawnienia i to chyba jest jedyny solidny argument przemawiający za pójściem do technikum po drodze na studia.

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 21:56 
Cytuj  
DaveJ napisał(a):
Italios rżniesz dorosłego, wstawiasz sobie sygnaturke NIE DZIECIOM NEOSTRADY mimo że sam nim jestes... No ale każdy w jakiś sposób się dowartościowywuje...


BRawo szerloku,odkryłeś mój sekret.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.